הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
קובי
קיבל.ה  59 לייקים

World Class 2.0

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=466186
"אתמול עודכנה הנהלת הפועל תל אביב כי רישיון העסק שלהם פג כשאלה שכחו, או לא טרחו לחדשו בזמן הנקוב בחוק, מה שמקנה למשטרה את הסמכות לסגור מיידית את מתחם האימונים. לפנים משורת הדין הוחלט על ידי המשטרה לבוא לקראת המועדון ולתת לאדומים ארכה עד יום ראשון על מנת להשלים את הבדיקות והמסמכים הנדרשים לחידוש הרישיון מבלי לפגוע בפעילות המועדון."
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

ניסנוב הוציא צו עיקול לפי כל אתרי הספורט
תענוג
יהלום14אדום
קיבל.ה  556 לייקים

בסוף נקבל שוב את טביב
יאללה הביתה!!!
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

יהלום14אדום כתב: 02 אפריל 2024, 19:45 בסוף נקבל שוב את טביב
לא אתפלא עם הכל סיבוב בשביל זה
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

איפה שלא מסתכלים במועדון שלנו מגלים רק רע, גרוע וחרא.
אפילו הנכס הכי גדול- הקהל הפך לגורם שפועל נגד הקבוצה וגורם להפחתת נקודות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

7even כתב: 02 אפריל 2024, 11:37 חן סול, לך
תיקנתי לך
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

הפועל כתב:ליגת אלופות? זה אותו בנאדם שהוריד את הפועל כפר סבא עם סגל חלומות, ושכשלקח את הקבוצה אליו עם כל ההכנסות שהיו אז אצלנו פירק אותה לגורמים .
בדיחה
מאמן ושחקנים מורידים קבוצה ליגה, לא בעלים. אדרבא, בטח שלא בעלים שבנה "סגל חלומות" ולא טלאי על טלאי כמו ניסנוב ומינצברג.
לא יודע את מי הוא פירק לגורמים, אני רק יודע שב-4 העונות שטביב היה בהפועל נלחמנו כל שנה על האליפות, זכינו בדאבל, 3 גביעים ברציפות, ליגת האלופות ומקום ראשון בבית בליגה האירופית. מאז שהוא נדחק החוצה בקיץ 2012 ע"י האוהדים לטובת חיים רמון (ומני ויצמן) אשמח אם תזכיר לי בכמה עונות הפועל התמודדה על האליפות, בכמה גביעים זכתה ומה היו הישגיה באירופה.
הפוסט קיבל לייק אחדavivx2
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

יהלום14אדום כתב:בסוף נקבל שוב את טביב
אם האפשרויות זה הוא, ניסנוב או הליצן מארה"ב, אז ברור שטביב עדיף
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  779 לייקים

המועדון לתחושתי יימכר בקיץ
גם אם נשארים

מרגיש שהם רוצים לצאת ומנסים לשחק משחק לקונים פוטנציאליים
תא מרבוטא
קיבל.ה  327 לייקים

Charlie כתב: 02 אפריל 2024, 23:57
הפועל כתב:ליגת אלופות? זה אותו בנאדם שהוריד את הפועל כפר סבא עם סגל חלומות, ושכשלקח את הקבוצה אליו עם כל ההכנסות שהיו אז אצלנו פירק אותה לגורמים .
בדיחה
מאמן ושחקנים מורידים קבוצה ליגה, לא בעלים. אדרבא, בטח שלא בעלים שבנה "סגל חלומות" ולא טלאי על טלאי כמו ניסנוב ומינצברג.
לא יודע את מי הוא פירק לגורמים, אני רק יודע שב-4 העונות שטביב היה בהפועל נלחמנו כל שנה על האליפות, זכינו בדאבל, 3 גביעים ברציפות, ליגת האלופות ומקום ראשון בבית בליגה האירופית. מאז שהוא נדחק החוצה בקיץ 2012 ע"י האוהדים לטובת חיים רמון (ומני ויצמן) אשמח אם תזכיר לי בכמה עונות הפועל התמודדה על האליפות, בכמה גביעים זכתה ומה היו הישגיה באירופה.
בוא נדייק. בזכות כספים מאירופה , שחלקם הגיעו עוד טרם טביב נניח מהעונה עם טוטנהאם וחטאפה, היה לנו גב כלכלי. בנוסף טביב הפך בעלים ממש רק אחרי עונה הדאבל כשהיה במבי. היה תחקיר שלם בוואלה של כמה כתבות איך המצב הכלכלי שלנו תחת ההנהלות השונות הלך וירד. בפועל טביב קיבל קבוצה עם סגל סביר בחלקו גם לפני שנכנס (אניימה הגיע לפניו, טלקיסטי וטופצה לפניו, לאלא הגיע לפניו ) , וכל הכנסות המועדון נבזזו כשעזב ורמון נכנס. לא מוזר לך שאפילו בביתר, לכאורה מועדון שידע בעלים עם חוזי מפיות, הןא לא שרד?

ואגב לא ברור לי איך 4 עונות. מילא עונת 2009/10 שהיה מעורב מאחורי הקלעים. 2008/9 אמנם רכשנו את יבואה וידין אבל הוא לא היה בעלים.
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

Charlie כתב:
בדיחה
השוואה לא הוגנת- היום, התקציב שלנו הוא שליש מזה של חיפה ומכבי. המצב בעונות של טביב לא היה דומה.
אם בתמורה להישגים יהיו לי בעלים מפוקפקים שמבזים את המהות של השם ״הפועל״ (הלנות שכר וסכסוכים עם עובדים), אז לא תודה.
דוגמא קטנה עד כמה הוא מטונף אפשר לראות מהמכירה של שכטר וורמוט לקייזרסאלוטרן- תשאל את שירצקי.

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

red in blood כתב: 02 אפריל 2024, 23:29
7even כתב: 02 אפריל 2024, 11:37 חן סול, לך
תיקנתי לך
לט טוב, הוא צריך להכין את הקבוצה לשנה הבאה
יהיה טוב הפועל!
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

Asafasraf כתב:
Charlie כתב:
בדיחה
השוואה לא הוגנת- היום, התקציב שלנו הוא שליש מזה של חיפה ומכבי. המצב בעונות של טביב לא היה דומה.
אם בתמורה להישגים יהיו לי בעלים מפוקפקים שמבזים את המהות של השם ״הפועל״ (הלנות שכר וסכסוכים עם עובדים), אז לא תודה.
דוגמא קטנה עד כמה הוא מטונף אפשר לראות מהמכירה של שכטר וורמוט לקייזרסאלוטרן- תשאל את שירצקי.

היום התקציב שלך שליש? ככה זה כשהאמריקאים לא מכניסים שקל ועוד מושכים משכורת.... זה לא שהתקציב של מכבי גדל לפתע.
גולדהאר (ולפניו שניידר ב-2008/9) העמיד קבוצות של 90-100 מיליון שקל, ב-2009 לביתר עוד היה כסף עם גאידמק, לנתניה עוד היה את יאמר. אחרי זה התקציב של מכבי ושל חיפה עלה והפועל היתה התקציב השלישי בגודלו, כמחצית משל מכבי. אבל עדיין הקבוצות שבנו טביב והראל היו בטופ.

כדי שהפועל לא תתמודד נגד הירידה גם בעונות הבאות כמו בשנתיים האחרונות, צריך לבצע 2 דברים: הגדלה מסוימת של תקציב השחקנים (לא להשתולל אבל כן לשדרג מעט) ולעשות שימוש מושכל בכסף - לבחור רכש נכון ומאמן מתאים. האמריקאים נכשלו בכך עם נציגם חן סול אולם הם מתעקשים שהוא עילוי שיכול לעבוד גם ביונייטד ולכן ימשיך להרוס את הפועל.
אני לא אוהב את טביב ובזמנו קיוויתי שהראל ינצח בהתמחרות ה"במבי" אבל מרגע שהאוהדים תמכו בחיים רמון הבנתי שאנחנו בדרך לא טובה, רק שלא האמנתי עד כמה רעה תהיה הדרך אחרי סילוקו של טביב .
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

הפועל של 2008/9 היתה המשך של העונה הקודמת עם שדרוג, לעומת מכבי של מיץ׳ שעברה רמונט ועקצו אותו סוכנים+ נמני.
התקציב שלנו היה מאוד קרוב לזה של מכבי חיפה ובית״ר היתה כבר בשלבי התפרקות.

adom4
קיבל.ה  261 לייקים

ג'ראפי זכה בתביעה נגד ההנהלה הקודמת
https://sports.walla.co.il/item/3655442
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

adom4 כתב: 03 אפריל 2024, 14:31 ג'ראפי זכה בתביעה נגד ההנהלה הקודמת
ג'רפי לא ויתר וב-2022 פנה שוב לבוררות כנגד ההנהלה הקודמת שהמשיכה בקו של "כוח עליון" ו"אי הקטנת נזק", כשמנגד ג'רפי הציג מקרים דומים, עדויות והוכחות נוספות. בדצמבר האחרון, שישה חודשים לאחר העברת הבעלות לקבוצת מינצברג, פסק בורר ההתאחדות כי השחקן זכאי לפיצוי של 1,741,000 ש"ח עבור ההסכם בין השנתיים אותו הפרו האדומים, כאשר ההנהלה הנוכחית כבר העבירה לו צ'קים עבור הסכום.

וזו רק ההתחלה. הניסנובים יידרשו לשלם/אריאל שלום
יש לציין כי הסכום הנ"ל יהיה חלק מהתביעה הכספית שתגיש ההנהלה החדשה בראשות דייויד מינצברג כנגד הבעלים הקודמים בכפוף להסכם בין הצדדים, לפיהם כל חובות חדשים או כאלה במחלוקת שיתבררו בעתיד הם באחריות ההנהלה הקודמת, כאשר ההערכה היא כי התביעה תגיע לסכום של מעל 20 מיליון שקל.
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

מעניין שגידי ליפקין לא פירסם שום דבר בנושא.

הפוסט קיבל 3 לייקיםadom4Niroסומך
יהלום14אדום
קיבל.ה  556 לייקים

חשבתי שזאביק יודע מה הוא עושה בתביעות. איזו הפתעה
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  379 לייקים

מכתב מדיוויד מינצברג לקהל:
אוהדות אוהדים יקרים,

כפי שאתם יודעים, נותרו לנו עוד שישה משחקים עד תום העונה ואנחנו נמצאים בשלב זה במרחק של נקודה אחת מעל הקו האדום. בימים האחרונים שוחחתי עם חן, יוסי וכמה מהשחקנים שלנו. כל אחד מהם הביע אכזבה מהתוצאות שלנו העונה - ומחויבות לסיים את העונה בצורה חזקה כדי לוודא שנישאר בליגה.

אנחנו יודעים שכל קבוצה אחרת תגיע עם רעב דומה ושאנחנו חייבים להיות מוכנים להילחם בכל משחק. לקבוצה הזו יש אופי חזק, היא התאוששה מקשיים בעבר - ואני יודע שנעשה זאת שוב עכשיו.

כמובן שהציפיות שלנו לעונה הזו היו גבוהות יותר. זו אשמתי - ואני מחויב להשתפר בעונה הבאה. למדתי הרבה על ישראל, הכדורגל הישראלי והפועל תל אביב במהלך השנה הראשונה ואשתמש בלקחים הללו בעתיד.

ברצוני להודות לכל האוהדים שתומכים בנו במהלך העונה הקשה הזו. זה היה שונה מכל מה שחוויתי אי פעם. היו אתגרים בלתי צפויים שלא הייתי מוכן אליהם - ואני מאוכזב מעצמי על כך שאכזבתי אתכם. כל יום אני חושב על המצב הנורא שישראל חווה ומתפלל שזה ייגמר. קיוויתי שהמועדון יוכל להעניק לכם קצת נחת בתקופה הזו, ונכשלתי. אנחנו נלמד, נתקן דברים, נחזק את המועדון ונביא תוצאות טובות יותר בעתיד.

אחד הדברים שאני חייב לעשות טוב יותר הוא לאזן בין המאמצים להימנע מהסחות דעת לבין החשיבות של מתן שקיפות. אין מספיק זמן ביום כדי להגיב על כל שמועה או סיפור פייק ניוז אבל כן חשוב לי להגיד כמה דברים חשובים.

ראשית, אנחנו כאן כדי להישאר ולהפוך את הפועל תל אביב לקבוצה מובילה שתחזור למקומה הטבעי בצמרת הכדורגל הישראלי, וכל טענה שהבעלים הקודמים יכולים לבטל את החוזה, היא שקר בוטה.

שנית, החובות שהשאירו הבעלים הקודמים גבוהים יותר ממה שציפינו, אבל זה לא ימנע מאיתנו להוביל את המועדון קדימה. בינתיים, אנחנו מממנים את המועדון כדי לשלם את החובות הללו, אבל ננקוט בכל הליך משפטי הנדרש כדי לוודא שהבעלים הקודמים יחזירו למועדון את החובות ולא ימשכו עוד כסף מהמועדון לעצמם, בדיוק כפי שהחוזה דורש.

למען הבהירות, זה כסף ששייך להפועל תל אביב, לא להם ולא לנו, והוא יחזור להפועל תל אביב. אני מצטער שזה הגיע לכך, אבל נעשה כל מה שצריך כדי לאכוף את החוזה עד שכל שקל יוחזר למועדון, לא משנה כמה זמן זה ייקח.

לעת עתה, כל מה שחשוב זה להישאר בליגה, מה שאומר שאנחנו חייבים להיות מוכנים להילחם במשחק הבא, ובכל משחק. זה המיקוד שלנו וזה מה שנעשה.

תודה על התמיכה שלכם. היא הכל בשבילנו.

עם ישראל חי. יאללה הפועל.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחד7even
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

adom4 כתב: 03 אפריל 2024, 14:31 ג'ראפי זכה בתביעה נגד ההנהלה הקודמת
מינצברג כבר העביר את הסכום. שאפו.
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

יהיה לו קשה להתמודד עם אוהדים שמתעקשים שworld class היתה כוונתו להתמודד עם סיטי בליגת האלופות
נערך לאחרונה על ידי dino ב 07 אפריל 2024, 11:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.SSickleCell
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

dino כתב: 07 אפריל 2024, 10:46 יהיה לו קשה להתמודד עם אוהדים שמתעקשים שwoeld class היתה כוונתו להתמודד עם סיטי בליגת האלופות
כרגע הכיוון זה להתמודד מול עפולה וכפר סבא, אז זה לא מפתיע.
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

לפחות הוא מבקש סליחה ואומר טעיתי ולא מאשים את האחרים.
הפוסט קיבל 5 לייקיםRed WolfL.Sונרקומן7evenRed Ghost
תעיף ליציע
קיבל.ה  118 לייקים

נכשלת? יופי, לא בושה להודות .הרבה נכשלו לפניך בעונה
הראשונה כולל הקנדי העשיר.
תפטר עוד היום את המנהל המקצועי שמינית.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
ונרקומן
קיבל.ה  149 לייקים

מקווה שזה באמת מה שיקרה ותהיה הפקת לקחים, כי זו העונה הכי גדועה של הפועל מזה עשרות שנים. ואוי כמה עונות גרועות עברנו…
L.S
קיבל.ה  600 לייקים

לירון האדום כתב: 07 אפריל 2024, 11:03 לפחות הוא מבקש סליחה ואומר טעיתי ולא מאשים את האחרים.
צריך להשאר בליגה.

במידה ונשאר, עונה הבאה תהיה המבחן שלהם.
לא שיש לי ציפיה להפוך בעונה הבאה לקבוצת צמרת, אבל אם נראה שאשכרה למדו מטעויות ושיפרו את המצב אז זכינו.
אם שוב נהיה בפליאוף תחתון נוכל להכריז שדרכנו (שוב) על קקה
קובי
קיבל.ה  59 לייקים

לשון חלקה יש לבחור. יודע איך לסבן אוהדים תמימים.
בקיצור, דיבורים כמו חול.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

אמר שנשארים בבעלות המועדון. נרגענו.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  993 לייקים

מסתבר שהניסנובים יותר מתוחכמים מדלויט ומצליחים להעלים מעיניהם הבוחנות חובות?
הפוסט קיבל 2 לייקיםRnMKingAlpaca
RnM
קיבל.ה  24 לייקים

הלך המומנטום כתב: 07 אפריל 2024, 12:20 מסתבר שהניסנובים יותר מתוחכמים מדלויט ומצליחים להעלים מעיניהם הבוחנות חובות?

לגמרי מה שחשבתי כשקראתי את זה.

כמה חודשים בדיקה והדבר הכי פשוט כמו לכתוב בגוגל תביעה + הפועל תל אביב, לראות איזה תביעות פתוחות ולהכניס להסכם - מי משלם את התביעה אם הקבוצה מפסידה, לא טרחו לעשות.

העיקר שיש כאן חברים בפורום שעוד בטוחים שהמינצברגים יודעים מה לעשות עם אופ״א. תביעה בארץ הפתיעה אותם, אז אתם באמת חושבים שהם יידעו להתמודד עם הסיפור של אופ״א? לי ברור כשמש שהסיפור הזה של חובות חו״ל עוד יתנפץ לנו בפנים ואז התביעה של ג׳רפי תהיה משחק ילדים. אבל היי, הם מדברים אנגלית יפה ויש מכתבים לאוהדים!
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaDe Niro
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

נרגעתי.
גם בעונה הבאה תהיה לנו מעטפת לתפארת
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroKingAlpaca
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

רדפוקס כתב: 07 אפריל 2024, 10:57
dino כתב: 07 אפריל 2024, 10:46 יהיה לו קשה להתמודד עם אוהדים שמתעקשים שwoeld class היתה כוונתו להתמודד עם סיטי בליגת האלופות
כרגע הכיוון זה להתמודד מול עפולה וכפר סבא, אז זה לא מפתיע.
האוהדים שלנו והציפיות המוגזמות שלהם.
אז מה אם עונה הבאה אנחנו משחקים בעילוט, העיקר שהניסנובים לא פה
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

L.S כתב: 07 אפריל 2024, 11:15
לירון האדום כתב: 07 אפריל 2024, 11:03 לפחות הוא מבקש סליחה ואומר טעיתי ולא מאשים את האחרים.
צריך להשאר בליגה.

לא שיש לי ציפיה להפוך בעונה הבאה לקבוצת צמרת, אבל אם נראה שאשכרה למדו מטעויות ושיפרו את המצב אז זכינו.
אני בהחלט מסכים, זאת שנה ראשונה מלאה שלהם במועדון, ניסו יצאה גם מלחמה באמצע והסתבכנו חזק.
גם למיץ' הגדול לקח בשנים הראשונות זמן להבין מי נגד מי ואיך עובד הכדורגל הישראלי, רק שלו היה הרבה כסף ככה שהכשלון
לא היה התמודדות נגד הירידה
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

RnM כתב: 07 אפריל 2024, 12:50
הלך המומנטום כתב: 07 אפריל 2024, 12:20 מסתבר שהניסנובים יותר מתוחכמים מדלויט ומצליחים להעלים מעיניהם הבוחנות חובות?

לגמרי מה שחשבתי כשקראתי את זה.

כמה חודשים בדיקה והדבר הכי פשוט כמו לכתוב בגוגל תביעה + הפועל תל אביב, לראות איזה תביעות פתוחות ולהכניס להסכם - מי משלם את התביעה אם הקבוצה מפסידה, לא טרחו לעשות.

העיקר שיש כאן חברים בפורום שעוד בטוחים שהמינצברגים יודעים מה לעשות עם אופ״א. תביעה בארץ הפתיעה אותם, אז אתם באמת חושבים שהם יידעו להתמודד עם הסיפור של אופ״א? לי ברור כשמש שהסיפור הזה של חובות חו״ל עוד יתנפץ לנו בפנים ואז התביעה של ג׳רפי תהיה משחק ילדים. אבל היי, הם מדברים אנגלית יפה ויש מכתבים לאוהדים!
למה אתה חושב שאין לזה התייחסות?
לך, לא בטוח שלאחרים.
חבל להכניס את עצמך סתם לפרנויות
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

מסכנים גרינברג וניסנוב, הפעם באמת הם הוציאו כסף על הפועל ולא רק בכאילו עם ערבויות
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

לירון האדום כתב: 07 אפריל 2024, 16:11
L.S כתב: 07 אפריל 2024, 11:15
צריך להשאר בליגה.

אני בהחלט מסכים, זאת שנה ראשונה מלאה שלהם במועדון, ניסו יצאה גם מלחמה באמצע והסתבכנו חזק.
גם למיץ' הגדול לקח בשנים הראשונות זמן להבין מי נגד מי ואיך עובד הכדורגל הישראלי, רק שלו היה הרבה כסף ככה שהכשלון
לא היה התמודדות נגד הירידה
ברור שיש לזה התייחסות כמו גם להתייחסויות לתביעות ולחובות שגדלו מאז החתימה. זה מקשה על התזרים של המינצברגים אבל זאת גם הסיבה שהם לא החליפו ערבויות...

לא יודע אם זה נכון משפטית אבל מאמין שזה הם כיוונו. להגיע לבית המשפט מול הניסנובים
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

מועדון בקבר, עם רוטציה של בעלים חסרי מושג במקרה הטוב. מכתב מרגש, נתראה בלאומית.
Xavi
קיבל.ה  679 לייקים

הבעיה העיקרית שלי איתו זה שהוא לא אוהד
מבחינתו זה עוד עסק מדשדש
צמרת? פלייאוף תחתון? 5 בדרבי? זה לא באמת משנה משהו
כל פעולה שלו משדרת לשחקנים, למאמן, לאוהדים ולכל מי שעוסק במועדון - אין הישגיות, לא שואפים לכלום
מי שחושב שאין לזה קשר ישיר ליכולת על המגרש הוא האמ אמא של הנאיבי
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

Xavi כתב: 07 אפריל 2024, 19:01 הבעיה העיקרית שלי איתו זה שהוא לא אוהד
מבחינתו זה עוד עסק מדשדש
צמרת? פלייאוף תחתון? 5 בדרבי? זה לא באמת משנה משהו
כל פעולה שלו משדרת לשחקנים, למאמן, לאוהדים ולכל מי שעוסק במועדון - אין הישגיות, לא שואפים לכלום
מי שחושב שאין לזה קשר ישיר ליכולת על המגרש הוא האמ אמא של הנאיבי
זה שהוא לא אוהד זה ייתרון.

הבעיה המרכזית זה שהם "נטשו" את המקצועניות לטובת גחמות של אוהדים ולחץ תקשורתי בדמות יוסי אבוקסיס. מי שזונח את ערכיו במשבר הראשון לא מלמד טובות לעתיד.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  874 לייקים

נראה מה יקרה שנה הבאה בליגה לאומית
שליחת תגובה