אנטואן קונטה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3651 לייקים

redrony כתב: 13 ספטמבר 2022, 00:20
D red imperia כתב: 12 ספטמבר 2022, 23:49 חברה שלו מכחישה שהוא תקף אותה, על מה כל המהומה? אם היו עוצרים כל גבר במדינה שניהל ויכוח סוער עם בת זוגו, כולנו היינו מבלים במעצרים. בטח השכן מכב*סט מניאק שרצה להזמין משטרה על לא כלום.
לדעתי זה כרגע גם מה שהמשטרה חוקרת, שהשכן המכביסט המציא את זה. אם הבנתי נכון השכן עובד עבור מכבי ואם זה אכן יתברר כנכון מכבי יעמדו לדין ובסכנת הורדת ליגה
:rofl:
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

D red imperia כתב: 12 ספטמבר 2022, 23:49 חברה שלו מכחישה שהוא תקף אותה, על מה כל המהומה? אם היו עוצרים כל גבר במדינה שניהל ויכוח סוער עם בת זוגו, כולנו היינו מבלים במעצרים. בטח השכן מכב*סט מניאק שרצה להזמין משטרה על לא כלום.
נכון לרגע זה היא מכחישה, נחכה לפעם הבאה שירביץ לה ויעצר. ברור לכולם מה היה שם ועם מי יש לנו עסק.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

כל מה שידוע כרגע זה שהשכנים שמעו צעקות והאישה מכחישה שהייתה אלימות.
אולי האישה היא זו שתקפה אותו? למה לחרוץ דינו של אדם בטרם התבררו כל הפרטים? אם כל כך דחוף לכם להשתתף בחגיגת cancel-שיימינג-צביעות, תרכבו על גב של מישהו אחר שלא משחק בהפועל, תודה.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 3 לייקיםgershonL.Sנועם שחם
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

D red imperia כתב: 13 ספטמבר 2022, 00:48 כל מה שידוע כרגע זה שהשכנים שמעו צעקות והאישה מכחישה שהייתה אלימות.
אולי האישה היא זו שתקפה אותו? למה לחרוץ דינו של אדם בטרם התבררו כל הפרטים? אם כל כך דחוף לכם להשתתף בחגיגת cancel-שיימינג-צביעות, תרכבו על גב של מישהו אחר שלא משחק בהפועל, תודה.
אולי היא גם אנסה את בני סלע
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaFrenzy
Nati
קיבל.ה  976 לייקים

redrony כתב:
לדעתי זה כרגע גם מה שהמשטרה חוקרת, שהשכן המכביסט המציא את זה. אם הבנתי נכון השכן עובד עבור מכבי ואם זה אכן יתברר כנכון מכבי יעמדו לדין ובסכנת הורדת ליגה
מכבי השתילו אותו שם
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

יש להם הזדמנות לחתוך חוזה, הם לא יקפצו על זה?
עונת החלומות של האחים לבית ניסנוב.
Hapoel_manga
קיבל.ה  232 לייקים

זה מה שחסר לנו
פישונט
קיבל.ה  1018 לייקים

לא נחסוך בשביל להגיד חסכנו
הפוסט קיבל לייק אחדdino
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רשום ש"שוחרר בערבות".
ברור לגמרי שזה הוא, רק לא ברור מי שיחרר אותו בערבות? האחים בר קמצה?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

redrony כתב: 13 ספטמבר 2022, 00:20
אני הבנתי שחוקרים אם החברה זה בכלל שימון עם פאה בלונדינית
Red_man
קיבל.ה  462 לייקים

הוא מסתבך יותר מהר מהספרינט של הקיסר אולהה
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

לדעתי, הניסנובים עלו על שיטה לחתוך מהר שחקנים וקופון, קשה לי להאמין שזה מקרי לאור ריבוי האירועים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1619 לייקים

ורק אני חושב על זה שנגזר דיננו להישאר עם גורפינקל כבלם ועם אבו-חלום בלהות-דוסו כמגן שמאלי.
שאלהים יעזור לנו. בבקשה.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

להחזיר את סיאנדה קולו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 09:28 להחזיר את סיאנדה קולו
:rofl:
יהיה טוב הפועל!
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

בקבוצה של אותו השחקן מאמינים לשחקן שטוען שהוא לא הכה את ארוסתו ונותנים לו גיבוי. "לא היה שם כלום", אמר גורם בקבוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

fidel כתב: 13 ספטמבר 2022, 09:14 לדעתי, הניסנובים עלו על שיטה לחתוך מהר שחקנים וקופון, קשה לי להאמין שזה מקרי לאור ריבוי האירועים.
בסוף עצרו להם את הזר היחידי שפוגע
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

חמישה ימים מעצר בית.
בשבת הוא כבר לא ישחק.
אבל אם מה שפורסם נכון, להעיף אתמול...
Xavi
קיבל.ה  655 לייקים

אני לא מבין למה במעצר אם לא היתה תלונה
מה קורה פה?
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

איך חיכיתם לזה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

ואני הייתי אופטימי לקבל ממנו משהו אחר
long live the zapta
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

אם העדויות נכונות - איזו בושה בשבילנו שהבאנו שחקן כזה.
אבל כנראה שאלו השחקנים שיהיו מוכנים לחתום בהפועל של היום
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

שחר כתב: 13 ספטמבר 2022, 09:40 בקבוצה של אותו השחקן מאמינים לשחקן שטוען שהוא לא הכה את ארוסתו ונותנים לו גיבוי. "לא היה שם כלום", אמר גורם בקבוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
טיפיקל ניסנוב
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

שכנה של הכדורגלן שחשוד בתקיפת זוגתו: "הוא היה בטירוף, חנק אותה ונענע לה את הראש"

https://www.ynet.co.il/news/article/r1neqs6xj

יאללה לך כוסעמו
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מהתחלה רשמתי שאסור להביא שחקן כזה.
אם היה משלם את חובו לחברה (חוב סביר לא כסף) אולי היה אפשר לדבר.
יצא מניסיון רצח והשארת אדם נכה בלי כלום. אז למה שהוא לא ימשיך פשוט?
וגם אם לא, זה השחקן שאנחנו רוצים בחדר הלבשה?
ככה או ככה לא נגיע העונה לכלום, והוא לא יהיה ההבדל בין להישאר או לרדת ליגה. לחתוך ולהתנצל שדרך פה בכלל.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

זה שהוא גר בדירת airbnb אומר הכל.. מחשבה לטווח ארוך, בוקסה ראה אותו בנבחרת גינאה...
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

הבנאדם חייב להכנס לטיפולים דחוף לפני שישב על איזה רצח
redead
קיבל.ה  410 לייקים

ריקבון מתפשט בקבוצה הזאת כמו סרטן
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

עצוב ומטריד מאד. מקווה שילך לטיפול, להמשיך לשחק במצב הזה הוא לא יכול (ע"ע גרינווד ממנצ'סטר יונייטד).
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

להעיף את החרפה הזאת מאיתנו
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

redead כתב: 13 ספטמבר 2022, 11:44 ריקבון מתפשט בקבוצה הזאת כמו סרטן
הריקבון לא קשור לקונטה אלא למי שהביא את הפצצה המתקתקת הזאת
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

שכנתו של הכדורגלן הבכיר מליגת העל, שנחקר אתמול בחשד לתקיפת בת זוגו בתל אביב, טענה הבוקר (יום שלישי) כי בניגוד לגרסתו ולגרסת בת זוגו - הוא אכן תקף אותה. "ישבתי במרפסת הבית, ופתאום שמעתי צרחות", סיפרה. "ממה שהצלחתי להבין, הם רבו על משהו שקשור לטלפון שלו. הוא צעק שהיא מחקה לו דברים, וראיתי שהוא חנק אותה ונענע לה את הראש. הוא היה בטירוף".

מאז שנחקר, הכדורגלן שוחרר למעצר בית בן חמישה ימים, והורחק מהעיר תל אביב. השכנה סיפרה שהתקיפה נעצרה כשהגיחה מאחוריו. "נתתי לו מכה בברכיים והוא התקפל, הפתעתי אותו", אמרה. "צעקתי עליו 'מה אתה עושה', ושיוריד את הידיים ממנה. הוא אמר לי שזה לא ענייני. במשך כמה שניות הוא משך לה בשיער, ואמרתי לה שתבוא איתי. היה נראה שהיא רוצה לבוא אבל הוא גרר אותה ממני".
גם כאן השכנה, לדבריה, לא הרפתה. "אמרתי לו שאני שוטרת", סיפרה. "אני לא שוטרת, כמובן, אבל רציתי שהוא יילחץ - ואז הוא התחיל לרוץ. רצתי אחריו ודיווחתי למשטרה. אחרי משהו כמו ארבעה רחובות שרצתי אחריו הוא נעלם לי, כנראה נכנס לאחד הבניינים. אבל עוד לפני שחזרתי הביתה המשטרה עצרה אותו".
רק כשהסדירה נשימה וחזרה לביתה, הבינה השכנה את גודל האירוע. "חשבתי לעצמי שזה יכול היה להיגמר רע מאוד", אמרה. "אני לא פחדתי עליי, ראיתי רק אותה לנגד עיניי. אני מתנדבת במרכז לסיוע לנשים שהוטרדו מינית ואלימות במשפחה. צריך להוקיע את האלימות הזאת מהחברה שלנו
SexyRedBand
קיבל.ה  18 לייקים

dino כתב: 13 ספטמבר 2022, 13:10 שכנתו של הכדורגלן הבכיר מליגת העל, שנחקר אתמול בחשד לתקיפת בת זוגו בתל אביב, טענה הבוקר (יום שלישי) כי בניגוד לגרסתו ולגרסת בת זוגו - הוא אכן תקף אותה. "ישבתי במרפסת הבית, ופתאום שמעתי צרחות", סיפרה. "ממה שהצלחתי להבין, הם רבו על משהו שקשור לטלפון שלו. הוא צעק שהיא מחקה לו דברים, וראיתי שהוא חנק אותה ונענע לה את הראש. הוא היה בטירוף".

מאז שנחקר, הכדורגלן שוחרר למעצר בית בן חמישה ימים, והורחק מהעיר תל אביב. השכנה סיפרה שהתקיפה נעצרה כשהגיחה מאחוריו. "נתתי לו מכה בברכיים והוא התקפל, הפתעתי אותו", אמרה. "צעקתי עליו 'מה אתה עושה', ושיוריד את הידיים ממנה. הוא אמר לי שזה לא ענייני. במשך כמה שניות הוא משך לה בשיער, ואמרתי לה שתבוא איתי. היה נראה שהיא רוצה לבוא אבל הוא גרר אותה ממני".
גם כאן השכנה, לדבריה, לא הרפתה. "אמרתי לו שאני שוטרת", סיפרה. "אני לא שוטרת, כמובן, אבל רציתי שהוא יילחץ - ואז הוא התחיל לרוץ. רצתי אחריו ודיווחתי למשטרה. אחרי משהו כמו ארבעה רחובות שרצתי אחריו הוא נעלם לי, כנראה נכנס לאחד הבניינים. אבל עוד לפני שחזרתי הביתה המשטרה עצרה אותו".
רק כשהסדירה נשימה וחזרה לביתה, הבינה השכנה את גודל האירוע. "חשבתי לעצמי שזה יכול היה להיגמר רע מאוד", אמרה. "אני לא פחדתי עליי, ראיתי רק אותה לנגד עיניי. אני מתנדבת במרכז לסיוע לנשים שהוטרדו מינית ואלימות במשפחה. צריך להוקיע את האלימות הזאת מהחברה שלנו
לא שאני מנסה להצדיק את ההתנהגות שלו, או שאני תומך בספקולציה שמדובר באוהדת מכבי, אבל איך לעזעזל היא הבינה מה הוא צועק אם זו בת זוג ממולדתו? מכירים מישהו שלא רב עם הבת זוג שלו בשפת אם?
נשמע לי כמו צירוף מקרים תמוה מדי שהיא גם הייתה בשדה ראייה, גם ״שוטרת״ וגם דוברת צרפתית.
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

SexyRedBand כתב: 13 ספטמבר 2022, 13:18
dino כתב: 13 ספטמבר 2022, 13:10 שכנתו של הכדורגלן הבכיר מליגת העל, שנחקר אתמול בחשד לתקיפת בת זוגו בתל אביב, טענה הבוקר (יום שלישי) כי בניגוד לגרסתו ולגרסת בת זוגו - הוא אכן תקף אותה. "ישבתי במרפסת הבית, ופתאום שמעתי צרחות", סיפרה. "ממה שהצלחתי להבין, הם רבו על משהו שקשור לטלפון שלו. הוא צעק שהיא מחקה לו דברים, וראיתי שהוא חנק אותה ונענע לה את הראש. הוא היה בטירוף".

לא שאני מנסה להצדיק את ההתנהגות שלו, או שאני תומך בספקולציה שמדובר באוהדת מכבי, אבל איך לעזעזל היא הבינה מה הוא צועק אם זו בת זוג ממולדתו? מכירים מישהו שלא רב עם הבת זוג שלו בשפת אם?
נשמע לי כמו צירוף מקרים תמוה מדי שהיא גם הייתה בשדה ראייה, גם ״שוטרת״ וגם דוברת צרפתית.
שרון ניסנוב התחפש לאשה בהוראתו של משה בן דת
מה לא עושים כדי לבטל חוזה

אגב, צרפתית שפה די נפוצה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Chegi כתב:מהתחלה רשמתי שאסור להביא שחקן כזה.
אם היה משלם את חובו לחברה (חוב סביר לא כסף) אולי היה אפשר לדבר.
יצא מניסיון רצח והשארת אדם נכה בלי כלום. אז למה שהוא לא ימשיך פשוט?
וגם אם לא, זה השחקן שאנחנו רוצים בחדר הלבשה?
ככה או ככה לא נגיע העונה לכלום, והוא לא יהיה ההבדל בין להישאר או לרדת ליגה. לחתוך ולהתנצל שדרך פה בכלל.
אגב למי ששכח. הבנאדם היה עושה טרור בבית וגן. פעם אחת העיף כיסא, פעם אחת העיף שולחן וניסה להכות את אוחנה שכבר היה בדרך להגיש תלונה במשטרה.
לירון האדום
קיבל.ה  1752 לייקים

היתי משאיר אותו עד לדרבי ורגע לפני שעולים לדרבי, היתי אומר לו שזהבי אמר לו XYZ, לפחות שיביא את הרצועה של זהבי
DarkCowMoo
קיבל.ה  45 לייקים

אנשי הקבוצה אליה משתייך הכדורגלן עודכנו בפרטי האירוע, והגיעו אף הם לתחנה. לשחקן יש סעיף בחוזה שמבהיר שאם יסתבך בנושא שאינו אתי, גם ברמת חקירה במשטרה, הקבוצה תוכל לשחררו.

מעולה
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

לירון האדום כתב: 13 ספטמבר 2022, 13:39 היתי משאיר אותו עד לדרבי ורגע לפני שעולים לדרבי, היתי אומר לו שזהבי אמר לו XYZ, לפחות שיביא את הרצועה של זהבי
לא בטוח שהוא לא ירצח מישהו עד אז
האדס
קיבל.ה  2912 לייקים

הביתה. איכס.
שליחת תגובה