הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

El dudernio כתב: 11 אפריל 2024, 12:54 יופי שהם כותבים. הדר פירסמה את ההסכם

לפי מה שכתוב הוא על הזכות למכור כרטיסים ועל כרטיסי הכניסה והמנויים למשחקים והפדיון שיצטבר בידי לאן בגין מכירתם...

אני לא משפטן אבל נראה לי שהדר צודקת.
1. היא לא פרסמה את ההסכם.
2. מסמך השעבוד שפרסמה מוכיח את כל מה שהמועדון טען ושהיא טעתה. במסמך ניתן לראות שהשעבוד שנרשם הוא על הזכות להפצת כרטיסים לשנים הבאות ולא זכות להכנסות בגינם.
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

1. כנראה שהבעלים צריכים כסף נזיל, ולא מעט. אחרת לא היו חותמים לחמש שנים קדימה בתמורה מענק חד פעמי.
2. לאן הם לא פילנתרופים ולא פראיירים. הם כנראה קיבלו הנחה משמעותית על המענק ועשו להם מחיר, ולכן הסכימו לשלם עכשיו, בפעימה אחת, מענק של חמש שנים.
3. זה לא מעיד טובות על התוכניות לטווח הרחוק ששמענו שיש לבעלים. הפוך.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

קירקגור כתב: 11 אפריל 2024, 14:48 1. כנראה שהבעלים צריכים כסף נזיל, ולא מעט. אחרת לא היו חותמים לחמש שנים קדימה בתמורה מענק חד פעמי.
2. לאן הם לא פילנתרופים ולא פראיירים. הם כנראה קיבלו הנחה משמעותית על המענק ועשו להם מחיר, ולכן הסכימו לשלם עכשיו, בפעימה אחת, מענק של חמש שנים.
מצד שייני, יש גבול כמה כסף נזיל אפשר להביא מעבר למה שכבר השקיעו כולל בחובות חדשים.
הם לא גולדהאר ושחר ובנוסף זאת קבוצת השקעה שצריכה להרוויח בסוף ממכירת המועדון ולא פילנתרופים, ככה ששוב- יש גבול כמה כסף לאותה עונה שמים במועדון.
לצורך העניין, האחים ניסנוב שמו 200-300 אלף שקל בכמה שנים…
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

קירקגור כתב: 11 אפריל 2024, 14:48 1. כנראה שהבעלים צריכים כסף נזיל, ולא מעט. אחרת לא היו חותמים לחמש שנים קדימה בתמורה מענק חד פעמי.
שאלה אמיתית ובלי ציניות:
האם בעבר כאשר נחתמו הסכמים עם לאן הם נחתמו לפחות מ 5 שנים?
לכמה זמן מכבי חתומה איתם?
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

Asafasraf כתב: 11 אפריל 2024, 13:34 השאלה היותר חשובה בה- למה לא מוכרים באופן עצמאי, במקום לתת ללאן להוציא לנו את הנשמה לעוד חמש שנים? לא הגיע הזמן לשנות?

Sent from my iPhone using Tapatalk
כנראה שלא משתלם כלכלית לתפעל מערך כזה
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

רדפוקס כתב: 11 אפריל 2024, 13:48

לפי מה שכתוב הוא על הזכות למכור כרטיסים ועל כרטיסי הכניסה והמנויים למשחקים והפדיון שיצטבר בידי לאן בגין מכירתם...

2. מסמך השעבוד שפרסמה מוכיח את כל מה שהמועדון טען ושהיא טעתה. במסמך ניתן לראות שהשעבוד שנרשם הוא על הזכות להפצת כרטיסים לשנים הבאות ולא זכות להכנסות בגינם.
היא פרסמה דף שמעיד על חתימה הסכם בין הצדדים
בתחתית הדף רשום שההסכם הוא עבור הזכות למכור כרטיסים ועל כרטיסי הכניסה והמנויים למשחקים והפדיון שיצטבר בידי לאן בגין מכירתם...

אז נכון שיש המשך ולא מצויין מה דינו של הפדיון אבל לפי מה שהיא פרסמה אני בהחלט יכול להבין למה היא הבינה את מה שהיא הבינה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

El dudernio כתב: 11 אפריל 2024, 16:41

בתחתית הדף רשום שההסכם הוא עבור הזכות למכור כרטיסים ועל כרטיסי הכניסה והמנויים למשחקים והפדיון שיצטבר בידי לאן בגין מכירתם...

אז נכון שיש המשך ולא מצויין מה דינו של הפדיון אבל לפי מה שהיא פרסמה אני בהחלט יכול להבין למה היא הבינה את מה שהיא הבינה.
כתוב שם במפורש שהדברים שציינת ישמשו כבטוחה, לא שמוסכם שהם יהיו שייכים ללאן.
אז בעצם אין שום סיבה להבין את מה שאתה והיא הבנתם.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

teknoboy כתב: 11 אפריל 2024, 17:08

זה רשום תחת תיאור הנכס המשועבד
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

El dudernio כתב: 11 אפריל 2024, 17:42
teknoboy כתב: 11 אפריל 2024, 17:08

זה רשום תחת תיאור הנכס המשועבד
ולמעלה מוגדר למה הכוונה: יש מגבלה על מכירת הנכסים האלה לגורם אחר (זה בעקרון הפירוש של המילה שעבוד בהקשר של חוזים).
בפרט, זה שנכס מסוים משמש כבטוחה לקיום חוזה ממש לא אומר שהחוזה הוא על מכירה של הנכס הזה.

גם אני בקריאה ראשונה קצת נבהלתי, כי זה הזכיר לי את החוזה (של כבירי? רמון?) שמסר ללאן את כל ההכנסות שנים קדימה בתמורה לסכום כלשהו שהתקבל בטווח המיידי.
ממה שאנחנו רואים אצל הדר יעקובי אי אפשר להסיק שזה אותו דבר (אולי זה כן, אבל אין לנו סיבה מיוחדת לחשוב ככה כרגע).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

אני גם מבין למה היא לא הבינה, אבל בתור עיתונאית אם היא לא בטוחה לגבי משהו אז היא צריכה לבדוק ולא לרוץ לפרסם, זאת החובה המקצועית שלה.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

רדפוקס כתב: 11 אפריל 2024, 18:28

אני גם מבין למה היא לא הבינה, אבל בתור עיתונאית אם היא לא בטוחה לגבי משהו אז היא צריכה לבדוק ולא לרוץ לפרסם, זאת החובה המקצועית שלה.
בעולם מתוקן אתה צודק...
במציאות היא מחוייבת למקום העבודה ולכמות לייקים
קובי
קיבל.ה  61 לייקים

בטוח שמדובר בהסכם טוב עבור הבעלים של הפועל שלוקח מהקבוצה 600,000 ש"ח בשנה כמשכורת.
600,000 כפול חמש שנים של החוזה עם לאן שווה 3 מיליון שקלים. הסכום שקיבלה הפועל תל אביב מלאן גם 3 מיליון שקלים.
הבעלים היחידי בליגת העל ויתכן שגם בכדורגל העולמי שלוקח משכורת מעסק שידוע שאינו ריווחי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

קובי כתב: 11 אפריל 2024, 20:23 בטוח שמדובר בהסכם טוב עבור הבעלים של הפועל שלוקח מהקבוצה 600,000 ש"ח בשנה כמשכורת.
600,000 כפול חמש שנים של החוזה עם לאן שווה 3 מיליון שקלים. הסכום שקיבלה הפועל תל אביב מלאן גם 3 מיליון שקלים.
הבעלים היחידי בליגת העל ויתכן שגם בכדורגל העולמי שלוקח משכורת מעסק שידוע שאינו ריווחי.
את הסכום הוא לוקח לא בתור בעלים (אאל"ט קצת הפרזת בסכום), אלא בתור יו"ר קבוצת המשקיעים ששמה פה כמה מיליונים.
יש מספיק דברים שאפשר לבקר אותם לגביהם, זה סתם קשקוש.
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

לירון האדום כתב:
Asafasraf כתב: 11 אפריל 2024, 13:34 השאלה היותר חשובה בה- למה לא מוכרים באופן עצמאי, במקום לתת ללאן להוציא לנו את הנשמה לעוד חמש שנים? לא הגיע הזמן לשנות?

אני ממש לא בטוח.
הפועל כדורגל+ סל מכניסים ללאן כמה מילונים בשנה.
מאמין שעלויות התפעול זולות יותר.

בני12
קיבל.ה  847 לייקים

Asafasraf כתב: 11 אפריל 2024, 23:04
לירון האדום כתב:

אני ממש לא בטוח.
הפועל כדורגל+ סל מכניסים ללאן כמה מילונים בשנה.
מאמין שעלויות התפעול זולות יותר.

מכבי וחיפה מכניסות קצת יותר מליונים ועדיין עובדות עם לאן
קובי
קיבל.ה  61 לייקים

רדפוקס כתב: 11 אפריל 2024, 20:56 את הסכום הוא לוקח לא בתור בעלים (אאל"ט קצת הפרזת בסכום), אלא בתור יו"ר קבוצת המשקיעים ששמה פה כמה מיליונים.
יש מספיק דברים שאפשר לבקר אותם לגביהם, זה סתם קשקוש.
הוא מקבל משכורת של 12.500 אירו שזה 50,000 שקל בחודש שזה 600,000 שקלים בשנה מהתקציב העונתי של המועדון.
ממש לא מענין אותי תחת איזה כותרת הוא לוקח את הכסף מהקופה של המועדון, בעלים,יו"ר קבוצת המשקיעים או דרדסבא.
הכסף הזה יוצא מהתקציב העונתי של המועדון שזה 600,000 שקלים פחות וזה לא מעט כסף בכלל ובפרט למועדון דל תקציב כמו הפועל תל אביב.
עוד 4-5 שנים יפול לך ולשאר חובבי דוברי האנגלית הצחה האסימון ואתם תתפללו שהם יעופו מהמועדון בדיוק כמו שהיה עם חיים רמון והעמותה, כבירי והניסנובים.
נחיה ונראה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
ונרקומן
קיבל.ה  150 לייקים

קובי כתב: 11 אפריל 2024, 20:23 בטוח שמדובר בהסכם טוב עבור הבעלים של הפועל שלוקח מהקבוצה 600,000 ש"ח בשנה כמשכורת.
זה כל כך לא נכון שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל. רק אגיד שזה נפוץ מאוד.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

תסגרו את הבסטה. אין כבר כח.
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

בנו קבוצה יותר טרגית מזו של הניסנובים
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

אדום כתב: 13 אפריל 2024, 22:05 בנו קבוצה יותר טרגית מזו של הניסנובים
בנו אחלה קבוצה...

החתימו מאמן טוב שברח.
נתנו לכלומניק לאמן חודשיים
ואז הביאו מוכר משחקים ידוע קושר בן קושר להוריד אותנו ליגה.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 13 אפריל 2024, 22:04 תסגרו את הבסטה. אין כבר כח.
הנוסע המתמיד
סחה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

מישהו יכול להדליף לאיראנים את הנ"צ של מתחם חודורוב?
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

עשו טעויות אין ספק, אבל המשבר הנוכחי והעמוק זה בעיקר מאמן וחלקם האחרון(או חן סול) זה הטעות עם רודריגז.
אבל בגדול, הם שיחקו יותר טוב, אפילו אצל הספרדי הוא נתן להם להרגיש יותר טוב ומאז שאבוקסיס הגיע- בקושי מחברים 2 פסים, עושים במכנסיים, כבדים מאוד. זה לא היה ככה לפני
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
קובי
קיבל.ה  61 לייקים

El dudernio כתב: 13 אפריל 2024, 22:07
אדום כתב: 13 אפריל 2024, 22:05 בנו קבוצה יותר טרגית מזו של הניסנובים
בנו אחלה קבוצה...

החתימו מאמן טוב שברח.
נתנו לכלומניק לאמן חודשיים
ואז הביאו מוכר משחקים ידוע קושר בן קושר להוריד אותנו ליגה.
:rofl:
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

dino כתב: 13 אפריל 2024, 22:12 עשו טעויות אין ספק, אבל המשבר הנוכחי והעמוק זה בעיקר מאמן וחלקם האחרון(או חן סול) זה הטעות עם רודריגז.
אבל בגדול, הם שיחקו יותר טוב, אפילו אצל הספרדי הוא נתן להם להרגיש יותר טוב ומאז שאבוקסיס הגיע- בקושי מחברים 2 פסים, עושים במכנסיים, כבדים מאוד. זה לא היה ככה לפני
די עם החרטה הזאת, אפילו עם ואלקאניס רשמנו סך הכל 2 משחקים נורמלים מתוך ה-5 שאימן.
עונה סיוט.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

רדפוקס כתב: 13 אפריל 2024, 22:13
dino כתב: 13 אפריל 2024, 22:12 עשו טעויות אין ספק, אבל המשבר הנוכחי והעמוק זה בעיקר מאמן וחלקם האחרון(או חן סול) זה הטעות עם רודריגז.
די עם החרטה הזאת, אפילו עם ואלקאניס רשמנו סך הכל 2 משחקים נורמלים מתוך ה-5 שאימן.
עונה סיוט.
כל משחק עם ואלקניס היה פי 50 טוב מכל משחק עם יוסי.
ו 40% משחקים טובים זה כל כך הרבה יותר מכל מה שאנחנו מראים תחת אבוקסיס שחבל לדבר... אני לא חושב שיש מספר שיכול לתאר את זה מלבד שואף לאין סוף.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

El dudernio כתב: 13 אפריל 2024, 22:17
עונה סיוט.
ו 40% משחקים טובים זה כל כך הרבה יותר מכל מה שאנחנו מראים תחת אבוקסיס שחבל לדבר... אני לא חושב שיש מספר שיכול לתאר את זה מלבד שואף לאין סוף.
כולל ה-5-0 המביך בדרבי?
זה שהיה עם ואלקאניס פחות גרוע מאשר עם יוסי וברוחה לבוראל לא אמר שהיה פה טוב העונה, עונה סיוט ושום דבר בה לא יזכר לטובה.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

עונה סיוט.
לא אומר שהיה טוב או עד כמה טוב, אומר שההבדל בין הקבוצה ההיא לזאת הנוכחית, מורגש ובולט לרעה
בעיקר במשחק ההתקפי
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

רדפוקס כתב: 13 אפריל 2024, 22:23
עונה סיוט.
כולל ה-5-0 המביך בדרבי?
זה שהיה עם ואלקאניס פחות גרוע מאשר עם יוסי וברוחה לבוראל לא אמר שהיה פה טוב העונה, עונה סיוט ושום דבר בה לא יזכר לטובה.
מה זה טוב... זה כדורגל ישראלי איכות לא תראה פה.
מכבי מביכה ראית איך היא נראתה נגד אולימפיאקוס.
חיפה עשתה החלטות יותר הזויות ממך ועדין תסיים מקום שני מבלי להפסיד לאלופה
מימר ורוני לוי מובילים קבוצות לעונת שיא...

אז לא טוב היה כאן עם שחקנים כמו ורמוט דאגלס הולאמי ודניס אונישנקו... עם קופרמן גנאיהם ורז מאיר אני לא מצפה למשהו טוב... אלא לפחות מחריד מאשר מציגים רז שטין ורועי אלימלך... לא בקשה מוגזמת לדעתי.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

El dudernio כתב: 13 אפריל 2024, 22:34
רדפוקס כתב: 13 אפריל 2024, 22:23
כולל ה-5-0 המביך בדרבי?
מה זה טוב... זה כדורגל ישראלי איכות לא תראה פה.
מכבי מביכה ראית איך היא נראתה נגד אולימפיאקוס.
חיפה עשתה החלטות יותר הזויות ממך ועדין תסיים מקום שני מבלי להפסיד לאלופה
מימר ורוני לוי מובילים קבוצות לעונת שיא...

אז לא טוב היה כאן עם שחקנים כמו ורמוט דאגלס הולאמי ודניס אונישנקו... עם קופרמן גנאיהם ורז מאיר אני לא מצפה למשהו טוב... אלא לפחות מחריד מאשר מציגים רז שטין ורועי אלימלך... לא בקשה מוגזמת לדעתי.
חוץ מרוגריגז שעל הנייר הוא שחקן שחקן, שחררו 12-14 שחקנים ולא הביאו שום שחקן שהוא טוב יותר מהשחקן שעזב. לגבי ואלקניס : היה ונשאר עוזר מאמן. עזב ולעולם לא נדע מה היה קורה אם היה נשאר (נדמה לי שאוהדי AJAX מוכנים כבר עכשיו לשלח אותו אלנו).
אבל : אין שום ספק שיוסי זה נפילה ענקית. בהפועל תא היום יותר גרוע מאתמול אבל טוב יותר ממחר.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

רדפוקס כתב: 13 אפריל 2024, 22:11 מישהו יכול להדליף לאיראנים את הנ"צ של מתחם חודורוב?
עדיין רלוונטי
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

קודם מכבי כדורסל.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

KingAlpaca כתב: 14 אפריל 2024, 00:51 קודם מכבי כדורסל.
מוכן שמכבי סל יקחו את הליגה+ היורוליג ואנחנו נשאר בליגה
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

בז'רנו כתב: 14 אפריל 2024, 10:56
מעדיף שקבוצת הכדורגל ירדו ליגה ומכבי תזכה ביורוליג אבל נביא אליפות בכדורסל
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

sport 5

במקביל למאבקי ההישרדות של הפועל ת"א והמצב המקצועי הלא פשוט, במועדון עובדים על השנים הבאות מבחינה ניהולית וכלכלית. בשבוע שעבר פורסם כאן לראשונה מסמך נסח בטוחות שמעיד על שיעבוד, שרשמה הפועל תל אביב בהסכם חברת מכירת הכרטיסים "לאן".

במסגרת הטופס מצוין כי הנכסים המשועבדים ל"לאן" הם: "הזכות להפצת כרטיסים כניסה וכרטיסי מנוי למשחקי הכדורגל של קבוצת "הפועל תל אביב" למשך עונת הכדורגל 24/25 ועד לעונת המשחקים 28/29, ועל כרטיסי הכניסה והמנויים למשחקים והפידיון שיצטבר בידי לאן בגין מכירתם...".

פרסום המסמך המשפטי, ללא ההקשר המלא, הוביל ללא מעט פרשנויות לא מדויקות. לאור הסערה שהתחוללה בעקבות הפרסום, אנו כאן להסביר את המשמעויות בפועל של אותו השעבוד מבחינה כלכלית על הפועל תל אביב.

לאחרונה חתמו בהפועל תל אביב על הסכם חדש מול חברת מכירת הכרטיסים "לאן" לחמש שנים נוספות. במסגרת ההסכם, משרד הכרטיסים "לאן" מקבל בלעדיות לחמש העונות הקרובות על הזכות מכירות הכרטיסים והמנויים למשחקי המועדון. המסמך שפורסם למעשה הוא מסמך המשך להסכם שנחתם בין הצדדים שנמצא תחת הסכם סודיות, אך אנחנו יכולים לחשוף שהפועל תל אביב תקבל מענק של פחות מ-3 מיליון ₪ לפי הערכות שיכנס מיידית למועדון. התנאים בין משרד הכרטיסים לקבוצה נמצאים תחת סודיות, אך ממידע שהגיע לערוץ הספורט המועדון ניהל שיחות עם מספר משרד כרטיסים בנוגע לאותם תנאים.

אז אם יש הסכם בין הצדדים, למה צריך מסמך "שעבוד"? כפי שמשתפים גורמים בהפועל תל אביב, השעבוד יופעל רק במידה ומסיבות כלשהן הפועל תל אביב תפר את ההסכם שנחתם בין הצדדים, והוא למעשה הערבון של משרד הכרטיסים שההסכם בין הצדדים יכובד.

אילו סיבות יכולות להיות לכך שהסכם לא יכובד? למשל, אם בשנים הנקובות המועדון יחליף בעלות והבעלים החדשים יעדיפו ספק אחר או לחלופין אם הבעלים הנוכחיים יחליטו לעבור לספק אחר מסיבות כאלה ואחרות. במקרה שהוחלט לעבור לספק אחר ללא הסכם עם "לאן" אז "לאן", יוכלו לממש את השעבוד שלזכותם, ולמעשה להשאיר אצלם את חלקם בהכנסות שיתקבלו ממכירות כרטיסים ומנויים. הדבר נועד בעיקר כדי לאפשר ל"לאן" להימנע מדיונים משפטיים ארוכים ומפרכים ומעניק להם ערבון משמעותי לקיום ההסכם שנחתם.

כל עוד ההסכם מכובד על ידי שני הצדדים ההכנסות ממכירות מנויים וכרטיסים אמורות לעבור כסדרם לידי המועדון מידי עונה, ולא משועבדות, והכוונה בחתימת ההסכם היא כמובן לכבד אותו. ההסכם יהיה תקף ל-5 שנים ויהיה מחייב על הפועל ת"א, בין אם עם הבעלים הנוכחיים ובין אם הקבוצה תועבר לבעלות אחרת
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

"פרסום המסמך המשפטי, ללא ההקשר המלא, הוביל ללא מעט פרשנויות לא מדויקות. לאור הסערה שהתחוללה בעקבות הפרסום, אנו כאן להסביר את המשמעויות בפועל של אותו השעבוד מבחינה כלכלית על הפועל תל אביב."

איזה גזלייטינג יפהפה
יהלום14אדום
קיבל.ה  558 לייקים

D&3 כתב: 14 אפריל 2024, 16:14 "פרסום המסמך המשפטי, ללא ההקשר המלא, הוביל ללא מעט פרשנויות לא מדויקות. לאור הסערה שהתחוללה בעקבות הפרסום, אנו כאן להסביר את המשמעויות בפועל של אותו השעבוד מבחינה כלכלית על הפועל תל אביב."

איזה גזלייטינג יפהפה
זו דרך אחרת לכתוב קראתי מסמך, לא הבנתי את תוכנו, הפצתי סקופ שלא קיים וזו הדרך שלי לרדת מהעץ?
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

רק הפועל כתב:
אפשר להסתפק בירידת ליגה של הכדורגל + פיינל פור ואפילו הפסד בגמר, תמורת אליפות בכדורסל?
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

dino כתב:sport 5

במקביל למאבקי ההישרדות של הפועל ת"א והמצב המקצועי הלא פשוט, במועדון עובדים על השנים הבאות מבחינה ניהולית וכלכלית. בשבוע שעבר פורסם כאן לראשונה מסמך נסח בטוחות שמעיד על שיעבוד, שרשמה הפועל תל אביב בהסכם חברת מכירת הכרטיסים "לאן".

במסגרת הטופס מצוין כי הנכסים המשועבדים ל"לאן" הם: "הזכות להפצת כרטיסים כניסה וכרטיסי מנוי למשחקי הכדורגל של קבוצת "הפועל תל אביב" למשך עונת הכדורגל 24/25 ועד לעונת המשחקים 28/29, ועל כרטיסי הכניסה והמנויים למשחקים והפידיון שיצטבר בידי לאן בגין מכירתם...".

פרסום המסמך המשפטי, ללא ההקשר המלא, הוביל ללא מעט פרשנויות לא מדויקות. לאור הסערה שהתחוללה בעקבות הפרסום, אנו כאן להסביר את המשמעויות בפועל של אותו השעבוד מבחינה כלכלית על הפועל תל אביב.

לאחרונה חתמו בהפועל תל אביב על הסכם חדש מול חברת מכירת הכרטיסים "לאן" לחמש שנים נוספות. במסגרת ההסכם, משרד הכרטיסים "לאן" מקבל בלעדיות לחמש העונות הקרובות על הזכות מכירות הכרטיסים והמנויים למשחקי המועדון. המסמך שפורסם למעשה הוא מסמך המשך להסכם שנחתם בין הצדדים שנמצא תחת הסכם סודיות, אך אנחנו יכולים לחשוף שהפועל תל אביב תקבל מענק של פחות מ-3 מיליון ₪ לפי הערכות שיכנס מיידית למועדון. התנאים בין משרד הכרטיסים לקבוצה נמצאים תחת סודיות, אך ממידע שהגיע לערוץ הספורט המועדון ניהל שיחות עם מספר משרד כרטיסים בנוגע לאותם תנאים.

אז אם יש הסכם בין הצדדים, למה צריך מסמך "שעבוד"? כפי שמשתפים גורמים בהפועל תל אביב, השעבוד יופעל רק במידה ומסיבות כלשהן הפועל תל אביב תפר את ההסכם שנחתם בין הצדדים, והוא למעשה הערבון של משרד הכרטיסים שההסכם בין הצדדים יכובד.

אילו סיבות יכולות להיות לכך שהסכם לא יכובד? למשל, אם בשנים הנקובות המועדון יחליף בעלות והבעלים החדשים יעדיפו ספק אחר או לחלופין אם הבעלים הנוכחיים יחליטו לעבור לספק אחר מסיבות כאלה ואחרות. במקרה שהוחלט לעבור לספק אחר ללא הסכם עם "לאן" אז "לאן", יוכלו לממש את השעבוד שלזכותם, ולמעשה להשאיר אצלם את חלקם בהכנסות שיתקבלו ממכירות כרטיסים ומנויים. הדבר נועד בעיקר כדי לאפשר ל"לאן" להימנע מדיונים משפטיים ארוכים ומפרכים ומעניק להם ערבון משמעותי לקיום ההסכם שנחתם.

כל עוד ההסכם מכובד על ידי שני הצדדים ההכנסות ממכירות מנויים וכרטיסים אמורות לעבור כסדרם לידי המועדון מידי עונה, ולא משועבדות, והכוונה בחתימת ההסכם היא כמובן לכבד אותו. ההסכם יהיה תקף ל-5 שנים ויהיה מחייב על הפועל ת"א, בין אם עם הבעלים הנוכחיים ובין אם הקבוצה תועבר לבעלות אחרת
בזמן שעופר ינאי פועל להוצאת הפועל מ"לאן", בכדורגל קוברים אותנו שם עד סוף העשור תמורת 2 ומשהו מיליון שקל שיעזרו לליצנים האלה לסיים עונה בלי גירעון.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

Charlie כתב: 14 אפריל 2024, 22:51
רק הפועל כתב:

אפשר להסתפק בירידת ליגה של הכדורגל + פיינל פור ואפילו הפסד בגמר, תמורת אליפות בכדורסל?
אפשר להגיד גביע של מכבי בכדורסל וזהו בנוסף לירידת ליגה (וכמובן אליפות שלנו בכדורסל ) , את זה אני קונה בלי למצמץ אפילו
נערך לאחרונה על ידי רק הפועל ב 15 אפריל 2024, 00:11, נערך 2 פעמים בסך הכל.
שליחת תגובה