מייקל ואלקאניס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
נועם שחם
קיבל.ה  744 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 15:23 בעיני ההסטה של רודריגז לעמדת הבלם הייתה מאוד נכונה הפעם.
בסיטואציה שנוצרה היה הרבה יותר קריטי שיהיה מישהו בהגנה שמסוגל לשחרר כדור מדויק ומרגיש בנוח עם הכדור ברגל, מאשר שיהיה מישהו כזה בקישור.
לבוא בטענות על כך שלא ניסינו לשחק כדורגל בעשרה שחקנים בטרנר, נו טוב...
מי ישמע, עשרה שחקנים בטרנר.
הוקיץ'
קיבל.ה  4010 לייקים

מי ישמע... רק קבוצה עם לפחות 20 מיליון שקל יותר ממך, בחוץ, באחד המגרשים הקשים בארץ, עם עשרה שחקנים.
טוב פפ.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךavivx2
הוקיץ'
קיבל.ה  4010 לייקים

רדפוקס כתב: 19 ספטמבר 2023, 12:37
הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 10:12 בעיני יש כאן יציאה משוגעת מפרופורציות. כן, צ'יבוטה היה צריך לפתוח ולא אלטמן. ביג פאקינג דיל. אפשר לחשוב שזה היה משנה משהו.
חצי שעה ראשונה נראינו זוועה כי השחקנים עלו בגישה מזעזעת. קיבלנו 10 דקות של כדורגל נורמלי עד שקנצפולסקי החליט לגמור לנו את המשחק. שום הרכב ושום חילופים לא היו משנים את איך שהמשחק הזה התפתח.
אם כל השחקנים עלו בגישה מזעזעת על מי זה אם לא על מי שהכין אותם למשחק הזה?
בעיני יש לשני הצדדים אחריות במקרים כאלה.
בסוף אלה שחקנים מקצוענים, זאת העבודה שלהם והם מקבלים עליה לא מעט כסף. הם לא צריכים לחכות לשיחת מוטיבציה עם אלון גל כדי שהם יעלו לטרוף את הדשא בטרנר. מצד שני, זה בהחלט חלק מתפקידו של המאמן גם הפן המנטלי, אז בוודאי שלוולקאניס יש חלק בזה.
אני בכל אופן יותר התייחסתי לביקורת על ההרכב והחילופים.
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

לצורך העניין בדקתי את הסטטיסטיקה של הפועל באר שבע במשחקי בית וב3 שנים האחרונות, הקבוצה היחידה שהצליחה לנצח שם כשגם קיבלה כרטיס אדום היא מכבי חיפה.
שום קבוצה אחרת לא הצליחה לנצח, היו כאלה שיצאו בתיקו וכאלה שסיימו בתבוסות.
תיקו אתמול ב10 שחקנים היא תוצאה טובה מאוד.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 16:08 מי ישמע... רק קבוצה עם לפחות 20 מיליון שקל יותר ממך, בחוץ, באחד המגרשים הקשים בארץ, עם עשרה שחקנים.
טוב פפ.
לא מבין מה הקשר לתקציב...
השאלה אם לוותר על האמצע מקטין או מגדיל את הסיכוי להוציא תוצאה טובה.
וייתרת על השחקן באמצע, אתה לא יכול ללחוץ את הכדור (את הכדור, לא בחלק המגרש של היריב) ואתה מגדיל את הסיכוי של היריב להגיע לרחבה שלך ואז אתה חי או מת או על האיכות שלו להגיע למצבים או על ניצול המצבים. אותה טקטיקה נגד קבוצה טובה יותר מב״ש או ביום יותר טוב היתה יכולה להביא לתבוסה. ב״ש טיילו על ה-16 של הפועל והיה הרבה מזל.
בסוף לב״ש היו 2-3 מצבים של 100% שהם החמיצו ולהפועל לא היתה שום יכולת החזקת כדור גם ברמה של שני פאסים שנותנת קצת מנוחה ואולי אפילו גורמת לב״ש לחשוב קצת הגנה.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

עומרי דראגס כתב: 19 ספטמבר 2023, 16:27 לצורך העניין בדקתי את הסטטיסטיקה של הפועל באר שבע במשחקי בית וב3 שנים האחרונות, הקבוצה היחידה שהצליחה לנצח שם כשגם קיבלה כרטיס אדום היא מכבי חיפה.
שום קבוצה אחרת לא הצליחה לנצח, היו כאלה שיצאו בתיקו וכאלה שסיימו בתבוסות.
תיקו אתמול ב10 שחקנים היא תוצאה טובה מאוד.
אני לא חושב שמישהו מתווכח אם התוצאה טובה או לא, אלא אם צורת המשחק הגדילה את הסיכוי להוציא את התיקו הזה או הקטינה אותו (בכדורג השונות גדולה יחסית)
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
הוקיץ'
קיבל.ה  4010 לייקים

redrony כתב: 19 ספטמבר 2023, 16:30
הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 16:08 מי ישמע... רק קבוצה עם לפחות 20 מיליון שקל יותר ממך, בחוץ, באחד המגרשים הקשים בארץ, עם עשרה שחקנים.
טוב פפ.
וייתרת על השחקן באמצע, אתה לא יכול ללחוץ את הכדור (את הכדור, לא בחלק המגרש של היריב) ואתה מגדיל את הסיכוי של היריב להגיע לרחבה שלך ואז אתה חי או מת או על האיכות שלו להגיע למצבים או על ניצול המצבים. אותה טקטיקה נגד קבוצה טובה יותר מב״ש או ביום יותר טוב היתה יכולה להביא לתבוסה. ב״ש טיילו על ה-16 של הפועל והיה הרבה מזל.
בסוף לב״ש היו 2-3 מצבים של 100% שהם החמיצו ולהפועל לא היתה שום יכולת החזקת כדור גם ברמה של שני פאסים שנותנת קצת מנוחה ואולי אפילו גורמת לב״ש לחשוב קצת הגנה.
יש גבול לסיטואציות שבהן אתה יכול לשחק כדורגל. כשאתה עם שחקן פחות זה אומר שאיפשהו על המגרש יש בור וקבוצה חכמה ואיכותית תדע למצוא אותו. כשאתה עושה לחץ מול קבוצה כזו, אתה רק מגדיל את כמות הבורות שלך במגרש ואת היכולת שלך לחפות עליהם.
אגב, אחד הגורמים המרכזיים לתבוסה בדרבי 5-0 הייתה שיצאנו קדימה בעשרה שחקנים וניסינו ללחוץ.
אני כמעט תמיד בעד לנסות לשחק כדורגל, גם כשאתה פחות איכותי מהיריב. פה זה בעיני היה פשוט לא חכם.
נועם שחם
קיבל.ה  744 לייקים

טוב פפ.
יש לך נטייה כזו, כל פעם שעונים תשובה שלא נשמעת לך, לענות בצורה מזלזלת. זה לא הופך אותך לחכם יותר, אלא רק לבנאדם קצת קטן.

אני לא פפ וגם אתה לא.

אין ספק שב"ש מועדון יותר עשיר ושזו קבוצה מצויינת וחזקה. אבל זו עדין לא ברצלונה ואין שום סיבה להתבטל מולה. אם כל מה שאנחנו מסוגלים זה לעשות בונקר ברמת הפועל יהוד, אז זה לא משהו להתפעל ממנו ובטח לא משהו שעומד לזכות המאמן. התוצאה טובה, הדרך הרבה פחות. בסופו של דבר כחוט השערה היה בין לחטוף אתמול שלישייה לבין תיקו הירואי בזכות הצגה של זובאס ומלחמה אדירה של שחקני ההגנה. מילא אם היינו מונעים מב"ש להגיע למצבים, אבל בפועל הייתה אצלנו טיילת ברחבה וכמות דו ספרתית של איומים של ב"ש. זה שבפוקס לא נכנס, זה בעיקר החוסר שלהם ברגל מסיימת ולא שום דבר מעבר.
הוקיץ'
קיבל.ה  4010 לייקים

נועם שחם כתב: 19 ספטמבר 2023, 16:40
טוב פפ.
יש לך נטייה כזו, כל פעם שעונים תשובה שלא נשמעת לך, לענות בצורה מזלזלת. זה לא הופך אותך לחכם יותר, אלא רק לבנאדם קצת קטן.

אני לא פפ וגם אתה לא.

אין ספק שב"ש מועדון יותר עשיר ושזו קבוצה מצויינת וחזקה. אבל זו עדין לא ברצלונה ואין שום סיבה להתבטל מולה. אם כל מה שאנחנו מסוגלים זה לעשות בונקר ברמת הפועל יהוד, אז זה לא משהו להתפעל ממנו ובטח לא משהו שעומד לזכות המאמן. התוצאה טובה, הדרך הרבה פחות. בסופו של דבר כחוט השערה היה בין לחטוף אתמול שלישייה לבין תיקו הירואי בזכות הצגה של זובאס ומלחמה אדירה של שחקני ההגנה. מילא אם היינו מונעים מב"ש להגיע למצבים, אבל בפועל הייתה אצלנו טיילת ברחבה וכמות דו ספרתית של איומים של ב"ש. זה שבפוקס לא נכנס, זה בעיקר החוסר שלהם ברגל מסיימת ולא שום דבר מעבר.
ולהגיד "מי ישמע" זו לא תשובה מזלזלת? עניתי כמו שענית לי.

לגבי ב"ש, באופן כללי אני מסכים שאין סיבה להתבטל מולה. לפני המשחק גם כתבתי שאין ממה לחשוש ואני מצפה לפחות לתיקו.
בסיטואציה שנוצרה, היה הרבה ממה לחשוש והיו הרבה סיבות להתבנקר. כרטיס אדום זה די מכת מוות לקבוצת כדורגל, בטח בחוץ, בטח מול קבוצה עדיפה.
אני גם לא כתבתי שהתוצאה היא לזכותו של ולקאניס או שהייתה כן עבודת מאמן. כן, זה היה נטו משחק הקרבה והצגה של זובאס. לא חושב שניסיון לשחק כדורגל היה מביא לנו משהו טוב יותר, לדעתי כנראה שגרוע יותר.
אדום לבן
קיבל.ה  19 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 16:46
טוב פפ.

אני לא פפ וגם אתה לא.

ולהגיד "מי ישמע" זו לא תשובה מזלזלת? עניתי כמו שענית לי.

לגבי ב"ש, באופן כללי אני מסכים שאין סיבה להתבטל מולה. לפני המשחק גם כתבתי שאין ממה לחשוש ואני מצפה לפחות לתיקו.
בסיטואציה שנוצרה, היה הרבה ממה לחשוש והיו הרבה סיבות להתבנקר. כרטיס אדום זה די מכת מוות לקבוצת כדורגל, בטח בחוץ, בטח מול קבוצה עדיפה.
אני גם לא כתבתי שהתוצאה היא לזכותו של ולקאניס או שהייתה כן עבודת מאמן. כן, זה היה נטו משחק הקרבה והצגה של זובאס. לא חושב שניסיון לשחק כדורגל היה מביא לנו משהו טוב יותר, לדעתי כנראה שגרוע יותר.
נערך
נערך לאחרונה על ידי אדום לבן ב 19 ספטמבר 2023, 16:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

נראה שהמניה דיפרסיה בפורום של נאבקים על האליפות אחרי משחק טוב ליורדים ליגה אחרי משחק רע תלווה אותנו כל העונה.
אדום לבן
קיבל.ה  19 לייקים

טוב פפ.

אני לא פפ וגם אתה לא.

כל מילה! אתמול היה משחק קשה לצפייה שבמזל לא נגמר ב3 ומעלה. אם קישור אחורי כמו בונה, בנימין,אל ים ואייבנדר אין לנו מה למכור מול הגדולות. עמדת המגן הימני לא פחות בזיונית. ועצם זה שהמאמן לא פתח עם ציבוטה כדי לנסות לעקוץ על מתפרצות, מראה כמה הוא מנותק. וכל זה נגד בש פחות טובה ולחוצה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3798 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 16:26
רדפוקס כתב: 19 ספטמבר 2023, 12:37
הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 10:12 בעיני יש כאן יציאה משוגעת מפרופורציות. כן, צ'יבוטה היה צריך לפתוח ולא אלטמן. ביג פאקינג דיל. אפשר לחשוב שזה היה משנה משהו.
חצי שעה ראשונה נראינו זוועה כי השחקנים עלו בגישה מזעזעת. קיבלנו 10 דקות של כדורגל נורמלי עד שקנצפולסקי החליט לגמור לנו את המשחק. שום הרכב ושום חילופים לא היו משנים את איך שהמשחק הזה התפתח.
אם כל השחקנים עלו בגישה מזעזעת על מי זה אם לא על מי שהכין אותם למשחק הזה?
בעיני יש לשני הצדדים אחריות במקרים כאלה.
בסוף אלה שחקנים מקצוענים, זאת העבודה שלהם והם מקבלים עליה לא מעט כסף. הם לא צריכים לחכות לשיחת מוטיבציה עם אלון גל כדי שהם יעלו לטרוף את הדשא בטרנר.
אין חולק.
לו יש את החלק שלו באיך שהם עלו מנטאלית וחלק גדול יותר באיך שהם נראו בפן המקצועי - אבודים וללא תוכנית משחק.

ואני מסכים שאין שום סיבה שנראה ככה מול ב"ש, בטח לא מול הב"ש ששיחקנו נגדה אתמול שהיא החלשה ביותר בשנים האחרונות.
לא מדובר בחיפה ולא במכבי שמולן אנחנו רגילים להראות ככה אלא בקבוצה שניצחנו לא מעט פעמים אפילו בעשור האחרון השחור שלנו (ובגרסאות טובות יותר שלה וגרועות יותר שלנו).
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 16:38
redrony כתב: 19 ספטמבר 2023, 16:30
טוב פפ.
יש גבול לסיטואציות שבהן אתה יכול לשחק כדורגל. כשאתה עם שחקן פחות זה אומר שאיפשהו על המגרש יש בור וקבוצה חכמה ואיכותית תדע למצוא אותו. כשאתה עושה לחץ מול קבוצה כזו, אתה רק מגדיל את כמות הבורות שלך במגרש ואת היכולת שלך לחפות עליהם.
אגב, אחד הגורמים המרכזיים לתבוסה בדרבי 5-0 הייתה שיצאנו קדימה בעשרה שחקנים וניסינו ללחוץ.
אני כמעט תמיד בעד לנסות לשחק כדורגל, גם כשאתה פחות איכותי מהיריב. פה זה בעיני היה פשוט לא חכם.
מה זה ״לשחק כדורגל״? הבהרתי, לא לצאת קדימה וללחוץ, אלא להפעיל לחץ על השחקן עם הכדור, באמצע או אפילו בחלק מגרש של הפועל וגם שתהיה האופציה לעשות מתפרצות או לפחות להחזיק קצת בכדור בשביל לנשום. אני חושב שהקבוצה אתמול נלחמה באמת באופן מעורר הערכה, אבל גול אחד בדקה ה 50 שפגע בקורה או אחרי זה שתורג׳מן (?) פיספס מ 7 מטר והיינו מדברים אחרת היום
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  905 לייקים

ניתוחים סבבה כאילו יש פה רק צד אחד ששולט בסיפור המשחק. ראיתי רק חלקים מהמשחק בעיקר בהתחלה וזה מה שחשבתי שיקרה.
מזכיר שבאנו לשחק מול קבוצה בפורמה לא טובה שהביאו רכש בכמויות ולא מספקים את הסחורה נכון לעכשיו במשחק בית משמעותי ומתוקשר שהם חייבים לנצח.
הם באו להלחם על החיים וסהר עמדנו ממש סבבה חצי ראשון.
חצי שני אני מסכים שיש פה טרייד אוף אמצע - הגנה וזה רק מדגיש כמה שחקן משמעותי לאמצע זה קריטי.
לפי איך שזה נראה וולקניס לא סומך עדיין על ההגנה ולכן וההורדה של חוסה למטה הגיונית.
לאור איך שהמשחק התפתח זו תוצאה איומה עבורם מבחינה מנטלית ותוצאה מעולה עבורנו.
קש
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

אגב, זה שהפועל ב״ש היא ״החלשה ביוצר בשנים האחרונות״ לא אומר שהיא לא טובה מהפועל, בטח בבית ובטח אתמול שהם נכנסו טוב למשחק. לעומת זאת הפועל, עד דקה 35 פשוט לא הגיעו למשחק. זה היה זוועה. ואז שהצליחו לעשות 5 דקות של כדורגל הגיע קנצפולסקי (תוך כדי התקפה טובה של הפועל ואיבוד כדור שכמוהו הוא מאבד כל משחק סמין מסירה רפה וחלשה בנגיעה )
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3798 לייקים

redrony כתב: 19 ספטמבר 2023, 17:02 אגב, זה שהפועל ב״ש היא ״החלשה ביוצר בשנים האחרונות״ לא אומר שהיא לא טובה מהפועל, בטח בבית ובטח אתמול שהם נכנסו טוב למשחק.
לא טענתי לרגע שהיא לא יותר טובה מאיתנו, אבל פערי הרמות לא מצדיקים התרפסות כזאת שלנו כאילו מדבר בחיפה בסמי עופר (שגם להם קשה לי לקבל את ההתרפסויות שלנו אבל זה כבר סיפור אחר).
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

רדפוקס כתב: 19 ספטמבר 2023, 17:06
redrony כתב: 19 ספטמבר 2023, 17:02 אגב, זה שהפועל ב״ש היא ״החלשה ביוצר בשנים האחרונות״ לא אומר שהיא לא טובה מהפועל, בטח בבית ובטח אתמול שהם נכנסו טוב למשחק.
לא טענתי לרגע שהיא לא יותר טובה מאיתנו, אבל פערי הרמות לא מצדיקים התרפסות כזאת שלנו כאילו מדבר בחיפה בסמי עופר (שגם להם קשה לי לקבל את ההתרפסויות שלנו אבל זה כבר סיפור אחר).
אין ויכוח, רק לא כל משחק רע הוא התרפסות. אני חושב שהפועל פשוט נכנסו לא טוב למשחק, ב״ש התנפלו מדקה ראשונה והתפתח משחק מסוים
נועם שחם
קיבל.ה  744 לייקים

אין לי בעיה עם זה שצ'יבוטה לא פתח. דווקא יש הגיון בלהשאיר "אס" על הספסל ולנסות להשתמש בו בשליש האחרון של המשחק כדי להפתיע.

בכל מקרה, יש גם דברים חיוביים לקחת מאתמול. אני פשוט נגד שיטת 3 הבלמים במצב כזה כי היא מזמינה לחץ ולא סתם לא הצלחנו לצאת מהרחבה.
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

עומרי דראגס כתב: 19 ספטמבר 2023, 10:29 יכול להיות שהעיניים שלי רואות דברים אחרים מהרבה חבר׳ה כאן.
אני בסך הכל מבסוט על ולקאניס. אני מאוד מאמין בדרך שלו והכדורגל שלו ובהחלט אפשר לראות בהפועל דברים שלא נראו שנים. מלחימה ועד לתבניות התקפה כאלה ואחרות.
אי אפשר בשלושה חודשים לקחת קבוצה שהתמודדה על ירידה, לתת לה מאמן חדש ולהגיד לה עכשיו תהיו עליונים על כל קבוצה.
מבין את הדרך שעושים ואת הבנייה ויש לי המון אמונה וגם זוג עיניים שרואות את הפוטנציאל של הקבוצה הזאת ללכת ולהשתפר ממשחק למשחק.
אני חושב שבדרך הזאת יש לנו עתיד טוב מאוד.
תספר את זה לשריף.
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

הלוטוס הלבן כתב:בקיצור : אם הקבוצה הזו סופגת ראשונה, נגמר הסיכוי לנצחון.
זו תמצית הבשורה של המאמן.

האמת שאין לו סגל ליותר מזה.
הפועל יהוד באדום.
רואים שלא ראית את יהוד
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

Sin Queso כתב:נראה שהמניה דיפרסיה בפורום של נאבקים על האליפות אחרי משחק טוב ליורדים ליגה אחרי משחק רע תלווה אותנו כל העונה.
זה חדש שבארץ אוהדים שדרים ופרשנים הם פרשנים של תוצאה?
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

יש דבר אחד שלא ממש מדברים עליו.
זה הכושר הגופני(ביחוד בתקופה הזאת בעונה).בשנים האחרונות השחקנים שלנו גם שהם עם 11 שחקנים נופלים מהרגליים כבר מדקה 60.
נגד ב״ש גם עם כול המאמץ שהם השקיעו,הם עדיין נראו בכושר טוב בסוף המשחק.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום ותיקסומך7even
לירון האדום
קיבל.ה  1836 לייקים

סה"כ לעומת המאמנים האחרונים שהיו אצלנו (בעיקר ניסו ודראפיץ), נראה שהוא מבין כדורגל ומה שבטוח שהוא לא מדליף לעיתונאים.
אני בעדו

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום ותיקSin Queso7even
InFlames
קיבל.ה  327 לייקים

לירון האדום כתב: 20 ספטמבר 2023, 06:54 סה"כ לעומת המאמנים האחרונים שהיו אצלנו (בעיקר ניסו ודראפיץ), נראה שהוא מבין כדורגל ומה שבטוח שהוא לא מדליף לעיתונאים.
אני בעדו

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
גם נראה שהוא רוצה להצליח בניגוד לאחרים שנראו שהם רק רוצים לא להיות מפוטרים
הפוסט קיבל 3 לייקיםJosh7evenshaharot
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

מה שלא יהיה היום, מת על האומץ בהרכב. וגם מת עליו ומאמין בו וברוח שלו, מה שלא יהיה היום.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  836 לייקים

הביתה. בושה וחרפה.
אדום
קיבל.ה  763 לייקים

איפה הוא ואיפה רובי קין
רק הפועל
קיבל.ה  1501 לייקים

Piz כתב: 26 ספטמבר 2023, 20:50 מה שלא יהיה היום, מת על האומץ בהרכב. וגם מת עליו ומאמין בו וברוח שלו, מה שלא יהיה היום.
כן אה , וזה אחרי 5 דקות סבירות , ככה הרגילו אותנו כבר מרוב חצץ שאנחנו אוכלים זה פשוט מביך
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  347 לייקים

תחזירו לי את חיים סילבס עד שיהיה פה כסף.
לא רוצה לתקוף גלים גלים ולא רוצה את ההתקפות מעבר המביכות האלה נגדנו.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  836 לייקים

היה חשוב להם לפרק הכל ולבנות גרוע מחדש.
זה לא עובד ככה. כשלון ידוע מראש.
דוגיס
קיבל.ה  397 לייקים

Niro כתב: 26 ספטמבר 2023, 21:50 תחזירו לי את חיים סילבס עד שיהיה פה כסף.
לא רוצה לתקוף גלים גלים ולא רוצה את ההתקפות מעבר המביכות האלה נגדנו.
רן בן שמעון עכשיו במחצית לפני שבאר שבע יקחו אותו, קבוצה לא מאומנת שחקנים לא מחוייבים יש לנו מאמן ליצן.והשחקנים עד שלא יקבלו מכות באימון מאהודים לא ינצחו דרבי
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

אין סיכוי שמינצברג מפטרים אותו עד תום העונה.
זה לא בתרבות שלהם לשלוף עצבים.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

המאמן אשם שנתנו לו להרגיש מה זה חהיות מאמן?
כל הבולשיט של " מעטפת " לא מפסיקה להיות בולשיט רק כי מציגים אותה באנגלית.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroRnM
RnM
קיבל.ה  25 לייקים

תעיף ליציע כתב: 26 ספטמבר 2023, 21:58 אין סיכוי שמינצברג מפטרים אותו עד תום העונה.
זה לא בתרבות שלהם לשלוף עצבים.
יאפ. בדיוק. זה רק התרבות שלהם. זה ממש לא שקיבלנו גרסה אמריקאית של האחים ניסנוב. מה פתאום. זה תרבות.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  824 לייקים

יאללה רבש
Gur
קיבל.ה  58 לייקים

נירד ליגה לפני שיפטרו אותו
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו