הורד

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

רדנקו כתב:
Nati כתב: 31 ינואר 2024, 00:43 היה טוב.אבל קצת הכריח היום.
קורה לו פה ושם העונה כי הוא מבין שהוא הרבה יותר טוב מהשנה שעברה והוא יכול לעשות הרבה דברים חדשים.
פרנקו ידע להוריד אותו לספסל כדי להרגיע אותו והוא חזר מפוקס ומרוכז.
הוא הרבה יותר לוקח את המשחק עליו.
זה מתחיל מזה שלעיתים הוא אשכרה מקבל את הכדור בהוצאת חוץ בחצי שלנו, מוביל כדור עד סל היריב בחדירה על הגבוה שלהם, ובעצם גורם לחסרון שלו: תפקיד הגבוה כשהוא לא באמת גבוה, ליתרון כשהוא סוג של 3-4-5 ויכול לקחת גבוה עם הפנים לסל בזריזות ואתלטיות, זה מתאפשר גם בזכות העובדה שהוא התחזק מאד פיזית בקיץ.
לדעתי הוא לא קצת מכריח, אלא ממלא דווקא את ההוראות של פרנקו, לטובה, ולומד את התפקיד החדש שלו בקבוצה.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

shaharg
קיבל.ה  15 לייקים

סיים היום עם 24, איך היה למי שלא ראה את המשחק?
ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

באימונים יותר קשה לו
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1279 לייקים

מדד 33 ב-19 דקות.
לא כוחות.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

הוא נראה כל כך אוברקיל במשחקים כאלה , כמו שחקן בוגרים מול ילדים בבית ספר
פומפה
קיבל.ה  204 לייקים

צריך להנות ממנו כי זאת העונה האחרונה שנראה אותו פה
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

פומפה כתב: 02 פברואר 2024, 16:45 צריך להנות ממנו כי זאת העונה האחרונה שנראה אותו פה
יש לו חוזה לעוד עונה. שאלו אותו באינסטגרם אם הוא ישאר עד סוף החוזה שנה הבאה והוא ענה שכן
ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

נייט רובינסון כתב:
פומפה כתב: 02 פברואר 2024, 16:45 צריך להנות ממנו כי זאת העונה האחרונה שנראה אותו פה
יש לו חוזה לעוד עונה. שאלו אותו באינסטגרם אם הוא ישאר עד סוף החוזה שנה הבאה והוא ענה שכן
השאלה לכשעצמה מנחוסית
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

אם יקבל הצעה מקבוצת יורוליג או nba לא חושב שאפשר לעמוד בזה , מה שכן אם אני הוא אז אני מסכים לעבור רק לקבוצת טופ יורוליג לפחות (לא מכבי ) כי מבחינת רמה הוא שם
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

הדבר הכי קרוב שראיתי לשחקנים מהדרים טים במשחקים נגד נבחרות חלשות. פשוט לא כוחות ולא ייאמן מה נהיה ממנו.

ואני עוד חשבתי שלא נכון להשאיר אותו :sh-shock:
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

אם הוא היה משחק 35 דקות וזורק כמעט כל התקפה זה היה נגמר ב 50+ נקודות שלו. מפלצת
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  864 לייקים

נשך אותו בקיץ עכביש רדיואקטיבי והפך אותו לסופרמן במקום לספיידרמן כמו שהוא רצה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  56 לייקים

הורד מפלצת, אבל העובדה שהוא בין 4 ל-5 בלי קליעה מבחוץ גורמת לי לחשוב שהוא כן יסיים את החוזה אצלנו (אני לא רואה קבוצות רצות לעשות לו ביי אאוט בסכומים שיעניינו אותנו). מצד שני, לך תדע באיזה יכולת הוא יופיע בשנה הבאה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 02 פברואר 2024, 21:16 הורד מפלצת, אבל העובדה שהוא בין 4 ל-5 בלי קליעה מבחוץ גורמת לי לחשוב שהוא כן יסיים את החוזה אצלנו (אני לא רואה קבוצות רצות לעשות לו ביי אאוט בסכומים שיעניינו אותנו). מצד שני, לך תדע באיזה יכולת הוא יופיע בשנה הבאה.
יש לו איום קליעה מבחוץ. ביורוקאפ הוא 55 אחוז לשלוש בכמעט זריקה למשחק. עם מוסר העבודה שלו הוא ישתפר גם באספקט הזה, הפוטנציאל שם
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

נייט רובינסון כתב: 02 פברואר 2024, 21:21
סכין_בבטן_האומה כתב: 02 פברואר 2024, 21:16 הורד מפלצת, אבל העובדה שהוא בין 4 ל-5 בלי קליעה מבחוץ גורמת לי לחשוב שהוא כן יסיים את החוזה אצלנו (אני לא רואה קבוצות רצות לעשות לו ביי אאוט בסכומים שיעניינו אותנו). מצד שני, לך תדע באיזה יכולת הוא יופיע בשנה הבאה.
יש לו איום קליעה מבחוץ. ביורוקאפ הוא 55 אחוז לשלוש בכמעט זריקה למשחק. עם מוסר העבודה שלו הוא ישתפר גם באספקט הזה, הפוטנציאל שם
9 זריקות זה קודם כל לא ממש כמעט זריקה למשחק, אלא בדיוק זריקה בשניים מתוך כל שלושה משחקים, או שני שליש זריקה במשחק. יותר חשוב, קצת קשה לעשות מזה סטטיסטיקה ולהבין מזה לגבי היכולת שלו להיות איום מבחוץ. זה לא אומר שהוא לא יכול להיות, אבל יפתיע אותי אם הוא יהפך לאיום רציני מבחוץ בשלב זה של הקריירה.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

Frenzy כתב: 02 פברואר 2024, 23:00
נייט רובינסון כתב: 02 פברואר 2024, 21:21
9 זריקות זה קודם כל לא ממש כמעט זריקה למשחק, אלא בדיוק זריקה בשניים מתוך כל שלושה משחקים, או שני שליש זריקה במשחק. יותר חשוב, קצת קשה לעשות מזה סטטיסטיקה ולהבין מזה לגבי היכולת שלו להיות איום מבחוץ. זה לא אומר שהוא לא יכול להיות, אבל יפתיע אותי אם הוא יהפך לאיום רציני מבחוץ בשלב זה של הקריירה.
הוא שיחק 12 משחקים, 9/12 זה אומר 3/4 זריקה למשחק, לא 2/3. הוא לחלוטין מסוגל לקחת יותר פשוט התפקיד שלו בקבוצה הוא לא לקחת את הזריקות האלה, כי יש שחקנים אחרים שיקלעו באחוזים יותר טובים במצבים כאלה והוא יותר יעיל בצבע
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1279 לייקים

יש לא מעט מספרי 4 ביורוליג בלי קליעה מבחוץ.
ברור שפיתוח הקליעה זה משהו שישדרג אותו מאוד, וגם נראה שזה משהו בר השגה מבחחינתו, אבל גם בלעדיה הוא שווה יורוליג.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

עוד לא ירד לכם האסימון. אתם פשוט לא מבינים. ברור שהוא ימלא את החוזה שלו אצלנו, ויש לי גם הפתעה בשבילכם- גם יאריכו לו את החוזה. עופר הוא בעלים מסוג אחר והוא יביא לנו, וישאיר אצלנו, כל שחקן שהוא רוצה, שדני רוצה, ושרמי רוצה. בכל סכום. אין כאן יותר מושגים כמו "אנחנו לא יכולים לעמוד בחוזה שלו" "אנחנו לא יכולים להציע לו מה שיציעו לו במקומות אחרים" "שילמו לנו ביי אאוט שלא יכולנו לסרב לו".
עופר מכוון למקומות אחרים, שלא חלמנו עליהם, והוא יביא לנו כל שחקן שרק נרצה. אין יותר גבולות. אבל הוא עושה את זה בשלבים. הוא לא יביא לנו היום כוכבי טופ יורוליג, או nba, כי עדיין לא הגענו לשלב הזה. אני אגזים עכשיו אבל רק כדי שתבינו: אתה לא יכול להביא את לברון לליגה הלאומית שלנו. קודם צריך לזכות ביורוקאפ ולהגיע ליורוליג. אם זה לא יקרה השנה אז בשנה הבאה יגיעו לכאן שחקני טופ יורוקאפ או שחקנים לגיטימיים ביורוליג כדי לעמוד במטרה הזאת. כשנגיע ליורוליג יגיעו לכאן גם שחקני טופ יורוליג כדי שנתקבע בליגה הזאת.
רדו כבר מהסרט הזה שאנחנו לא שם כלכלית, כי אנחנו כן, רק שצריך לבנות את עצמנו בשלבים המתבקשים. לכן, למשל, שחקן כמו הורד יישאר כאן כל עוד אנחנו נרצה. אף אחד לא יפתה אותו למקומות אחרים בכסף.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

ראינו בספורט הרבה עשירים כאלה, כמעט כולם קרסו כלכלית אם לא ברחו בזמן. יש מקרים בודדים שהצליחו לאורך שנים, אבל הבטחון שלי לא בשמים כמו אצלך.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 03 פברואר 2024, 04:53 עוד לא ירד לכם האסימון. אתם פשוט לא מבינים. ברור שהוא ימלא את החוזה שלו אצלנו, ויש לי גם הפתעה בשבילכם- גם יאריכו לו את החוזה. עופר הוא בעלים מסוג אחר והוא יביא לנו, וישאיר אצלנו, כל שחקן שהוא רוצה, שדני רוצה, ושרמי רוצה. בכל סכום. אין כאן יותר מושגים כמו "אנחנו לא יכולים לעמוד בחוזה שלו" "אנחנו לא יכולים להציע לו מה שיציעו לו במקומות אחרים" "שילמו לנו ביי אאוט שלא יכולנו לסרב לו".
עופר מכוון למקומות אחרים, שלא חלמנו עליהם, והוא יביא לנו כל שחקן שרק נרצה. אין יותר גבולות. אבל הוא עושה את זה בשלבים. הוא לא יביא לנו היום כוכבי טופ יורוליג, או nba, כי עדיין לא הגענו לשלב הזה. אני אגזים עכשיו אבל רק כדי שתבינו: אתה לא יכול להביא את לברון לליגה הלאומית שלנו. קודם צריך לזכות ביורוקאפ ולהגיע ליורוליג. אם זה לא יקרה השנה אז בשנה הבאה יגיעו לכאן שחקני טופ יורוקאפ או שחקנים לגיטימיים ביורוליג כדי לעמוד במטרה הזאת. כשנגיע ליורוליג יגיעו לכאן גם שחקני טופ יורוליג כדי שנתקבע בליגה הזאת.
רדו כבר מהסרט הזה שאנחנו לא שם כלכלית, כי אנחנו כן, רק שצריך לבנות את עצמנו בשלבים המתבקשים. לכן, למשל, שחקן כמו הורד יישאר כאן כל עוד אנחנו נרצה. אף אחד לא יפתה אותו למקומות אחרים בכסף.
אם אתה חושב שעופר ינאי יכול להתחרות כלכלית עם קבוצה כמו מונאקו אתה לא באירוע.
קבוצות טופ יורוליג זה לא יכולת כלכלית של מכבי אלא הרבה מעבר.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

אמרתי קבוצה לגיטימית ביורוליג. לא טופ. למרות שעופר דווקא כן התבטא בכיוון הזה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

אני חושב שארבעת המופלאים קורא נכון את הסיטואציה.
הורד לא שחקן טופ יורוליג והוא לא הולך לקבל חוזה של מיליון דולר.
מניח שהוא יקפוץ כן לעלומות של 500 אלף דולר לעונה.
השאלה היא:
1. האם עופר רוצה לשים לו 700 אלף כדי לשכנע אותו.
2. האם הורד יעדיף עוד 200 אלף ביד (אולי 400 בחוזה ל-2) מאשר להתקדם מקצועית ליורוליג.
3. האם זה נכון להפועל ת״א שכל שחקן שיש לו אפסייט צריך לפתוח לו חוזה בצורה משוגעת, ולא למצוא שחקנים אחרים שיתנו תרומה מספקת כמו של הורד, לטובת התחרות שבה אנחנו משתתפים (יורוקאפ וליגה ישראלית).

ההערכה שלי היא שתהיה הצעה והורד יעזוב כי הוא יעדיף להתקדם. הוא פוטנציאל גדול מידי בשביל להמשיך בהפועל ביורוקאפ.
כמובן שאם נעלה ליורוליג, השיחה הזו לא רלוונטית.
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

מה שמגביל את ההתפתחות שלנו זה אולם, ואז הספקולציות על הורד היו נראות אחרת.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1021 לייקים
יצירת קשר:

המשחק אימון אתמול לא מדד לכלום. אבל הוא נכון להיום לגמרי שחקן יורוליג. הכישרון הגדול היה ברור מהרגע הראשון שלו אצלנו. אבל הסוויץ' בראש שעשה בשנה שעברה שהפך סופסוף בפלייאוף לאסרטיבי בשני צדי המגרש, יחד עם העבודה שעשה על הגוף בקיץ (איזה שרירים!) , הרימו אותו ב2 רמות.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

מי שרוצה קצת לחייך - תעבירו לעמודים 7-8 באשכול לשיחות בזמן הארכת החוזה שלו.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  655 לייקים

Segev כתב:מי שרוצה קצת לחייך - תעבירו לעמודים 7-8 באשכול לשיחות בזמן הארכת החוזה שלו.
אני זוכר את זה מצוין. הייתי חלק מהבושה הזו.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  56 לייקים

קודם כל ברור שהורד הוא "שחקן יורוליג". גם תמיר בלאט הוא שחקן יורוליג, וגם יובל זוסמן שחטף 40 הפרש מעפולה עם השחקנים הישראלים של ירושליים היה שחקן יורוליג, ושנינם עשו את זה לא דרך מכבי. באופן כללי אני לא חושב שיש כמעט שחקנים מצוינים ברמת היורוקאפ שלא יכולים להשתלב באחד הסגלים של אחת הקבוצות ביורוליג.

אני חושב שהורד היה יכול לקבל חוזה של 400-600 אלף בשנה הבאה בהנחה והוא היה שחקן חופשי. לכן, אני מניח שההסתברות המובילה היא שהפועל יציעו לו בקיץ לפתוח את החוזה בתמורה להארכה של עוד שנה שנתיים, נגיד ב 1.2 ל-3 שנים, ויקוו שהוא יעדיף להישאר.

ועוד קצת על שחקני יורוליג - אנגולה היה בדרך לחוזה בקבוצת יורוליג, קייל אלכסנדר בא מקבוצת יורוליג והיו לו הצעות מקבוצות יורוליג, וברור לגמרי שגם מנפורד יכול למצוא את עצמו על ספסל של קבוצת יורוליג. ג'ייקובן זה קצת סיפור אחר (מבוגר, פציע, טוב יותר בתור מנהיג) אבל מבחינת כדורסל נטו ברור שהוא שם.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

כשאנשים מדברים על שחקן יורוליג הם לרוב לא מדברים על זוסמן או קייל אלכסנדר, שחקנים שנותנים 15 דקות למשחק בקבוצות פח ולא עושים נזק גדול. כאלה באמת יש הרבה ברמת היורוקאפ. הכוונה היא לשחקנים שבאמת נותנים אימפקט חיובי ומשמעותי ברמת היורוליג.
להפועל אין אף שחקן שהוכיח שהוא כזה, אבל אם הייתי צריך להמר אז כנראה שהורד הוא כזה די בקלות.
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

רדנקו כתב: 03 פברואר 2024, 12:22
Segev כתב:מי שרוצה קצת לחייך - תעבירו לעמודים 7-8 באשכול לשיחות בזמן הארכת החוזה שלו.

להגנתנו, אני באמת לא חושב שמה שהוא הראה בעונה שעברה הכין אותנו לקפיצת המדרגה שהגיעה.
ספציפית, הכדרור שלו בעונה שעברה נראה מאוד גמלוני והוא לא נראה כמו מישהו שיוכל לקחת שחקנים לסל מכדרור. בנוסף, הוא היה מאוד רך והתקשה לסיים עם מגע. פתאום הבן אדם הפך למפלצת.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

Matan כתב: 03 פברואר 2024, 07:53
ארבעת המופלאים כתב: 03 פברואר 2024, 04:53 עוד לא ירד לכם האסימון. אתם פשוט לא מבינים. ברור שהוא ימלא את החוזה שלו אצלנו, ויש לי גם הפתעה בשבילכם- גם יאריכו לו את החוזה. עופר הוא בעלים מסוג אחר והוא יביא לנו, וישאיר אצלנו, כל שחקן שהוא רוצה, שדני רוצה, ושרמי רוצה. בכל סכום. אין כאן יותר מושגים כמו "אנחנו לא יכולים לעמוד בחוזה שלו" "אנחנו לא יכולים להציע לו מה שיציעו לו במקומות אחרים" "שילמו לנו ביי אאוט שלא יכולנו לסרב לו".
אם אתה חושב שעופר ינאי יכול להתחרות כלכלית עם קבוצה כמו מונאקו אתה לא באירוע.
קבוצות טופ יורוליג זה לא יכולת כלכלית של מכבי אלא הרבה מעבר.
לא הייתי פוסל אף אופציה , לפניי בערך 3 שנים הפועל הייתה קבוצת תחתית /מרכז טבלה גג בליגה וכרגע היא טופ יורוקאפ , ברור שזה לוקח הרבה זמן להגיע לרמה של צמרת היורוליג אבל לי זה לא נשמע כל כך מופרך שנגיע למצב הזה גם אם בעוד הרבה זמן
Vinb
קיבל.ה  65 לייקים

יש לו את כל הנתונים להפוך לשחקן מוביל בכדורסל המודרני
וגם נראה שמוסר עבודה רציני

זה שילוב מנצח

נראה גם שג׳ייקובן קצת לקח אותו כפרוייקט, הורד הזכיר את זה בראיונות שנה שעברה…
יהלום14אדום
קיבל.ה  556 לייקים

מאוד מסקרן אותי מה הוא עבר בקיץ. זה יותר ממדהים
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  867 לייקים

זה לא כזה מדהים בעיני, היו ניצוצות של זה כבר קודם
ועם מוסר עבודה בריא זה מתפוצץ
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
משמאל לעץ
קיבל.ה  65 לייקים

בעיני הוא לא כזה השתפר העונה, פשוט העונה
אין פוקוס על אונוואקו גייקובן ומקריי
כמו בעונה שעברה (שבתכלס
גם לא היתה לנו תלות אמיתית בו כמו העונה)
ופתאום אנשים התחילו לשים לב איזה יהלום יש לנו.
השרירים והכשרון היו פה גם שנה שעברה זה מה שאני בא
להגיד.
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 פברואר 2024, 13:09
רדנקו כתב: 03 פברואר 2024, 12:22

להגנתנו, אני באמת לא חושב שמה שהוא הראה בעונה שעברה הכין אותנו לקפיצת המדרגה שהגיעה.
ספציפית, הכדרור שלו בעונה שעברה נראה מאוד גמלוני והוא לא נראה כמו מישהו שיוכל לקחת שחקנים לסל מכדרור. בנוסף, הוא היה מאוד רך והתקשה לסיים עם מגע. פתאום הבן אדם הפך למפלצת.
צריך לתת הרבה קרדיט לפרנקו שזיהה את פוטנציאל ההתפתחות
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyהפועל
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

משמאל לעץ כתב: 03 פברואר 2024, 17:07 בעיני הוא לא כזה השתפר העונה, פשוט העונה
כמו בעונה שעברה (שבתכלס
להגיד.
השרירים לא היו. הוא עלה 5 קילו בקיץ, הכל מסת שריר.
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  993 לייקים

משמאל לעץ כתב: 03 פברואר 2024, 17:07 בעיני הוא לא כזה השתפר העונה, פשוט העונה
כמו בעונה שעברה (שבתכלס
להגיד.
בחיאת, איזה אין שיפור?? הבן אדם נהיה יעיל בצורה אחרת. רק תסתכל על המספרים שלו העונה ובעונה שעברה ביחס לכמות הדקות ותראה איזה מפלצת הוא נהיה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

Segev כתב: 03 פברואר 2024, 18:33
הוקיץ' כתב: 03 פברואר 2024, 13:09
רדנקו כתב: 03 פברואר 2024, 12:22 אני זוכר את זה מצוין. הייתי חלק מהבושה הזו.

צריך לתת הרבה קרדיט לפרנקו שזיהה את פוטנציאל ההתפתחות
לגמרי.
יורם
קיבל.ה  106 לייקים

הוא באמת נראה יותר טוב מבעונה שעברה, אבל למען האמת בינתיים אין כזה זינוק במספרים שלו, בכללי ופר דקה. באירופה הוא ירד כמעט בכל המדדים פרט ל-5 השלשות שקלע, ובארץ שיחק רק 5 משחקים - 3 נגד קבוצות ברמת ליגה לאומית, אחד נגד קבוצה חלשה, ועוד אחד שבו תרם מעט עד שיצא ב-5 עבירות. בואו נדבר בעוד שמונה ימים.
שליחת תגובה