המנהל המקצועי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

לירון האדום כתב: 30 אוגוסט 2022, 20:46
Chegi כתב:יתכבד השחצן ויעמוד מול מצלמה לראיון אחרי הבלגן המקצועי שחוגג פה בתקופה האחרונה והכישלון המקצועי בפתיחת הליגה
גם במכבי יש ביקורת על יצחקי, אתה רואה אותו מתראיין מול המצלמה?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
יש שלושה אירועים שנקשרים ישירות אליו, ההעלמות בקיץ, גוטליב ורומארטו
Zito24
קיבל.ה  71 לייקים

להודיע לרומארטו על שחרורו ללא מחליף באופק, בדיחה של התנהלות.
היה חייב להישאר לפחות עד ינואר , אך למנהל הדגול היה חשוב להראות למי יש יותר גדול גם במקרה הזה, ולשרוף את המוטיבציה והרצון של השחקן עם הודעה על שחרורו.
כולם שוכחים שפלאניץ' של חיפה היה גרוע בימים הראשונים שהגיע, רמת הסבלנות כלפי שחקנים (אוזבולט, רומארטו, מרינוביץ, דוסו...) במועדון היא פשוט קטסטרופה.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

teknoboy כתב: 30 אוגוסט 2022, 18:27
פישונט כתב: 30 אוגוסט 2022, 18:20 וואו טקנו זה אולי 10% מהסיפור של המחלקה בחמש השנים האחרונות
מקבל.
אני באמת לא בעניינים שם.
הוא עדיין מנהל את המחלקה?
כי אם לא, אז עוד יותר חבל שהעבירו אותו לתפקיד של כלום בבוגרים במקום לתת לו להמשיך.

ועוד משהו, למען הסר ספק, כמו שאומרים.
אני לא יודע אם הוא כזה גרוע או שהוא נתקע במצב שאין לו מה לעשות יותר מדי, או שאולי בעוד שנה-שנתיים אני אתבאס מאוד על הדברים שכתבתי עליו השבוע, אבל בינתיים נראה שאין שום שינוי בשיטות של בניית הסגל ושל התכנון קדימה במועדון, ושהחרא שהיה הוא שיהיה.
מקווה מאוד שבעוד שנה אני אכה על חטא ואוכל כובעים והכול.
בדיוק, וואלה כולנו מקווים לאכול את הכובע ולצחוק על עצמנו אבל כרגע לא נראה שיש שינוי ממה שהיה עד עכשיו וזה סך הכל מאכזב, למיטב הבנתי עדיין ניתן להעביר ביקורת על איש מקצוע בהפועל תל אביב
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

fidel כתב: 30 אוגוסט 2022, 20:32
נועם שחם כתב: 30 אוגוסט 2022, 17:56
fidel כתב: 30 אוגוסט 2022, 17:22
ההשוואה הנכונה לבוקסה זה אלי אוחנה, עצלן שמלקק לבוסים
כן, מרוב שהוא עצלן הרים פה מחלקת נוער שלא הייתה כאן 30 שנה.
ותראה איך אנחנו קוצרים את הפירות
א. הערה לא רלוונטית, אנחנו מדברים עכשיו על האיכויות המקצועיות שלו.

ב. המועדון הרוויח סביב 4 מליון יורו הקיץ ממכירת שחקנים שגדלו במחלקת הנוער. שניים מהם אפילו לא בני 21. לי זה נשמע כמו קצירת פירות די רצינית.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

Zito24 כתב: 30 אוגוסט 2022, 21:36 להודיע לרומארטו על שחרורו ללא מחליף באופק, בדיחה של התנהלות.
היה חייב להישאר לפחות עד ינואר , אך למנהל הדגול היה חשוב להראות למי יש יותר גדול גם במקרה הזה, ולשרוף את המוטיבציה והרצון של השחקן עם הודעה על שחרורו.
כולם שוכחים שפלאניץ' של חיפה היה גרוע בימים הראשונים שהגיע, רמת הסבלנות כלפי שחקנים (אוזבולט, רומארטו, מרינוביץ, דוסו...) במועדון היא פשוט קטסטרופה.
בדרך כלל כשמודיעים זה בזמן שסגרו כבר עם מישהו אחר.
מה בדיוק רצית שיעשו? שיכריזו על החתמת זר שביעי?
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

Chegi כתב: 30 אוגוסט 2022, 20:35
נועם שחם כתב:
fidel כתב: 30 אוגוסט 2022, 17:22
ההשוואה הנכונה לבוקסה זה אלי אוחנה, עצלן שמלקק לבוסים
מחלקה לפיתוח עבור ב"ש וחשבון הבנק של ניסנוב. תענוג.
כמעט כולם גם עם סעיפי שחרור בדיחה. ככה שלא נהנה מהצלחה שלהם אפילו. אנחנו קבוצת פיתוח.
ע"ע מה שכתבתי לפידל. הויכוח היה על האיכויות המקצועיות שלו. לפחות במחלקת הנוער הוא הצלחה מסחררת.

זה שלמועדון אין יכולות כלכליות זו בטח לא אשמת בוקסה. והעובדה שהמועדון הכניס לקופה קרוב ל4 מליון יורו הקיץ ממכירת שחקנים שגדלו במחלקת הנוער, היא בחלקה לפחות הצלחה שלו כמנהל מקצועי. כשאין בעל בית עשיר אז זו הדרך להחזיק מועדון, והפעם גם נמכרו שחקנים בסכומים מכובדים.
הפוסט קיבל לייק אחדarik89
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

נועם שחם כתב: 31 אוגוסט 2022, 10:49
נועם שחם כתב: 30 אוגוסט 2022, 17:56

ב. המועדון הרוויח סביב 4 מליון יורו הקיץ ממכירת שחקנים שגדלו במחלקת הנוער. שניים מהם אפילו לא בני 21. לי זה נשמע כמו קצירת פירות די רצינית.
השוויתי אותו לאוחנה ולא במקרה, גם בהיבט המקצועי הוא מיישר קו עם המנהלים ולא עם המועדון. זה מתכון בטוח לירידה מנכסים. קו של מכירת שחקנים בלי חלופה הולמת הוא לא קו של איש מקצוע, הוא קו של שותף עסקי, וכאן הבעיה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

fidel כתב: 31 אוגוסט 2022, 10:54

השוויתי אותו לאוחנה ולא במקרה, גם בהיבט המקצועי הוא מיישר קו עם המנהלים ולא עם המועדון. זה מתכון בטוח לירידה מנכסים. קו של מכירת שחקנים בלי חלופה הולמת הוא לא קו של איש מקצוע, הוא קו של שותף עסקי, וכאן הבעיה.
אני לא יודע על סמל מה אתה אומר את כל זה ואיזה מידע יש לך בכלל לגבי ההתנהלות הפנימית. אבל לעת עתה בוקסה הוא שכיר של המועדון והוא צריך לעשות את המקסימום בתוך המגבלות שיש לו. זה נורא נחמד להיות אבו עלי, אבל זה לא יקדם את המועדון בכלום. אם אני שופט את המהלכים שנעשו במועדון הקיץ, אני לא חושב שההחלטות היו כאלו רעות למרות שעד עכשיו הדברים לא מתחברים. אני גם באמת חושב שיש בעיה קשה עם רפואה שלא מוציא מהחומר שיש לו את המינימום, וזו לא אשמת בוקסה.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

נועם שחם כתב: 31 אוגוסט 2022, 10:57
fidel כתב: 31 אוגוסט 2022, 10:54

אני לא יודע על סמל מה אתה אומר את כל זה ואיזה מידע יש לך בכלל לגבי ההתנהלות הפנימית. אבל לעת עתה בוקסה הוא שכיר של המועדון והוא צריך לעשות את המקסימום בתוך המגבלות שיש לו. זה נורא נחמד להיות אבו עלי, אבל זה לא יקדם את המועדון בכלום. אם אני שופט את המהלכים שנעשו במועדון הקיץ, אני לא חושב שההחלטות היו כאלו רעות למרות שעד עכשיו הדברים לא מתחברים. אני גם באמת חושב שיש בעיה קשה עם רפואה שלא מוציא מהחומר שיש לו את המינימום, וזו לא אשמת בוקסה.
בחירת הזרים, אין מספיק קשרים לאמצע, לא שמרו על שחקני הבית.. אי אפשר לגלגל על רפואה. התקרית עם גוטליב, החופשה בשיא העונה, אם הוא היה שכיר שמנסה להוכיח את עצמו הוא היה מתנהל אחרת.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הקיץ הבעיה איננה במכירה של שחקני הבית.
אלא בשחרור שחקנים שאינם שחקני הבית.
כאן הטעות.עם אזולאי , שטקוס , אזוגי.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

באמת זה שאוהדים פה מתעסקים בחופשה של בוקסה זה כבר שיא חדש.

"לא שמרו על שחקני הבית" אתה מדבר על השחקן שהיה לו סעיף שחרור ועל שני הילדים שנמכרו בסכומי שיא? איך זה קשור לבוקסה?

לגבי התקרית עם גוטליב, איפה הבעיה פה בדיוק? שחקן ששכח קצת את מקומו, קורה, קרה ויקרה.

תכל'ס, הקבוצה כרגע נראית רע ואני מבין שמחפשים על מי ומה לכעוס, אבל בזה זה מסתכם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioarik89
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נועם שחם כתב: 31 אוגוסט 2022, 11:14 תכל'ס, הקבוצה כרגע נראית רע ואני מבין שמחפשים על מי ומה לכעוס, אבל בזה זה מסתכם.
יש גם את הקטע שפיתחנו ציפיות (לא כולם מן הסתם, אבל אני בהחלט כן, למשל) שעם מנהל מקצועי החלון הנוכחי ייראה אחרת.
כגודל הציפיה כך גודל האכזבה, כמו שאומרים.
אולי עם הזמן הוא יצליח להשפיע במשהו על המערכת. נקווה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

נועם שחם כתב: 31 אוגוסט 2022, 11:14 באמת זה שאוהדים פה מתעסקים בחופשה של בוקסה זה כבר שיא חדש.

"לא שמרו על שחקני הבית" אתה מדבר על השחקן שהיה לו סעיף שחרור ועל שני הילדים שנמכרו בסכומי שיא? איך זה קשור לבוקסה?

לגבי התקרית עם גוטליב, איפה הבעיה פה בדיוק? שחקן ששכח קצת את מקומו, קורה, קרה ויקרה.

תכל'ס, הקבוצה כרגע נראית רע ואני מבין שמחפשים על מי ומה לכעוס, אבל בזה זה מסתכם.
150K לאליאס ולדוידה ואתה משאיר אותם.

אבל כשהם רואים 1.5 מיליון יורו על דוידה ו750 יורו על אליאס המוח שלהם לא מצליח להבין למה לשלם כשאפשר להרויח.

זו הסיבה שאנחנו נראים ככה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

L.S כתב: 31 אוגוסט 2022, 11:27
נועם שחם כתב: 31 אוגוסט 2022, 11:14 באמת זה שאוהדים פה מתעסקים בחופשה של בוקסה זה כבר שיא חדש.

אבל כשהם רואים 1.5 מיליון יורו על דוידה ו750 יורו על אליאס המוח שלהם לא מצליח להבין למה לשלם כשאפשר להרויח.

לגבי דוידה, אני לא חושב שהיו צריכים להשאיר אותו כשיש הצעה כזו. לגבי אליאס, חבל שלא מצאו את הדרך להשאיר אותו, אבל אני גם לא חושב שזה היה בידיים של בוקסה.
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

נועם שחם כתב: 31 אוגוסט 2022, 11:38
L.S כתב: 31 אוגוסט 2022, 11:27

לגבי דוידה, אני לא חושב שהיו צריכים להשאיר אותו כשיש הצעה כזו. לגבי אליאס, חבל שלא מצאו את הדרך להשאיר אותו, אבל אני גם לא חושב שזה היה בידיים של בוקסה.
זו בדיוק מהות האשכול לא?
הוא סה"כ בובלה של ניסנובלה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כן? ג'ורדי הצליח להשאיר את זהבי? לא.
אלברמן הצליח להשאיר את פלאניץ'? לא.
יש היררכיה ברורה בכל מועדון.
בעלים נומרו אונו.
נציג בעלים.
מנכ"ל
מנהל מקצועי.
מאמן.
בכל מועדון בעולם.
הביקורת צריכה להיות יותר בכיוון שחקנים שאפשר היה להשאיר ושוחררו כתוצאה מהחלטה נטו של הצוות המקצועי.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 31 אוגוסט 2022, 11:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

ברגע שהוא נכנס לראשונה לתפקיד מנהל מקצועי בקבוצה ובזמן שכל הקבוצות עמלות על בניית סגל,כן הייתי מצפה ממנו שיעשה את תפקידו כמנהל מקצועי במסגרת התקציב הדל
ויתחיל לחפור בשוק הזרים וינחית כאן זרים למבחנים ויהיה יום יום במועדון ויפעל מול סוכנים בשת"פ עם המאמן וחלילה יגבש סגל בריא עוד לפני היציאה למחנה האימונים,הייתי מעדיף שייצא לחופשה במהלך העונה ולא בשיא חלון העברות
וזה שהקבוצה נראית רע כרגע זה חלק מהנגזרות של ההתנהלות הזו,לא הגיוני שאחרי 2 מחזורי ליגה ייפול לו האסימון שהשוער או הקשר הזרים שהם החתימו לא מספיק טובים לקראת סוף חלון העברות,זה לא מכבד את המועדון ובטח שלא את השחקנים כך נוצר פער מקצועי וכך יווצרו תביעות עתידיות.

לגבי התקרית עם גוטליב איני יודע מה בדיוק קרה שם אך אם יש מין האמת שהוא איים על שחקן בזה שיש לו מזל שהוא בתפקיד אחרת הוא היה נוהג אחרת לא מתקבל במועדון מקצועי אתה רוצה שהשחקנים יכבדו אותך תרוויח את זה בכבוד ולא באיומים איני מדמיין את קרויף מאיים על שחקן בצורה כזו או אחרת ועדיין הוא זכה לכבוד.

וכמובן אף אחד לא חשב למנוע מהילדים להתקדם ולדעתי זה אפילו מבורך בהתחשב בתקציב הקבוצה ובקריירה שלהם אך כן הייתי מצפה לתחליף ראוי/סביר לכל שחקן ששוחרר מפה.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

החופשה בקיץ היא לא התנהלות של שכיר, ולכן השיח. לגבי גוטליב הבעיה היא שזה שיצא החוצה באופן הזה, וזה מעיד על בעיה של התנהלות.ממנהל אני מצפה שכן ישפיע במשהו, הסיפור עם רומארטו זו פאשלה שכולה שלו.
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

De Niro כתב: 31 אוגוסט 2022, 11:42 כן? ג'ורדי הצליח להשאיר את זהבי? לא.
בעלים נומרו אונו.
נציג בעלים.
מנכ"ל
מנהל מקצועי.
מאמן.
בכל מועדון בעולם.
הביקורת צריכה להיות יותר בכיוון שחקנים שאפשר היה להשאיר ושוחררו כתוצאה מהחלטה נטו של הצוות המקצועי.
בעלים שלא מסוגל לשלם לכשרונות, שחקני בית 150K שילכו לעבוד בשוק. לא להחזיק במועדון כדורגל.
אף אחד פה לא מבקש שחקנים שעולים 500K או מיליון יורו לעונה.

אם אתה לא מסוגל להעמיד סכומים מביכים כאלה, לא רק שאתה לא ראוי להפועל ת"א. אתה לא ראוי להפועל חדרה
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

איפה הפשלה עם רומראטו? שחקן צעיר עם רקורד מעולה בדיוק בעמדה שצריכים.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נועם שחם כתב: 31 אוגוסט 2022, 12:41 איפה הפשלה עם רומראטו? שחקן צעיר עם רקורד מעולה בדיוק בעמדה שצריכים.
אז למה מוחקים אותו אחרי 180 דקות?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

נועם שחם כתב: 31 אוגוסט 2022, 12:41 איפה הפשלה עם רומראטו? שחקן צעיר עם רקורד מעולה בדיוק בעמדה שצריכים.
הרקורד בעייתי,ישב על הספסל, ונכנס כמגן בעונה האחרונה.
שחקן כזה שאמור להיות הזר הכי חשוב שלך ושכמו ששחר אמר שמת עליו את כל הז'טונים, מהשנייה שנחת כאן נראה מנותק.. לא רק ברמת הכדורגל. זו הייתה החתימה שלו כמנהל מקצועי, ואז הוא אומר לו אתה לא בתוכניות יום לפני תום מועד ההעברות אצלו במדינה.. כשאין לך חלופה. , זה לא עושה למועדון שם משהו
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

L.S כתב:
De Niro כתב: 31 אוגוסט 2022, 11:42 כן? ג'ורדי הצליח להשאיר את זהבי? לא.
בעלים נומרו אונו.
נציג בעלים.
מנכ"ל
מנהל מקצועי.
מאמן.
בכל מועדון בעולם.
בעלים שלא מסוגל לשלם לכשרונות, שחקני בית 150K שילכו לעבוד בשוק. לא להחזיק במועדון כדורגל.
אף אחד פה לא מבקש שחקנים שעולים 500K או מיליון יורו לעונה.

אם אתה לא מסוגל להעמיד סכומים מביכים כאלה, לא רק שאתה לא ראוי להפועל ת"א. אתה לא ראוי להפועל חדרה
על זה אין ויכוח.אבל מדברים על מצב קיים.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

כלל לא בטוח שהגדרת הסמכויות של המנהל המקצועי ברורות בתוך הארגון. איפה עובר הגבול בין הטריטוריה של רפואה לזו של בוקסה. מה מידת המעורבות של הבעלים.
מה שמצביע על בעיה קשה של בחירת שחקנים זה המקרה של השוער. מול שלל אפשרויות של שוערים ישראלים בתחילת הפגרה (ינקו, דני עמוס, איתמר ניצן, קליימן, לבקוביץ) בחרו בשוער שלא בלט במיוחד. ללא קשר ששיחק בקבוצה שירדה ליגה, לא שמענו ביקורות חיוביות במיוחד לגביו. בחרו בו? תנו לא סיכוי. כבר אחרי שני מחזורים של ליגת העל מטפטפים שמחפשים מחליף? אם יש תפקיד שדורש בטחון עצמי וגיבוי של המערכת, זה תפקדי השוער.
ההתנהלות סביב עמדת השוער מעלה סימני שאילה לגבי המקצוענות של בוקסה ורפואה.
לגבי שחקני שדה זרים, עדיף לתת להם סיכוי ואורך רוח.
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

fidel כתב: 31 אוגוסט 2022, 12:52
הרקורד בעייתי,ישב על הספסל, ונכנס כמגן בעונה האחרונה.
שחקן כזה שאמור להיות הזר הכי חשוב שלך ושכמו ששחר אמר שמת עליו את כל הז'טונים, מהשנייה שנחת כאן נראה מנותק.. לא רק ברמת הכדורגל. זו הייתה החתימה שלו כמנהל מקצועי, ואז הוא אומר לו אתה לא בתוכניות יום לפני תום מועד ההעברות אצלו במדינה.. כשאין לך חלופה. , זה לא עושה למועדון שם משהו

זה לא רקורד בעייתי. שחקן בן 24 עם 70 הופעות בליגה הבכירה כולל עונה כשחקן הרכב בטוונטה, זה רקורד מעולה לליגת העל.

ההימור איתו היה שהוא מניה בירידה, אבל מניה עם אפסייד מאד גבוה. אותי מאכזב שאחרי שני מחזורים כבר רוצים שיעזוב במקום לתת לו הזדמנות, אבל אנחנו גם לא חשופים לכל הדברים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםarik89El dudernio
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

למה יש להיות חשופים, רומארטו בבלק אאוט מוחלט, הסגל קצר בצורה מוגזמת, גם אם מניחים לרגע שכל הילדים שחקני רוטציה לגיטימיים, בניה עקומה ולא רצינית של סגל.
שכיר אמיתי היה מפוטר
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא מסכים איתך בכלל. הבניה של הסגל הייתה סבירה לגמרי. הביאו שחקני חיזוק לגיטימיים מליגות טובות ועם רקורד טוב, לא היה מזיק עוד בלם וחלוץ אבל בהשוואה לשנים קודמות התנהלות בסדר גמור.

לגבי רומראטו, מחזור שני. החתמת שחקן לשנתיים, מה זה רלוונטי שהוא בבלק אאוט? לשחקן זר לוקח זמן להתאקלם, הפוטנציאל שלו הוא הרבה יותר גבוה ממה שאנחנו רואים כרגע, אבל בלי זמן וסבלנות אי אפשר לעשות כלום.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

נועם שחם כתב: 01 ספטמבר 2022, 09:51 לא מסכים איתך בכלל. הבניה של הסגל הייתה סבירה לגמרי. הביאו שחקני חיזוק לגיטימיים מליגות טובות ועם רקורד טוב, לא היה מזיק עוד בלם וחלוץ אבל בהשוואה לשנים קודמות התנהלות בסדר גמור.

לגבי רומראטו, מחזור שני. החתמת שחקן לשנתיים, מה זה רלוונטי שהוא בבלק אאוט? לשחקן זר לוקח זמן להתאקלם, הפוטנציאל שלו הוא הרבה יותר גבוה ממה שאנחנו רואים כרגע, אבל בלי זמן וסבלנות אי אפשר לעשות כלום.
מקצועית נטו, לא הייתי משחרר אף אחד בינתיים רק מביא.ישר הוא רץ להודיע לו שהוא לא בתוכניות, צריך טיפה שכל, אין הרבה סיכוי שהוא יילך כל כך מהר בלי שנשלם את רוב החוזה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

איזה פוטנציאל יש לרומראטו?
הוא יהיה מהיר יותר בגיל 23?
הוא ישפר את משחק ההגנה שלו בעונה הבאה?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 01 ספטמבר 2022, 14:28 איזה פוטנציאל יש לרומראטו?
משחק ההגנה שלו פי 4 טוב משל כל קשר אחורי שהיה כאן בעשור האחרון.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

מכל קשר אחורי ששיחק באירופה במילניום האחרון.
הפוסט קיבל 2 לייקיםמושקוביץKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

El dudernio כתב: 01 ספטמבר 2022, 14:53
האדס כתב: 01 ספטמבר 2022, 14:28 איזה פוטנציאל יש לרומראטו?
משחק ההגנה שלו פי 4 טוב משל כל קשר אחורי שהיה כאן בעשור האחרון.
תשמע אני מת שרומארטו יצליח ויוכיח לכולם שהם טועים ואני גם לא חושב שהוא ה-בעיה שלנו.
אבל הוא כרגע במקרה הטוב זר בינוני שלא מוסיף לנו כמעט כלום. אתה לא יכול להמציא מציאות.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

שחר כתב: 01 ספטמבר 2022, 15:15 מכל קשר אחורי ששיחק באירופה במילניום האחרון.
אני מת על העקיצות שלך שלא קשורות לכלום.

בא רגע נבדוק מי היו הקשרים האחוריים שלנו בשנים האחרונות.
21/22 : אינבינדר אליאס והופמיסטר
20/21: איזן + אינבינדר + אליאס
19/20: בואטנג + קלאודמיר+ אייזן
18/19: בואטנג + קלאודמיר+ אייזן
17/18: ניר לקס + ידין.

אפשר להמשיך אבל זה לא משנה. לאף אחד מהרשימה הזאת, מלבד ידין בשיאו לא היתה את הבנת המשחק והיכולת הגנתית של סגירת שטחים וקוי מסירה כמו של רומראטו.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

El dudernio כתב: 01 ספטמבר 2022, 15:41

אפשר להמשיך אבל זה לא משנה. לאף אחד מהרשימה הזאת, מלבד ידין בשיאו לא היתה את הבנת המשחק והיכולת הגנתית של סגירת שטחים וקוי מסירה כמו של רומראטו.
הוא איטי בצורה קיצונית, ומשהו בתנועה שלו על המגרש משדר אני לא מבין מה אני עושה כאן..
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

ברור..לכן הצוות המקצועי שחרר אותו. תשמע, אפשר להמשיך להתווכח מקצועית.אבל אתה לא מסוגל להשלים עם העובדות. הוא לא מספיק טוב להפועל ולכן שוחרר.
בדיוק כמו עם הופמייסטר, אלרואי כהן ושאר החברים המעצבנים שאתה טורח לסנגר עליהן. ההיסטוריה גם לימדה שהם לא הפכו לכוכבים בקבוצות אחרות.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

fidel כתב: 01 ספטמבר 2022, 15:47

הוא איטי בצורה קיצונית, ומשהו בתנועה שלו על המגרש משדר אני לא מבין מה אני עושה כאן..
ציינתי שהבעיה העיקרית שלו היא איטיות.
אבל להגיד שהתנועה שלו על המגרש משדרת שהוא לא מבין מה הוא עושה?
הבן אדם כל הזמן מתפנה לקבל כדור. כל הזמן בתנועה לפתוח קוי מסירה. הוא יודע בדיוק מה הוא עושה על המגרש.

בלי קשר יש טענה שאני שומע מהיום הראשון שהוא משחק רק אחורה ולא מפסיק לאבד... אז בואו רגע נבדוק את הטענה הזאת. לפי נתוני המנהלת
רומראטו מסר 88 מסירות מתוכן 87, מתוכן 2 מסירות מפתח, מקדמות ודייק ב 80 מהן, כלומר 98% מהמסירות שלו מקדמות והוא מדייק ב 91%.
דן גלזר למשל מסר ב10 דקות יותר 88 מסירות שכולן מקדמות ודייק ב78 מהן אבל עם 0 מסירות מפתח.
יש לו 3/4 מאבקי אויר ו 5/11 מאבקי קרקע. לעומת 3/5 ו 7/12 אצל גלזר.

בלי קשר כבר אמרתי לא פעם כאן שהוא לא פוחד ממגע אבל עיקר העבודה שלו, גם ההגנתית היא בכיסוי שטחים וסגירת קוי מסירה. יהיה הרבה יותר קשה לצאת נגדנו למתפרצת כשהוא הקשר אחורי. ואם יהיה לי כוח אני אביא דוגמאות ממשחקים על איך התנועה שלו, שבניגוד למה שהורגלנו היא לא תקיפה של הכדור אלא סגירת קוי מסירה והגבלת תנועה של השחקן המתקיף, מנעה ועצרה אי אלו התקפות של היריב.

אני שוב אומר מכל מה ששמעתי על רו רומראטו לפני הוא נותן בדיוק את מה שציפיתי ממנו, הבעיה היא יותר השנים שמרכיבים איתו את הקישור.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

מגוחך ומיותר להתייחס בכלל לסטטיסטיקה של שחקן ששיחק 109 דקות בליגה שכמעט חצי מהן לא בתפקיד הטבעי שלו.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

שחר כתב: 01 ספטמבר 2022, 15:53

ברור..לכן הצוות המקצועי שחרר אותו. תשמע, אפשר להמשיך להתווכח מקצועית.אבל אתה לא מסוגל להשלים עם העובדות. הוא לא מספיק טוב להפועל ולכן שוחרר.
בדיוק כמו עם הופמייסטר, אלרואי כהן ושאר החברים המעצבנים שאתה טורח לסנגר עליהן. ההיסטוריה גם לימדה שהם לא הפכו לכוכבים בקבוצות אחרות.
הצוות המקצועי גם בנה על למקין כבלם פותח, והאריך לאינבינדר את החוזה. החתים את אוזבולט כחלוץ 9 ועוד... הצוות המקצועי לא חף מטעויות וגם אני לא. אם הצוות המקצועי ציפה מרומראטו דברים אחרים אין אז היתה טעות להחתים אותו מראש כי הוא לא ייתן אותם, אבל אם הוא הובא לתפקד כ6 שלפניו 2 קשרים כמו ששיחקנו מתחילת העונה הוא לא הבעיה אלא זה שאין אף אחד לפניו.

לצערי כמו שכבר רשמתי לדעתי ההחלפה שלו היא פוםולסטית ומונעת משיקולים לא מקצועיים.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 01 ספטמבר 2022, 16:05 מגוחך ומיותר להתייחס בכלל לסטטיסטיקה של שחקן ששיחק 109 דקות בליגה שכמעט חצי מהן לא בתפקיד הטבעי שלו.
מקבל...

לכן מגוכח גם לשפוט שחקן ולהחליף אותו כאשר הוא שיחק 109 דקות שחצי מהן לא בתפקיד הטבעי שלו.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

El dudernio כתב: 01 ספטמבר 2022, 16:06
שחר כתב: 01 ספטמבר 2022, 15:53

הצוות המקצועי גם בנה על למקין כבלם פותח, והאריך לאינבינדר את החוזה. החתים את אוזבולט כחלוץ 9 ועוד... הצוות המקצועי לא חף מטעויות וגם אני לא. אם הצוות המקצועי ציפה מרומראטו דברים אחרים אין אז היתה טעות להחתים אותו מראש כי הוא לא ייתן אותם, אבל אם הוא הובא לתפקד כ6 שלפניו 2 קשרים כמו ששיחקנו מתחילת העונה הוא לא הבעיה אלא זה שאין אף אחד לפניו.

לצערי כמו שכבר רשמתי לדעתי ההחלפה שלו היא פוםולסטית ומונעת משיקולים לא מקצועיים.
אז איזה שיקולים?
שליחת תגובה