אנטואן קונטה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

הבעיה שכולנו יודעים שהניסנובס לא יביאו שום מחליף ראוי
ובמצבנו הנוראי עצוב להגיד
אבל גם אם הוא באמת ניענע לה את הראש לא הייתי משחרר אותו
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

Hapoel_manga כתב: 13 ספטמבר 2022, 14:59 הבעיה שכולנו יודעים שהניסנובס לא יביאו שום מחליף ראוי
ובמצבנו הנוראי עצוב להגיד
אבל גם אם הוא באמת ניענע לה את הראש לא הייתי משחרר אותו
אז אתה יותר גרוע מהניסנובס.
הפוסט קיבל 4 לייקיםNivikChegiKingAlpacaכוח עליון
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

SexyRedBand כתב: 13 ספטמבר 2022, 13:18
dino כתב: 13 ספטמבר 2022, 13:10 שכנתו של הכדורגלן הבכיר מליגת העל, שנחקר אתמול בחשד לתקיפת בת זוגו בתל אביב, טענה הבוקר (יום שלישי) כי בניגוד לגרסתו ולגרסת בת זוגו - הוא אכן תקף אותה. "ישבתי במרפסת הבית, ופתאום שמעתי צרחות", סיפרה. "ממה שהצלחתי להבין, הם רבו על משהו שקשור לטלפון שלו. הוא צעק שהיא מחקה לו דברים, וראיתי שהוא חנק אותה ונענע לה את הראש. הוא היה בטירוף".

מאז שנחקר, הכדורגלן שוחרר למעצר בית בן חמישה ימים, והורחק מהעיר תל אביב. השכנה סיפרה שהתקיפה נעצרה כשהגיחה מאחוריו. "נתתי לו מכה בברכיים והוא התקפל, הפתעתי אותו", אמרה. "צעקתי עליו 'מה אתה עושה', ושיוריד את הידיים ממנה. הוא אמר לי שזה לא ענייני. במשך כמה שניות הוא משך לה בשיער, ואמרתי לה שתבוא איתי. היה נראה שהיא רוצה לבוא אבל הוא גרר אותה ממני".
גם כאן השכנה, לדבריה, לא הרפתה. "אמרתי לו שאני שוטרת", סיפרה. "אני לא שוטרת, כמובן, אבל רציתי שהוא יילחץ - ואז הוא התחיל לרוץ. רצתי אחריו ודיווחתי למשטרה. אחרי משהו כמו ארבעה רחובות שרצתי אחריו הוא נעלם לי, כנראה נכנס לאחד הבניינים. אבל עוד לפני שחזרתי הביתה המשטרה עצרה אותו".
רק כשהסדירה נשימה וחזרה לביתה, הבינה השכנה את גודל האירוע. "חשבתי לעצמי שזה יכול היה להיגמר רע מאוד", אמרה. "אני לא פחדתי עליי, ראיתי רק אותה לנגד עיניי. אני מתנדבת במרכז לסיוע לנשים שהוטרדו מינית ואלימות במשפחה. צריך להוקיע את האלימות הזאת מהחברה שלנו
לא שאני מנסה להצדיק את ההתנהגות שלו, או שאני תומך בספקולציה שמדובר באוהדת מכבי, אבל איך לעזעזל היא הבינה מה הוא צועק אם זו בת זוג ממולדתו? מכירים מישהו שלא רב עם הבת זוג שלו בשפת אם?
נשמע לי כמו צירוף מקרים תמוה מדי שהיא גם הייתה בשדה ראייה, גם ״שוטרת״ וגם דוברת צרפתית.
וגם - "מתנדבת במרכז לסיוע לנשים"
בקיצור שקרנית
שער 5 זה הלב
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

דבר אחד לא הבנתי, מחר אני אומר שעין זין הרביץ לאשתו ואשתו אומרת שלא קרה כלום. לוקחים אותו למעצר?
לא הבנתי איך עוצרים מישהו כשלא מגישים תלונה
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

המועדון שלנו מת
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroRedical
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

Xavi כתב: 13 ספטמבר 2022, 15:44 דבר אחד לא הבנתי, מחר אני אומר שעין זין הרביץ לאשתו ואשתו אומרת שלא קרה כלום. לוקחים אותו למעצר?
אם על אשתו של ערן זהבי יתגלו סימני אלימות אז וואלה כנראה שכן
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

להעיף אותו לאלף עזזאל אבל הסיפור של השכנה נשמע לי דימיוני ולגמרי הורס לי את השיר השכנה עולהו
המשתמש על שם רז שלמה
הפוסט קיבל 2 לייקיםGiovanni Giorgioסומך
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

D red imperia כתב: 13 ספטמבר 2022, 15:32
dino כתב: 13 ספטמבר 2022, 13:10 שכנתו של הכדורגלן הבכיר מליגת העל, שנחקר אתמול בחשד לתקיפת בת זוגו בתל אביב, טענה הבוקר (יום שלישי) כי בניגוד לגרסתו ולגרסת בת זוגו - הוא אכן תקף אותה. "ישבתי במרפסת הבית, ופתאום שמעתי צרחות", סיפרה. "ממה שהצלחתי להבין, הם רבו על משהו שקשור לטלפון שלו. הוא צעק שהיא מחקה לו דברים, וראיתי שהוא חנק אותה ונענע לה את הראש. הוא היה בטירוף".

מאז שנחקר, הכדורגלן שוחרר למעצר בית בן חמישה ימים, והורחק מהעיר תל אביב. השכנה סיפרה שהתקיפה נעצרה כשהגיחה מאחוריו. "נתתי לו מכה בברכיים והוא התקפל, הפתעתי אותו", אמרה. "צעקתי עליו 'מה אתה עושה', ושיוריד את הידיים ממנה. הוא אמר לי שזה לא ענייני. במשך כמה שניות הוא משך לה בשיער, ואמרתי לה שתבוא איתי. היה נראה שהיא רוצה לבוא אבל הוא גרר אותה ממני".
גם כאן השכנה, לדבריה, לא הרפתה. "אמרתי לו שאני שוטרת", סיפרה. "אני לא שוטרת, כמובן, אבל רציתי שהוא יילחץ - ואז הוא התחיל לרוץ. רצתי אחריו ודיווחתי למשטרה. אחרי משהו כמו ארבעה רחובות שרצתי אחריו הוא נעלם לי, כנראה נכנס לאחד הבניינים. אבל עוד לפני שחזרתי הביתה המשטרה עצרה אותו".
רק כשהסדירה נשימה וחזרה לביתה, הבינה השכנה את גודל האירוע. "חשבתי לעצמי שזה יכול היה להיגמר רע מאוד", אמרה. "אני לא פחדתי עליי, ראיתי רק אותה לנגד עיניי. אני מתנדבת במרכז לסיוע לנשים שהוטרדו מינית ואלימות במשפחה. צריך להוקיע את האלימות הזאת מהחברה שלנו
לא שאני מנסה להצדיק את ההתנהגות שלו, או שאני תומך בספקולציה שמדובר באוהדת מכבי, אבל איך לעזעזל היא הבינה מה הוא צועק אם זו בת זוג ממולדתו? מכירים מישהו שלא רב עם הבת זוג שלו בשפת אם?
נשמע לי כמו צירוף מקרים תמוה מדי שהיא גם הייתה בשדה ראייה, גם ״שוטרת״ וגם דוברת צרפתית.
בקיצור שקרנית
מדהים שהחלטת כבר שהיא שקרנית אבל באותה נשימה אתה מגן בחירוף נפש על עבריין שהורשע בעבירות אלימות דומות ומבקש מכולם לחכות ולא לחרוץ את דינו.
אתה באמת לא רואה את הדיסוננס?
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 13 ספטמבר 2022, 16:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הדר יעקבי עם גרסת בת הזוג

המעצר של הכדורגלן הזר, גרסת בת הזוג. יממה אחרי הדרמה, האשה שלכאורה הותקפה מספרת לערוץ הספורט את הצד שלה על מה שקרה בלילה שהתחיל בדירה של השניים והסתיים בתא בתחנת שרת בתל אביב.

"היה ריב קלאסי בין בני זוג, התווכחנו על איזה מקרה", בת זוגו של הכדורגלן פתחה את דבריה, "הוא אמר כמה דברים, ואני לא רציתי לשמוע את מה שהוא אמר. זה התחיל לעלות בטונים, בעיקר מהצד שלי שצעקתי בהיסטריה שאני רוצה ללכת. אני צעקתי יותר ממנו, וזה מה שהם למעשה שמעו וגרם לשכנים להגיע".

"לא היה מגע פיזי ולא מכות. אני רציתי לצאת מהבית כדי להביא כמה דברים מהמסדרון, וברגע שיצאתי להביא את הדברים יצאתי בעצבים והוא תפס אותי ביד וביקש לקחת בעצמו את הדברים", בת הזוג המשיכה, "כנראה שבזמן שהוא תפס את היד שלי, אז השכנים ראו. הכדורגלן הוא זה שרצה להביא את הדברים והתעקש לסחוב את הדברים, ולכן היה ויכוח. ראיתי כמה שכנים שיצאו מחוץ לדלת, אבל הם לא דיברו איתנו ולא התערבו".

"אין עליי חבלות של אלימות, היה לי כחול ביד, וזה משהו ישן שאפילו לא שמתי לב אליו", היא המשיכה, "אין לי שום חבלה על הגוף, זה לא נכון".

איך עבר הלילה? נתת עדות?
"היינו במשטרה לספר בנפרד מה קרה ואז רצו לעשות עימות, אבל לא עשו עימות כי שנינו אמרנו אותו דבר, אז לא היה צורך. המשטרה החליטה להפריד בינינו וכרגע אני נמצאת אצל חבר משותף שלנו".

את מפחדת?
"בכלל לא. הוא לא אלים בכלל. רבנו כמו ריב בין כל בני זוג. זה עלוב שזה עשה כל כך הרבה רעש על ריב קלאסי של זוג".

איפה את כרגע?
"נמצאת עם אנשים, חברים שאני מכירה כאן, לא עם השחקן, אסרו עלינו להיות יחד בינתיים".

עוד משהו שתרצי להוסיף?
"רוצה להוסיף שאם הייתה אלימות, הייתי אומרת כי אני לא מסכימה לדברים האלה כלפי נשים. אני מבינה שבגלל הצעקות אפשר להתבלבל ולחשוב, אבל לא הייתה אלימות בנינו מעולם".
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

אם הוא לא שחור כל הדרמה הזאת לא מגיעה למשטרה.

אבל איך חיכיתם לשמוח לאיד
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

הפועל טלנובלה תל אביב.
לא להתרגש. הימור שלי - קונטה מסיים את העונה בהפועל כמו גדול, ונבחר להרכב השני בכתבות שבוחרות את ה-11 של העונה בסיכום הליגה.
(כן, אני עושה גם קריאת מפה אסטרולוגית בקפה שחור, למעוניינים)
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

קפטן ג'ק כתב:הפועל טלנובלה תל אביב.
לא להתרגש. הימור שלי - קונטה מסיים את העונה בהפועל כמו גדול, ונבחר להרכב השני בכתבות שבוחרות את ה-11 של העונה בסיכום הליגה.
אז מה המפה אומרת על רוכש?
ועל סיום העונה?
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

בקיצור שקרנית
אתה אמיתי?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

קפטן ג'ק כתב:הפועל טלנובלה תל אביב.
הוא לא. גם אם הפרשיה הזו נגמרת מחר.
אחרי הדרבי יגיעו חברי ועדת קישוט לדרבי לספר לו מה הם חושבים עליו ושם זה כבר לא יהיה כל כך נחמד.

*אגב אומרים שהמשטרע מתעלמת מאלימות נגד נשים, פה נראה שהם עושים עבודה די מעמיקה אפילו הנתקפת מכחישה והגרסאות של שניהם זהות ועדיין הוא במעצר בית.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

נועם שחם כתב: 13 ספטמבר 2022, 17:36

בקיצור שקרנית
אתה אמיתי?
זה החלאה הכי גדולה בפורום עזוב
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

כל הכבוד למשטרה. לצערי אני לא חושב שנשים מוכות שמיישרות קו עם התוקף שלהן היא תופעה נדירה, אבל אין לי מספרים.
נקווה שהחלאה הזה יעוף מהקבוצה ושארוסתו תאזור אומץ ותברח בזמן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםteknoboyכפיר אדום
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

בקיצור שקרנית
מאחל לך להיות בן זוג שלו ביום מן הימים
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

תודה רבה לכל מי שהיה מעורב בהבאה שלו
אין ספק אחלה שנת 100
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

Ron.T כתב: 13 ספטמבר 2022, 17:53 מאחל לך להיות בן זוג שלו ביום מן הימים
אני בוודאות לא אעשה לו סצינות קנאה בגלל תמונה באינסטגרם שיביאו בסוף למעצרו ואולי לחיסול סופי של הקריירה שלו.
שער 5 זה הלב
חסוניפולוס
קיבל.ה  11 לייקים

D red imperia כתב: 13 ספטמבר 2022, 18:17
אני בוודאות לא אעשה לו סצינות קנאה בגלל תמונה באינסטגרם שיביאו בסוף למעצרו ואולי לחיסול סופי של הקריירה שלו.
על הזין קריירה, אם זה הוא לכאורה, אז הייתי מעיף אותו על טיל ישר לכלא על תקיפה
פאשיסט צעיפים :bow:
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לא ברור אם אתה באמת האינסל הפתטי הראשון בפורום או שאתה סתם הטרלה צולעת
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםInFlamesכוח עליון
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

מזלה של השכנה שהאלה המפורסמת לא עברה במכס.
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

הכתבת של ערוץ הספורט בטעות אמרה שהשחקן הוא מהפועל תל אביב
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

אל באנדי כתב: 13 ספטמבר 2022, 19:42 הכתבת של ערוץ הספורט בטעות אמרה שהשחקן הוא מהפועל תל אביב
זה בסדר, ברקוביץ אתמול סופית הסיר את צו הפרסום על דעת עצמו..
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

עידן סרור כתב: 13 ספטמבר 2022, 19:45
אל באנדי כתב: 13 ספטמבר 2022, 19:42 הכתבת של ערוץ הספורט בטעות אמרה שהשחקן הוא מהפועל תל אביב
זה בסדר, ברקוביץ אתמול סופית הסיר את צו הפרסום על דעת עצמו..
יש קישור לזה?
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

צפיתי בלייב..
אבל הוא אמר שזה שחקן שהיו לו בעיות דומות בצרפת ובביתר בעבר..
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

teknoboy כתב: 13 ספטמבר 2022, 18:41
לא ברור אם אתה באמת האינסל הפתטי הראשון בפורום או שאתה סתם הטרלה צולעת
הודעה שמאוד לא מתאים לך מה זה ממש מפתיע
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

Gili כתב: 13 ספטמבר 2022, 15:45
Xavi כתב: 13 ספטמבר 2022, 15:44 דבר אחד לא הבנתי, מחר אני אומר שעין זין הרביץ לאשתו ואשתו אומרת שלא קרה כלום. לוקחים אותו למעצר?
זא שאם אני רואה אשה שנחבלה סתם ממשהו אני יכול להמציא שבעלה הרביץ לה?
אני פשוט מנסה להבין
אגב בספורט 5 הבחורה עצמה אמרה שהסימן הכחול ישן והיא לא שמה לב לזה בכלל
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אם תהיה שכן שלהם
ואם תשמע קולות של צעקות
ואם תכנס לשם ותראה אותו מכה אותה
ואם היא תצרח בזמן שהוא תופס לה בשיער
ואם המשטרה תאמין לך
היא כנראה תעצור ותחקור
בואו, על מסיבה עצרו אותו. הוא לא בדיוק נסיך פה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

Xavi כתב: 13 ספטמבר 2022, 20:39
Gili כתב: 13 ספטמבר 2022, 15:45
זא שאם אני רואה אשה שנחבלה סתם ממשהו אני יכול להמציא שבעלה הרביץ לה?
אני פשוט מנסה להבין
אגב בספורט 5 הבחורה עצמה אמרה שהסימן הכחול ישן והיא לא שמה לב לזה בכלל
בהנחה שאתה באמת שואל:
אם תגיע ותיתן עדות ויגלו שזו עדות שקר (שלא היית באיזור בזמן הריב, אולי הבעל היה במקום אחר) זו עבירה פלילית מצידך. באותה מידה אתה יכול להמציא שהיא גנבה לך את כל מה שיש לה בארנק באותו רגע.
והסיבה שבכל זאת מתעכבים פה למרות העדות של האשה היא שזה מאד נפוץ וקרה בעבר שנשים משקרות כדי להגן על הבעל המכה שלהן. אולי זה נשמע לך בלתי נתפס אבל זו תופעה נפוצה שיש לה לא מעט עדויות. יש הרבה סיבות שזה יכול לקרות - האשה יכולה להמשיך ולפחד מהבעל ולא לסמוך על המשטרה שתפריד, יכול להיות שהיא תלויה בבעל מבחינה רגשית ולא רוצה להרגיש אשמה שהיא שלחה אותו לכלא ופירקה את המשפחה, יכול להיות הרבה דברים. ממשיכים להתעקש כי יש לזה תקדימים רבים, לאלימות במשפחה שהאישה ממשיכה להגן על הבעל המכה (מכיר את הפנס זה כי נפלתי במדרגות?). אני לא אומר שזה מה שקרה במקרה הזה, אבל זה למה המשטרה לא מקבלת את עדות האישה כלשונה, בטח כנגד העדות האחרת שהתקבלה וכשקונטה יש רקע מחשיד מאד
הפוסט קיבל 2 לייקיםכוח עליוןChegi
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

אני יכול להמציא שראיתי מה שבא לי
אני יכול להיות אחד ששומע צעקות אבל לא מבדיל בין מישהי במצוקה למישהי שצועקת מכעס על חבר שלה
אני יכול לראות מישהו תופס מישהי ביד ומשם לקחת את זה לאן שבא לי
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אתה יכול. והמשטרה יכולה להאמין לך. היא גם יכולה שלא.
אני מניח שהבסיס הראייתי של משטרת ישראל לא מתבסס רק על עדות אחת.
ואם כן, אז קדימה, תעשה מה שבא לך עם העניין. כמו שכל בן אדם נורמטיבי עושה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/22-2 ... tml?ref=hp

מתכוון לערער כדי לצאת מהמעצר בית לאימוני הקבוצה
שיוכל לשחק מול נס ציונה
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

אוי ואבוי אם הוא ידרך שוב בוולפסון גם אם לא יצא שום דבר פלילי מהסיפור הזה
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  95 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 14 ספטמבר 2022, 10:15 אוי ואבוי אם הוא ידרך שוב בוולפסון גם אם לא יצא שום דבר פלילי מהסיפור הזה
ועדיין יכול להיות שלא היה כלום כי אין כלום?

אין ספק שהטעות הכי גדולה של קונטה הייתה שהוא שחור שגר בצפון תל אביב, אם הוא היה אדם לבן אני בספק אם היה נעצר, כנראה היה נגמר בבירור קצר בדירה .
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אבל זה לא אומר עליו משהו, אלא על החברה הישראלית (ובכלל בעולם).
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

מהעדות שלה ושלו זה נראה שלא עשה משהו.
מה הלאה?
יהיה טוב הפועל!
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

אפשר להבין אבל מה הקטע עם הצו איסור פרסום על השם שלו?
כבר חצי מדינה הבינה במי מדובר
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

תגובת הבת זוג ותגובת האישה שדיווחה על המקרה נמצאות במרחק שנות אור אחת מהשניה
long live the zapta
שליחת תגובה