המנהל המקצועי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

De Niro כתב:אני רק שאלה. מאיפה הבטחון הזה שיש לכאורה לאנשים במערכת של המועדון שלא יתפתח כדור שלג שיוביל אותנו למאבקי תחתית?
הם כמו הישראלי הטיפוסי אומרים יהיה בסדר?
האם בונים על קבוצות אחרות?
בונים על ינואר?
כל התשובות נכונות?
רק שאלה?
פה לבד שאלת ארבע שאלות
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

דוגיס כתב: 22 אוגוסט 2022, 16:42
נועם שחם כתב: 22 אוגוסט 2022, 14:14
דוגיס כתב: 22 אוגוסט 2022, 13:57

לא יודע על מה אתה מדבר כל הזרים שלנו חלשים השוער זה בדיחה היחיד שהוא סבבה זה אוז'ובלט שגם הוא היה לחץ רציני מהקהל להחתים. בוקסה בשבילי אכזבת השנה עם כמות הכסף שנכנסה זה הסגל שעשה מבחינתי זה בושה ואם אין לו מילה והכל זה הניסנוב אז הוא בובה ועוד יותר מאכזב, מבנאדם כזה אני לא יכול להחזיק.ואז תוסיף את כל השכונה הזאת שיש במועדון שהוא רב עם שחקנים ושחשקן יוצא לחתום בחול והמאמן לא יודע בכלל.
הבנתי. אז אתה רוצה מנהל מקצועי שהופך שולחנות ואחרי שבועיים יהיה בבית. אני מעדיף אדם פרקטי שמסתכל לטווח ארוך.

ולגבי הזרים, מעבר לזה שאחרי מחזור ראשון אי אפשר לקבוע כלום, אין ערובה להצלחה. השאלה היא אם בוחרים שחקנים עם פוטנציאל ואם יש מחשבה נכונה. אם אני משווה לעונות קודמות, נראה שהשנה הייתה יותר חשיבה בנושא הזרים והביאו שחקנים עם רקורד מוכח. אתה כנראה שכחת מה היה פה בעונות קודמות.
כן אחי רוצה מנהל מקצועי כזה שהופך שולחנות שאומר שדוסו לא מחליף של ליידנר ושזנטי לא מחליף של דוידה ושאתה יורק בפנים של האוהדים ואני מנהל מקצועי שיודע שהמחליפים האלה לא שווים יריקה ועדיף שאל תביא בכלל אם זה המחליפים. זה מנהל מקצועי שהייתי רוצה לראות בנתיים אני קיבלתי מנהל מקצועי שהקבוצה יצא למחנה עם 17 שחקנים הוא היה בחופש שבועיים והביא שוער שהורידו לספסל בקבוצה שירדה ליגה. אנשים פה עדיין לא מבינים שאנחנו קבוצה של פליאוף תחתון. וסגל כזה שיש 8 וחצי אלף מנויים ומכירה שחקנים בכמות כסף כזאת לא מגיעה לנו
מנהל מקצועי כזה יהיה בבית אחרי שבוע וחצי. מה זה עוזר לך?
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

כן אני רוצה מנהל מקצועי שדופק על השולחן שמוכרים שחקן ב1 וחצי יורו והוא מקבל מתוך זה בקושי מאה יורו להבאת רכש
ובכלל במידה המהלך נעשה מאחורי הגב שלו על אחת כמה וכמה.
18 מיליון שקל הפועל הכניסה רק ממכירה תוסיף לזה את הכסף ממשכורות אתה אמור להביא לכאן שחקנים איכותיים או לפחות שחקנים יקרים
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

נועם שחם כתב: 22 אוגוסט 2022, 17:39
נועם שחם כתב: 22 אוגוסט 2022, 14:14

הבנתי. אז אתה רוצה מנהל מקצועי שהופך שולחנות ואחרי שבועיים יהיה בבית. אני מעדיף אדם פרקטי שמסתכל לטווח ארוך.

ולגבי הזרים, מעבר לזה שאחרי מחזור ראשון אי אפשר לקבוע כלום, אין ערובה להצלחה. השאלה היא אם בוחרים שחקנים עם פוטנציאל ואם יש מחשבה נכונה. אם אני משווה לעונות קודמות, נראה שהשנה הייתה יותר חשיבה בנושא הזרים והביאו שחקנים עם רקורד מוכח. אתה כנראה שכחת מה היה פה בעונות קודמות.
כן אחי רוצה מנהל מקצועי כזה שהופך שולחנות שאומר שדוסו לא מחליף של ליידנר ושזנטי לא מחליף של דוידה ושאתה יורק בפנים של האוהדים ואני מנהל מקצועי שיודע שהמחליפים האלה לא שווים יריקה ועדיף שאל תביא בכלל אם זה המחליפים. זה מנהל מקצועי שהייתי רוצה לראות בנתיים אני קיבלתי מנהל מקצועי שהקבוצה יצא למחנה עם 17 שחקנים הוא היה בחופש שבועיים והביא שוער שהורידו לספסל בקבוצה שירדה ליגה. אנשים פה עדיין לא מבינים שאנחנו קבוצה של פליאוף תחתון. וסגל כזה שיש 8 וחצי אלף מנויים ומכירה שחקנים בכמות כסף כזאת לא מגיעה לנו
ומה עוזר לי שיש בובה שאומר לניסנוב בסדר נסתדר עם הכל. מה עוזר לי המנהל מקצועי שדוסו המחליף של ליידנר וזנטי של דוידה. אני שואל אותך אתה באמת צריך ורוצה מנהל מקצועי כזה?
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

קורצקי
אביטן
סיני
קלינגר
בוקסה
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

מה מקצועי במנהל המקצועי?
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

דוגיס כתב: 22 אוגוסט 2022, 20:17

ומה עוזר לי שיש בובה שאומר לניסנוב בסדר נסתדר עם הכל. מה עוזר לי המנהל מקצועי שדוסו המחליף של ליידנר וזנטי של דוידה. אני שואל אותך אתה באמת צריך ורוצה מנהל מקצועי כזה?
בוא נתחיל בזה שאין לך באמת מושג מה בוקסה אומר, עושה, או חושב, אז הדיון די היפותטי.

אבל התפקיד של מנהל מקצועי הוא לא להפוך שולחנות. התפקיד של מנהל מקצועי הוא להשפיע במסגרת קווי המדיניות והתקציב שעומד לרשותו. אז הוא צריך להיות איש מקצוע טוב, מנהל טוב, מישהו עם דרך וחשיבה מקורית, מישהו שיודע לעבוד ולבנות דברים לטווח ארוך בתקציב לא גדול. אני מקווה שבוקסה יודע לעשות את זה, עד היום הוא לפחות הוכיח שהוא איש מקצוע טוב שעשה עבודה משמעותית במועדון לאורך זמן. מינה אנשים נכונים, קידם שחקנים, הביא שחקנים טובים. אני מקווה שזה יקרה גם עכשיו. ממש לא מעניין אותי שידפוק על שולחנו או כל דבר בסגנון, להיפך. זה כל דביל יכול לעשות.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

נועם שחם כתב: 23 אוגוסט 2022, 10:58
דוגיס כתב: 22 אוגוסט 2022, 20:17

בוא נתחיל בזה שאין לך באמת מושג מה בוקסה אומר, עושה, או חושב, אז הדיון די היפותטי.

אבל התפקיד של מנהל מקצועי הוא לא להפוך שולחנות. התפקיד של מנהל מקצועי הוא להשפיע במסגרת קווי המדיניות והתקציב שעומד לרשותו. אז הוא צריך להיות איש מקצוע טוב, מנהל טוב, מישהו עם דרך וחשיבה מקורית, מישהו שיודע לעבוד ולבנות דברים לטווח ארוך בתקציב לא גדול. אני מקווה שבוקסה יודע לעשות את זה, עד היום הוא לפחות הוכיח שהוא איש מקצוע טוב שעשה עבודה משמעותית במועדון לאורך זמן. מינה אנשים נכונים, קידם שחקנים, הביא שחקנים טובים. אני מקווה שזה יקרה גם עכשיו. ממש לא מעניין אותי שידפוק על שולחנו או כל דבר בסגנון, להיפך. זה כל דביל יכול לעשות.
מסכים איתך לחלוטין!
בנוסף, להפוך שולחן, או לצאת חוצץ בריש גלי כנגד הבעלים (או השר במשרד ממשלתי) אפשר לעשות פעם אחת יחד עם מכתב התפטרות. והשאלה האם זה בכלל אפקטיבי!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

לאף מנהל מקצועי בעולם אין כוח ממשי מול בעלים.
בטח לא בהפועל הנוכחית.גם אם היה מגיע פפ.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

חברים צאו מהסרט שמנהל מקצועי בקבוצה ללא תקציב יצליח, הוא אולי ימצא הברקות פה ושם ואפילו מציאות בשוק (מי אמר קונטה ב80 אלף?), אבל ללא תקציב ראוי של בעלים שמביאים כסף מהבית התפקיד שלו מאוד מוגבל, בטח עם בעלים כמו שלנו שאובים להתערב בהכל....אגב מעניין אם לאחים יש עסקים שעדין עובדים ולא פשטו רגל / נמכרו
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בלם בן 18, מגן ימני גמור, מגן שמאלי שנמכר ולא הביא תחליף ראוי, שוער בדיחה מקבוצה שירדה ליגה והיה לתקופה גם השוער השני שלה.
מה חשבת לעצמך שיצא מזה?
אתה בדיחה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

פחחחחחחחחחחחחחח
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

הוא ראה דקת משחק של סלוליך לפני שהביא
או של השוער לפני שהחתים או של המגן השמאלי המחליף. או של כל זר שחתם. דקה אחת המנהל המקצועי לא ראה. שילך הביתה הבובה הזה אין לנו מה לעשות איתו
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegifidel
fankrashkin
קיבל.ה  4 לייקים

מי החליט שהוא מבין בכדורגל "המנהל המקצועי"? חושב שהוא בראד פיט.

Sent from my GM1903 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

בראד פיט יכול לקנות את הפועל.
אין לי בעיה שיהיה מנהל מקצועי.
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

איך הייתה העונה הראשונה שלו בנוער? גם כזו גרועה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הנוער לא דומה לבוגרים.
בנוער זה תהליך ומאתרים כשרונות צעירים בעיקר בארץ.
זה שמיים וארץ מהבוגרים.
בבוגרים כמה טעויות בבחירת שחקנים ונושרים ללאומית.
לגבי העונה הזו , עשו מהפכה בסגל.
על מה ולמה?
למה ויתרו על שלומי אזולאי?
למה ויתרו על שטקוס?
למה לא דאגו לתקציב גדול יותר לבלם שייצא עם הקבוצה למחנה האימונים? לא הבינו שזו העמדה הכי חשובה?
העזיבה של הצעירים איננה באשמתו.

הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

אני מנסה להישאר אופטימי ונושא עיניי כבר לעונה הבאה. אולי יילמד מהטעויות שלו. שיתחיל עם לקנוס את עצמו ב-100$ על כל יום חופשה שלקח הקיץ ו-150$ על כל שחקן נפל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroChegi
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  468 לייקים

כישלון ידוע מראש
שער 5 זה הלב
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  852 לייקים

בוקסה נראה לי אחלה בן אדם אבל אני לא מצליח להבין איפה הניסיון עם הנוער עוזר במשהו וניהול מקצועי של קבוצת בוגרים. זה לא אותו מקצוע
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroרדפוקסChegiteknoboy
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

הוא קודם כל איש מערכת.
זה הקריטריון הכי חשוב למעסיקים שלו.
החלטות מקצועיות לא תמיד היו המניע.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

ידעו שליידנר יעזוב , לא?
למה לא הביאו טוואטחה?
גם אם לא היה עוזב , אז היינו אם שני מגנים שמאליים טובים.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

https://m.one.co.il/mobile/article/399904.html

מצרף לכם כתבה ערב מינוי סמרטוט הרצפה הזה.

ציטוטים נבחרים :
על רפואה -
“זה בדיוק העניין. אנחנו נשים את האגו בצד. אני לא מחפש אגו ואנשים יודעים במחלקת הנוער שבאנו ממקום נקי ובוגר כדי להצעיד את המחלקה קדימה ונקווה שנוכל לעשות את זה גם בבוגרים".
בפועל- מתעקש על דמארי וזורק את קוסטיקה.

מה תיקח מהעבודה שלך בתור מנהל מקצועי של מחלקת נוער?
“הרבה מהדברים שעשיתי במחלקת הנוער אני אעשה גם בבוגרים. אני חושב שקודם כל אנשים. זה מתחיל ונגמר באנשים. אדאג להביא אנשי מקצוע טובים שהם גם אנשים טובים שאפשר לסמוך עליהם”.
בפועל- החבר שלו אוהד קדוסי מאמן קבוצת נערים, לראשונה בחייו על הקווים.

אתה תקבע על כל העניין המקצועי במועדון?
”כל מה שקשור לקבוצת כדורגל. אני אקבע מהאפסנאי, מחנה אימונים, צוות מקצועי, שחקנים, כל מה שיתלווה לזה בקטע המקצועי. מה שאני אבנה ויהיה לי ערך שלי.
בפועל - בדיקות דם מהקופה.

מה הפילוסופיה המקצועית של עומר בוקסנבוים?
”יש לי פילוסופיית משחק, אבל עדיין אני אצטרך לחשוב יותר טוב ולדעת יותר טוב אחרי שאני אשב על החוזים של השחקנים, איזה שחקנים עוזבים ואיזה נשארים. לא כל שיטת משחק יכולה להתאים לשחקנים מסוימים. לפעמים אתה צריך להתאים את השיטה לפי שחקן מסוים. אחרי שנדע בקיץ איזה שחקנים נוכל להביא, נהיה יותר חכמים בקטע הזה".
בפועל - פחחחח
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

הבעיה ששמעתי היום שהוא מאמין בכל הזרים ובחר אותם בקפידה. אם זה אחרי בחירה בקפידה אז מצבנו רע מאוד.
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

לא מומלץ להתקבע כשזר כזה או אחר לא מצליח או לא מתאקלם טוב.
לשנות בינואר עלול להיות מאוחר מידי.

Adom bdam
קיבל.ה  89 לייקים

" ”כל מה שקשור לקבוצת כדורגל. אני אקבע מהאפסנאי, מחנה אימונים, צוות מקצועי, שחקנים, כל מה שיתלווה לזה בקטע המקצועי. מה שאני אבנה ויהיה לי ערך שלי"
זה הדבר הכי גרוע בו לדעתי.
לדעתי בן אדם טוב מאציל סמכויות ולא נחוש להוכיח שהוא צריך לקבוע הכל ויש לו מילה וסמכות.
לדעתי בפועל הוא בובה של "איציק יסדר" ולכן נחוש להוכיח סמכות במעט שמשאירים לו.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  716 לייקים

יהלום14אדום כתב: 27 אוגוסט 2022, 23:56 הבעיה ששמעתי היום שהוא מאמין בכל הזרים ובחר אותם בקפידה. אם זה אחרי בחירה בקפידה אז מצבנו רע מאוד.
מילא שאר הזרים אבל אם הוא בחר את השוער אחרי שהוא באמת ראה אותו שנה שעברה אז הוא עושה עבודה לא טובה בכלל
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אני לא חושב שהוא ממש בוחר הכל ומנהל את הצד המקצועי
בהפועל יש את שרון ואיציק ניסנוב שמתערבים וימשיכו להתערב עד שאנחנו האוהדים נתערב
וזה היה צפוי ביום שמינו את בוקסה למנהל מקצועי עם כל המילים היפות מסביב.
מי שלא צפה את זה, תמים וזה רק עניין של זמן עד שהתפקיד הזה יתפרק. הרבה לפני שהניסנובים יפרקו את הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםGiliL.S
Xavi
קיבל.ה  675 לייקים

נשמע שסובל מתסמונת הפין הקטן
ועכשיו במקום להודות בטעויות הוא ימשיך באותו קו
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

dino כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:23 אני לא חושב שהוא ממש בוחר הכל ומנהל את הצד המקצועי
בהפועל יש את שרון ואיציק ניסנוב שמתערבים וימשיכו להתערב עד שאנחנו האוהדים נתערב
וזה היה צפוי ביום שמינו את בוקסה למנהל מקצועי עם כל המילים היפות מסביב.
מי שלא צפה את זה, תמים וזה רק עניין של זמן עד שהתפקיד הזה יתפרק. הרבה לפני שהניסנובים יפרקו את הפועל.
אין טעם להעתסק ב"מנהל המקצועי" עיקר האנרגיה צריך להקדיש לכלבים שמחזיקים אותנו כבני ארובה.

גם ג'ורדי קרויף לא יעשה פה קסמים תחת הנוכלים
הפוסט קיבל לייק אחדdino
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  403 לייקים

אני לא חושב שהוא רצה להחתים שלושה זרים במשכורת של ליגה לאומית, בטח לא רצה למכור את השחקן הכי טוב בקבוצה בשבוע האחרון של אוגוסט. בסופו של דבר קבוצה לא תחרותית שהמטרה העליונה שלה היא להמשיך לתחזק את השליטה של הבעלים תמורת מינימום השקעה כספית לא תגיע לכלום. תשאלו את מכבי פתח תקווה ואשדוד.
עצוב שאוהדים זורקים חיצים לעבר בוקסה ורפואה שעובדים בתנאים לא אפשריים.
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

Gili כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:34 אני לא חושב שהוא רצה להחתים שלושה זרים במשכורת של ליגה לאומית, בטח לא רצה למכור את השחקן הכי טוב בקבוצה בשבוע האחרון של אוגוסט. בסופו של דבר קבוצה לא תחרותית שהמטרה העליונה שלה היא להמשיך לתחזק את השליטה של הבעלים תמורת מינימום השקעה כספית לא תגיע לכלום. תשאלו את מכבי פתח תקווה ואשדוד.
אה וואלה, הוא לא רצה ועשו לו את זה על הראש?
שיקום וילך, שיעשה רעש, או חלילה יביא שחקן ברמה במקום אלו שהלכו.
קיבלת גורפינקל על לינדנר, סלליך על דוידה, ושלומי המריח תופס את המקום של אליאס.

אני מוכן לעבוד כמנהל מקצועי במקומו, את הכלום הזה גם אני יכול לעשות, ובחצי כסף
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  403 לייקים

L.S כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:37
Gili כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:34 אני לא חושב שהוא רצה להחתים שלושה זרים במשכורת של ליגה לאומית, בטח לא רצה למכור את השחקן הכי טוב בקבוצה בשבוע האחרון של אוגוסט. בסופו של דבר קבוצה לא תחרותית שהמטרה העליונה שלה היא להמשיך לתחזק את השליטה של הבעלים תמורת מינימום השקעה כספית לא תגיע לכלום. תשאלו את מכבי פתח תקווה ואשדוד.

כל גישת ה"קום ולך" זאת חוכמת מקלדת שאין מאחוריה כלום. הבנאדם עבד 4 שנים וקיבל את הזדמנות חייו. מן הסתם הוא לא הולך לזרוק את הכול לפח, וגם אף אחד אחר פה לא היה פשוט מוותר והולך אם היה במקומו.
ואיך הוא אמור להביא שחקן ברמה כשהבעלים לא נותנים לו להשקיע כסף? זאת ספקולציה שלי אבל אני מאמין שחלק מהרציונל מאחורי ההבאה של מרינוביץ' ודוסו בכסף קטן הייתה לפנות כסף לעמדת הבלם. בהתחלה השמות שעלו היו נראים רציניים, אבל באיזשהו שלב עשה רושם שהניסנובים לא היו מוכנים לתת לו להציע חוזה ליותר מעונה אחת ובטח שלא לשים כסף על סעיפי שחרור של שחקנים ברמה. אז נאלצנו להתפשר על קונטה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3729 לייקים

Gili כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:43

כל גישת ה"קום ולך" זאת חוכמת מקלדת שאין מאחוריה כלום. הבנאדם עבד 4 שנים וקיבל את הזדמנות חייו. מן הסתם הוא לא הולך לזרוק את הכול לפח, וגם אף אחד אחר פה לא היה פשוט מוותר והולך אם היה במקומו.
ואיך הוא אמור להביא שחקן ברמה כשהבעלים לא נותנים לו להשקיע כסף? זאת ספקולציה שלי אבל אני מאמין שחלק מהרציונל מאחורי ההבאה של מרינוביץ' ודוסו בכסף קטן הייתה לפנות כסף לעמדת הבלם. בהתחלה השמות שעלו היו נראים רציניים, אבל באיזשהו שלב עשה רושם שהניסנובים לא היו מוכנים לתת לו להציע חוזה ליותר מעונה אחת ובטח שלא לשים כסף על סעיפי שחרור של שחקנים ברמה. אז נאלצנו להתפשר על קונטה.
אתה מודע לזה שקונטה לפי הפרסומים הולך להרוויח 80 אלף יורו לעונה, כן? על איזה לפנות כספים לעמדת הבלם מדובר אם כך? מדובר בשכר מהנמוכים בקבוצה.
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

עבודה כמנהל מקצועי היא לא עוד עבודה במשרד במשק.
פה מה שעשית ישפיע על העתיד שלך, ואם אתה רפוס ועלוב מול הבעלים ולא מוסגל לייצר ערך אמיתי כנראה שפה תסתיים הקריירה שלך.

אז כן, אם אתה לא מקבל מה שהביטוח לך, או מה שאתה צריך כדיי להצליח, שם טוב משמן טוב. קום ולך ואל תיהיה אפס אוכל משכורת חינם.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  403 לייקים

רדפוקס כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:49

אתה מודע לזה שקונטה לפי הפרסומים הולך להרוויח 80 אלף יורו לעונה, כן? על איזה לפנות כספים לעמדת הבלם מדובר אם כך? מדובר בשכר מהנמוכים בקבוצה.
זאת בדיוק הנקודה שלי. קונטה הוא התפשרות שנולדה מהברקסים של הבעלים. שום סרט שבתחילת הקיץ בוקסה כיוון לבלם זר ב80 אלף יורו.
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

Gili כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:57
רדפוקס כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:49
זאת בדיוק הנקודה שלי. קונטה הוא התפשרות שנולדה מהברקסים של הבעלים. שום סרט שבתחילת הקיץ בוקסה כיוון לבלם זר ב80 אלף יורו.
למה אתה כ"כ בטוח? רק השבוע התבשרנו שדוידה היה על המדף ובדרך החוצה גם ששיווקו לנו אותו כלב והילד של כולנו כל הפרי סיזן?

אגב, לרכישת החולצה הרשמית לחצו
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  403 לייקים

L.S כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:53

עבודה כמנהל מקצועי היא לא עוד עבודה במשרד במשק.
פה מה שעשית ישפיע על העתיד שלך, ואם אתה רפוס ועלוב מול הבעלים ולא מוסגל לייצר ערך אמיתי כנראה שפה תסתיים הקריירה שלך.

אז כן, אם אתה לא מקבל מה שהביטוח לך, או מה שאתה צריך כדיי להצליח, שם טוב משמן טוב. קום ולך ואל תיהיה יורו.כל משכורת חינם.
עבודה כמנהל מקצועי היא אכן לא כמו עבודה במשק, בעיקר בגלל העובדה שהתקן הזה כמעט לא קיים בקבוצות כדורגל בארץ. מה שיסיים את הקריירה שלו זה לוותר אחרי 2 מחזורים. הוא לא יעשה את זה, אין סיבה שיעשה את זה, ואף אחד אחר פה לא היה עושה את זה אם היה במקומו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3729 לייקים

אם אכן משחררים 3 זרים בפתיחת העונה אחרי שכל הקיץ פימפו לנו שניפול ונקום על הזרים אז הוא מקבל אצלי את הציון נכשל.
Xavi
קיבל.ה  675 לייקים

נותן פייט מטורף למנדיונדו בקטגורית פתיחת העונה הביזיונית ביותר
שליחת תגובה