16 שנות נוסטלגיה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

אז פרק ארוך ומשמעותי בתולדות המועדון שלנו הסתיים בשעה טובה, ויהיה כיף לשפוך קצת נוסטלגיה, להסתכל אחורה ולהנות…

השחקן האהוב - איפשהו, די מזל שלא ״נהפכנו לעשירים״ עונה שעברה. ככה לא היינו מסוגלים להבין את המעשה שתומר גינת עשה בקיץ שעבר. אני מקווה שיבוא היום ונחמד להעריך את זה יותר.

הזר האהוב - תכלס? פתחתי את האשכול הזה בשביל תירוץ לדבר עליו… הילד מצפון קרוליינה שהגיע אלינו בגיל 23, פתח חלש מאוד, רצינו להחליף אותו, אבל אז פשוט התבגר, נתן פלייאוף אדיר, העלה אותנו ליגה והיה השחקן הכי יציב שלנו בעונת החזרה בליגת העל. תהיי נשמתו צרורה בצרור החיים ולעד שמו ייחקק אצלי בלב ואני מקווה שגם בקבוצה שלנו. דמונטז 💔

המשחק - טוב אז חשבתי הרבה על הדרבים, ואם נשים את 38 בצד אז לא הצלחתי להחליט בין שלושת הנצחונות הראשונים שלנו. הניצחון הראשון בבית מכבי היה סוג של פנטזיה, לא האמנתי שזה יכול לקרות והתפרצות השמחה היתה אדירה. שנה אחרי זה, בהדר יוסף, זה היה פשוט מופע כדורסל קבוצתי אדיר שלנו. הניצחון הבא היה פאקינג 20 הפרש ביד אליהו, וניצחון ראשון שם מזה עידן ועידנים (מי אומר בדיוק מתי היה האחרון שלפני זה כי אני לא זוכר…)
מעבר לדרבים אני חושב שהניצחון על ירושלים במחזור השני של עונת החזרה (״כן כי זה במלחה״!) היה מרגש ברמות ואת תואר ״הניצחון החשוב״ לוקח הניצחון בהרצליה ב2021 בקרב ישיר נגד הירידה.

התופעה 1 - הקהל. עוד מהליגות הנמוכות. תראו, תמיד הכדורסל היה סוג של סרח עודף של הכדורגל, ממוצע הקהל באוסישקין היה תלת ספרתי, משחקי חוץ בכלל היה אפשר לספור. גם בפלייאוף. אולי זה קשור לשינוי תרבות הפנאי בישראל, להתחברות לקבוצת אוהדים, לאולטראס או ללא יודע מה - אבל מבחינת כמויות - הקהל של הפועל בכדורסל מאז 2008 הוא לא אותו קהל של לפני. נכון, היתה דעיכה מסויימת בשנות הבינוניות לפני 3-5 שנים, אבל גם אז הבאנו למשחקי חוץ יותר קהל מכל שאר הליגה יחד.

התופעה 2 - הדרבים. אני מפחד שהצעירים לא יודעים להעריך את זה… בתור ילד של אוסישקין של שנות ה90, ניצחון בדרבי היתה פנטזיה לא מוגשמת. 9 שנים מטפירו ועד 25, ואז עוד 9 שנים מהניצחון חודש אחרי עד בר טימור. ומאז? כמעט כל עונה מנצחים. וגם כמה פעמים בעונה. ובבית, ובחוץ. אשכרה מנצחים דרבים באהלן וסהלן.
הפוסט קיבל 5 לייקיםMaorהפועלתבורASAFABADIסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

השינוי בקהל הגיע בגלל המאבק על אוסישקין, שבלעדיו לדעתי לא היתה קמה מחדש הקבוצה. המאבק עצמו נכשל, אבל האקטיביזם, הקהילה, והמסירות שנבנו בתוכו פשוט יצרו מחדש את הקהל של הפועל סל.
דיברו פה הרבה בשבוע האחרון על הבינוניות שב2000 צופים למשחק. לא מבינים פה עד כמה זה מדהים. כמו שאמרת מי שהלך לכדורסל בגלגול הקודם יודע שהפועל סל מעולם לא היתה כ"כ פופולארית. אפילו לא קרוב.

בקשר למשחקי שיא, אני רוצה להוסיף את המשחק האהוב עלי, הנצחון במגידו בפלייאוף 2011. הגענו פצועים (יוטר פאקינג עלה לשחק עם יד שבורה) וגמורים מנטלית אחרי הפסד בבית, וזה היה נראה בדרך לאחת ההשפלות הגדולות בכל הזמנים של לעוף לקבוצת הבת של מכבי. פוצצנו את האולם, והצלחנו בשיניים לגרד נצחון בשניה האחרונה כמעט ובסוף נצחנו בסדרה. מבחינתי אישית, המשחק שהכי התרגשתי בו של הפועל אי פעם.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

הפועל כתב: 12 אוגוסט 2023, 00:16 השינוי בקהל הגיע בגלל המאבק על אוסישקין, שבלעדיו לדעתי לא היתה קמה מחדש הקבוצה. המאבק עצמו נכשל, אבל האקטיביזם, הקהילה, והמסירות שנבנו בתוכו פשוט יצרו מחדש את הקהל של הפועל סל.
דיברו פה הרבה בשבוע האחרון על הבינוניות שב2000 צופים למשחק. לא מבינים פה עד כמה זה מדהים. כמו שאמרת מי שהלך לכדורסל בגלגול הקודם יודע שהפועל סל מעולם לא היתה כ"כ פופולארית. אפילו לא קרוב.

בקשר למשחקי שיא, אני רוצה להוסיף את המשחק האהוב עלי, הנצחון במגידו בפלייאוף 2011. הגענו פצועים (יוטר פאקינג עלה לשחק עם יד שבורה) וגמורים מנטלית אחרי הפסד בבית, וזה היה נראה בדרך לאחת ההשפלות הגדולות בכל הזמנים של לעוף לקבוצת הבת של מכבי. פוצצנו את האולם, והצלחנו בשיניים לגרד נצחון בשניה האחרונה כמעט ובסוף נצחנו בסדרה. מבחינתי אישית, המשחק שהכי התרגשתי בו של הפועל אי פעם.
וואו צודק לגמרי על מגידו… שכחתי מזה. שכבתי חולה מת בבית ולא נסעתי למשחק והבראתי אחרי הניצחון.. ירון להט עם הווינר שוט…
איך קראו לזרים שלהם? הסנטר היה קלמנטה, בקו האחורי הבחור ההוא שעונה אחרי זה המשיך להתעלל בנו במדי באר יעקב… לא ברור איך שניהם לא עשו קריירה טובה בליגת העל כמו שהזרים שלנו מאותה עונה עשו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

נייט מילר, עם השלט המיוחד שהכינו לכבוד אשתו...
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Ironside
קיבל.ה  59 לייקים

ארבעת הגדולים: טוהר חיימוביץ', מתן נאור, רביב לימונד, בר טימור
כל אחד מסמל פרק בהתקדמות של המועדון:
- הקמה ועלייה מליגה ב' לליגת העל
- התבססות כמועדון לגיטימי בליגת העל
- חזרה לקדמת הבמה של הכדורסל הישראלי
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

עם כל הכבוד לתומר ומה שעשה כדי לחזור להפועל, מתן נאור!
הפוסט קיבל 2 לייקיםDavidSheriff9Vinb
Gur
קיבל.ה  56 לייקים

ניצחון בחצי גמר גביע האיגוד לפני 15 שנה על מכבי פתח תקווה, ניר גילאון אחרי רצף אירועים הזוי ותרגיל חוץ מושלם, משווה בשנייה האחרונה להארכה שאותה ניצחנו.

פעם ראשונה שהיה מתח אמיתי, בהדר יוסף מפוצץ. בכיתי מאושר
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Gur כתב: 12 אוגוסט 2023, 08:33 ניצחון בחצי גמר גביע האיגוד לפני 15 שנה על מכבי פתח תקווה, ניר גילאון אחרי רצף אירועים הזוי ותרגיל חוץ מושלם, משווה בשנייה האחרונה להארכה שאותה ניצחנו.

פעם ראשונה שהיה מתח אמיתי, בהדר יוסף מפוצץ. בכיתי מאושר
הגיע הזמן להודות ניצחנו ברמאות אחרי אחד משלנו ישב במזכירות חח
אגב, אני זוכר טוב את המשחק הראשון, בחוץ. הפסדנו וזו היתה פעם ראשונה מזה הרבה זמן ששיחקנו משחק צמוד. היה כיף
Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

הפועל כתב: 12 אוגוסט 2023, 00:33 נייט מילר, עם השלט המיוחד שהכינו לכבוד אשתו...
נייט מילר המנוח, אבל השלט היה נגדו בסדרה נגד באר יעקב
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  139 לייקים

הרמזור וכדורי הים בהדר יוסף
המשחק בליגה ב נגד נבחרת החרשים באולמנו הביתי ברמת השרון (וגם נגד השחקן הפעיל המבוגר ביותר בארץ)

וכמו שנאמר, באמת עם כל הכבוד לתומר -ויש המון- מתנאור.
מההצטרפות בארצית(!!) ועד ההתבססות בליגת העל.
tadmored
קיבל.ה  452 לייקים

וואוו אשכול מרגש
קשה לי לשים נקודה על משהו מרגש ספציפי ,
גם מפחד לפספס ומתנצל הזיכרון לא משהו,
בכל זאת זוכר כמה אירועים
-את משחק העלייה לליגת העל בבאר יעקב,
להשיג כרטיסים היה כמעט בלתי אפשרי ,
אנשים התחבאו בכל חור ,בשרותים רק כדי להיות חלק מהחוויה מההסטוריה.
-הניצחון הראשון בדרבי בליגת העל נדמה לי הסתיים 69-65 ,בר טימור היה הכוכב במשחק
דרבי מרגש
-האכזבה והתסכול שלא עלינו ליגה ,כבר לא זוכר מתי היה .
-וההחלטה שלנו לא לעלות ליגה באופן לא ספורטיבי
-ההפסד בגמר הגביע מול הרצליה
-זוכר גם איזה הפסד בחצי גמר גביע מול אליצור נתניה
-השנה הרדומה בליגה שנייט רובינסון העיר אותנו לחיים.
-הניצחון הכי גדול בדרבי בתצוגת על שנה שעברה ב-38 הפרש.
-ואחרון לא הכי חביב אובדן האליפות שנה שעברה

בטוח שהיו עוד ,אבל זה מה שעולה לי
תמונה

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

תמונה
תמונהתמונה
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

הפועל כתב:השינוי בקהל הגיע בגלל המאבק על אוסישקין, שבלעדיו לדעתי לא היתה קמה מחדש הקבוצה. המאבק עצמו נכשל, אבל האקטיביזם, הקהילה, והמסירות שנבנו בתוכו פשוט יצרו מחדש את הקהל של הפועל סל.

המשחק הראשון (ולדעתי היחיד) שהחמצתי מאז אלקנה. זוכר כמו היום.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

Matan
קיבל.ה  59 לייקים

המשחק במשמר העמק (מול מגידו) הוא באמת הפייבוריט שלי בפער, אי אפשר להסביר את עוצמת הרגש שהייתה שם, זו גם הייתה הפעם הראשונה שבאמת הורגשה עוצמת הקהל של הפועל במשחק חוץ.
הייתה תחושה שכל הפרויקט הוא על המשחק הזה, ובאמצע הרבע השלישי כבר הרגשנו שהלכה הענה והפרויקט.
אני חושב שצפיתי במשחק בערך 20 פעמים ביוטיוב, אם מישהו מהצעירים לא צפה, אני ממליץ.
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

התרגשתי לקרוא כל אירוע, משחק או שחקן שצויין כאן, אז חייב לשתף גם חלק מהחוויה שלי.

שחקן: בימי הקמתה של הפועל אוסישקין הייתי ילד תמים, שהולך עם אבא שלו למשחקי כדורסל שלגיטימיים רק בעיניהם, ילד שלא חלם על קובי בראיינט ולא שמע על לברון ג'יימס, שלא יודע מה יורוליג, Nba או בכלל שיש עולם מחוץ לליגה ב', ילד שכוכב הכדורסל הטוב ביותר והיחיד בעולמו היה טוהר חיימוביץ'. האיש והתלתלים היה גיבור ילדותי הספורטיבי, הערצתי אותו, ראיתי בו סוג של אל, רק תדמיינו את הסיטואציה בכיתה בשיעור ספורט שכל הילדים זורקים לסל בצעקות "אני מייקל ג'ורדן!" במקרה הטוב ו"אני ליאור אליהו" במקרה הרע, ואני? "אני טוהר חיימוביץ'!".

משחק: קודם כל תודה לפותח האשכול אפילו רק על כך שגרם לי להיזכר עכשיו בעשרות משחקים כאלה ואחרים ולהתרגש מהם מחדש, בחרתי בשני משחקים, הראשון, רבע גמר גביע המדינה 10/11 נגד מכבי חיפה מליגת העל בהדר יוסף, ניצחנו בהארכה ועלינו לחצי, אפשר לציין את כל ריצת הגביע באותה עונה, אבל אם תשאלו אותי אני חושב שזה המשחק שהחזיר אותנו לתודעה של הכדורסל הישראלי ושגם מי שניסה להתעלם עד אותו רגע, כבר לא יכול היה.
משחק שני - המשחק הראשון בליגת העל, הפסד לבני הרצליה בהארכה בבית מכבי, לא ניצחנו אז לכאורה אין פה משהו גדול לזכור אבל את החוויה האישית והמטופשת שלי לא אשכח.
כאן אני כבר נער, זוכר שהגעתי מוקדם, תפסתי מקום עם אבא שלי ובמשך כל זמן ההמתנה למשחק פשוט לא הצלחתי להכיל את הסיטואציה ולא הפסקתי לבכות, קטע מצחיק בדיעבד. אולי מההתרגשות, אולי מנסיון לעכל את מה שקורה מולי באותו רגע או את מה שקרה עד אותו רגע, עם כל הנסיעות ההזויות, המשחקים המפוקפקים תוך שאתה אוהד קבוצה שהיא כמו המסע האישי שלך מול שאר העולם, ופתאום, היא בליגת העל. אלה פרשנויות שלי היום אחרי עשור אבל אז לא ידעתי לדברר את זה ויצא רק בכי. פתרון טוב.
אזכור של כבוד: בר טימור
גמר גביע, ג'ייקובן בראון, גמר פלייאוף, עופר ינאי, תומר גינת, סולד אאוט מנויים, יורוקאפ... לא חושב שאפילו אחד מהדברים כאן היו קורים בלי בר טימור ואפילו לא דיברתי על הדרבי 69-65. כבר כתבתי את זה בעבר ואחזור, הוא הרוח החיה של המהפכה ושינוי התפיסה בשנים האחרונות, האיש, שמבחינה מטפורית כמובן, לקח את הפועל אוסישקין והפך אותה חזרה להפועל ת"א הגדולה ששואפת הכי גבוהה שאפשר.
די עם ה-נו
הפוסט קיבל 2 לייקיםIronsideלאפה בחינם
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

tadmored כתב: 12 אוגוסט 2023, 11:14 וואוו אשכול מרגש
בכל זאת זוכר כמה אירועים
דרבי מרגש

תמונה

תמונה
תמונהתמונה
זום אאוט לתמונה של גל איתן גוזר את הרשת בבאר יעקב, הוא יושב שם על הכתפיים שלי…
הפוסט קיבל לייק אחדtadmored
Ironside
קיבל.ה  59 לייקים

ראוי לציון גם קרטיס קלי האגדי, עם פוסט פייסבוק מ-2013 שמסכם יפה מאוד מה זה אומר להיות הפועל:
"A reporter today asked me what do I mean when I say "I am Hapoel" my answer was simple Hapoel represents being one of the best, falling apart, then fighting to rise where u feel u belong. I am that n that is my same story. This is why I am Hapoel."
הפוסט קיבל לייק אחדתבור
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

Ironside כתב: 12 אוגוסט 2023, 14:43 ראוי לציון גם קרטיס קלי האגדי, עם פוסט פייסבוק מ-2013 שמסכם יפה מאוד מה זה אומר להיות הפועל:
"A reporter today asked me what do I mean when I say "I am Hapoel" my answer was simple Hapoel represents being one of the best, falling apart, then fighting to rise where u feel u belong. I am that n that is my same story. This is why I am Hapoel."
קרטיס קלי מבחינתי זוכה בשיר השחקן האהוב דרך אגב
די עם ה-נו
tadmored
קיבל.ה  452 לייקים

מילפורד כתב:
בכל זאת זוכר כמה אירועים
דרבי מרגש

תמונה

תמונה
תמונהתמונה
זום אאוט לתמונה של גל איתן גוזר את הרשת בבאר יעקב, הוא יושב שם על הכתפיים שלי…
מרגש תמונהתמונהתמונהתמונה

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

השחקן: מתן נאור. אחד השחקנים הכי חשובים בתולדות המועדון, ירד לליגה ארצית בשביל הפועל, לא ויתר אחרי שברון הלב נגד הבקעה, והוביל אותנו לארץ המובטחת. רק תומר גינת מתקרב אליו במשמעות שלו, ואני מקווה שגם הוא יוביל אותנו אל הארץ המובטחת שלו.
המשחק: שני חצאי גמר הגביע, זה שנגמר בדמעות מול נתניה, וזה שנגמר בדמעות מול מכבי.
ובפינת המשחק שאולי נשכח, רבע גמר פלייאוף ליגה לאומית, משחק מספר 2 נגד עירוני רמת גן בזיסמן. ניצחון אחרי שתי הארכות וסל הקלאץ' הכי גדול שראיתי במו עיני, מתן נאור כופה הארכה נוספת עם שלשה מדהימה (וגם בר טימור בן ה-20 על הפרקט).
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

הניצחון בגביע האיגוד מול מכבי פ"ת. גם הבהיר שנגיע ללאומית בקלות וגם רגע של טירוף ספורטיבי מכדורסל שלא היה לנו שנים. במשחק הראשון קיבלנו הפסד ראשון מאז ההקמה וניצחנו את הסדרה בווינר שוט (מישהו זוכר מי קלע?).

שחקן אהוב - מתן נאור. ההכרזה הכי מפתיעה ומרגשת שיכולה להיות. למרות שתומר גינת נותן לו פייט נאה.

זר אהוב- קשה מדי להחליט.
Ironside
קיבל.ה  59 לייקים

אוהד כורסא כתב: 12 אוגוסט 2023, 21:39 הניצחון בגביע האיגוד מול מכבי פ"ת. גם הבהיר שנגיע ללאומית בקלות וגם רגע של טירוף ספורטיבי מכדורסל שלא היה לנו שנים. במשחק הראשון קיבלנו הפסד ראשון מאז ההקמה וניצחנו את הסדרה בווינר שוט (מישהו זוכר מי קלע?).

שחקן אהוב - מתן נאור. ההכרזה הכי מפתיעה ומרגשת שיכולה להיות. למרות שתומר גינת נותן לו פייט נאה.

זר אהוב- קשה מדי להחליט.
ניר גלאון קלע בסיום הרבע הרביעי, וקבע הובלה בהפרש שהוביל להארכה
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
RedArmy555
קיבל.ה  8 לייקים

תקופת נייט רובינסון הייתה מהיותר מהנות שאני זוכר…
הפוסט קיבל 2 לייקיםIronsideChegi
עובדיה
קיבל.ה  171 לייקים

בכל זאת זוכר כמה אירועים
דרבי מרגש

תמונה

תמונה
תמונהתמונה
כמה אני משלם לחזור לאותו הפריים..
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

במבט לאחור, לדעתי הארוע הכי משמעותי עבורנו כמועדון וכאוהדים זה הויתור על ההזמנה לעלות לליגת העל בקומבינה!
זה קיבע אותנו בכל מקום ובעיקר בעיני עצמנו .
אנחנו הפועל ועושים דברים אחרת!

מבחינתי התרומה המשמעותית ביותר למותג הפועל תא - מתן נאור!
חובה לציין את הדמויות שלדעתי הכריעו איך נראנו, איך התפתחנו, ומה יהיה איתנו - אורי שלף זל , מאור הראל ורמי כהן (יבדלו לחחים ארוכים) שהם ממניחי היסוד למותג אנחנו הפועל!

גילוי נאות - איני מכיר אישית איש מהשמות הנקובים לעיל.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדavivx2
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

אדום ותיק כתב: 23 אוגוסט 2023, 11:27 במבט לאחור, לדעתי הארוע הכי משמעותי עבורנו כמועדון וכאוהדים זה הויתור על ההזמנה לעלות לליגת העל בקומבינה!
זה קיבע אותנו בכל מקום ובעיקר בעיני עצמנו .
אנחנו הפועל ועושים דברים אחרת!

מבחינתי התרומה המשמעותית ביותר למותג הפועל תא - מתן נאור!
חובה לציין את הדמויות שלדעתי הכריעו איך נראנו, איך התפתחנו, ומה יהיה איתנו - אורי שלף זל , מאור הראל ורמי כהן (יבדלו לחחים ארוכים) שהם ממניחי היסוד למותג אנחנו הפועל!

גילוי נאות - איני מכיר אישית איש מהשמות הנקובים לעיל.
אציין גם את יונתן לרנר ונועה סקלי מראשי הראשונים שהקימו וייסדו והכל בהתנדבות :heart: :heart: :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדDavidSheriff9
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

https://www.srugim.co.il/839838-%D7%9C% ... 7%91%D7%99
להתחיל הכול מחדש: סיפורה של הפועל תל אביב
הפועל ת"א הייתה בדרך להימחק מהכדורסל הישראלי, כשירדה לליגה השלישית וצברה חובות אדירים. אבל האוהדים, לא ויתרו על אהבתם והקימו אותה מחדש בדרך להצלחה
שמחה רז, חדשות סרוגים
11.09.23
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

its-sick כתב: 11 ספטמבר 2023, 17:24 https://www.srugim.co.il/839838-%D7%9C% ... 7%91%D7%99
להתחיל הכול מחדש: סיפורה של הפועל תל אביב
הפועל ת"א הייתה בדרך להימחק מהכדורסל הישראלי, כשירדה לליגה השלישית וצברה חובות אדירים. אבל האוהדים, לא ויתרו על אהבתם והקימו אותה מחדש בדרך להצלחה
שמחה רז, חדשות סרוגים
11.09.23
זאת הפעם הראשונה שאני נהנה לקרוא כתבה מחדשות סרוגים.
שליחת תגובה