בניה לעונה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

לא מסכים עם זה שפרנקו לקח פה "חתיכת הימור".
בסך הכל החליף שחקן. זה קורה כל הזמן בכל הקבוצות. רק שפה אנשים קצת רגשניים וגם מקריי חריג ברגישות שלו - והיה חיבור יפה, אז קצת עצוב שהוא לא ממשיך.

בסופו של דבר גם אם אנגולה ייחתך בנובמבר זה לא יהווה שיקול בהחלטה של ההנהלה האם להאריך את החוזה שלו בקבוצה. הסיפור של מקריי קצת יצא מפרופורציות. טוב שדני ורמי מחוברים יותר למה שקורה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךMaor
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

אני לא חושב שזה הימור. אנגולה שחקן מצוין ומוכח בהרבה מקומות לאורך הקריירה. הוא החתמה בטוחה שאתה יודע בערך מה תקבל ממנו. פרנקו העדיף את הסט יכולות שאנגולה מביא מזה שמקריי מביא, בהסתכלות על השיטה ועל הסגל שנבנה
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

אני יודע שאני מציק בנושא הזה, אבל זה מפריע לי מאוד - עד לרמה של לא לישון בלילה, להתעורר בציפיה ובמחשבות על בניית הקבוצה כשההרגשה הזאת לא עוזבת אותי, והמחשבה שחייב להיות פה משהו שאני מפספס לא עוזבת אותי. לא יכול להיות אחרת.

בואו נבחן לרגע את הסגלים של שלושת הגדולות בליגה, בקו הקדמי:

מכבי בעמדה 5: ניבו, סורקין הישראלי וריברו שהוא גם 4 יחד עם כל סוללת הפורוורדים שלהם.
ירושלים בעמדה 5: הנקינס, צ'אצ'א הישראלי ואנדור שהוא גם 4, יחד עם כל סוללת הפורוורדים שלהם.
אנחנו בעמדה 5: אלכסנדר, זלי הישראלי ו... מי? הורד? זו השוואה בכלל?

פורוורדים מכבי: ריברו, קולסון, ג'ייק כהן, קליבלנד, ווב, מנקו. 6 שחקנים.
פורוורדים ירושלים: אנדור, ג'ונסון, בלייזר, זוסמן וקורנליוס. 5 שחקנים.
אנחנו, פורוורדים: הורד, תומר, אנגולה, הולנד ו... אייל הראל. 4 שחקנים ורבע.

נכון שלא כולם ירשמו לליגה ונכון שקיים הרצון לשמור על חדר הלבשה שמח ומאוחד, בלי שחקנים ממורמרים, אבל. האם יש משהו שרק אנחנו יודעים והקבוצות האחרות לא? האם צריך "להקריב" את איכות הסגל על מזבח האושר של ג'ייקובן ושאר השחקנים. ואם כן, דג'יקיץ' וקטש לא יודעים את זה? או במילים פשוטות, לא חסר לנו שחקן?

באיזה עולם זה נראה כמו סגלים שווים או אפילו דומים באיכותם? עופר אמר ש"כדאי שתדחו את העניין של 'למות הפועל', כי אתם תרצו לראות מה הולך להיות פה עכשיו". לצערי, ביחס לציפיות הנוסקות, ממש לא 'נפלתי מהכיסא', אני רק נופל מהמיטה ומפסיד שינה מרוב דאגה לקבוצה. אם היו בונים את הסגל הזה בעונה שעברה הייתי משתולל מאושר, אבל אנחנו לא בעונה שעברה, השתנו דברים, לא?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

אם ספרת את זוסמן וקורנליוס כפורוורדים, תוסיף אצלינו גם את מנפורד וגלינסקי לרשימה.

ועכשיו לעיניין ביותר רצינות.
יש לנו בסגל לפי יכולת לשחק עמדות:
1: בראון, טימור, בני, מנפורד וקצת אנגולה
2: מנפורד, טימור, אנגולה, בני ולעיתים הולנד
3: אנגולה, מנפורד, הולנד, הראל, גילנסקי
4: גינת, הורד, הולנד
5: אלכסנדר, הורד, זלמנסון

סה״כ יש לכל עמדה שלושה שחקנים שיכולים לשחק אותה ועוד כל מיני משחקים להרכבים נמוכים (ולא נכנסתי כאן לאופציה שאנגולה ב4 בכלל).
כלומר מבחינת איזון הסגל נראה לי שאנחנו בסדר.
אם תיהיה הזדמנות להביא שחקן ברמה יותר גבוהה על חשבון הורד, יש לי תחושה שעוד נראה מהלך כזה, אבל זה כנראה יהיה במקום ולא בנוסף כמו שאתה מחפש.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

לי זה מרגיש שכרגע אנחנו במצב שלפני הבאת מקריי בשנה שעברה, כלומר - ידענו שיש קבוצה טובה הרבה יותר משנים קודמות ואז הבום עם מקריי.
אני עדיין מחכה ליום הזה. יש מצב שהוא יגיע רק בינואר אם נבין שאנחנו פחות טובים מהציפיות חלילה.

בואו לא נשכח שגם לא מעט קבוצות ביורוקאפ התחזקו וזה יהיה מפעל ברמה גבוהה יותר.
יהיה טוב הפועל!
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 18 אוגוסט 2023, 05:32 אני יודע שאני מציק בנושא הזה, אבל זה מפריע לי מאוד - עד לרמה של לא לישון בלילה, להתעורר בציפיה ובמחשבות על בניית הקבוצה כשההרגשה הזאת לא עוזבת אותי, והמחשבה שחייב להיות פה משהו שאני מפספס לא עוזבת אותי. לא יכול להיות אחרת.

בואו נבחן לרגע את הסגלים של שלושת הגדולות בליגה, בקו הקדמי:

מכבי בעמדה 5: ניבו, סורקין הישראלי וריברו שהוא גם 4 יחד עם כל סוללת הפורוורדים שלהם.
ירושלים בעמדה 5: הנקינס, צ'אצ'א הישראלי ואנדור שהוא גם 4, יחד עם כל סוללת הפורוורדים שלהם.
אנחנו בעמדה 5: אלכסנדר, זלי הישראלי ו... מי? הורד? זו השוואה בכלל?

פורוורדים מכבי: ריברו, קולסון, ג'ייק כהן, קליבלנד, ווב, מנקו. 6 שחקנים.
פורוורדים ירושלים: אנדור, ג'ונסון, בלייזר, זוסמן וקורנליוס. 5 שחקנים.
אנחנו, פורוורדים: הורד, תומר, אנגולה, הולנד ו... אייל הראל. 4 שחקנים ורבע.

נכון שלא כולם ירשמו לליגה ונכון שקיים הרצון לשמור על חדר הלבשה שמח ומאוחד, בלי שחקנים ממורמרים, אבל. האם יש משהו שרק אנחנו יודעים והקבוצות האחרות לא? האם צריך "להקריב" את איכות הסגל על מזבח האושר של ג'ייקובן ושאר השחקנים. ואם כן, דג'יקיץ' וקטש לא יודעים את זה? או במילים פשוטות, לא חסר לנו שחקן?

באיזה עולם זה נראה כמו סגלים שווים או אפילו דומים באיכותם? עופר אמר ש"כדאי שתדחו את העניין של 'למות הפועל', כי אתם תרצו לראות מה הולך להיות פה עכשיו". לצערי, ביחס לציפיות הנוסקות, ממש לא 'נפלתי מהכיסא', אני רק נופל מהמיטה ומפסיד שינה מרוב דאגה לקבוצה. אם היו בונים את הסגל הזה בעונה שעברה הייתי משתולל מאושר, אבל אנחנו לא בעונה שעברה, השתנו דברים, לא?
תסתכל שוב על מי שרשמת אצל ירושלים... אתה בטוח שהם עדיפים איכותית? אולי הרביעי ברוטציה של כל עמדה עדיף אבל זה שחקן של 5 דקות גג
סמל אישי של משתמש
לוסיאנו
קיבל.ה  30 לייקים

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

שחקן טוב?
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

De Niro כתב:שחקן טוב?
בוא נזרוק סתם לצורך העניין שהוא 3 מושלם, יש לך על העמדה הזאת את אנגולה והולנד, 4 יש לך את תומר, אתה מביא 3 במקום הורד?
למה? עם מי הוא אמור לריב על דקות באותה עמדה?
מי יחליף את אלכסנדר חוץ מזלי?
מי יחליף את תומר?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

גביזון כתב:
בוא נזרוק סתם לצורך העניין שהוא 3 מושלם, יש לך על העמדה הזאת את אנגולה והולנד, 4 יש לך את תומר, אתה מביא 3 במקום הורד?
מי יחליף את תומר?

חשבתי שהוא משחק בעמדה 4 ולא 3.טעיתי.
אבל אולי בגלל הגובה שלו הוא מתאים גם לעמדה 4.

נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

גביזון כתב: 18 אוגוסט 2023, 21:40
מי יחליף את תומר?

הוא 4 באירופה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

נייט רובינסון כתב:
גביזון כתב: 18 אוגוסט 2023, 21:40
מי יחליף את תומר?

הוא 4 באירופה
מתי הוא שיחק באירופה?

נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

גביזון כתב: 18 אוגוסט 2023, 22:59
נייט רובינסון כתב:
גביזון כתב: 18 אוגוסט 2023, 21:40 בוא נזרוק סתם לצורך העניין שהוא 3 מושלם, יש לך על העמדה הזאת את אנגולה והולנד, 4 יש לך את תומר, אתה מביא 3 במקום הורד?
מי יחליף את תומר?

הוא 4 באירופה
מתי הוא שיחק באירופה?

לא שיחק, אבל בכדורסל האירופי הוא לא ישחק 3. גם גיילן הורד שיחק בנבא בעמדה 3
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

נייט רובינסון כתב:
גביזון כתב: 18 אוגוסט 2023, 22:59
נייט רובינסון כתב: הוא 4 באירופה
מתי הוא שיחק באירופה?

זה שחקן שחלק גדול מהנקודות שלו אוהב לעשות מקאצ' אנד שוט מהשלוש, יש לך את מנפורד ואנגולה על ייצור נקודות מחוץ לקשת, אתה צריך שחקן שצריך לתת גוף ולשמור על סורקינים, וניבואים למיניהם בארץ ובאירופה, לדחוף שחקנים בצבע לקחת ריבאונד, אלא אם כן אנחנו בונים קבוצה סטייל פריז בעונה שעברה, מלא כשרון אבל הרבה בלאגן, אני לא מבין מה פרנקו מבשל לנו מול היריבות שאנחנו מתיימרים להתמודד מולן.

נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

גביזון כתב: 18 אוגוסט 2023, 23:21
נייט רובינסון כתב:
גביזון כתב: 18 אוגוסט 2023, 22:59 מתי הוא שיחק באירופה?

זה שחקן שחלק גדול מהנקודות שלו אוהב לעשות מקאצ' אנד שוט מהשלוש, יש לך את מנפורד ואנגולה על ייצור נקודות מחוץ לקשת, אתה צריך שחקן שצריך לתת גוף ולשמור על סורקינים, וניבואים למיניהם בארץ ובאירופה, לדחוף שחקנים בצבע לקחת ריבאונד, אלא אם כן אנחנו בונים קבוצה סטייל פריז בעונה שעברה, מלא כשרון אבל הרבה בלאגן, אני לא מבין מה פרנקו מבשל לנו מול היריבות שאנחנו מתיימרים להתמודד מולן.

אלכסנדר יודע לשמור על גבוהים, ואם גיילן הורד יהיה כשיר אנחנו יותר טובים בשמירה על גבוהים מעונה שעברה (אלכסנדר שומר על גבוהים יותר טוב מהציף). אם גיילן הורד פצוע זה סיפור אחר. לדעתי להורד יש פציעה קלה ובכל מקרה מחפשים זר 7 שיכול לתפוס כמה עמדות כמו גקסון
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

נייט רובינסון כתב:
גביזון כתב: 18 אוגוסט 2023, 23:21
נייט רובינסון כתב: לא שיחק, אבל בכדורסל האירופי הוא לא ישחק 3. גם גיילן הורד שיחק בנבא בעמדה 3

אלכסנדר יודע לשמור על גבוהים, ואם גיילן הורד יהיה כשיר אנחנו יותר טובים בשמירה על גבוהים מעונה שעברה (אלכסנדר שומר על גבוהים יותר טוב מהציף). אם גיילן הורד פצוע זה סיפור אחר. לדעתי להורד יש פציעה קלה ובכל מקרה מחפשים זר 7 שיכול לתפוס כמה עמדות כמו גקסון
בדוק מחפשים זר 7?

נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

גביזון כתב: 18 אוגוסט 2023, 23:31
נייט רובינסון כתב:
גביזון כתב: 18 אוגוסט 2023, 23:21 זה שחקן שחלק גדול מהנקודות שלו אוהב לעשות מקאצ' אנד שוט מהשלוש, יש לך את מנפורד ואנגולה על ייצור נקודות מחוץ לקשת, אתה צריך שחקן שצריך לתת גוף ולשמור על סורקינים, וניבואים למיניהם בארץ ובאירופה, לדחוף שחקנים בצבע לקחת ריבאונד, אלא אם כן אנחנו בונים קבוצה סטייל פריז בעונה שעברה, מלא כשרון אבל הרבה בלאגן, אני לא מבין מה פרנקו מבשל לנו מול היריבות שאנחנו מתיימרים להתמודד מולן.

בדוק מחפשים זר 7?

אין לי מושג, זאת הדרך שלי להסביר את ההתעניינות בגקסון כי אם לא מחפשים אז היה מגיע גבוה ולא פורוורד
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

גקסון זה לא מחליף להורד. זה חיזוק לסגל. אולי על חשבון הולנד שהוא יחסית נמוך מאוד ל4 (1.96).

במקום זה לא הייתי שולל להביא להתרשמות בתקופת ההכנה איזה 4-5. בטח כשהכשירות של הורד לא ידועה, גינת עוד לא חזר מהפציעה ואלכסנדר מחמם ספסל במונדובאסקט. אם אותו שחקן תיאורטי ירשים אפשר יהיה לרשום אותו כזר שביעי כדי לפתור את בעיית הריבאונד והשמירה בצבע.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

מזכיר לכולם שבסה"כ מדובר על ידיעה שאי אפשר לדעת אם יש לה איזה ביסוס חוץ ממשהו שסוכן הפיץ.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

Maor
קיבל.ה  78 לייקים

אהרל’ה וייסברג מדווח שג׳ף וויטי צפוי להצטרף לאימוני הקבוצה.
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

אהרל'ה וויסברג מדווח שג'ף וויטי (אקס נס ציונה ) צפוי להצטרף לאימונים בהפועל.
לטובת מי ששכח מדובר בסנטר בן 33 כיום, גובה 2.13 ובעל שורשים יהודיים, דובר לא אחת על כך שהוא יקבל אזרחות ישראלית אז אני מניח שזו הסיבה שהולכים לבחון אותו למרות הגיל.

שיחק בספרד בשנים האחרונות.
בעונה שעברה בבילבאו -
בליגה : 9 נקודות, 6.3 ריבאונדים ו1.2 חסימות בנוסף 80 אחוז מהקו ו44 אחוז משלוש (8 מ18)
בליגת האלופות: 8.4 נקודות למשחק. 5.9 ריבאונדים ו1.6 חסימות, 81 אחוז מהקו.

אם הוא מגיע כישראליכדי להוסיף כוח לקו הקדמי זה יכול להיות שיחוק לא רע בכלל (ואז זה כן יכול לעבוד עם 3-4 כמו גקסון)
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroChegi
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  139 לייקים

לא מבין.. זר 7 ו-8 ועוד לא התחלנו את העונה?
גם אם וויטי יהיה ישראלי (והוא לא יהיה, סמכו על שימעל׳ה) זה כבר מרגיש כמו סגל עמוס מדי ושאולי הכסף הגדול קצת מסנוור ומעוור את מקבלי ההחלטות..
לא מרגיש לי בריא להחזיק סגל ככ עמוק של 12 שחקנים שהם לא פוסטרים
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

פששש... יפה מאוד.
נתן פה לפני שלוש שנים עונה אדירה בנס ציונה, ולמרות הגיל נתן מספרים נהדרים בעונה שעברה בילבאו. בתור ישראלי זה יכול להיות שיחוק ענק.
מצד שני, יחד עם זלמנסון ואלכסנדר הוא סוגר לנו שלושה שחקנים שמסוגלים לשחק רק בעמדה 5, וקשה לי להאמין שזלמנסון יהיה מרוצה מהעניין. יכול להיות שיש כוונה בדומה לחלון עם קרופורד לרשום אותו לליגה רק במידה והוא מקבל אזרחות.
או שאולי זה רק עד שאלכסנדר חוזר וכל הדיון מיותר.
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 20 אוגוסט 2023, 01:16 לא מבין.. זר 7 ו-8 ועוד לא התחלנו את העונה?
גם אם וויטי יהיה ישראלי (והוא לא יהיה, סמכו על שימעל׳ה) זה כבר מרגיש כמו סגל עמוס מדי ושאולי הכסף הגדול קצת מסנוור ומעוור את מקבלי ההחלטות..
לא מרגיש לי בריא להחזיק סגל ככ עמוק של 12 שחקנים שהם לא פוסטרים
לוויטי גם יש שורשים יהודים וגם הוא נשוי לישראלית ויש לו בת ממנה, הוא כנראה יקבל אזרחות
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

הלוואי וויטי. דיברתי עליו כבר מזמן
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

אמרו שהבטיחו לגיל שלא יביאו ישראלי בכיר
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

אם וויטי מגיע זה מדהים.
אנשים קצת שוכחים שיש לפנינו עונה של 60+ משחקים עוד לפני משחקי ההכנה.
כן, צריך סגל גדול ורחב.
יהיה טוב הפועל!
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

בתור ישראלי זה פצצה.

El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

ASAFABADI כתב: 20 אוגוסט 2023, 08:16 אמרו שהבטיחו לגיל שלא יביאו ישראלי בכיר
אין קשר בין גיל ל וויטי.
אם מישהן יפגע מההבאה שלו זה זלי.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

בספורט חמש אומרים שמדובר על בקשה שלו לבוא להתאמן בינתיים עם הפועל ושזה מסתדר כי חסרים לנו שחקנים בנבחרות ובפציעות לפתחית האימונים.
מצד שני, גם על הורד אמרו שנה שעברה דברים דומים (רק שהפעם זה השחקן שביקש להצטרף).

אם הוא בא כישראלי, זה תחילת הסוף של זלי בהפועל לדעתי.
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

ויטי הוא חור בהגנה ברמות הכי גדולות שיש, מקווה מאוד לא נבנה עליו במקום זלי.
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

זלי הנכס
שיביאו כבר זר נוסף שהוא 4 אימתני, לא 3, שייתן גוף רוע וריבאונד

הפוסט קיבל לייק אחדתבור
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

Matan כתב: 20 אוגוסט 2023, 20:20 ויטי הוא חור בהגנה ברמות הכי גדולות שיש, מקווה מאוד לא נבנה עליו במקום זלי.
זכור לי דווקא כחוסם לא רע. אני טועה?
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

גביזון כתב: 20 אוגוסט 2023, 20:52 זלי הנכסתמונה
שיביאו כבר זר נוסף שהוא 4 אימתני, לא 3, שייתן גוף רוע וריבאונדתמונה

לא יבוא אף זר במקום גיילן. הפציעה של הורד התגלתה לא רצינית, שבועיים בחוץ
נערך לאחרונה על ידי נייט רובינסון ב 21 אוגוסט 2023, 22:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

נייט רובינסון כתב:

לא יבוא אף זר נוסף. הפציעה של הורד התגלתה לא רצינית, שבועיים בחוץ
אז אין זר שביעי?

נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

גביזון כתב: 21 אוגוסט 2023, 21:09
נייט רובינסון כתב:

לא יבוא אף זר נוסף. הפציעה של הורד התגלתה לא רצינית, שבועיים בחוץ
אז אין זר שביעי?

יכול להיות, הכוונה שלא במקום הורד
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

נייט רובינסון כתב:
גביזון כתב: 21 אוגוסט 2023, 21:09
נייט רובינסון כתב: לא יבוא אף זר נוסף. הפציעה של הורד התגלתה לא רצינית, שבועיים בחוץ
אז אין זר שביעי?

יכול להיות, הכוונה שלא במקום הורד
לא התכוונתי במקום הורד

Gur
קיבל.ה  56 לייקים

נועם שחם כתב: 21 אוגוסט 2023, 18:06
Matan כתב: 20 אוגוסט 2023, 20:20 ויטי הוא חור בהגנה ברמות הכי גדולות שיש, מקווה מאוד לא נבנה עליו במקום זלי.
בעונה בנס ציונה 2.6 חסימות.
כאילו זכור לי שהוא לא טוב בחילופים על גארדים כמו הרבה גבוהים, אבל לא זוכר שההגנת פוסט שלו לא טובה.
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

את מי הוא יצטרך לשמור בפוסט?
הפוסט קיבל לייק אחדMatan
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

Gur כתב: 21 אוגוסט 2023, 23:43
נועם שחם כתב: 21 אוגוסט 2023, 18:06
בעונה בנס ציונה 2.6 חסימות.
כאילו זכור לי שהוא לא טוב בחילופים על גארדים כמו הרבה גבוהים, אבל לא זוכר שההגנת פוסט שלו לא טובה.
הוא מזעזע בחילופים על גארדים ובלצאת גבוה בחסימות, אמנם הרבה גבוהים לא מצטיינים בזה, אבל היה מזעזע בזה לפני 3 שנים, מניח שמאז הרגליים נהיו יותר כבדות והוא נחלש בזה עוד יותר.
בנוגע להגנת פוסט, נראה לי שהקבוצה היחידה שנפגוש שתשלח כדורים לפוסט היא בדאלונה, אז זה לא ממש רלוונטי.
שליחת תגובה