מימון המונים - 5 זרים בליגה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין

האם תהיו מוכנים להשקיע 100-200₪ נוספים כדי לשחק עם 5 זרים בליגה?

כן
37
62%
לא
23
38%

סך הכול הצבעות: 60
1923
קיבל.ה  14 לייקים

ככל הידוע לנו הקנס עקב שיתוף 5 זרים הוא בין 800 אלף למיליון שח.
חולון עשו מימון המונים לפני שנה או שנתיים כדי לצמצם נזקים וזה הלך להם לא רע.
מעניין אולי לדעת מה הלך הרוח בקהל אצלנו לגבי מהלך שכזה.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

אני מאוד בעד שהקהל ישים עוד כסף בקבוצה. אני חושב למשל שחייבים להגדיל את עלות החברות בעמותה. אני רק רוצה שהכסף הזה פשוט יילך לקבוצה, והם יעשו איתו מה שהם רואים לנכון.
כלומר, הקהל יגייס עכשיו איקס כסף. הכסף יילך להנהלה. תרצה ההנהלה והצוות המקצועי להשתמש בכסף כדי לשלם את הקנס על חמישה זרים - מעולה. תרצה ההנהלה והצוות המקצועי להשתמש בכסף הזה כדי להגדיל את התקציב עבור סנטר זר חדש (כדוגמא, אחלה הורטון) - גם מעולה.
אנחנו צריכים לתת, אבל לא לקבוע

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

1923 כתב:ככל הידוע לנו הקנס עקב שיתוף 5 זרים הוא בין 800 אלף למיליון שח.
אני אתרום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אשמח לתרום
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

1923 כתב: 29 ספטמבר 2022, 18:40 ככל הידוע לנו הקנס עקב שיתוף 5 זרים הוא בין 800 אלף למיליון שח.
חולון עשו מימון המונים בשנה שעברה ועמדו ביעד הגיוס ויותר מזה, חצי מהסכום הקהל שילם והחצי השני שולם ע"י ספונסר חיצוני.

אני מאוד בעד מהלך כזה, לדעתי יש פער משמעותי בין לשחק עם חמישה זרים לבין לשחק עם ארבעה.
ב4 זרים נושיב בחוץ בוודאות אחד מבין בראון/מנפורד/מקריי וזה שנמוך רציני...אני מעדיף שלא נגיע לכך,

גם בראייה קדימה לפלייאוף אם וכאשר- בשנה שעברה רשמנו 4 זרים לפלייאוף.
מכיוון שאסור להחליף זרים באמצע סדרה הפציעות של בראון ויאנג גמרו לנו מעשית את העונה. אני לא רוצה שנגיע למצב כזה השנה...
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

אני אתרום בשמחה לקבוצה
אתבאס מאוד אם זה יהיה לצורך רישום זר חמישי.
יש לנו סגל ישראלי שאין לאף קבוצה, 2-3 זרים מצויינים ועוד 3-4 טובים+
לא צריכה להיות בעיה להרכיב סגל טוב מאוד של 9 שחקנים טובים (חלקם אפילו מאוד!) ותורמים לכל משחק ליגה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מתי תתקבל ההחלטה אם הולכים על גיוס או לא?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מעבר לאשכול פנטזיה הזה , לא שמעתי שיש מישהו בכלל מתלבט בנושא.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

מילפורד כתב: 03 אוקטובר 2022, 10:27 מעבר לאשכול פנטזיה הזה , לא שמעתי שיש מישהו בכלל מתלבט בנושא.
https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... /hkiznnlgs
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
מקורב לצלחת
קיבל.ה  9 לייקים

גם אם הפועל תפתח הד סטארט או גיוס המונים, הסכום שייאסף על ידי האוהדים זניח
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מקורב לצלחת כתב:גם אם הפועל תפתח הד סטארט או גיוס המונים, הסכום שייאסף על ידי האוהדים זניח
לא חושב.יש מלא אוהדים שאין להם מנוי או חבר עמותה ורוצים מאד לתרום.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

מקורב לצלחת כתב: 03 אוקטובר 2022, 11:05 גם אם הפועל תפתח הד סטארט או גיוס המונים, הסכום שייאסף על ידי האוהדים זניח
לא מסכים,
בסוף מדובר בקהל שמימן את הספונסר של הקבוצה לעונה הזו (דרך מימון המונים) .
יש לא מעט אוהדים שיתרמו לזה, אם חולון גייסו ככה את הסכום אין סיבה שלא נצליח גם.
מקורב לצלחת
קיבל.ה  9 לייקים

חולון גייסו 300 אלף שקל מאוהדים וספונסרים קטנים. זה סכום זניח (בערך רבע/חמישית). בסופו של דבר, אין יותר מ-2,000 אוהדים שיתרמו לדבר הזה, כל אחד מהם ישים בממוצע 200 שקלים, גייסנו 400 אלף שקל... מה משם? מאיפה קבוצה באמצע עונה תביא עוד כמה מאות אלפי/מיליון שקלים?

עריכה - זה אחרי שתקציב השחקנים השנה גדל משמעותית, לפחות ככה נראה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מקורב לצלחת כתב:חולון גייסו 300 אלף שקל מאוהדים וספונסרים קטנים. זה סכום זניח (בערך רבע/חמישית). בסופו של דבר, אין יותר מ-2,000 אוהדים שיתרמו לדבר הזה, כל אחד מהם ישים בממוצע 200 שקלים, גייסנו 400 אלף שקל... מה משם? מאיפה קבוצה באמצע עונה תביא עוד כמה מאות אלפי/מיליון שקלים?

מסכים
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

מקורב לצלחת כתב: 03 אוקטובר 2022, 11:12 חולון גייסו 300 אלף שקל מאוהדים וספונסרים קטנים. זה סכום זניח (בערך רבע/חמישית). בסופו של דבר, אין יותר מ-2,000 אוהדים שיתרמו לדבר הזה, כל אחד מהם ישים בממוצע 200 שקלים, גייסנו 400 אלף שקל... מה משם? מאיפה קבוצה באמצע עונה תביא עוד כמה מאות אלפי/מיליון שקלים?

לא מדויק.
חולון גייסו 300 אלף מהאוהדים ועוד 300 אלף מספונסרים.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אפשר להרים טלפון להפועל/לשלוח הודעה למישהו שמכירים ופשוט לתרום. לעשות חבר עמותה על שם דודה שלכם או השכנה עולהו.
בכל מקרה, אני נגד 5 זרים, זה יפגע מאוד בגיל בני איך שלא הופכים את זה ואחת הסיבות שבאים לראות משחקים זה גם כדי לראות שחקנים כאלו מתקדמים. באירופה אנחנו עם 6 והנזק הכלכלי בליגה גבוהה מדי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDavidSheriff9Frenzy
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

כל הדיון הזה הוא די דיבורים באויר, בחיים לא יגייסו סכומים כאלו של 1.5 מיליון מתרומות מהקהל הרחב. או שיהיה אוהד עשיר שישים את רוב הכסף או שלא יהיה.
מה שיותר מענין זה שאין דיון על ההחלטה העקרונית. לפני כמה שנים היה ברור להנהלה שמהלך של 5 זרים מצריך במינימום דיון עם חברי העמותה. הפעם אף אחד לא מזכיר את זה בכלל. אפילו אין דיון על זה שאין דיון.
מדגים בצורה ברורה מה דעתו של רמי כהן על כל הקונספט של עמותת אוהדים.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
מקורב לצלחת
קיבל.ה  9 לייקים

אם הכל באוויר אז כך גם הדיון בעמותה. אני מעריך שאם זה יהיה רלוונטי יש מספיק קולות בהנהלה שידרשו להעביר את זה בעמותה.

זה גם יעבור, ברוב די גדול להערכתי
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הפועל כתב: 06 אוקטובר 2022, 22:16 כל הדיון הזה הוא די דיבורים באויר, בחיים לא יגייסו סכומים כאלו של 1.5 מיליון מתרומות מהקהל הרחב. או שיהיה אוהד עשיר שישים את רוב הכסף או שלא יהיה.
מה שיותר מענין זה שאין דיון על ההחלטה העקרונית. לפני כמה שנים היה ברור להנהלה שמהלך של 5 זרים מצריך במינימום דיון עם חברי העמותה. הפעם אף אחד לא מזכיר את זה בכלל. אפילו אין דיון על זה שאין דיון.
לטעמי , כרגע אף אחד לא העלה על הפרק לעשות איזשהו שינוי מעבר לפנטזיות של כל מיני אנשים.
אז לא יודע אם יש טעם להיבהל מזה שאף אחד לא זימן דיון על שום דבר…
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הסכום הוא 850 אלף, לא קרוב למיליון וחצי.
יש בנוסף מענק של 600 אלף ממשרד הספורט על שיתוף ישראלים למשך 85 דקות בממוצע, אבל אני לא רואה סיבה שלא יהיה אפשר לעמוד בזה גם עם רישום של חמישה זרים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 06 אוקטובר 2022, 22:51
הפועל כתב: 06 אוקטובר 2022, 22:16 כל הדיון הזה הוא די דיבורים באויר, בחיים לא יגייסו סכומים כאלו של 1.5 מיליון מתרומות מהקהל הרחב. או שיהיה אוהד עשיר שישים את רוב הכסף או שלא יהיה.
לטעמי , כרגע אף אחד לא העלה על הפרק לעשות איזשהו שינוי מעבר לפנטזיות של כל מיני אנשים.
אז לא יודע אם יש טעם להיבהל מזה שאף אחד לא זימן דיון על שום דבר…
להיבהל? הדבר היחיד שמבהיל אותי זה כשהקטנה שלי סוגרת את הדלת על עצמה. בטח לא מקשקושים של הפועל.
אני רק אומר דבר פשוט - נושא שהיה ברור רק לפני כמה שנים שצריך לנהל עליו דיון ציבורי של חברי העמותה מדוסקס עכשיו בתקשורת עם התייחסויות מפורטות מההנהלה, בלי שאפילו משלמים מס שפתיים של "כמובן שנדון בנושא ונתייעץ עם חברי העמותה לפני קבלת החלטה סופית". זאת רק (עוד) דוגמה אנקדוטלית לכמה נושא הקהילה ובעלות אוהדים נוון והפך לחסר משמעות.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טוב מאוד שאין על זה דיון עקרוני.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא הבנתי, בכל פעם שמישהו נשאל על זה באופן רישמי, התשובה היתה חדה וברורה: הפועל תשחק עם ארבעה זרים.
למעשה, אף אחד לא הודה שהנושא הזה בכלל על הפרק, אז למה להגיד שהוא יעלה לדיון עם כלל חברי העמותה?
זה הכל במוחם הקודר של פנטזיונרים כאלה ואחרים.

ועוד דבר קטן, אני זוכר שחלק מהדיון בזמנו היה האם זאת סוגיה שיש להצביע עליה או האם יש לועד את הסמכות (והזכות) לקבל את ההחלטה הזאת לבד.
אני די בטוח שהוסכם אז שאין צורך להצביע על זה כל פעם שרוצים לקבל את ההחלטה הזאת.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

די נו. מה זה ההיתממות הזאת. לא מכבד את האינטליגנציה לאמר "אין כלום מה אתם קופצים". במסיבות עיתונאים רמי אומר ש"יש סיפור של מיליון וחצי שקל, זה לא פשוט". לא אומרים "אנחנו משחקים עם ארבעה זרים נקודה". להפך, אומרים ״אם אוהדים ייפנו אלי במטרה לתרום בהד סטארט אני לא אסרב להם״ - ציטוט ישיר של רמי, כן?
המסר ברור ועל השולחן - הבעיה היא כסף. לא החלטה עקרונית ולא כלום. ובינתיים כבר צצות ידיעות על יוזמה להדסטארט בתמיכת ההנהלה
https://www.israelhayom.co.il/sport/isr ... 37860?s=35
אמנם התוכן בישראל היום לעיתים קרובתו גולש לפנטזיה, אבל הדבר היחיד שבא ממוחו הקודר של מישהו זה הטענה שההנהלה לא מעוניינת ודוחפת ל5 זרים.

נשים דברים על השולחן. שמי שזה לא מפריע לו יאמר את האמת בלי להתבייש - זאת החלטה שהוא תומך בה, ולכן לא אכפת לו שאין דיון ציבורי, כי זה תואם לאינטרס שלו. זאת חוכמה מאד קטנה לזלזל ולהתייחס למי שחושב אחרת ממך כיפה נפש שלא ראוי להתייחס לדעה שלו.
אם לצורך הענין רמי היה מדבר על כך שנשאיל שחקן ממכבי או נעבור לשחק ביד אליהו במהלך העונה, מישהו פה באמת חושב שלא הייתה מהומת אלוהים והיו עולות דרישות לדיון חברי עמותה? וזאת למרות שאלו שתי החלטות שמבחינה מקצועית וכלכלית הן בבירור עדיפות מהאלטרנטיבה, ושבבירור לא ללכת עליהן זה "לשחק עם ידיים קשורות מאחורי הגב" כמו שהתייחסו פה בהתנשאות לנושא הבחירה לא לשחק עם 5 זרים. ואפילו שאלו החלטות שמבחינה פורמלית לגמרי במנדט של ההנהלה.

ושוב - כל זה רק בולט הרבה הרבה יותר כשמדובר בנושא שבבירור רק לפני כמה שנים נחשב באופן מובהק ככזה שראוי לדיון בקהילה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyפרימו לוי
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

רק אותי זה ביאס שרמי הסביר את הנושא בגלל סיבות כלכליות ולא בגלל שמעולם לא הושקעה כמות אדירה של משאבים בסגל ישראלי איכותי שמאז החזרה לליגה לא היה כמותו בקבוצה?

להחזיק בסגל ישראלי כזה ולרשום חמישה זרים זה הבעת אי אמון משווע בסגל הישראלי הכי איכותי שהיה פה שנים.

לא צריך לחזור על זה - שני המקומות היחידים שמחזיקים חמישה זרים וסגל ישראלי איכותי בכל שנה זה מכבי תל אביב והפועל ירושלים, אנחנו רואים שמלבד יחידי סגולה הם מחליפים את הישראלים שלהם כל שנה שנתיים. רישום של חמישה זרים יפגע לנו במוניטין שצברנו בצדק להקים סגלים ישראלים משוגעים כמו שבנינו השנה.

צריך לנצל את העובדה שכמעט כל קבוצות הליגה כולל נס ציונה, הרצליה ולדעתי גם גלבוע ובאר שבע משחקות עם חמישה זרים ככה שהיכולת שלהם להביא ישראלים איכותיים למקומות שגם ככה לא אטרקטיביים מידי פוחתת משמעותית.

ברגע שנהיה באותה רשימה של קבוצות כמו גליל עליון, אילת, הפועל חיפה וקרית אתא כקבוצות שנותנות דקות משמעותיות לשחקן הישראלי תהיה לנו את האפשרות להיות הקבוצה שבכל שנה מחזיקה בסגל הישראלי אחד הכי איכותיים בליגה וזה מאוד משמעותי בליגה, כי אז מחזיקים בשמונה - תשעה שחקנים טובים מאוד לליגה כשלרוב הליגה יהיו שבעה בלחץ.
1923
קיבל.ה  14 לייקים

מסתבר שאכן זה קורה והפרויקט התחיל
https://giveback.co.il/project/69940

בהצלחה!
הפוסט קיבל לייק אחדכוח עליון
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

1923 כתב: 07 אוקטובר 2022, 09:53 מסתבר שאכן זה קורה והפרויקט התחיל

בהצלחה!
נראה שמנכל הדסטרט בעצמו פתח את זה
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

לא אוהב את זה
ראשית כל כי זה מוקדם מדי.
שנית, כי לא ברור מי עומד מאחורי הקמפיין
ובכל מקרה - כי 5 זרים זאת סוגיה מהותית שהיתה אמורה לכל הפחות לעלות בידיבת עמותה (דלא לדבר על הצבעת חברים)
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הפועל כתב:

בהצלחה!
נראה שמנכל הדסטרט בעצמו פתח את זה
כי הוא אוהד הפועל למיטב זכרוני

Sent from my NE2215 using Tapatalk

1923
קיבל.ה  14 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 07 אוקטובר 2022, 10:14
לא אוהב את זה
ראשית כל כי זה מוקדם מדי.
שנית, כי לא ברור מי עומד מאחורי הקמפיין
ובכל מקרה - כי 5 זרים זאת סוגיה מהותית שהיתה אמורה לכל הפחות לעלות בידיבת עמותה (דלא לדבר על הצבעת חברים)
לא מצליח להבין למה 5 זרים זאת סוגיה מהותית שצריכה לעלות בישיבת עמותה
זה מועדון כדורסל מקצועני לא חוג וזה לא תרומה לקהילה פה
בשביל להתחרות בליגה הזאת בצורה שווה צריכים לשחק עם 5 זרים אחרת אנחנו סתם מבזבזים את הזמן שלנו
ולמיטב הבנתי, המועדון עומד מאחורי הקמפיין
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אני תורם, תרמתי ואתרום למועדון מסתבר שכמעט בכל תחום אפשרי.
עד עכשיו היינו עם סגלים ישראלים הרבה פחות מרשימים ובכל זאת בחרנו ללכת עם ארבעה זרים, מלבד כמה חודשים בעונה מסוייטת.
אני בהחלט חושב ששחקנים ברמה של בר טימור, זלמנסון, גיל בני ואדם אריאל כשעולים מהספסל הם לא פחות טובים מהרבה זרים שנוחתים פה. הם גם יודעים להעריך את המקום בניגוד לרוב הזרים שיום אחד פה ויום אחד בליגה הליטאית או הבלגית. שחקנים מקומיים טובים, מחוברים ומחויבים הם נכס עצום בקבוצת כדורסל.

מצטער אבל בסגל ישראלי כזה אין סיכוי שאתרום אגורה אחת לפרויקט הזה ונכון לשלב הזה של העונה בעיני רישום של זר חמישי הוא בגדר טעות.
אולי אשנה את דעתי ככל שהעונה תתקדם.
1923
קיבל.ה  14 לייקים

הלך המומנטום כתב: 07 אוקטובר 2022, 11:09 אני תורם, תרמתי ואתרום למועדון מסתבר שכמעט בכל תחום אפשרי.
עד עכשיו היינו עם סגלים ישראלים הרבה פחות מרשימים ובכל זאת בחרנו ללכת עם ארבעה זרים, מלבד כמה חודשים בעונה מסוייטת.
אני בהחלט חושב ששחקנים ברמה של בר טימור, זלמנסון, גיל בני ואדם אריאל כשעולים מהספסל הם לא פחות טובים מהרבה זרים שנוחתים פה. הם גם יודעים להעריך את המקום בניגוד לרוב הזרים שיום אחד פה ויום אחד בליגה הליטאית או הבלגית. שחקנים מקומיים טובים, מחוברים ומחויבים הם נכס עצום בקבוצת כדורסל.
מצטער אבל בסגל ישראלי כזה אין סיכוי שאתרום אגורה אחת לפרויקט הזה ונכון לשלב הזה של העונה בעיני רישום של זר חמישי הוא בגדר טעות.
אולי אשנה את דעתי ככל שהעונה תתקדם.

כנראה שאתה תשנה את דעתך במהלך העונה אבל זה כבר לא יהיה רלוונטי כי הפרויקט הוא ל 45 ימים.
יש צוות מקצועי שרוצה לשחק עם 5 זרים ולדעתי התפקיד של המועדון זה לעשות מה שאפשר כדי לתת לצוות המקצועי מה שהוא מבקש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםכוח עליוןKingAlpaca
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

1923 כתב:מסתבר שאכן זה קורה והפרויקט התחיל

בהצלחה!
זה רשמי/הפועל הסכימה?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בהצלחה!
מה זה? מי עומד מאחורי זה? מישהו פרסם את זה איפשהו?
beny
קיבל.ה  247 לייקים

מקסימום ישתמשו בסכום להבאת סנטר אמיתי, אם היה כזה הנושא של למידה זרים היה פחות חשוב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מבירור קצר שעשיתי , הקבוצה לא עומדת מאחורי המימון הזה ואין שום התחייבות שאם הכסף הזה יגוייס אכן ירשמו חמישה זרים.
קצת בעייתי נראה לי הסיפור הזה שמי שעומד מאחורי זה לא חושף עצמו, הייתי אומר שזה מרגיש אפילו קצת ברמת ה"תרמית".
1923
קיבל.ה  14 לייקים

מילפורד כתב: 07 אוקטובר 2022, 11:48 מבירור קצר שעשיתי , הקבוצה לא עומדת מאחורי המימון הזה ואין שום התחייבות שאם הכסף הזה יגוייס אכן ירשמו חמישה זרים.
קצת בעייתי נראה לי הסיפור הזה שמי שעומד מאחורי זה לא חושף עצמו, הייתי אומר שזה מרגיש אפילו קצת ברמת ה"תרמית".
זה לא נכון מה שאתה אומר, בוודאות.
הקבוצה כן עומדת מאחורי זה, אולי לא רשמית אבל היא מאחורי העניין הזה
ממליץ לך לבדוק את את זה שוב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

איפה תורמים?
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

De Niro כתב: 07 אוקטובר 2022, 11:59 איפה תורמים?
https://shop.hapoeluta.org/%D7%94%D7%A6 ... %AA%D7%94/
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroאיליץ'
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אני תורם כמובן.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
שליחת תגובה