טל ארצ׳ל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  782 לייקים

הגיע הזמן שיקבל אשכול משלו.

אני לא כל כך מבין איך שחקן כזה, בעמדה כזו, מתחבא בנוער עד כה.
יש מצב שהוא בשל יותר מאל-ים, בנימין סניור או ארי כהן.

שקט מאוד עם הכדור, בקושי איבד.
יש לו הבנה טובה מאוד של המשחק. לא נרתע ממגע, יש לו תאקל לא רע, והוא לא עושה רושם של שחקן שלוקה במהירות.
מעניין יהיה לראות אותו כקשר אחורי או כמגן ימני בקו 4.

יופי ילד.
סמל אישי של משתמש
Hayco
קיבל.ה  53 לייקים

אם אני לא טועה במקור הוא קשר אחורי.
מתופקד ממשחק האימון הראשון כבלם בגלל המחסור שהיה בעמדה והנתונים הפיזיים שלו שמתאימים לעמדה.
יש לו אחלה פוטנציאל ומסכים לגמרי שברמה המנטלית הוא הרבה יותר מוכן מאל-ים למשל.
מה שהזוי שהוא בכלל לא נספר בנבחרות.

מן הסתם שפאסי מיועד להיכנס במקומו להרכב, במידה והוא מתוכנן בסוף לספסל לדעתי זה טעות והוא חייב להיות מושאל לצבור דק.

Sent from my SM-A725F using Tapatalk

shaolin232
קיבל.ה  528 לייקים

Hayco כתב: 30 יולי 2023, 01:53 אם אני לא טועה במקור הוא קשר אחורי.
מתופקד ממשחק האימון הראשון כבלם בגלל המחסור שהיה בעמדה והנתונים הפיזיים שלו שמתאימים לעמדה.

מן הסתם שפאסי מיועד להיכנס במקומו להרכב, במידה והוא מתוכנן בסוף לספסל לדעתי זה טעות והוא חייב להיות מושאל לצבור דק.

כרגע התכנון לפי כל המשחקים ששוחקו עד כה זה קו 5 בהגנה - כרגע הבלמים שלך זה פאסי, ישראלוב, בלוריאן וזהו....

חייב אותו כבלם רביעי בהרכב כזה (פציעות, הרחקות, תחרות) והאמת לפי המשחק האחרון אני מעדיף אותו מאשר פאקינג קלנטיס כחילוף.

אז לדעתי מקום יהיה לו בקבוצה.
סמל אישי של משתמש
Hayco
קיבל.ה  53 לייקים

shaolin232 כתב:
Hayco כתב: 30 יולי 2023, 01:53 אם אני לא טועה במקור הוא קשר אחורי.

כרגע התכנון לפי כל המשחקים ששוחקו עד כה זה קו 5 בהגנה - כרגע הבלמים שלך זה פאסי, ישראלוב, בלוריאן וזהו....

חייב אותו כבלם רביעי בהרכב כזה (פציעות, הרחקות, תחרות) והאמת לפי המשחק האחרון אני מעדיף אותו מאשר פאקינג קלנטיס כחילוף.

אז לדעתי מקום יהיה לו בקבוצה.
אם כבר קלטינס הוזכר, הלוואי וישחררו אותו ושארצ'ל ייכנס לרוטציה בעמדה המקורית שלו, הייתי מעלה אותו לפני אייבינדר ואל-ים.
קלטינס מחבל בכל עמדה שהוא מוצב בה.

תביא בלם טבעי נוסף לרוטציה.
היו חייבים לצפות את העזיבה של למקין מבעוד מועד, זה היה ברור כמו שהשמש תזרח מחר בבוקר.

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

יופי של פוטנציאל.
ושוב נגיד - עקביות.

בינתיים לדעתי רק ישראלוב ממש מראה את זה מהשנתונים האחרונים.
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

מה הגובה שלו?
היה נראה לי מוזר שהוא זה שמרים את הכדורים במקום לנגוח אותם
חוץ מזה באמת נראה טוב, אבל לא צריך להגזים עם הציפיות ממנו
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

שחקן חכם, רואה משחק, חושב מהר. לא בלם אבל פתרון סביר לעת מצוא.

האלה איך יתמודד עם שחקנים יותר מהירים ופיזיים, הפועל י-ם אתמול לא איתגרה אותו יותר מדי.
ran
קיבל.ה  10 לייקים

טל נראה לי השחקן הוותיק בהפועל. הוא משחק אצלנו מגיל 7 ועד היום. בכל המוקדמות למונדיאליטו לפני השנה הוא היה הקשר האחורי של הנבחרת והוא גם הוזמן לטורניר ונופה יום לפני פתיחתו. כל החיים הוא היה קשר אחורי ורק בעונה האחרונה בנוער הוא עבר לשחק כבלם ומגן ימיני. הוא כמעט לא מאבד אף כדור במהלך המשחק. ונראה לי שהמאמן שלנו נדלק עליו , מכל השחקנים עד עכשיו הוא שיחק הכי הרבה דקות במשחקי האימון והמשחק של אתמול בגביע הטוטו.חייבים לנסות אותו בתור קשר אחורי הוא יכול להיות התגלית של העונה שלנו.
הפוסט קיבל 4 לייקים7evenלירון האדוםשחרנועם שחם
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

אפשרות ראשונה: בואו ניתן לשחקן נוער להוביל את הקישור האחורי שלנו.
אפשרות שניה: נשאיל אותו לקבוצה שבה הוא ישחק, יצבור ביטחון וניסיון ויחזור אלינו בשל לשחק בליגת על.

לא לומדים. פשוט לא לומדים.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

להוביל? מה? באיזה תרחיש הוא אמור להוביל?
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

בתרחיש של הפנטזיונרים פה, שגם אמרו שלמקין הוא שימעון גרשון וישראלוב הוא מאלדיני וזה נגמר כמעט בירידת ליגה.
הפועל ת״א צריכה להפסיק להיות בית״ר טוברוק ולהתחיל לשחק עם שחקנים טובים בכל העמדות.
אולי יהיה שחקן פעם? יופי. שיוכיח את זה בקבוצה אחרת. כנ״ל גם על אל ים, סניור, רן בנימין ושאר החברים. אף אחד מהם לא ברמה של ליגת על.
הפוסט קיבל לייק אחדblackwater
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  782 לייקים

האדס כתב: 31 יולי 2023, 09:56 בתרחיש של הפנטזיונרים פה, שגם אמרו שלמקין הוא שימעון גרשון וישראלוב הוא מאלדיני וזה נגמר כמעט בירידת ליגה.
הפועל ת״א צריכה להפסיק להיות בית״ר טוברוק ולהתחיל לשחק עם שחקנים טובים בכל העמדות.
אולי יהיה שחקן פעם? יופי. שיוכיח את זה בקבוצה אחרת. כנ״ל גם על אל ים, סניור, רן בנימין ושאר החברים. אף אחד מהם לא ברמה של ליגת על.
אני ממש לא בעד ששחקנים כמו בנימין, ארצ׳ל ובטח סניור יהיו בהרכב
אבל

כל עוד המשאבים שלנו מוגבלים, אין ברירה אלא לשחק עם השחקנים האלה כשחקני רוטציה
כמה בנימין ואל ים מקבלים ביחד?
תן לי שחקנים ישראליים שאפשר להביא שלא משנים את מבנה התקציב שלנו (ומשפיעים גם על איכות הזרים)

למה מתן חוזז או שחר פיבן יכולים להיות בהרכב או ברוטציה של מכבי ת״א? מה ההבדל הגדול?
אז כן, אני נגד ההשענות המוחלטת על שחקני הנוער אבל מכאן ועד לשלוח חצי סגל להשאלות יש דרך
יש מחיר לעסקאות השאלה, תראה מה קרה עם אופק ביטון ורז שלמה. יש קבוצה שמנגד שרוצה סעיפי אופציה, יש את השחקן עצמו שיכול להיקשר ולא לרצות לחזור (אופק ביטון)
אין לנו פריבלגיה לאבד את השחקנים האלה

ועוד משהו, חלאס לומר ״לא ברמה של ליגת על״. שנעבור על מצבת הישראלים האנונימית של אשדוד, נתניה והפועל י-ם שעשו פלייאוף?
לא צריך לכבס את זה, ״לא ברמה של ליגת על״ זה בעצם ״לא ברמה של הפועל ב״ש, מכבי וחיפה״
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed WolfL.SSickleCell
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

האדס כתב: 31 יולי 2023, 09:56 בתרחיש של הפנטזיונרים פה, שגם אמרו שלמקין הוא שימעון גרשון וישראלוב הוא מאלדיני וזה נגמר כמעט בירידת ליגה.
זה קצת דמגוגי. לא בגלל למקין וישראלוב נלחמנו בתחתית. אם כבר, בזכותם נשארנו. היו הרבה מערכים ושחקנים שלא תפקדו טוב בקבוצה הזו, והם היו נקודת האור בקבוצה, בטח לא הבעיה שלה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום ותיקסומך
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 31 יולי 2023, 10:08
אני ממש לא בעד ששחקנים כמו בנימין, ארצ׳ל ובטח סניור יהיו בהרכב
אבל

כל עוד המשאבים שלנו מוגבלים, אין ברירה אלא לשחק עם השחקנים האלה כשחקני רוטציה
כמה בנימין ואל ים מקבלים ביחד?
תן לי שחקנים ישראליים שאפשר להביא שלא משנים את מבנה התקציב שלנו (ומשפיעים גם על איכות הזרים)

למה מתן חוזז או שחר פיבן יכולים להיות בהרכב או ברוטציה של מכבי ת״א? מה ההבדל הגדול?
אז כן, אני נגד ההשענות המוחלטת על שחקני הנוער אבל מכאן ועד לשלוח חצי סגל להשאלות יש דרך
יש מחיר לעסקאות השאלה, תראה מה קרה עם אופק ביטון ורז שלמה. יש קבוצה שמנגד שרוצה סעיפי אופציה, יש את השחקן עצמו שיכול להיקשר ולא לרצות לחזור (אופק ביטון)
אין לנו פריבלגיה לאבד את השחקנים האלה

ועוד משהו, חלאס לומר ״לא ברמה של ליגת על״. שנעבור על מצבת הישראלים האנונימית של אשדוד, נתניה והפועל י-ם שעשו פלייאוף?
לא צריך לכבס את זה, ״לא ברמה של ליגת על״ זה בעצם ״לא ברמה של הפועל ב״ש, מכבי וחיפה״
איזו השוואה עקומה, מה הקשר שחר פיבן ומתן חוזז שהם מבוגרים בלפחות 5 שנים מהשחקנים שהוא דיבר עליהם ואגב שניהם עברו השאלות לפני שנהיו שחקני רוטציה במכבי ככה שרק הוכחת את הנקודה שלו.
כנ״ל ההשוואה הלא רלוונטית לרז שלמה שיצא להשאלה אחרי ששיחק בהפועל כמה שנים אחרי שעלה מהנוער וזה לא עבד או אופק ביטון שלא השתלב ויצא בהשאלה. לשחקני נוער שאתה בונה על חזרה שלהם אתה לא מכניס אופציה מו הסתם.

גם אני בשאיפה ששחקני נוער שלא בשלים יצאו להשאלה, אבל המציאות הכלכלית והמקצועית בהפועל לא מתיישרת עם זה לצערי.
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 30 יולי 2023, 01:02 הגיע הזמן שיקבל אשכול משלו.

שקט מאוד עם הכדור, בקושי איבד.
יש לו הבנה טובה מאוד של המשחק. לא נרתע ממגע, יש לו תאקל לא רע, והוא לא עושה רושם של שחקן שלוקה במהירות.
מעניין יהיה לראות אותו כקשר אחורי או כמגן ימני בקו 4.

יופי ילד.
מסכים עם החלק שהבלטתי.
אני שמח שהצוות המיקצועי שחרר את קלטינס. מקווה מאד שארצל יהיה מחליף ראשון לקישור או לבלם.
זה לא שחקן להשאלה- זה שחקן להשאיר בבית ולנסות לפתח.
יש מספיק שחקני נוער שיש מקום להשאילם.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

נועם שחם כתב: 31 יולי 2023, 11:00
זה קצת דמגוגי. לא בגלל למקין וישראלוב נלחמנו בתחתית. אם כבר, בזכותם נשארנו. היו הרבה מערכים ושחקנים שלא תפקדו טוב בקבוצה הזו, והם היו נקודת האור בקבוצה, בטח לא הבעיה שלה.
ברור. דמגוגי. הם היו כל כך נקודת אור שלא הייתה ברירה אלא לעלות עם פאקינג קונטה במחזור שקבע את גורל המועדון, מרוב ביטחון שהם השרו על החלק האחורי, השתבשה דעתו של סילבס שהעלה את המוכר הזה שכמעט קבר אותנו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

האדס כתב: 31 יולי 2023, 11:22
נועם שחם כתב: 31 יולי 2023, 11:00
ברור. דמגוגי. הם היו כל כך נקודת אור שלא הייתה ברירה אלא לעלות עם פאקינג קונטה במחזור שקבע את גורל המועדון, מרוב ביטחון שהם השרו על החלק האחורי, השתבשה דעתו של סילבס שהעלה את המוכר הזה שכמעט קבר אותנו.
שניהם פתחו לצד קונטה, הבעיה שגוטליב לא שיחק וסילבס התעקש על 3 בלמים. מה הקשר ללמקין וישראלוב?
הפוסט קיבל 2 לייקיםנועם שחםסומך
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

הגיע הזמן להחתים אותו על חוזה ארוך טווח.
כשיעברו לקו של 4 בהגנה בעזרת השם, לא מן הנמנע שנראה אותו מגן ימני פותח
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

arik89 כתב:הגיע הזמן להחתים אותו על חוזה ארוך טווח.
כשיעברו לקו של 4 בהגנה בעזרת השם, לא מן הנמנע שנראה אותו מגן ימני פותח
ארצ'ל חתם לפני שנה וחצי על חוזה לשלוש עונות + אופציה לשתי עונות נוספות
הפוסט קיבל 5 לייקיםDe Niroלירון האדום7evenקפבלנקהAsafasraf
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

עוד תצוגה מצוינת שלו

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

עבודה שקטה
modag
קיבל.ה  328 לייקים

מראה שיש על מי לסמוך במקרה ואחד מהשלישיית בלמים ייעדר
נערך לאחרונה על ידי modag ב 05 אוגוסט 2023, 21:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
שאנגפר
קיבל.ה  39 לייקים

הכי טוב על המגרש היום
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  867 לייקים

היה מצוין היום
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

היחיד מכל הילדים ששיחקו היום שנראה מתאים לסגל.
הפוסט קיבל 7 לייקיםלירון האדוםshaharotSickleCellOfir136אדוםKingAlpacaAsafasraf
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

הפתעה אדירה רק שימשיך ככה
קפבלנקה
קיבל.ה  51 לייקים

יופי ילד.
התגלית של הקיץ הזה.
shaolin232
קיבל.ה  528 לייקים

כמה ביטחון, איזה כיף לראות משהו טוב העונה
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  385 לייקים

אני חצי רציני לגבי זה אבל מרגיש לי שהמשחק לצידו של דגלאס דה סילבה בטורניר 7x7 ומול לגאנס שיחרר אצלו משהו ברמה קוסמית. כאילו הוא נדבק בשלווה שיש לדה סילבה במשחק.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
טכנית לארז
קיבל.ה  1613 לייקים

הוא קשר אחורי בעיקרון?
שישחק באמצע, נראה ששם אנחנו בבעיה יותר חמורה כרגע עם אל ים ואיינבינדר.

הייתי נותן לו במשחק הבא לפתוח באמצע במקום אל ים, הוא גם נראה לי יכול לתרום התקפית יותר ממנו. ואם בא למיכאליס ה5 בהגנה הזה שישים את ישראלוב בלם במקומו.

בכל מקרה הפתעה טובה עד כה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

אגב, כששחקנו בקו 4 הוא נראה מגן ימני מצויין, גם בהתקפה ובטח בהגנה, זו בטח עוד נקודה לחשבה ופתאום קבלנו שחקן ורסטילי שיכול להיות בכמה עמדות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoאדום ותיק
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

כתבתי עליו באשכול המשחק.
היה שותפו של קנצפולסקי לקישור בקבוצת הנוער ותמיד היה נחשב לפחות מוכשר מבין השניים, אם כי כאשר מדמון היה פצוע ארצ'ל פתח אפילו בהרכב של נבחרת הנוער (לפחות עד שחיים הכניס את נאווי על חשבונו).
בעונה שעברה שיחק בנוער כחריג גיל, אבל עבר הסבות גם לעמדת המגן וגם לבלם.
בעיני זו הברקה לעמדת הבלם. הוא לא היה נחשב לקשר מאוד טכני, אבל כבלם זה מספיק ולמעלה מכך. בנוסף, יש לו נתונים פיזיים פשוט מעולים. הוא גבוה, ארוך, אתלטי ופיזי, כל מה שאתה יכול לרצות מבלם.
אני לא בטוח מה הוא יהיה שווה במערך של שני בלמים, אבל העמדה הזו של בלם מצד ימין במערך שלושת הבלמים מאוד הולמת אותו.

מה שכן, אני מקווה שאין כוונה להכניס אותו להרכב על חשבון ישראלוב.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

הייתי משחק איתו מגן ימני בינתיים
את הסם הכי גדול
הפוסט קיבל לייק אחדקפבלנקה
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 אוגוסט 2023, 01:10 הוא קשר אחורי בעיקרון?
שישחק באמצע, נראה ששם אנחנו בבעיה יותר חמורה כרגע עם אל ים ואיינבינדר.

הייתי נותן לו במשחק הבא לפתוח באמצע במקום אל ים, הוא גם נראה לי יכול לתרום התקפית יותר ממנו. ואם בא למיכאליס ה5 בהגנה הזה שישים את ישראלוב בלם במקומו.

בכל מקרה הפתעה טובה עד כה.
לדעתי "הפתעת העונה" עד עכשיו.
לנוכח חולשתו של אל ים היתי מנסה אותו בעמדת הקשר האחורי.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

איזו הפתעה טובה.
ויותר מזה - גם יודע למסור ולהרים כדורים כמו שהרבה זמן אף אחד לא ידע אצלנו.
יש לו ערך מוסף
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

זיטו כתב:איזו הפתעה טובה.
ויותר מזה - גם יודע למסור ולהרים כדורים כמו שהרבה זמן אף אחד לא ידע אצלנו.
יש לו ערך מוסף
זה היתרון בהסבה של קשר לבלם- היכולת להניע כדור ולדייק.
עד עכשיו הפתעה עצומה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

חמסה, זה נראה שחקן כדורגל ברמה!
סמל אישי של משתמש
Hayco
קיבל.ה  53 לייקים

אוהב אותו מאוד, הילד נושם הפועל מאז שהוא זוכר את עצמו, רק שימשיך ככה.
הייתי רוצה לראות אותו במקום אל ים משחק 1 לניסיון.

Mario
קיבל.ה  303 לייקים

מה איתו? פצוע?
אחד מהילדים הבודדים שהיה תענוג לראות אותו וגם הוא חסר.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

פורום בדיחה, ארצ'ל נתן 2 משחקים טובים ומיד הפך אצל כמה משתמשים פה לבאנקר בהרכב לכל העונה.
להזכירכם גם בנימין נתן 2 משחקים טובים בעונה שעברה, וגם קנצפולסקי, ואותם חלק ממשתמשי הפורום שולחים היום הביתה בכיף.
מחר ארצ'ל יכול להסריח את המגרש באותה מידה כמו בנימין. כולם מוכשרים אבל לא יציבים ולא בשלים.
היה צריך לבחור 3 שחקני נוער שיקבלו את הבמה השנה (לדעתי קנצפולסקי, רמות, בנימין.. את ישראלוב אני לא מחשיב כי הוא יותר משופשף כבר), ואת השאר להשאיל.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 4 לייקיםRed GhostEl dudernioDe NiroKingAlpaca
שליחת תגובה