קלטינס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1752 לייקים

הודעת המועדון:

הקשר דוד קלטינס (27) חתם לשנתיים במועדון ויצטרף לסגל.

קלטינס שיחק במחלקת הנוער של בית"ר י-ם ובעונת 2015/2016 עלה לקבוצה הבוגרת שם שיחק עד שעבר בעונת 2019/2020 להפועל ב"ש.

העונה שיחק שבעה משחקים בכל המסגרות במדי ב"ש. הקשר ערך 21 הופעות במדי נבחרות ישראל הצעירות.

בהצלחה!

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3651 לייקים

שיהיה בהצלחה, נקווה שיפתח בהרכב במקום הגופיינבינדר.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

אם זה מה שהם חושבים שישדרג אותנו אז שיהיה לכולנו בהצלחה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

החתמה רעה
מקווה לאכול את הכובע
שיהיה בהצלחה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3651 לייקים

אדום כתב: 25 ספטמבר 2022, 14:57 אם זה מה שהם חושבים שישדרג אותנו אז שיהיה לכולנו בהצלחה
ממתי מחתימים אצלנו שחקנים שמשדרגים? ניסנוב מחתימים 3 סוגי שחקנים - סותמי חורים, צעירים שאולי ישחק קלף איתם או פנסיונרים שמפנטזים שיחזרו ליכולת של לפני 10 שנים.
אוז'בולט היחיד בכל התקופה שלהם פה שעל הנייר היה אמור לשדרג אותנו, בינתיים הוא יותר משנמך מכל דבר אחר.

קלטינס הוא מהסוג של סותמי החורים.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  375 לייקים

רדפוקס כתב: 25 ספטמבר 2022, 17:30
אדום כתב: 25 ספטמבר 2022, 14:57 אם זה מה שהם חושבים שישדרג אותנו אז שיהיה לכולנו בהצלחה
ממתי מחתימים אצלנו שחקנים שמשדרגים? ניסנוב מחתימים 3 סוגי שחקנים - סותמי חורים, צעירים שאולי ישחק קלף איתם או פנסיונרים שמפנטזים שיחזרו ליכולת של לפני 10 שנים.
אוז'בולט היחיד בכל התקופה שלהם פה שעל הנייר היה אמור לשדרג אותנו, בינתיים הוא יותר משנמך מכל דבר אחר.

קלטינס הוא מהסוג של סותמי החורים.
לא בטוח.קלנטינס,הרבה לפני שבכלל היה אופציה,נחשב בעיני כשחקן מאוד אנדרייטד.הירידה ביכולת שלו התחילה שהתחילו להעביר אותו להיות בלם,מגן וכו.בתור קשר אחורי הוא שדרוג מצויין לכל קבוצה בליגה מלבד מכבי וחיפה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךBelos
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

שיהיה בהצלחה.
עדיף הרבה יותר מהחתמות של כאלו מעבר לשיא או לתת את המפתחות הבלעדיות לצעירים שצריכים לצבור ניסיון כדי לאחוז בהם.
פוטנציאל בתור קשר אחורי יש ורעב להצליח לאחר ייבוש של כמה שנים בב"ש יש והרבה.
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

ידוע(לא צנציפר) בכמה הוא הוריד בשכרו?
גם לזה יש איזשהי משמעות פסיכולוגית(הניסנובים פחות מבינים בזה)
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הכי טוב בפער היום.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
El dudernio
קיבל.ה  1253 לייקים

היה מעולה.....

חיזוק ענק לקבוצה.

קשר אמצע
מגן שמאל
בלם שמאל ב3 בלמים.

אחלה אחלה של שחקן
הפוסט קיבל לייק אחד7even
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

משחק טוב שלו, נגמר לו האוויר יחד עם כל הקבוצה
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotChegi
הוקיץ'
קיבל.ה  3794 לייקים

כל זמן שעוד היה לו אוויר היה אחלה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Mario
קיבל.ה  296 לייקים

הפתיע אותי , עמד בצורה מצוינת מול דור פרץ .
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

הכי טוב במגרש יחד עם רומראטו
שניהם צריכים הרכב בקבוע
צריך לפגום בו, לא יודע, אולי שיהיה בלי תעודת כשרות בתוקף, כדי שהניסנובס לא ינסו למכור
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
לירון האדום
קיבל.ה  1752 לייקים

שחקן

dino
קיבל.ה  2010 לייקים

אוהב אותו
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

עוד משחק טוב
ציוות טוב עם רומארטו
למרות ששניהם בעלי אורנטציה הגנתית
עדיין אני מתרשם ממנו מאוד רכש טוב עד כה
הפוסט קיבל 5 לייקיםChegishaharotMario7evenאדום ותיק
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

מהשחקנים שאתה חייב בעונות מהסוג הזה. חבל שלא הגיע כבר התחילת הקיץ.
האדס
קיבל.ה  2912 לייקים

למה חייבים אותו. לא בטוח שאני מבין. כי הוא סוגר את החורים של איינבינדר ורומראטו?
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

כי הוא עושה עבודה טובה, חכם ובמציאות שלנו, הוא נחשב נכס. נכס במובן החיובי ולא במובן של הניסנובים כפוטנציאל מכירה.
בגילו אפשר לבנות עליו כמה שנים לבסיס(בלי לפחד שימכרו או שיחפוץ בבלגיה)
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1618 לייקים

משתפר ממשחק למשחק. רק שיראה מגמת שיפור.
בעצם - אם הוא מראה מגמת שיפור הניסנובס מוכרים תמורת שחקן ליגה א' לא ?
יהיה טוב הפועל!
El dudernio
קיבל.ה  1253 לייקים

האדס כתב: 16 אוקטובר 2022, 07:36 למה חייבים אותו. לא בטוח שאני מבין. כי הוא סוגר את החורים של איינבינדר ורומראטו?
א. זה אחד מהתפקידים של קשר אחורי... לסגור חורים של החלק הקדמי ולחפות על מגנים וקשרים עולים.

ב. כי הוא בכדורגל עדיף על 90% מהסגל שלך.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום ותיקChegi
האדס
קיבל.ה  2912 לייקים

התפקיד של קשר אחורי זה לסגור חורים של שני הקשרים ההקדמיים מעליו שאחד מהם אמור לשחק 6 והשני לא זז כבר שנה וחצי? וואלה לא ידעתי.
El dudernio
קיבל.ה  1253 לייקים

אם רומראטו היה הקשר האחורי אז זה היה התפקיד שלו.

מאחר ורומראטו שיחק 50/50 שעושה תנועה קדימה ולאגף מן הסתם מישהו יצטרך לחפות על העליה שלו כשמאבדים כדור.

הקשר האחורי בטח כזה שנשאר ליד הבלמים רואה את המשחק מאחורה ואז יודע לצמצם פערים ולסגור את החורים האלו. זה משחק הכדורגל.
האדס
קיבל.ה  2912 לייקים

הוא כרגע בלם שלישי ולא קשר אחורי. הוא לא מסוגל לנהל את המשחק (כי הוא באמת לא שחקן שמנהל משחק).
פלסטר לסגל גרוע. אבל כמובן שבמצב הנוכחי, פלסטרים זה מבורך.
לירון האדום
קיבל.ה  1752 לייקים

האדס כתב:הוא כרגע בלם שלישי ולא קשר אחורי. הוא לא מסוגל לנהל את המשחק (כי הוא באמת לא שחקן שמנהל משחק).
יש שחקן אחד בהפועל שאתה יכול להגיד עליו דבר חיובי?

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוא משחקני החיזוק המשמעותיים שהגיעו.
וזה שהוא יכול לשחק בכמה עמדות זה בונוס ענק.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroלירון האדוםshaolin232
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אחלה שחקן
ממה שזכור לי יש לו גם בעיטה טובה מרחוק שטרם באה לידי ביטוי
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

רכש טוב וחילוף ראוי לאליאס
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםDe Niro
האדס
קיבל.ה  2912 לייקים

לירון האדום כתב: 16 אוקטובר 2022, 12:14
האדס כתב:הוא כרגע בלם שלישי ולא קשר אחורי. הוא לא מסוגל לנהל את המשחק (כי הוא באמת לא שחקן שמנהל משחק).

כן משתדל. בשנים האחרונות אני מודה שזה מאוד קשה, אבל תמיד יש נקודות אור.
לירון האדום
קיבל.ה  1752 לייקים

האדס כתב:
לירון האדום כתב: 16 אוקטובר 2022, 12:14

כן משתדל. בשנים האחרונות אני מודה שזה מאוד קשה, אבל תמיד יש נקודות אור.
מי?

האדס
קיבל.ה  2912 לייקים

אתה רוצה עם ציטוטים מנושאים שבהם אמרתי עליהם מילים טובות או רק רשימה מסודרת?
עזוב, אני לא שם. לא מחפש אף אחד. מקצועית נטו יש המון שחקנים גרועים שעוברים בהפועל בשנים האחרונות ואני מניח שהסגנון הלא נחמד שלי קצת בולט משל אחרים.
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  195 לייקים

האדס כתב: 17 אוקטובר 2022, 14:47 אתה רוצה עם ציטוטים מנושאים שבהם אמרתי עליהם מילים טובות או רק רשימה מסודרת?
עזוב, אני לא שם. לא מחפש אף אחד. מקצועית נטו יש המון שחקנים גרועים שעוברים בהפועל בשנים האחרונות ואני מניח שהסגנון הלא נחמד שלי קצת בולט משל אחרים.
חתיכת אנדרסטייטמנט, בנאדם! לפעמים נדמה שאתה סתם מנסה בכוח לעמוד במוניטין של שם המשתמש שלך...

לגבי רמת השחקנים: באופן אובייקטיבי, הליגה הישראלית הרבה פחות מושכת עבור שחקנים זרים ביחס לליגות אחרות מאשר לפני 20 ו-30 שנים וכמובן, הפועל שלנו הרבה פחות מושכת (עבור זרים ומקומיים כאחד) ביחס לקבוצות אחרות בישראל. Beggars can't be choosers וכו'. במקביל למאבק הצודק נגד ההנהלה, הקהל חייב לגלות יותר סבלנות כלפי השחקנים.
אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
הפוסט קיבל 3 לייקיםלירון האדוםBelos7even
לירון האדום
קיבל.ה  1752 לייקים

האדס כתב:אתה רוצה עם ציטוטים מנושאים שבהם אמרתי עליהם מילים טובות או רק רשימה מסודרת?
התכוונתי לרשימה..
מקצועית צריך לשפוט את השחקנים באופן יחסי לאלטרנטיבות שיש.
יש כאלו שבאמת אין להם מקום בהפועל ויש כאלו שיש להם מקום, אצלך זה נראה שלאף אחד אין מקום

האדס
קיבל.ה  2912 לייקים

רועי גווארה כתב: 17 אוקטובר 2022, 17:31
האדס כתב: 17 אוקטובר 2022, 14:47 אתה רוצה עם ציטוטים מנושאים שבהם אמרתי עליהם מילים טובות או רק רשימה מסודרת?
חתיכת אנדרסטייטמנט, בנאדם! לפעמים נדמה שאתה סתם מנסה בכוח לעמוד במוניטין של שם המשתמש שלך...

לגבי רמת השחקנים: באופן אובייקטיבי, הליגה הישראלית הרבה פחות מושכת עבור שחקנים זרים ביחס לליגות אחרות מאשר לפני 20 ו-30 שנים וכמובן, הפועל שלנו הרבה פחות מושכת (עבור זרים ומקומיים כאחד) ביחס לקבוצות אחרות בישראל. Beggars can't be choosers וכו'. במקביל למאבק הצודק נגד ההנהלה, הקהל חייב לגלות יותר סבלנות כלפי השחקנים.
זה הסגנון, לרוב זה פוגש את מה שהרבה אנשים חושבים, גם אם זה לא נעים.
ממש לא איכפת לי משם המשתמש הדבילי מצידי שיקראו לי ״הפועל82״. רוצה שאשנה?
אני אוהד הפועל ת״א ואני רוצה שהפועל ת״א תהיה קבוצה טובה. על הדרך גם יש לי ״אג׳נדה״ לגבי איך צריך לנהל מועדון (כלכלית ומקצועית).
לא חייבים להסכים, אבל להגיד שאני מחפש שחקנים? בסדר. אני אחיה עם זה. בהפועל זה לא מאוד קשה למצוא פגמים.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  195 לייקים

האדס כתב: 17 אוקטובר 2022, 21:28 זה הסגנון, לרוב זה פוגש את מה שהרבה אנשים חושבים, גם אם זה לא נעים.
אני אוהד הפועל ת״א ואני רוצה שהפועל ת״א תהיה קבוצה טובה. על הדרך גם יש לי ״אג׳נדה״ לגבי איך צריך לנהל מועדון (כלכלית ומקצועית).
לא חייבים להסכים, אבל להגיד שאני מחפש שחקנים? בסדר. אני אחיה עם זה. בהפועל זה לא מאוד קשה למצוא פגמים.

אחלה שם משתמש, לא רוצה שתשנה ואפילו מתגעגע לתמונה מהסרט "הרקולס". בכל מקרה - 82 :rose:

כולם פה רוצים שהפועל תצליח ולכולם יש דעה וזה מבורך. כש"האג'נדה" ניכרת כמעט בכל משפט בכל הודעה, זה עלול לגרום למי שקורא לפטור את הדעה על בסיס אישי וחבל. זה גם די מתיש.

קח את האשכול הספציפי הזה, לדוגמה: "הוא לא מסוגל לנהל את המשחק (כי הוא באמת לא שחקן שמנהל משחק)".
בדיקה זריזה באתר המנהלת - 381 דקות, 237 מסירות, 236 (!!!) מסירות מקדמות, 192 מסירות מדויקות (81%)...
אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1253 לייקים

האדס כתב: 17 אוקטובר 2022, 21:28

אנחנו מאוד חלוקים בתפיסה אבל :rose:
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3651 לייקים

זה בסדר יש אנשים שלא אוהבים/מסוגלים/יכולים לשמוע ביקורת נוקבת וחולים בתסמנות הילד המוזהב.
במקום להבין שיש משתמשים שמבקרים ממקום של כאב ושל שאיפה למצוינות הם יבטלו את דעתך ויגידו שאתה מטנף - הקיצוניים גם יתחילו לספר מעשיות על איך התגובות שלך פה גורמות אחר כך לשחקנים לחוסר ביטחון/לקהל לשרוק בוז/לרפטיליאנים להשתלט על העולם על ידי הנדסת תודעה ושאר קשקושים שאין להם שום קשר למציאות.
אתה לא צריך לתת להם דין וחשבון, תתעלם ועדיף גם שהם יתעלמו ממך אם זה כל כך מפריע להם לשמוע ביקורת על שחקנים/הנהלה/מועדון - אנחנו לא נפסיק לדרוש יותר כל עוד אנחנו מקבלים את החרא הזה, מי שרוצה להתבוסס בבינוניות מוזמן לעשות את זה בלי לנג׳ס לאלו שלא.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

Sin Queso כתב: 16 אוקטובר 2022, 12:57 רכש טוב וחילוף ראוי לאליאס
במועדון עם שאיפות לגרד אירופה (אנחנו ראויים להרבה יותר מכך, פשוט זה מה שהנהלת הנוכלים והגנבים שואפים) עם קביעות בפלייאוף עליון אין סיבה ששניהם לא ישחקו יחדיו כשאליאס יותר מקדימה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
האדס
קיבל.ה  2912 לייקים

רדפוקס כתב: 18 אוקטובר 2022, 02:35

זה בסדר יש אנשים שלא אוהבים/מסוגלים/יכולים לשמוע ביקורת נוקבת וחולים בתסמנות הילד המוזהב.
במקום להבין שיש משתמשים שמבקרים ממקום של כאב ושל שאיפה למצוינות הם יבטלו את דעתך ויגידו שאתה מטנף - הקיצוניים גם יתחילו לספר מעשיות על איך התגובות שלך פה גורמות אחר כך לשחקנים לחוסר ביטחון/לקהל לשרוק בוז/לרפטיליאנים להשתלט על העולם על ידי הנדסת תודעה ושאר קשקושים שאין להם שום קשר למציאות.
אתה לא צריך לתת להם דין וחשבון, תתעלם ועדיף גם שהם יתעלמו ממך אם זה כל כך מפריע להם לשמוע ביקורת על שחקנים/הנהלה/מועדון - אנחנו לא נפסיק לדרוש יותר כל עוד אנחנו מקבלים את החרא הזה, מי שרוצה להתבוסס בבינוניות מוזמן לעשות את זה בלי לנג׳ס לאלו שלא.
תודה, אם יורשה לי להיות ביקורתי, אתה בניגוד אלי כן נטפל לשחקנים ומחפש אותם. סתם סתם.
יאללה בואו נדבר על קלטינס, שאריות של ב״ש שגורמות לקהל פה צמרמורות.
שליחת תגובה