מחזור 5: נס ציונה בחוץ שבת ב 18:00

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  344 לייקים

אני לא רוצה שרפואה יתפטר כי הוא ראוי לפיצויי פיטורין. לא זוכר מתי עבר פה שבוע בלי בולשיט ברקע. החליפו לו את עוזר המאמן בניגוד לרצונו. הביאו לו כל תחליף זול אפשרי ומכרו לו את דוידה רגע לפני שהוא נותן פה עונה טובה. כל השבוע התעסקו בקונטה אז מה ציפינו שיקרה? צריך להחליף מאמן, צוות אימון וכושר ובערך 7 שחקנים רק מההרכב הראשון. כל זה בעונת המאה של המועדון ובעיצומו של קיץ רווחי. שבוע שעבר הייתי שבור מהתוצאה. השבוע אני רגוע כי באמת שכבר אין לי שום שאיפה מלבד החלפת ההנהלה. כל דבר שקורה ויקרה בקבוצה עד שהנבלים האלה ישחררו אותנו, פשוט לא חשוב. אנחנו עושים כל השבוע ניתוחים בגוויה. הפכו אותנו לנקרופילים. אפילו את האולטארס החלשים אני לא מאשים. שילמו להם דמי שתיקה והבטיחו הבטחות שווא. די, נמאס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaolin2327even
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

SickleCell כתב: 17 ספטמבר 2022, 22:18 אני לא רוצה שרפואה יתפטר כי הוא ראוי לפיצויי פיטורין. לא זוכר מתי עבר פה שבוע בלי בולשיט ברקע. החליפו לו את עוזר המאמן בניגוד לרצונו. הביאו לו כל תחליף זול אפשרי ומכרו לו את דוידה רגע לפני שהוא נותן פה עונה טובה. כל השבוע התעסקו בקונטה אז מה ציפינו שיקרה? צריך להחליף מאמן, צוות אימון וכושר ובערך 7 שחקנים רק מההרכב הראשון. כל זה בעונת המאה של המועדון ובעיצומו של קיץ רווחי. שבוע שעבר הייתי שבור מהתוצאה. השבוע אני רגוע כי באמת שכבר אין לי שום שאיפה מלבד החלפת ההנהלה. כל דבר שקורה ויקרה בקבוצה עד שהנבלים האלה ישחררו אותנו, פשוט לא חשוב. אנחנו עושים כל השבוע ניתוחים בגוויה. הפכו אותנו לנקרופילים. אפילו את האולטארס החלשים אני לא מאשים. שילמו להם דמי שתיקה והבטיחו הבטחות שווא. די, נמאס.
נדמה לי שאפשר גם להגיד כבר בפה מלא, מילארדרים או רוכשים ראויים לא עומדים בדיוק בתור…
הפתרון ביניים היחיד (והריאלי?) שיכול להיות סביר זה אם איכשהו תושב יגדיל את ההשקעה ויישתלט על חלק גדול יותר מהקבוצה ויחליף את כל השדרה הניהולית ויוציא לחלוטין את ניסנוב מהתמונה, במיוחד איציק האפס (משום מה שרון סופג את רוב האש, איציק הוא האפס הראשי שם).
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

SickleCell כתב: 17 ספטמבר 2022, 22:18 אני לא רוצה שרפואה יתפטר כי הוא ראוי לפיצויי פיטורין. לא זוכר מתי עבר פה שבוע בלי בולשיט ברקע. החליפו לו את עוזר המאמן בניגוד לרצונו. הביאו לו כל תחליף זול אפשרי ומכרו לו את דוידה רגע לפני שהוא נותן פה עונה טובה. כל השבוע התעסקו בקונטה אז מה ציפינו שיקרה? צריך להחליף מאמן, צוות אימון וכושר ובערך 7 שחקנים רק מההרכב הראשון. כל זה בעונת המאה של המועדון ובעיצומו של קיץ רווחי. שבוע שעבר הייתי שבור מהתוצאה. השבוע אני רגוע כי באמת שכבר אין לי שום שאיפה מלבד החלפת ההנהלה. כל דבר שקורה ויקרה בקבוצה עד שהנבלים האלה ישחררו אותנו, פשוט לא חשוב. אנחנו עושים כל השבוע ניתוחים בגוויה. הפכו אותנו לנקרופילים. אפילו את האולטארס החלשים אני לא מאשים. שילמו להם דמי שתיקה והבטיחו הבטחות שווא. די, נמאס.
מסכים לצערי עם כל מילה
המחלה זה הניסמוב נקודה.
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

בשולי שולי שולי הדברים:
1. איך זה לא פנדל?
2. השדרן דוידוביץ החליט שזה לא פנדל - 100 אחוז מטומטם.
3. כל גול שאנחנו כובשים דוידוביץ מתלונן. נגח על הרצפה, לא טוב לו. לאיוס מוסר לגאנם, מחליט שזה נבדל. שדרן ביזיון.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

gershon כתב: 17 ספטמבר 2022, 22:53 בשולי שולי שולי הדברים:
1. איך זה לא פנדל?
3. כל גול שאנחנו כובשים דוידוביץ מתלונן. נגח על הרצפה, לא טוב לו. לאיוס מוסר לגאנם, מחליט שזה נבדל. שדרן ביזיון.
השדר היה שרון ניסים
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

dino כתב: 18 ספטמבר 2022, 08:07
gershon כתב: 17 ספטמבר 2022, 22:53 בשולי שולי שולי הדברים:
1. איך זה לא פנדל?
השדר היה שרון ניסים
לגבי שרון ניסים, תודה! הייתה לי הרגשה שטעיתי.

לגבי שדר או שדרן:
"לפנינו מקרה שבו שתי מילים משמשות באותה המשמעות. במקרה כזה יכולים לקרות כמה תרחישים: שתי המילים ישמשו זו לצד זו או שיחול פיצול משמעות בין המילים או שמילה אחת תשתלט והשנייה תיעלם. נראה שבשנים האחרונות יש העדפה למילה שַׁדָּר, ובעקבות זאת הלכה גם הוועדה למונחי תקשורת של האקדמיה שקבעה במילונה משנת תשע"ב, 2012, את המילה שַׁדָּר למונח הרשמי. ומה יהיה גורלה של המילה שַׁדְרָן? ימים יגידו"
שליחת תגובה