וולקאם! בלם, בראיין פאסי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

בלם בינוני. זה לא השידרוג שההגנה שלנו היתה צריכה יחסית לשנה שעברה. אבל, כרגע זה מה שיש ועם זה צריך להילחם ולנצח.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

אם מתישהו נעבור ל 4 בהגנה (והאמת שגם עם 5) הוא לא באמת חייב לפתוח.
שלישייה של ישראלוב, בלוריאן, ארצ'ל היא יחסית בסדר
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

די עם זה, כל העולם משחק בקו 4 חוץ מהפועל ויובנטוס.
לא אכפת לי שישב בספסל, ביציע הכבוד או שימצאו אותו קשור באיזה בגאז' - אבל בלם שלא יכול לשחק בקו 4 כי "הוא מסורבל מדי" או "איטי מדי" הוא לא שחקן כדורגל, בטח לא בליגת העל.

זה כמו לומר על חלוץ שהוא מצויין רק במערך של 4-3-3 וקשר אמצע שמצליח להיות דומיננטי רק במערך של 4-5-1.

יאללה נו
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

שווה לנסות אותו קשר אחורי. יש לו צעד ראשון מהיר וכוח פריצה ומשחק ראש טוב. לדעתי הוא סביר
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

מה
הפוסט קיבל לייק אחדזיטו
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

זה כמו שתגיד שנשים אותו חלוץ מטרה כי הוא גבוה
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

לא מבין מה רוצים ממנו, סוגר הרבה חורים לבד, שוב הבעיה שלו היא האיטיות אבל הוא מחזיק את ההגנה. אם הוא עושה טעות זה כי הוא מעז בניגוד לשאר (וכי כשההגנה חשופה כל כך הרבה פעמים הבלמים עושים טעויות)
הפוסט קיבל 5 לייקיםZito24De NiroקירקגורונרקומןRed Wolf
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

וינסנט כתב: 18 ינואר 2024, 22:15 לא מבין מה רוצים ממנו, סוגר הרבה חורים לבד, שוב הבעיה שלו היא האיטיות אבל הוא מחזיק את ההגנה. אם הוא עושה טעות זה כי הוא מעז בניגוד לשאר (וכי כשההגנה חשופה כל כך הרבה פעמים הבלמים עושים טעויות)
אף אחד:
וינסנט: לא יודע מה אתם רוצים ממנו

שמע אתה גנוב מאוד
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

זיטו כתב: 18 ינואר 2024, 18:28 די עם זה, כל העולם משחק בקו 4 חוץ מהפועל ויובנטוס.
לא אכפת לי שישב בספסל, ביציע הכבוד או שימצאו אותו קשור באיזה בגאז' - אבל בלם שלא יכול לשחק בקו 4 כי "הוא מסורבל מדי" או "איטי מדי" הוא לא שחקן כדורגל, בטח לא בליגת העל.

זה כמו לומר על חלוץ שהוא מצויין רק במערך של 4-3-3 וקשר אמצע שמצליח להיות דומיננטי רק במערך של 4-5-1.

יאללה נו
איזה קשקוש...
בדרבי מכבי שיחקו בקו 5
חיפה משחקים בקו 5
אתלטיקו משחקים בקו 5
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

רדפוקס כתב: 19 ינואר 2024, 00:04
וינסנט כתב: 18 ינואר 2024, 22:15 לא מבין מה רוצים ממנו, סוגר הרבה חורים לבד, שוב הבעיה שלו היא האיטיות אבל הוא מחזיק את ההגנה. אם הוא עושה טעות זה כי הוא מעז בניגוד לשאר (וכי כשההגנה חשופה כל כך הרבה פעמים הבלמים עושים טעויות)
אף אחד:
וינסנט: לא יודע מה אתם רוצים ממנו

שמע אתה גנוב מאוד
חחח ״גנוב מאוד״? הכנסת לי.
אולי אתה צריך בדיקת ראייה, כי לפי התגובות פה רואים שיש עליו ביקורת שלילית שלא מגיעה לו. בלוריאן לא מקבל חצי מהביקורת שיש על פאסי, למרות שפאסי רמה מעליו.
אם לא הוא אנחנו חוטפים 7 בדרבי, אז כן אני לא מבין מה רוצים ממנו.
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

האמת שאני מסכים לדעתי היה הכי טוב בהפועל בדרבי, למרות שחשבתי שהוא נגר,
כרגע לצערי אני חושב שהוא הבלם הטוב ביותר
והבכיר בהפועל. בטח לפי המשחק של בלוריאן וארצ׳ל אם זה היה הוא שעשה חצי מהטעויות שעשו כבר היו קונים לו פה כרטיס טיסה
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

נגר וחלש. שותף מלא לזה שמכבי טיילו לנו ברחבה כל המשחק.
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

שחקן לא רע בכלל ואני אומר את זה עוד מהמשחק הראשון שכולם פה קיללו אותו. נראה גם דמות חיובית מאוד, אני פחות מבין את התגובות נגדו.
גם בלוריאן(חוץ מהדרבי שהיה המשחק הרע הראשון שלו בהפועל) ישראלוב וארצל טובים. הבעיה בהגנה היא ממש אבל ממש לא בבלמים אלא בקישור שלא סוגר אחורה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.SCharmander
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

הבעיה העיקרית שלו שהוא לא יודע מה לעשות שהוא עם הכדור ולרוב זה מסתיים באיבוד כדור.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

לירון האדום כתב: 19 ינואר 2024, 10:43 הבעיה העיקרית שלו שהוא לא יודע מה לעשות שהוא עם הכדור ולרוב זה מסתיים באיבוד כדור.
לא אהבת בלם שיוצא לדריבל עד הרחבה של היריב?
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

InFlames כתב: 19 ינואר 2024, 10:56
לירון האדום כתב: 19 ינואר 2024, 10:43 הבעיה העיקרית שלו שהוא לא יודע מה לעשות שהוא עם הכדור ולרוב זה מסתיים באיבוד כדור.
לא אהבת בלם שיוצא לדריבל עד הרחבה של היריב?
ואז לאבד כדור שיש בור בהגנה? פחות
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

היחיד שעוד מנסה לתפקד באין הגנה, נתן היום ספרינטים ונלחם על כדורים לא כמו שאר הבלרינות
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

היחיד שהיה טוב היום
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

היה טוב ולדעתי כל משחק יש לו הצלה אחת מטורפת של 100 אחוז גול
הפוסט קיבל לייק אחד7even
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

שומר על יציבות
עדיין יש מגרעות, אבל עדיין יציב יחסית, נותן מעצמו הרבה ובכללי נראה בין המנהיגים בקבוצה

בסוף נראה פצוע. מקווה שלא רציני
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenוינסנט
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  373 לייקים

היה טוב אבל חייבים לעבוד איתו על קו אחד, בגול הוא שובר את קו הנבדל של פרידיי בעמידה מוזרה כשהוא לא שומר בכלל על מישהו.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

כל משחק יש לו לפחות מהלך אחד של התקף לב ועדיין הוא הכי יציב ועקבי בקבוצה.
כמו כל הקבוצה פתח היום בהלם מוחלט, אבל לאט לאט נהיה סולידי.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

Charmander כתב: 22 ינואר 2024, 23:35 היה טוב אבל חייבים לעבוד איתו על קו אחד, בגול הוא שובר את קו הנבדל של פרידיי בעמידה מוזרה כשהוא לא שומר בכלל על מישהו.
באופן כללי משחק ההגנה שלנו לא טוב כשיש בלמים סבבה לגמרי
שוב....זה מאמן
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Wolf7even
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  373 לייקים

כרובית כתב: 22 ינואר 2024, 23:37
Charmander כתב: 22 ינואר 2024, 23:35 היה טוב אבל חייבים לעבוד איתו על קו אחד, בגול הוא שובר את קו הנבדל של פרידיי בעמידה מוזרה כשהוא לא שומר בכלל על מישהו.
שוב....זה מאמן
חד משמעית, אין פה בכלל שאלה.
יש לנו שחקני הגנה טובים (4 בלמים ברמה של פלייאוף עליון) ובכל זאת אחת מההגנות הכי חלשות בליגה, מה שכן הייתי אומר שזה 80% מאמן ו20% היעדר בקשרי אמצע שיתרמו למשחק ההגנה.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל 2 לייקיםכרובית7even
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

Charmander כתב: 22 ינואר 2024, 23:40
כרובית כתב: 22 ינואר 2024, 23:37
שוב....זה מאמן
חד משמעית, אין פה בכלל שאלה.
יש לנו שחקני הגנה טובים (4 בלמים ברמה של פלייאוף עליון) ובכל זאת אחת מההגנות הכי חלשות בליגה, מה שכן הייתי אומר שזה 80% מאמן ו20% היעדר בקשרי אמצע שיתרמו למשחק ההגנה.
מסכימה 100% אין אמצע וזה בולט לעין
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

קשה מאד להיות בלם בקבוצה שהקישור שלה חלש והמגנים שלה מביכים.
אולי עם גנאים ורז מאיר דברים ייראו קצת יותר טוב.
בלם תמיד ייראה חלש כשבכל התקפה כמעט יש יתרון מספרי להתקפה.

תסתכלו כמה פעמים שחקן של בית"ר עבר בחצי הראשון גם את אל-ים וגם את אייבינדר בכדרור בהתקפה אחת בקלות מביכה.
מסכן הבלם שצריך לחפות על דברים כזה.
יהיה טוב הפועל!
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

עובדתית, הוא אחראי לאחד מקווי ההגנה הכי פרוצים שהיו לנו בעשור האחרון. סורי, הוא לא בלם טוב.
joshsoos
קיבל.ה  172 לייקים

איטי, מגושם, לוקח סיכונים מיותרים, והוא ובלוריאן ביחד לא יכול לעבוד. עלה אתמול לנגיחה כאילו הוא קופץ קפיצת ראש אז מה הפלא שנגח כל כך רחוק והגול...חוזר בריצה, רואה את לאיוס מגיע לידו ומסמן לו לסגור את פריידי, לאיוס כמה מפתיע נעמד ולא סגר ואדון פאסי הגיע למרכז הרחבה כדי לשמור על כלום. רכש מדהים, סמוך על סול
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

עוד משחק שהוא הציל אותנו מלהפסיד ביותר משער.
משחק נקי אתמול, רמה מעל בלוריאן.
לא יזכר כאחד הבלמים הגדולים שהיו פה אבל ביחס לשאר שחקני ההגנה הוא עדיף, בלם בסדר סה״כ שמשחק בקבוצה בינונית. אם היה פחות איטי הוא לא היה בליגה הזאת בכלל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

האדס כתב: 23 ינואר 2024, 09:34 עובדתית, הוא אחראי לאחד מקווי ההגנה הכי פרוצים שהיו לנו בעשור האחרון. סורי, הוא לא בלם טוב.
משחק ההגנה של הפועל לא עובד. זה מתחיל מהתמיכה של הקשרים האחוריים שלא מספיק טובה, לשחקני האגף שלא יורדים ומייצרים חיסרון מספרי.
זה שילוב של חוסר תשומת לב של מאמן + שחקנים בקישור לא מספיק מסוגלים פיזית ושחקני התקפה לא מספיק ממושמעים.
זה לא נופל על הבלמים ובטח לא על פאסי. אני אוהב את הבחור ולא תשכנעו אותי שהוא הבעיה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםוינסנטL.S
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

הוא נוטה להחזיק את הכדור יותר מידי במקום לשלוח קדימה למי שבמיקום טוב. זו מחלה של רבים בקבוצה דרך אגב, אבל כשזה בלם כל איבוד כדור קרוב או במרכז השדה הוא מאוד מאוד בעייתי. אני מחבב את האישיות שלו אבל הוא איטי וצריך לרדת לספסל יחד עם ארצ׳ל. ישראלוב חייב לחזור לעניינים לצד בלוריאן או פאסי לפי כושר ו/או בהתאם ליריבה.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

ונרקומן כתב: 23 ינואר 2024, 22:32
האדס כתב: 23 ינואר 2024, 09:34 עובדתית, הוא אחראי לאחד מקווי ההגנה הכי פרוצים שהיו לנו בעשור האחרון. סורי, הוא לא בלם טוב.
משחק ההגנה של הפועל לא עובד. זה מתחיל מהתמיכה של הקשרים האחוריים שלא מספיק טובה, לשחקני האגף שלא יורדים ומייצרים חיסרון מספרי.
זה שילוב של חוסר תשומת לב של מאמן + שחקנים בקישור לא מספיק מסוגלים פיזית ושחקני התקפה לא מספיק ממושמעים.
זה לא נופל על הבלמים ובטח לא על פאסי. אני אוהב את הבחור ולא תשכנעו אותי שהוא הבעיה.
הוא חלק מהבעיה. הוא לא הבעיה הגדולה.
הבעיה הגדולה היא חן סול.
הבעיה הגדולה השניה היא בורחה לאמה.
מכאן תגלגל את זה למטה ותגיע גם לפאסי.
באופן כללי, הכל נגזר מההתנהלות של הgm.
שילוב צעירים בצורה לא נכונה - דופק את הקישור האחורי שלנו מתחילת העונה - שדופק את משחק ההגנה.
מערך סקוואט שמבוסס על ״מציאות״ במקום על מניות בטוחות - מביא בלם של ליגה שלישית בצרפת - שדופק את משחק ההגנה.
השארת שחקן מבוגר כמו דן איינבינדר ומתן המפתחות להוביל את האמצע של הפועל - דופק את משחק ההגנה.
אפשר להמשיך אבל הקו ברור. פאסי לא ״אשם״. אבל הוא חלק מהפאזל השלילי הזה שנוצר בהפועל השנה.
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

האדס כתב: 24 ינואר 2024, 08:29
ונרקומן כתב: 23 ינואר 2024, 22:32
הוא חלק מהבעיה. הוא לא הבעיה הגדולה.
הבעיה הגדולה היא חן סול.
הבעיה הגדולה השניה היא בורחה לאמה.
מכאן תגלגל את זה למטה ותגיע גם לפאסי.
באופן כללי, הכל נגזר מההתנהלות של הgm.
שילוב צעירים בצורה לא נכונה - דופק את הקישור האחורי שלנו מתחילת העונה - שדופק את משחק ההגנה.
מערך סקוואט שמבוסס על ״מציאות״ במקום על מניות בטוחות - מביא בלם של ליגה שלישית בצרפת - שדופק את משחק ההגנה.
השארת שחקן מבוגר כמו דן איינבינדר ומתן המפתחות להוביל את האמצע של הפועל - דופק את משחק ההגנה.
אפשר להמשיך אבל הקו ברור. פאסי לא ״אשם״. אבל הוא חלק מהפאזל השלילי הזה שנוצר בהפועל השנה.
מתי היה בהפועל פאזל שהוא לא שלילי? מתי הייתה עונה שלא היה חסר שחקן בעמדה מסוימת, או מאמן לא טוב, או רעש מלמעלה, או מיליון דברים שונים שפגעו בנו? תמיד יש משהו.
אני איתך ברוב מה שרשמת במאה אחוז.
אם יש חלקים שעובדים, שווה להתמקד בהם ולא לפרק את כל החבילה, ולדעתי פאסי הוא מהחלקים שכן נראים בסדר.
שחכת איזה בלמים זרים יצורים היו פה בשנים האחרונות שאתה מביע ביקורת על ליגה שלישית בצרפת? על רגל אחת אני זורק לך איזה 5 בלמים זרים שהוא משאיר להם אבק.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

תודה על 2 גולים מול הפועל חיפה.
בחור מסכן ואומלל שלא שייך לרמות האלו.
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

טופ 5 הבלמים הגרועים שלבשו את האדום שלנו
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אני לא מצליח לחשוב על מישהו יותר גרוע ממנו בעמדה הזו.
אבל כנראה שזה הזיכרון שלי.
Zito24
קיבל.ה  72 לייקים

האדס כתב: 31 ינואר 2024, 20:13 אני לא מצליח לחשוב על מישהו יותר גרוע ממנו בעמדה הזו.
אבל כנראה שזה הזיכרון שלי.
עזוב אתה מחפש אותו כל משחק
עכשיו מחתים עוד 2 כמוהו
נלחם בשביל הסמל צריכים שחקנים כאלה
ולא שכירי חרב שהולכים למכבי ועוד שגדלו במועדון
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
קירקגור
קיבל.ה  112 לייקים

איזה הגזמה פרועה. הוא הרבה יותר טוב מבלוריאן בתקופה האחרונה. הוא לא דאגלס, אבל הוא טוב בהרבה כבלם מארצ'ל, ובמשחקים האחרונים גם מבלוריאן.
הפוסט קיבל לייק אחדZito24
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

שילחם בשביל הסמל על הספסל.
הוא בלם גרוע.
אפשר להכין קליפ של שעה מהטעויות שלו העונה.
אני מאמין שאבוקסיס יעיף אותו לספסל כבר בשבת.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

שער בכורה?
שליחת תגובה