וולקאם בראיין אנגולה! חתם לשנתיים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

מעניין שהסכים לחתום לשנתיים. זה שחקן עם פרופיל יורוליג שעם עונה טובה ביורוקאפ יכול למצוא את עצמו של.
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

איך עבר אצלנו בדיקות הבחור?
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

אוהד כורסא כתב: 01 אוגוסט 2023, 12:27 מעניין שהסכים לחתום לשנתיים. זה שחקן עם פרופיל יורוליג שעם עונה טובה ביורוקאפ יכול למצוא את עצמו של.
מצב בריאותי שקבוצת יורליג אחת כבר לא החתימה אותו בגללו (בטחון כלכלי) + חוזה יקר יותר שקיבל בו יותר מאשר אותה קבוצת ירורוליג.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

מעניין אותי אם היו עוד קבוצות שנכשל אצלהן בבדיקות או שזה רק היה ככה במכבי
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

אוהד כורסא כתב: 01 אוגוסט 2023, 12:27 מעניין שהסכים לחתום לשנתיים. זה שחקן עם פרופיל יורוליג שעם עונה טובה ביורוקאפ יכול למצוא את עצמו של.
מקבל כסף טוב , מקווה שהבחור בא להוט להרוס למכבי גם
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

לא מכיר את השחקן אבל לפי הסטטיסטיקה, פרט לקדנציה האחרונה, יש לו אחוזים נמוכים מהשדה, מה הסיפור שם?
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

רק הפועל כתב: 01 אוגוסט 2023, 12:44
חשוב!!! שידליקו אותו עליהם לא משנה מה באמת קרה שם :devil-smile:
די עם ה-נו
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

עכשיו הסוכן שלו רומז על תביעה נגד מכבי. יאללה אנגולה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםגביזוןסומךChegi
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

אוהד כורסא כתב:עכשיו הסוכן שלו רומז על תביעה נגד מכבי. יאללה אנגולה.
הוא כתב from now on
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

רק הפועל כתב:האמת שזה יותר מדיי מתבקש שזה השחקן שיביא לנו אליפות על חשבון מכבי
שהוא יקח את הזריקה החשובה ב-2 הפרש ויקבור אותה בפנים , ביד אליהו....

Sent from my iPhone using Tapatalk
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

Charlie כתב: 01 אוגוסט 2023, 16:31
רק הפועל כתב:האמת שזה יותר מדיי מתבקש שזה השחקן שיביא לנו אליפות על חשבון מכבי
שהוא יקח את הזריקה החשובה ב-2 הפרש ויקבור אותה בפנים , ביד אליהו....

עדייןקונה שנגיע לגמר ומכבי לא תהיה שם חחח אבל כן זה יכול להיות אדיר ברמות
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

סוגייה נחמדה שעלתה לי
אנגולה - קולומביה
הולנד -פורטו ריקו
אלכסנדר- קנדה
הורד- צרפת
מנפורד ובראון- ארה"ב
בר,תומר,זלי, גיל, אייל- ישראל
6 מדינות שונות בסגל
מישהו יודע להגיד לי אם זה תקדים היסטורי בהפועל?
די עם ה-נו
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

תבור כתב: 01 אוגוסט 2023, 16:59 סוגייה נחמדה שעלתה לי
אנגולה - קולומביה
הולנד -פורטו ריקו
אלכסנדר- קנדה
הורד- צרפת
מנפורד ובראון- ארה"ב
6 מדינות שונות בסגל
אני רואה פה 8 מדינות
הפוסט קיבל 2 לייקיםTOMER777even
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

רק הפועל כתב: 01 אוגוסט 2023, 18:12
תבור כתב: 01 אוגוסט 2023, 16:59 סוגייה נחמדה שעלתה לי
אנגולה - קולומביה
הולנד -פורטו ריקו
אלכסנדר- קנדה
הורד- צרפת
מנפורד ובראון- ארה"ב
6 מדינות שונות בסגל
אני רואה פה 8 מדינות
מודה שלקח לי רגע להבין, אכניס את זה כשאלת המשך, האם שיחקו פה שני שחקנים עם שם של מדינה? :rofl:
די עם ה-נו
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

תבור כתב: 01 אוגוסט 2023, 13:14
רק הפועל כתב: 01 אוגוסט 2023, 12:44
לפי הסטורי שלו עם קהל שלנו נגד הגרמנים נראה שהוא מגיע להוט :hapoel: :hapoel: :hapoel: :rofl: :rofl: :rofl:
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

avivx2 כתב:
תבור כתב: 01 אוגוסט 2023, 13:14
רק הפועל כתב: 01 אוגוסט 2023, 12:44 מקבל כסף טוב , מקווה שהבחור בא להוט להרוס למכבי גם
לפי הסטורי שלו עם קהל שלנו נגד הגרמנים נראה שהוא מגיע להוט :hapoel: :hapoel: :hapoel: :rofl: :rofl: :rofl:
לינק נקבל ממך כבר?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

גביזון בחייאת אין לך אינסטגרם?
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

תמונה
די עם ה-נו
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

פישונט כתב:גביזון בחייאת אין לך אינסטגרם?
הורדתי אינסטגרם לפני כמה חודשים בשביל לעקוב אחר הזרים של הפועל, אני די דביל בזה ומסתפק בפייסבוק, בכל מקרה מצאתי תודה

גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

יש פה קרדיולוג בקהל?

שמעתי בחדשות הספורט ואין לי שמץ מושג באמת מה קורה עם הלב של אנגולה, אבל זה נקלט לי באוזן ועניין אותי.

הבנתי מחדשות הספורט שיש לו עיבוי בשריר הלב שנובע מעצם היותו ספורטאי. למיטב ידיעתי זה מצב שקורה בד"כ ממצבים הפוכים, עישון, השמנה חריפה, אוטם שריר הלב, בעיה מסתמית וגנטיקה. אצל אנגולה זה קורה מעצם העומס על הלב בגלל העלאת דופק משמעותית במסגרת עבודתו, מצב שקורה לעיתים אצל אתלטים, ונקרא לב ספורטאי.

לפי מה שאמרו בחדשות הספורט מקטע הפליטה של הלב שלו 45-55%. אני יודע שמקטע פליטה תקין הוא 65%. למיטב ידיעתי לב ספורטאי מעיד על גודל/עובי שריר הלב אך לא על תפקודו.

האם מצב של ef-45-55% לא נחשב אי ספיקת לב ברמה קלה? מצד שני אני יודע שהערכת מקטע הפליטה בבדיקות הוא לא מדוייק, שונה בין אקו לב, מיפוי לב וכו'.
האם עצם עיבוי שריר הלב עם ירידה במקטע הפליטה לא עלול ליצור הפרעות קצב?

נאמר שהוא עבר בדיקות מקיפות מאד כך שאני בטוח שהוא יהיה בסדר, אבל עלו בי תהיות בעקבות האזכור שלו.

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  993 לייקים

רק הפועל כתב: 01 אוגוסט 2023, 12:42 מעניין אותי אם היו עוד קבוצות שנכשל אצלהן בבדיקות או שזה רק היה ככה במכבי
רופאים של מכבי
רופאים של מכבי
רופאים של מכבי
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

גביזון כתב: 01 אוגוסט 2023, 22:12 יש פה קרדיולוג בקהל?

שמעתי בחדשות הספורט ואין לי שמץ מושג באמת מה קורה עם הלב של אנגולה, אבל זה נקלט לי באוזן ועניין אותי.

הבנתי מחדשות הספורט שיש לו עיבוי בשריר הלב שנובע מעצם היותו ספורטאי. למיטב ידיעתי זה מצב שקורה בד"כ ממצבים הפוכים, עישון, השמנה חריפה, אוטם שריר הלב, בעיה מסתמית וגנטיקה. אצל אנגולה זה קורה מעצם העומס על הלב בגלל העלאת דופק משמעותית במסגרת עבודתו, מצב שקורה לעיתים אצל אתלטים, ונקרא לב ספורטאי.

לפי מה שאמרו בחדשות הספורט מקטע הפליטה של הלב שלו 45-55%. אני יודע שמקטע פליטה תקין הוא 65%. למיטב ידיעתי לב ספורטאי מעיד על גודל/עובי שריר הלב אך לא על תפקודו.

האם מצב של ef-45-55% לא נחשב אי ספיקת לב ברמה קלה? מצד שני אני יודע שהערכת מקטע הפליטה בבדיקות הוא לא מדוייק, שונה בין אקו לב, מיפוי לב וכו'.

נאמר שהוא עבר בדיקות מקיפות מאד כך שאני בטוח שהוא יהיה בסדר, אבל עלו בי תהיות בעקבות האזכור שלו.

לא קרדיולוג אבל הסבירו אצל רקנטי שברגע שהשריר עבה מידי הוא סותם את המעבר מהחדר השמאלי לעבי העורקים ויכול לגרום לדום לב....

מצד שני מי שהסביר את זה טען שהבעיה היא בדרך כלל אצל ספורטאי סיבולת וכדורסל זה לא ממש ספורט מהסיגנון...
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

החתמה מעולה בעיני. שחקן שכבר היה פה, עם ביקוש יורוליג, שמגיע מעונת שיא בקריירה.
כמובן שבאופן בלתי נמנע הוא יושווה בלי סוף למקריי. אז מבחינת סקורינג הוא יכול לתת לא פחות ממקריי, או לפחות קרוב מאוד. בנוסף, הוא ריבאונדר עדיף בהרבה שזו נקודה חשובה ובניגוד למקריי יודע לייצר לאחרים. הוא גם שחקן יותר מבוסס קליעה ממקריי שמעדיף את הכדרור, ולדעתי זה יותר מה שאנחנו צריכים.
בצד השלילי, יש לו נטייה להשתגע קצת עם זריקות קשות. גם מקריי אוהב לקחת זריקות קשות, אבל בשורה התחתונה הוא קלע אצלנו באחוזים גבוהים, מה שאנגולה לא תמיד עשה לאורך הקריירה. בנוסף, אנגולה שומר די בינוני, בניגוד למקריי שיכול לשמור מצוין, למרות שהרבה פעמים לא בא לו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךהפועל
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 אוגוסט 2023, 23:40 החתמה מעולה בעיני. שחקן שכבר היה פה, עם ביקוש יורוליג, שמגיע מעונת שיא בקריירה.
כמובן שבאופן בלתי נמנע הוא יושווה בלי סוף למקריי. אז מבחינת סקורינג הוא יכול לתת לא פחות ממקריי, או לפחות קרוב מאוד. בנוסף, הוא ריבאונדר עדיף בהרבה שזו נקודה חשובה ובניגוד למקריי יודע לייצר לאחרים. הוא גם שחקן יותר מבוסס קליעה ממקריי שמעדיף את הכדרור, ולדעתי זה יותר מה שאנחנו צריכים.
בצד השלילי, יש לו נטייה להשתגע קצת עם זריקות קשות. גם מקריי אוהב לקחת זריקות קשות, אבל בשורה התחתונה הוא קלע אצלנו באחוזים גבוהים, מה שאנגולה לא תמיד עשה לאורך הקריירה. בנוסף, אנגולה שומר די בינוני, בניגוד למקריי שיכול לשמור מצוין, למרות שהרבה פעמים לא בא לו.
נשמע שהם פחות או יותר שווים ברמתם בשקלול הדברים (שזה מצויין) כמובן כל אחד והחסרונות והיתרונות שלו
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

מתוך ציוץ של אביב כהן:
תוצאות הבדיקה של אנגולה הן:
תמונה
הפוסט קיבל 8 לייקיםFrenzyסומךChegiהפועלאוהד כורסא7evenגילוקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

גאוני
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 אוגוסט 2023, 23:40 החתמה מעולה בעיני. שחקן שכבר היה פה, עם ביקוש יורוליג, שמגיע מעונת שיא בקריירה.
אני משוגע על מקריי, אבל כשמקריי היה באחוזים לא טובים אז זה לא היה 30% כזה, זה היה בד"כ יותר מחריד.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

הוא אחד החמודים בראיון שעשו איתו, נראה בחור אש ואם ישחק ברמה של עונה אחרונה יכול לתרום הרבה. טוב יאללה אני כולי pumped up אני מת שהעונה תתחיל כבר
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

פרימו לוי כתב: 02 אוגוסט 2023, 18:21 הוא אחד החמודים בראיון שעשו איתו, נראה בחור אש ואם ישחק ברמה של עונה אחרונה יכול לתרום הרבה. טוב יאללה אני כולי pumped up אני מת שהעונה תתחיל כבר
החלק האחרון של המשפט שלך הוא בעצם ההצלחה של הפועל
יהיה טוב הפועל!
dino
קיבל.ה  2023 לייקים

El dudernio כתב: 01 אוגוסט 2023, 22:56
גביזון כתב: 01 אוגוסט 2023, 22:12 יש פה קרדיולוג בקהל?

לא קרדיולוג אבל הסבירו אצל רקנטי שברגע שהשריר עבה מידי הוא סותם את המעבר מהחדר השמאלי לעבי העורקים ויכול לגרום לדום לב....

מצד שני מי שהסביר את זה טען שהבעיה היא בדרך כלל אצל ספורטאי סיבולת וכדורסל זה לא ממש ספורט מהסיגנון...
זה לא משנה איזה מקצוע זה בספורט, יותר משנה הפוטנציאל הגנטי לפתח את זה מבחינת אותו ספורטאי
למני לוי היה עיבוי שריר הלב, אסרו עליו לעסוק בספורט והיו כנראה גם דעות רופאים אחרות אם אני הבנתי נכון.
יש מצב של עיבוי שאופייני לספורטאים, לחלקם ויש קרדיומופתיה שזה עיבוי עקב מחלת שריר הלב ובמקרה הזה זה בדרך כלל עיבוי משמעותי יותר
כנראה שלגבי עיבוי אצל ספורטאים עקב המאמץ, זה שאלה לגבי התפקוד של הלב וגודל העיבוי
הסכנה בעיבוי היא בזמן הפרעות קצב, ביכולת הלב להתמודד איתן
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

המאמן שלו לשעבר בקרשיאקה אומר שהוא בחר בכסף הגדול והוא התכוון להפועל תל אביב. הזיה. מי היה מאמין.
הפוסט קיבל לייק אחדavivx2
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אבן אנגולה מעל לבי.
לדעתי שחקן המפתח שלנו העונה. מקווה שיספק את הסחורה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

אוהד כורסא כתב:המאמן שלו לשעבר בקרשיאקה אומר שהוא בחר בכסף הגדול והוא התכוון להפועל תל אביב. הזיה. מי היה מאמין.
כן, ייקח זמן להתרגל ..... אני באינסטינקט עדיין חושב כמו אוהד קבוצה של קבצנים

סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

https://sports.walla.co.il/item/3612466

ראיון נחמד לקראת חצי גמר ווינר
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

קראתי בטוויטר שאחרי שבוטל המשחק הוא קנה 10 גופיות שלו בחנות ויצא החוצה, חילק לילדים ועשה איתם סלפי. איזה בן אדם ענק
הפוסט קיבל 15 לייקיםcovid bryantאייבר דה-בונלסVinbFrenzyshaolin232shaharotgershonTenacious Ddinoפרימו לויארז שדהגביזוןRed_manKarl Marxרווי
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

קולומביאנים ♥️♥️
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  225 לייקים

קולומביאניות :heart: :heart:
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםCharlieASAFABADIcovid bryantרווי
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

Tenacious D כתב: 29 ספטמבר 2023, 08:53 קולומביאניות :heart: :heart:
זה מובן מאליו
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

נייט רובינסון כתב:קראתי בטוויטר שאחרי שבוטל המשחק הוא קנה 10 גופיות שלו בחנות ויצא החוצה, חילק לילדים ועשה איתם סלפי. איזה בן אדם ענק
לול, איזה יצור פסיכי מרגש, איפה קראת?

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

גביזון כתב: 29 ספטמבר 2023, 12:42
נייט רובינסון כתב:קראתי בטוויטר שאחרי שבוטל המשחק הוא קנה 10 גופיות שלו בחנות ויצא החוצה, חילק לילדים ועשה איתם סלפי. איזה בן אדם ענק
לול, איזה יצור פסיכי מרגש, איפה קראת?

תמונה
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןרווי
שליחת תגובה