סקר הסכם העברת הבעלות

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין

האם אתה תומך בהסכם עם עופר ינאי

כן רבתי!
88
58%
כנראה שכן
35
23%
עדיין לא החלטתי
16
11%
כנראה שלא
7
5%
ממש לא
6
4%

סך הכול הצבעות: 152
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

Charlie כתב: 08 אוגוסט 2023, 18:30
אדום כתב:אולטרס הפועל? מי סופר אותם בכלל?
לא מייצגים פרומיל מהקהל
לא רלוונטי, השאלה כמה מהם חברים בעמותה
איזה אחוז, זה הסיפור

Sent from my iPhone using Tapatalk
תהיה בטוח שאפילו לא עשרה אחוז
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

oleg neduda כתב:
אדום כתב:אולטרס הפועל? מי סופר אותם בכלל?
לא מייצגים פרומיל מהקהל
איזה אחוז, זה הסיפור

אתה בעצם אומר, שכמו ארגונים רדיקליים אחרים, למשל בפוליטיקה, גם לאולטראס יש יותר הד תקשורתי מאשר כח ממשי - למשל בבחירות ?

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

רק הפועל כתב: 08 אוגוסט 2023, 18:09 זה נראה שאם ההחלטה לא תעבור המועדון פשוט יתרסק אחרי העונה הזו , אני לא בטוח שיהיה בכלל כסף לכבד את החוזים של השחקנים ככה שעונה הקרובה תהיה עונת החייבים לזכות בתואר כי לכו תדעו מתי הפעם הבאה שנגיע למצב של סגל חזק כזה (לפחות על הנייר) בדומה למה שהיה כביכול בעונה הקודמת לפני שידענו על עופר ינאי
אתה ממש חייב לנשום עמוק ולהירגע קצת.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

איך אפשר להרגע עתיד המועדון על כף המאזניים
הפוסט קיבל לייק אחדארבעת המופלאים
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

מילפורד כתב:
רק הפועל כתב: 08 אוגוסט 2023, 18:09 זה נראה שאם ההחלטה לא תעבור המועדון פשוט יתרסק אחרי העונה הזו , אני לא בטוח שיהיה בכלל כסף לכבד את החוזים של השחקנים ככה שעונה הקרובה תהיה עונת החייבים לזכות בתואר כי לכו תדעו מתי הפעם הבאה שנגיע למצב של סגל חזק כזה (לפחות על הנייר) בדומה למה שהיה כביכול בעונה הקודמת לפני שידענו על עופר ינאי
מה להירגע? כי זה יעבור ברוב גדול או כי גם אם זה יפול הפועל תמשיך להתקדם?

כי זו הבעת אי אמון קודם כל ברמי ובאבי. אני במקומם שם את המפתח בסוף העונה הקרובה והולך. שהאולטראס והרומנטיקנים דה לה שמאטע יכתתו רגליהם ויחפשו אנשים שיסכימו לתרום כסף למועדון. אגב, אם המצב יתדרדר וללא רמי ואבי, תהיה בטוח שפחות גורמים ירצו לשרוף כסף בהפועל.

זו לא הצבעה על עופר ינאי. אלא על איך הפועל תהיה בשנים הקרובות ללא שלושתם.

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

מי שמצביע משפיע. צריך להתעורר ולהצביע.

סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  242 לייקים

לפעמים הארגון הזה גורם לי לגאווה עצומה ולפעמים הוא גורם לי למבוכה
זה בהחלט אחד מרגעי השפל שלהם. להראות שרירים בלנסות להפיל את העסקה בשביל שיקבלו את הפרוולגיות הקבועות שלהם כמו כרטיסים חינם, יד חופשית ותשומת לב מלאה כאילו אנשיי הארגון הזה הם אוהדים יותר טובים ממני

אם באמת היה אכפת להם הם היו מופיעים אתמול, אם היה אכפת להם הם היו עושים קצת חקר במה שילך במועדון. הרי זה ברור שהם פשוט החליטו אוטומטית שמדובר באייזנברג 2 כי אוי אוי אוי לא נהיה קבוצת אוהדים

המטרה של המועדון הוא להצליח, המטרה שלנו כאוהדים הם לשמור על אופי המועדון האווירה והזהות שלו. כשהם מנסים לחבל בעסקה בכזה חוסר ידע. מראה בדיוק כמה אוהדים הם
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaharot
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

אם העסקה הזו תיפול בגלל אותו ארגון שמכר אותנו לניסנובס בחרם מנויים, אני מודיע שאני מבטל את החברות בעמותה ומניח שעוד רבים כמוני יהיו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroגביזוןעמית
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אחוזי ההצבעה הצפויים גבוהים?
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

De Niro כתב: 08 אוגוסט 2023, 19:52 אחוזי ההצבעה הצפויים גבוהים?
הגיוני שכן, בגלל שההצבעה פשוטה דרך הפלאפון ולא דורשת כמעט מאמץ ובגלל שהנושא חשוב לכל אוהד,ככה אני מאמין, יהיו אחוזי הצבעה גבוהים מאוד .
הדבר היחידי שיכול לפגוע באחוזי ההצבעה הוא התחושה שההסכם יעבור בכל מקרה ולכן אין טעם להצביע, זה שיקול מוטעה לדעתי, חשוב להצביע וזה פשוט ,קל וחשוב לעתיד המועדון.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

ארז שדה כתב:
הגיוני שכן, בגלל שההצבעה פשוטה דרך הפלאפון ולא דורשת כמעט מאמץ ובגלל שהנושא חשוב לכל אוהד,ככה אני מאמין, יהיו אחוזי הצבעה גבוהים מאוד .
הדבר היחידי שיכול לפגוע באחוזי ההצבעה הוא התחושה שההסכם יעבור בכל מקרה ולכן אין טעם להצביע, זה שיקול מוטעה לדעתי, חשוב להצביע וזה פשוט ,קל וחשוב לעתיד המועדון.
כל מילה. חשוב מאד להצביע.
מקבלים תזכורת כשההצבעה נפתחת?
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

De Niro כתב: 08 אוגוסט 2023, 20:27
ארז שדה כתב:
כל מילה. חשוב מאד להצביע.
מקבלים תזכורת כשההצבעה נפתחת?
לפי מה שכתוב באתר הרשמי כל חבר עמותה יקבל הודעת sms לפלאפון.
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

Charlie כתב: 08 אוגוסט 2023, 19:12
מילפורד כתב:

כי זו הבעת אי אמון קודם כל ברמי ובאבי. אני במקומם שם את המפתח בסוף העונה הקרובה והולך. שהאולטראס והרומנטיקנים דה לה שמאטע יכתתו רגליהם ויחפשו אנשים שיסכימו לתרום כסף למועדון. אגב, אם המצב יתדרדר וללא רמי ואבי, תהיה בטוח שפחות גורמים ירצו לשרוף כסף בהפועל.

יעבור ברוב מוחץ
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

בני12 כתב:
Charlie כתב: 08 אוגוסט 2023, 19:12
מילפורד כתב: אתה ממש חייב לנשום עמוק ולהירגע קצת.

יעבור ברוב מוחץ
יכול לנמק?
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

תלוי מה חלקם של חבריי האולטראס ואלה הנגררים אחריהם. כי הם יצביעו באחוזים גבוהים מאד. כמו החרדים להבדיל גם המתים שביניהם יצביעו נגד ההסכם.... אם הרוב ימשיך לישון ולא יצביע באחוזים דומים, הוא יתעורר לקבוצה בפירוק....

רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

האמת שזה די מצחיק , מי שמתנגד להסכם חושש שהפועל תגיע לפירוק תוך כמה זמן אני חושש שזה עלול לקרב לזה אם ההסכם לא יצא לפועל , מציאות הזוייה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaharot
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

כי רוב האוהדים, בניגוד לאולטראס, רוצים בטובת המועדון.
הם מאד נהנו בשנה האחרונה ורוצים המשכיות והתקדמות.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

לגבי הקהל הרחב זה ברור. זה היה עובר במעל ל-90 אחוזים.
השאלה מי הם חברי העמותה? מדגם מייצג של הקהל הרחב?
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

אם זיידנברג וינאי היו קונים לפני 15 שנה את הקבוצה משאול
אף אחד לא היה מדבר על קבוצת אוהדים, 50+1 או גורלנו בידנו כי זה אף פעם לא עניין את האוהדים
קבוצת האוהדים קמה מכורח המציאות ולא מאיזה אידאל
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroסומךVinbEl dudernio
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

בני12 כתב: 08 אוגוסט 2023, 21:10 כי רוב האוהדים, בניגוד לאולטראס, רוצים בטובת המועדון.
הם מאד נהנו בשנה האחרונה ורוצים המשכיות והתקדמות.
לא נראה לי שההודעה של האולטראס משקפת את הדעה של כל חברי האולטראס אני בטוח שגם בקרב האולטראס יש תומכים בהסכם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

Charlie כתב: 08 אוגוסט 2023, 19:00
oleg neduda כתב:
איזה אחוז, זה הסיפור

אתה בעצם אומר, שכמו ארגונים רדיקליים אחרים, למשל בפוליטיקה, גם לאולטראס יש יותר הד תקשורתי מאשר כח ממשי - למשל בבחירות ?

יש למעלה מ2500 חברי עמותה
אין לי ספק שה״אולטרס״ ומושפעי האולטרס זה כמה עשרות. לא אומר שאין מתנגדים נוספים לעסקה (מן הסתם יש), אבל הלך הרוח ברור ואין סרט שהעסקה לא מאושרת
הפוסט קיבל לייק אחדMaor
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

Charlie כתב: 08 אוגוסט 2023, 21:06 תלוי מה חלקם של חבריי האולטראס ואלה הנגררים אחריהם. כי הם יצביעו באחוזים גבוהים מאד. כמו החרדים להבדיל גם המתים שביניהם יצביעו נגד ההסכם.... אם הרוב ימשיך לישון ולא יצביע באחוזים דומים, הוא יתעורר לקבוצה בפירוק....

מזה יצביעו באחוזים גבןהים? זה לא בחירות לכנסת
כמעט כל חבר עמותה יצביע, בטח כשההצבעה אלקטרונית
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

בני12 כתב: 08 אוגוסט 2023, 21:14 אם זיידנברג וינאי היו קונים לפני 15 שנה את הקבוצה משאול
אף אחד לא היה מדבר על קבוצת אוהדים, 50+1 או גורלנו בידנו כי זה אף פעם לא עניין את האוהדים
באמת מענין למה עופר ינאי ואבי (״נולדתי באוסישקין״) זידנברג רכשו את הקבוצה עכשיו ולא לפני 15 שנה, במחיר מציאה. התשובה פשוטה- משום שכיום יש לה ערך רב, הרבה בזכות אותה רוח של קבוצת אוהדים בה אתה ודומיך כאן נהנים כיום לזלזל ולהקטין. גילוי נאות- אני אצביע בעד המהלך בנפש חפצה; אבל קצת רספקט ודרך ארץ כלפי האנשים והאידיאה (כן כן) לא יזיקו. מי שנכח אמש שמע שלזידנברג ו-ינאי דווקא יש מאלה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

פנאטי בלב כתב: 08 אוגוסט 2023, 22:45
בני12 כתב: 08 אוגוסט 2023, 21:14 אם זיידנברג וינאי היו קונים לפני 15 שנה את הקבוצה משאול
באמת מענין למה עופר ינאי ואבי (״נולדתי באוסישקין״) זידנברג רכשו את הקבוצה עכשיו ולא לפני 15 שנה, במחיר מציאה. התשובה פשוטה- משום שכיום יש לה ערך רב, הרבה בזכות אותה רוח של קבוצת אוהדים בה אתה ודומיך כאן נהנים כיום לזלזל ולהקטין. גילוי נאות- אני אצביע בעד המהלך בנפש חפצה; אבל קצת רספקט ודרך ארץ כלפי האנשים והאידיאה (כן כן) לא יזיקו. מי שנכח אמש שמע שלזידנברג ו-ינאי דווקא יש מאלה.
אממ... אבי זיידנברג, לפי רמי, מביא כסף למועדון משנת 2011.
עופר ינאי שם לא מעט כסף בשנה האחרונה והוא האחראי הראשי לכך שתומר פה וכנראה שגם מקריי ואונואקו.

לצייר תמונה כאילו הם רוצים לקנות את הפועל עכשיו כי הערך שלה בשיא זה חוטא למציאות, בלשון המעטה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 אוגוסט 2023, 23:09
עופר ינאי שם לא מעט כסף בשנה האחרונה והוא האחראי הראשי לכך שתומר פה וכנראה שגם מקריי ואונואקו.

לצייר תמונה כאילו הם רוצים לקנות את הפועל עכשיו כי הערך שלה בשיא זה חוטא למציאות, בלשון המעטה.
הם הביאו אותה לשיא
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

Nati כתב:
מילפורד כתב:אז תשלח מייל כבר עכשיו שיעדכנו את המספר הנכון שאליו תקבל SMS , כי חוץ מהSMS הראשוני , בהמשך תהליך הרישום תקבל SMS עם קוד הכניסה להצבעה.
כבר שלחתי אליהם אימייל.אבל לא תמיד הם עונים.
בכול מקרה,הטלפון שלי הוא מספר חו״ל.
אפשר גם להצביע בלינק דרך מחשב או טאבלט.ככה לא צריך לקבל את הסמס השני.
בינתיים הם עוד לא ענו לאימייל.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

Nati כתב:
Nati כתב:
מילפורד כתב:אז תשלח מייל כבר עכשיו שיעדכנו את המספר הנכון שאליו תקבל SMS , כי חוץ מהSMS הראשוני , בהמשך תהליך הרישום תקבל SMS עם קוד הכניסה להצבעה.
כבר שלחתי אליהם אימייל.אבל לא תמיד הם עונים.
בכול מקרה,הטלפון שלי הוא מספר חו״ל.
אפשר גם להצביע בלינק דרך מחשב או טאבלט.ככה לא צריך לקבל את הסמס השני.
בינתיים הם עוד לא ענו לאימייל.
בבחירות האחרונות לעמותה היתה לי גם בעיה, שלחתי מייל והם חזרו אלי ופתרו את הבעיה עוד לפני שהסתיימו ימי ההצבעה. אני מאמין שגם במקרה שלך (למרות שאלי חזרו טלפונית ואתה בצד השני של העולם.... אבל ניתן לתקשר במיילים, מאמין שיסתדר - העיקר שתצביע בעד.....)

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

בני12 כתב: 08 אוגוסט 2023, 23:22

הם הביאו אותה לשיא
ראוי לציין בהקשר לאמירה הזאת שהמעורבות של האנשים האלו לא היתה מחויבת המציאות בזמנו ונוצרה במקור כי העמותה (כלומר רמי) הכניסה עצמה למודל גרעוני במודע כדי לעלות ליגה בכל מחיר ב2012. ושאם הם אחראים להגעה לשיא מאז, אז המנגנון שהם לא עמדו בראשו אלא רק תמכו בו אחראי לכך לא פחות מהם, אם לא יותר.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

הפועל כתב: 09 אוגוסט 2023, 06:26

הם הביאו אותה לשיא
ראוי לציין בהקשר לאמירה הזאת שהמעורבות של האנשים האלו לא היתה מחויבת המציאות בזמנו ונוצרה במקור כי העמותה (כלומר רמי) הכניסה עצמה למודל גרעוני במודע כדי לעלות ליגה בכל מחיר ב2012. ושאם הם אחראים להגעה לשיא מאז, אז המנגנון שהם לא עמדו בראשו אלא רק תמכו בו אחראי לכך לא פחות מהם, אם לא יותר.
ואם לא היינו מכניסים את עצמנו למודל גרעוני ב2012 אז לא היינו עולים ליגה שנה שניה ברציפות, שוקעים בתהומות הלאומית עם מעט מאוד קהל בהדר יוסף (גם ככה בעונה הזאת היה הרבה פחות קהל מאשר בעונה שלפני) ודי נעלמים.
כלומר - קבוצת אוהדים לא יכלה לקיים את עצמה מעבר לליגה הלאומית
נערך לאחרונה על ידי Segev ב 09 אוגוסט 2023, 08:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

הכי טוב שקראתי עד כה:
https://twitter.com/matan_kaplan/status ... 3e2tg&s=19

שיבואו האולטראס ויסבירו לקפלן שהוא מזלזל במודל הקיים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

Segev כתב: 09 אוגוסט 2023, 07:43
הפועל כתב: 09 אוגוסט 2023, 06:26
הם הביאו אותה לשיא
ואם לא היינו מכניסים את עצמנו למודל גרעוני ב2012 אז לא היינו עולים ליגה שנה שניה ברציפות, שוקעים בתהומות הלאומית עם מעט מאוד קהל בהדר יוסף (גם ככה בעונה הזאת היה הרבה פחות קהל מאשר בעונה שלפני) ודי נעלמים.
כלומר - קבוצת אוהדים לא יכלה לקיים את עצמה מעבר לליגה הלאומית
אין לי מושג על סמך מה אתה אומר את זה, זה לא קשור למציאות ואני עדין.
עונה לפני זה החמצנו עליה רק בגלל פציעה של שני שחקנים בכירים בסוף, וכי מולנו היתה גבעת שמואל עם תקציב גדול משלנו.
למעט באק לאק חוזק עם פציעות אין שום סיבה להניח שלא היינו מצליחים עונה אחרי זה, בטח כשכל מה שעמד מולנו זה באר יעקב עם תקציב נמוך משמעותית משלנו.

חצי מהגרעון בכלל נוצר בגלל הטמטום של אדלשטיין שהתעקש על הבלקנית. רק זה לבדו הביא בערך חצי מהגרעון, ולא תרם בכלום לעלית ליגה ולשום דבר חוץ מלסיפוק הההזיות שלו
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

הוקיץ' כתב:הכי טוב שקראתי עד כה:

מה שמדהים בכל הסיפור הוא שאנחנו אשכרה צריכים לשכנע ולהסביר לאנשים שההסכם הזה מיטיב עם הפועל ומקפיץ אותה למקומות שלא היתה בהם מעולם, גם לא ב-69.
עולם מוזר.

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

בבקשה, בבקשה, בבקשה.

אל תחפרו פה עכשיו יומיים על: ״כמה הצביעו כבר?״ , ״מה אחוז ההצבעה?״ , ״האולטראס נוהרים לקלפיות?״ וכו׳.

תנשמו עמוק, תוצאות עוד יומיים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

הוקיץ' כתב: 09 אוגוסט 2023, 08:33 הכי טוב שקראתי עד כה:

מתן איש טוב ויקר שנתן הרבה מחייו להפועל. אבל זה דמגוגיה לשמה. הוא סמנכל שיווק והוא עשה את תפקידו לשווק את הקבוצה לבעלי הון וקבוצות מסחריות. אבל מעולם לא היה לצדו אף אחד בתפקיד מקביל שידאג לעמותה. הוא לא היה בעמותה כשהיו לה 2500 חברים בליגה שניה (כמו היום אחרי כל ההצלחות). הוא גם לא היה שם כשהתקבלה ההחלטה להיכנס במודע לגירעון חסר סיכוי שהפך אותנו לתלויים בבעלי הון וניהול קלוקל מלכתחילה.
מתן גם לא היה שם כשהחליטו להגדיל את הגרעון שוב ושוב במקום לעצור ולחזק את המערכת ולהפחית את התלות בניהול הקלוקל שלהם.
בזמן שהוא דיבר עם ספקים ואוהדים עשירים כדי לנסות להשאיר את הפועל בחיים בעקבות האיוולת הזאת, אני ומתנדבים אחרים במקביל היינו צריך לדבר עם אלפי חברי עמותה, ולהתמודד שוב ושוב עם ההשלכות של הזלזול וחוסר ההתייחסות והתפקוד המכוון של העמותה, וחוסר האכפתיות הטוטלי של המערכת להשלכות לטווח ארוך (שהגיעו לשיאם הצפוי באובדן שליטה מרצון במועדון).

הפועל למעשה עברה סוג של דוקטרינת הלם עם הזנחה מוחלטת ומכוונת של העמותה עד ש"אין ברירה" אלא לוותר על השליטה. שום דבר מזה לא היה מחויב המציאות. ואם זה לא היה קורה אז אולי מתן לא היה צריך לעבור את כל הדברים הקשים האלו שלצערי נאלץ לעבור כדי לשמור את הפועל בחיים. עדיף שבמקום להפיל את האחריות למצב הזה על מודל העמותה והאוהדים כפויי הטובה, ילך למשרד ליד ויאשים את מי שהביא אותה במודע למצב הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדפרימו לוי
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

ההצבעה נפתחה -

שמחתי להצביע בעד.

הפוסט קיבל 2 לייקיםtadmoredMaor
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

בוודאי שהוא לא מזלזל במודל הקיים- אבל לא מעט מהתגובות פה מזלזלות ועוד איך, והזלזול הוא באנשים יקרים כמוהו. והקישור האוטומטי שאתה עושה בין מי שיש לו ספקות לגבי העיסקה לבין שיוך לאולטראס מקומם לא פחות.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

הוא לא אמר שכל מי שמתנגד להסכם הוא מהאולטראס.
הוא התייחס להודעה של האולטראס שההסכם ומי שתומך בו כביכול מזלזל במודל הקיים.

תרגיל הבנת נקרא של פסיכומטרי.
תא מרבוטא
קיבל.ה  327 לייקים

הפועל כתב: 09 אוגוסט 2023, 09:51

מתן איש טוב ויקר שנתן הרבה מחייו להפועל. אבל זה דמגוגיה לשמה. הוא סמנכל שיווק והוא עשה את תפקידו לשווק את הקבוצה לבעלי הון וקבוצות מסחריות. אבל מעולם לא היה לצדו אף אחד בתפקיד מקביל שידאג לעמותה. הוא לא היה בעמותה כשהיו לה 2500 חברים בליגה שניה (כמו היום אחרי כל ההצלחות). הוא גם לא היה שם כשהתקבלה ההחלטה להיכנס במודע לגירעון חסר סיכוי שהפך אותנו לתלויים בבעלי הון וניהול קלוקל מלכתחילה.
מתן גם לא היה שם כשהחליטו להגדיל את הגרעון שוב ושוב במקום לעצור ולחזק את המערכת ולהפחית את התלות בניהול הקלוקל שלהם.
בזמן שהוא דיבר עם ספקים ואוהדים עשירים כדי לנסות להשאיר את הפועל בחיים בעקבות האיוולת הזאת, אני ומתנדבים אחרים במקביל היינו צריך לדבר עם אלפי חברי עמותה, ולהתמודד שוב ושוב עם ההשלכות של הזלזול וחוסר ההתייחסות והתפקוד המכוון של העמותה, וחוסר האכפתיות הטוטלי של המערכת להשלכות לטווח ארוך (שהגיעו לשיאם הצפוי באובדן שליטה מרצון במועדון).

הפועל למעשה עברה סוג של דוקטרינת הלם עם הזנחה מוחלטת ומכוונת של העמותה עד ש"אין ברירה" אלא לוותר על השליטה. שום דבר מזה לא היה מחויב המציאות. ואם זה לא היה קורה אז אולי מתן לא היה צריך לעבור את כל הדברים הקשים האלו שלצערי נאלץ לעבור כדי לשמור את הפועל בחיים. עדיף שבמקום להפיל את האחריות למצב הזה על מודל העמותה והאוהדים כפויי הטובה, ילך למשרד ליד ויאשים את מי שהביא אותה במודע למצב הזה.
אוקי
נניח לשצורך העניין לא היו מגדילים הגירעון. ומתנהלים רק לפי הכנסות. מה היכולת של קבוצה מאוזנת להגיע רחוק? (זה אגב לפני הוצאת כספים מיותרת על קנסות בגלל אבוקות ופירו אחר כי הכי מגניב פירו אז מה אם לא יהיה כסף לספק/שחקן/איש סגל)
שליחת תגובה