להחרים את המועדון

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אסור שככה תראה הפועל בשום מצב , ההנהלה הנוכחית עוד תגרום לנו לשמוח על תיקו ב10 משחקים כי ב 9 נפסיד (אנחנו מאוד קרובים לזה ) וכל זה שיש בליגה פח הזו קבוצות שעברו פירוק כמו ביתר (שנראית יותר טוב מאיתנו) אני מקווה שעד שהם עפים אף אוהד לא ישים שקל על הקבוצה הזו כי זה לא ייגמר ולניסנובים הארורים פשוט לא איכפת
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious Dshaharot
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

איפה כל הסמרטוטים שנלחמו בתחילת השנה בכמה צדיקים בסדום שהפצירו באוהדים לא לעשות מנוי ולהמשיך בחרם
כיף לכם עכשיו ? טוב לכם ?
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiKingAlpacaGili
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

הכסף מהמנויים כבר נכנס, איזה להחרים?
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

הדבר היחיד שנשאר מכל כך הרבה שנים של מאבקי תחתית, זה שהמועדון המסריח הזה מחרים את הקהל שלו. ולכן, קל מאוד לאבד עניין, בדיוק כמו שהשחקנים האפסים איבדו עניין. שהאולטראס ימשיך לעודד את עצמו, חבורה של דפקטים.

יאלה תעירו אותי שיבוא המשיח והמוצצי דם יעופו לחור הכושל שלהם.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הלוואי שמי שעשה מנוי, כל מי ששילם עליו ומי שקונה כרטיסים למשחקי בית וקונה בחנות המועדון יסבול ייסורים קשים.
אתם הסיבה למצב שלנו. אתם יד ימינם של ניסנוב.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 02 אוקטובר 2022, 22:11 איפה כל הסמרטוטים שנלחמו בתחילת השנה בכמה צדיקים בסדום שהפצירו באוהדים לא לעשות מנוי ולהמשיך בחרם
כיף לכם עכשיו ? טוב לכם ?
אל תדאג הם נהנים ביציע והם עוד יהנו כל השנה.
הם גם יהנו בלאומית. תראה מה הניסנוב עשו אני לא מאמין שאני הפכתי לאוהד ששונא את הקהל שלנו.
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

ניהול סגל בושה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ניסויים בסגל כמו במשחק מחשב
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

לחשוב שהקהל אשם במצב של הקבוצה… נו טוב.
יש פה חבורת אנשים עם אפס כשרון ויכולת כלכלית שאוחזים בקרנות המזבח ולא משחררים / לא רוצים למכור. זה כל הסיפור, ככה פשוט.
הקהל מדהים בנאמנות שלו.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מי שממשיך להגיע הוא לא נורמלי
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

איזה מזל שלא עשיתי מנוי, זה הדבר הטוב היחיד שאני חש אחרי כל משחק העונה.

כל אלו שעשו מנוי - Too late. תרימו שלטים/תקללו את ההנהלה, בהצלחה לכם, לאיציק ושרון זה לא מזיז את הביצה. הלכתם עיוורים אחרי האולטראס המשת"פ ועכשיו אכלתם אותה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiNivikKingAlpaca
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

Red Ghost כתב: 02 אוקטובר 2022, 22:20 לחשוב שהקהל אשם במצב של הקבוצה… נו טוב.
יש פה חבורת אנשים עם אפס כשרון ויכולת כלכלית שאוחזים בקרנות המזבח ולא משחררים / לא רוצים למכור. זה כל הסיפור, ככה פשוט.
הקהל מדהים בנאמנות שלו.
חחחחחח הקהל מדהים בנאמנות שלו. הקהל האפס הזה היה צריך להיות נאמן למועדון ולהיות מאוחד ולא לקנות מנוי אחד ולהעיף את הגנבים האפסים האלה בקיץ מהמועדון. הקהל האפס הזה צריך להפעיל לחץ על השחקנים הזונות האלה שלא זזים. הקהל האפס הזה צריך לעשות לחץ על שופט תשעים דקות במשחקי בית נותנים לו לשרוק שבע שריקות לטובות הקבוצה השנייה עד שהוא שורק לעבירה לזכותנו.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

Chegi כתב: 02 אוקטובר 2022, 22:16 הלוואי שמי שעשה מנוי, כל מי ששילם עליו ומי שקונה כרטיסים למשחקי בית וקונה בחנות המועדון יסבול ייסורים קשים.
לא עשית מנוי? הייתי בטוח שכן
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

gershon כתב:
Chegi כתב: 02 אוקטובר 2022, 22:16 הלוואי שמי שעשה מנוי, כל מי ששילם עליו ומי שקונה כרטיסים למשחקי בית וקונה בחנות המועדון יסבול ייסורים קשים.
מנוי כפול בכדורסל (אירופה וליגה) וחבר עמותה כמובן.
והגעתי לכל משחקי החוץ העונה.
שקל לא אתן לניסנובים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

די כבר עם הקלישאות האלו של "אנחנו במצב הזה בגלל כל אותם אוהדים שעשו מנויים" רבאק אתם באמת מאמינים לזה? נמכרו הקיץ שחקנים ב18 מיליון שקל, יש למועדון הכנסות טבעיות נוספות, אתם באמת חושבים שאם היו בקופת המועדון 10 מיליון שקל פחות היו לנו בעלים אחרים/ היינו רצים עכשיו בצמרת?
כל מה שהיה קורה זה שהיו לנו היום בהרכב עוד שני שחקני נוער, פחות שחקני רכש ובעיקר הם היו מסיימים את העונה בגרעון תפעולי שהיה נסגר בעונה הבאה באמצעות הורדת התקציב עוד יותר.
הבעיה היחידה היא שיש לנו בעלים שכבר בנו לעצמם עסק שיכול לחיות גם בלי הקהל ולא אכפת להם ממה שקורה מסביב כי הם נהנים יותר מידי מלשחק פוטבול מנג'ר בהפועל.
הצעד הפרקטי היחיד שאני רואה זה להעמיד קבוצת אוהדים שתקח מהם את הבעלות כדי שנוכל להעביר אותה לנוכל הבא בתור.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל 5 לייקיםadom4De NiroכרוביתShachamshaharot
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Charmander כתב:די כבר עם הקלישאות האלו של "אנחנו במצב הזה בגלל כל אותם אוהדים שעשו מנויים" רבאק אתם באמת מאמינים לזה? נמכרו הקיץ שחקנים ב18 מיליון שקל, יש למועדון הכנסות טבעיות נוספות, אתם באמת חושבים שאם היו בקופת המועדון 10 מיליון שקל פחות היו לנו בעלים אחרים/ היינו רצים עכשיו בצמרת?
כל מה שהיה קורה זה שהיו לנו היום בהרכב עוד שני שחקני נוער, פחות שחקני רכש ובעיקר הם היו מסיימים את העונה בגרעון תפעולי שהיה נסגר בעונה הבאה באמצעות הורדת התקציב עוד יותר.
הבעיה היחידה היא שיש לנו בעלים שכבר בנו לעצמם עסק שיכול לחיות גם בלי הקהל ולא אכפת להם ממה שקורה מסביב כי הם נהנים יותר מידי מלשחק פוטבול מנג'ר בהפועל.
הצעד הפרקטי היחיד שאני רואה זה להעמיד קבוצת אוהדים שתקח מהם את הבעלות כדי שנוכל להעביר אותה לנוכל הבא בתור.
קבוצת אוהדים עם משקיע.
לאוהדים אין כסף לגייס אפילו לרכישה.
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

Chegi כתב: 02 אוקטובר 2022, 23:14
gershon כתב:
מנוי כפול בכדורסל (אירופה וליגה) וחבר עמותה כמובן.
והגעתי לכל משחקי החוץ העונה.
שקל לא אתן לניסנובים.
אני איתך
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

De Niro כתב: 02 אוקטובר 2022, 23:19
Charmander כתב:די כבר עם הקלישאות האלו של "אנחנו במצב הזה בגלל כל אותם אוהדים שעשו מנויים" רבאק אתם באמת מאמינים לזה? נמכרו הקיץ שחקנים ב18 מיליון שקל, יש למועדון הכנסות טבעיות נוספות, אתם באמת חושבים שאם היו בקופת המועדון 10 מיליון שקל פחות היו לנו בעלים אחרים/ היינו רצים עכשיו בצמרת?
קבוצת אוהדים עם משקיע.
משקיע מגיע אחרי שיש התארגנות רצינית של אנשים, וגם אם לא יגיע משקיע בודד שישים שני מיליון שקל כבר בהתחלה, יהיו האוהדים שבמקום ה1,000 שקל, ישימו 10,000 שקל או 50,000.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Charmander כתב:
De Niro כתב: 02 אוקטובר 2022, 23:19
קבוצת אוהדים עם משקיע.
משקיע מגיע אחרי שיש התארגנות רצינית של אנשים, וגם אם לא יגיע משקיע בודד שישים שני מיליון שקל כבר בהתחלה, יהיו האוהדים שבמקום ה1,000 שקל, ישימו 10,000 שקל או 50,000.
האוהדים לא מסוגלים לגייס יותר משני מיליון שקלים.
זה לא קרה אז ולא יקרה פתאום עכשיו.
גם אז היום אוהדים ששמו עשרות אלפים ויותר וזה לא עזר.
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

לא יאומן שהם (האחים המושחטים) עדיין מגיעים למשחקי בית ללא בושה, הם חייבים לקבל קללות וגידופים שיסתלקו מהפועל במשך כל המשחק + מחצית + הכנה למשחק ובכל הזדמנות, בחייאת זה לא יכול להימשך ככה, הם לא מוכנים להשקיע שקל בקבוצה, גם בעונה עם רווח תפעולי אדיר, הם פשוט מחזיקים אותנו (הקהל) כבני ערובה.

מישהו רשם שניסמוב = שאול, עצוב כמה שזה נכון
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

כמובן שאנחנו לא במצב הזה בגלל שהאוהדים עשו מנוי. אבל עכשיו אחרי שעשיתם מנויים אין לכם באמת מה לעשות נגדם.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

shaolin232 כתב: 02 אוקטובר 2022, 23:36 לא יאומן שהם (האחים המושחטים) עדיין מגיעים למשחקי בית ללא בושה, הם חייבים לקבל קללות וגידופים שיסתלקו מהפועל במשך כל המשחק + מחצית + הכנה למשחק ובכל הזדמנות, בחייאת זה לא יכול להימשך ככה, הם לא מוכנים להשקיע שקל בקבוצה, גם בעונה עם רווח תפעולי אדיר, הם פשוט מחזיקים אותנו (הקהל) כבני ערובה.

הם למדו את הלקח מטביב ורמון - משמנים את האולטראס החיים יותר נוחים
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רדפוקס כתב:כמובן שאנחנו לא במצב הזה בגלל שהאוהדים עשו מנוי. אבל עכשיו אחרי שעשיתם מנויים אין לכם באמת מה לעשות נגדם.
כמובן שיש משקל גדול למצב בזה שהאוהדים עשו מנוי.
כשהיה את החרם הם היו בהיסטריה פרסמו פוסטים, הודעות לתקשורת.
הם הבינו שכדי להעמיד ערבויות יצטרכו להכניס יד לכיס. ויד לכיס אומר שתוך שנה שנתיים הם טסים מפה כי הם קמצנים ברמות.
אבל במקום זה נתנו להם שקט נפשי עם 10,000 מנויים.
מה הם עשו בתמורה? מכרו כל דבר שאפשר כדי שיהיה להם ערבויות לשים גם בעונה הבאה (בתקווה שתהיה בליגת העל).

אז אם בעונה הבאה לא נעשה מנויים, ובעונה שאחריה הם כבר לא יהיו פה.
הם לא ישימו שקל כמו שלא שמו עד עכשיו ומי שמממן אותם נותן להם יד להמשיך להיות פה.

האבא שלהם הרס את הפועל בעבר והם באו לעשות את זה שוב.
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

בר קולמוסא כתב: 02 אוקטובר 2022, 23:40
shaolin232 כתב: 02 אוקטובר 2022, 23:36 לא יאומן שהם (האחים המושחטים) עדיין מגיעים למשחקי בית ללא בושה, הם חייבים לקבל קללות וגידופים שיסתלקו מהפועל במשך כל המשחק + מחצית + הכנה למשחק ובכל הזדמנות, בחייאת זה לא יכול להימשך ככה, הם לא מוכנים להשקיע שקל בקבוצה, גם בעונה עם רווח תפעולי אדיר, הם פשוט מחזיקים אותנו (הקהל) כבני ערובה.

הם למדו את הלקח מטביב ורמון - משמנים את האולטראס החיים יותר נוחים
טביב ימח שמו על פחות איחד את הקהל, לא יאומן שמרגיש לי שהם עדיין זוכים לחסד משער חמש, פאקינג לא יאומן, או שהולך שם משהו מושחט, או שהם כל כך מתרכזים בלהיות "מגניבים" ולתמוך בקבוצה no meter what, שהם לא רואים כמה נזק הם גורמים
Ofir136
קיבל.ה  66 לייקים

עצוב לי ..
עברנו המון חרא בשנים האחרונות (שלא לומר רק חרא), ואיכשהו אני חושב שזה פעם ראשונה שאני יוצא מהמשחק פשוט בתחושה של עצב. לא עצבים, לא תסכול, לא שנאה, לא אף רגש שלילי אחר. פשוט עצב.
לא בטוח שיש לזה הסבר. כי הרי מה ההבדל בין היום ל5 שהיה בדרבי או ל5 שהיה נגד חיפה לפני שנתיים או ל4 שקיבלנו מנתניה לפני 3 שנים או להפסד לב"ש או להפסד לנס ציונה? הכל נראה אותו דבר. ואיך שהוא מכל אותם הפסדים רק היום זה נפל. אולי זה בגלל החילופי מאמן שנתנו מקום לתקווה, אולי עוד שאריות של זכרונות מההבלחה לגמר גביע לפני שנה וחצי שנתנה תחושה שאנחנו עדין פה.
אבל אנחנו כבר מזמן לא פה. הרבה הבינו את זה לפני, אצלי רק היום האסימון באמת נפל.
קבוצה עם עבר שנשאר לה רק הקהל, וגם זה מרגיש כמו משהו זמני.
הקהל נגד הנהלה, הקהל נגד השחקנים ואתה יודע שלא הולכת להיות פה נקודת מפנה בקרוב. אם להיות מציאותי, שבוע הבא זה רק הולך להגיע לשיא של העימות בין הקהל לקבוצה.
הכל פשוט רקוב מהשורש באווירה במועדון.

אני מנסה בכוח למצוא מקום לאופטימיות אבל זה מרגיש שאין תקווה.
הנהלה בלי חשק לחפש רוכש שמתאים למידות של המועדון הזה, שחקנים בלי חשק לשחק על המגרש, וגם לקהל נגמר החשק להיות חלק מהפארסה הזאת.

שיהיה לנו בהצלחה ..
הפוסט קיבל 6 לייקיםרדפוקסChegigershonBelosCharmanderRed Ghost
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

להוציא את התסכול שלכם על חברים ליציע זה עלוב
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroהפועל
שליחת תגובה