מנועי צמיחה חדשים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
M-26-7
קיבל.ה  12 לייקים

שמעתי את רמי מדבר על מנועי צמיחה חדשים ואת הרצון לייצר יותר הכנסות שוטפות למועדון. יש לי 2 רעיוניות שאני חושב שיכולים לקחת את חוויות יום המשחק צעד אחד קדימה עבור האוהדים וגם לייצר הכנסות משמעותיות יותר עבור המועדון:

1. חנות- אחרי ההחתמה של תומר בקיץ הוציאו חולצת "כמה טוב שבאת הביתה" וזה נמכר בטירוף בתקופה כשהקהל עוד לא היה במגרשים. אני חושב שאפשר להגדיל את היצע הפרטים שהחנות מציעה, יותר חולצות טי-שירט/ גופיות משחק בכל המידות (לא שטויות כמו מכונת קפה עם סמל הפועל). אני בטוח שיהיה לזה ביקוש אדיר. בנוסף חושב שלחבר'ה שמתנדבים/ עובדים בחנות מגיע קצת יותר מאיזה דוכן. בנוסף זה יכול להיות אחלה אופציה לתמרוץ הישארות חבר עמותה ע"י הנחה בחנות או חולצה מיוחדת לחברי עמותה.
2.לפני משחק- העונה יותר מתמיד הגיעו אנשים לפני משחק לדעתי חייב לעשות יותר פינות ישיבה מחוץ לאולם מאשר השתיים וחצי ספסלי קק"ל האלה. אם רוצים אפילו ליצור אווירה יותר נעימה לפני משחק ולהביא דוכני אוכל מחוץ לאולם זה יכול להיות מאוד נחמד להיפגש עם אנשים לפני המשחק ולשבת לשתות משהו.

רובנו היינו בחו"ל ונהנו מאוד מכל הסביב של המשחק בין עם זה האוכל והשתייה או הנגשה והרצינות של המועדון ביחס לאוהדים שלו. אני חושב שבעזרת שתי הרעיונות האלה יהיה לנו יותר כיף להגיע למשחקים.

:devil-shock:
:hammersickle: מהפכה אינה גן של שושנים. מהפכה היא המאבק בין העבר לעתיד
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

חובה להביא פוד טראק של בורגר ובירות
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםM-26-7covid bryant
סמל אישי של משתמש
M-26-7
קיבל.ה  12 לייקים

Chegi כתב: 18 אוגוסט 2023, 13:11 חובה להביא פוד טראק של בורגר ובירות
רעיון חזק ככה אפשר לעקוף את החוק המטומטם של איסור מכירת אלכוהול במשחק
:hammersickle: מהפכה אינה גן של שושנים. מהפכה היא המאבק בין העבר לעתיד
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  56 לייקים

פודטראק עם בורגר ובירה זה רעיון לא רע, אבל אני חושב שעדיף לשים אותו רק בסוף המשחק, כדי שהמשטרה לא תוכל לבוא בטענות שאנשים משתכרים שם.

מה שלדעתי יהיה הכי חזק זה מכירה של חולצות חתומות של השחקנים ממשחקים ספציפיים. נגיד גופיה חתומה של מנפורד מהשבוע של הדרבי וטורק טלקום הייתה נמכרת בכמה אלפים בקלות - בשער שוויון מכרו גופיה לא חתומה של ג'ייקובן ב-1200 וגופיה חתומה של בר טימור מהטורניר מוקדמות של הנבחרת כרגע מתומחרת ב-900. הכסף שם הולך לתרומה אז אולי זה קצת שונה. מצד שני אי אפשר להשוות את המוצרים היחסית גנריים שמכרו שם לעומת מה שהקבוצה יכולה להציע.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1047 לייקים
יצירת קשר:

עוד לפני המשטרה יש בעיה יתר גדולה. ניסיתי לקדם את זה בעבר, זה פוגע בזכיין של הדוכנים בפנים. ואמרו לנו שהכל תלוי בו בגדול
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםMr.chinaסומך
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  139 לייקים

המבורגר כן, בירה לא.
אני מפחד גם ככה משיקול דעתם של האולטראס, אז להנגיש להם תוספות מקלילות דעת עוד יותר... לא נצא מזה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1163 לייקים

חחח
כאילו שחסר להם איך לתדלק לפני שמגיעים למשחקים.
גביזון
קיבל.ה  1154 לייקים

המשלוחים בחנות המקוונת היו בעונה האחרונה לא פחות מקטסטרופה אחר קטסטרופה, במידה והמוצר הגיע בכלל, ואני עוד עדין.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiהוקיץ'Ofir136
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

כל חנות המוצרים (במיוחד ביציע 2) הרגישה מאוד מאוד שכונה שנה שעברה.
המוכרים לרוב לא יודעים את המחירים ואפשר להתמקח איתם כמו בשוק, הם גם לרוב לא יודעים שום מידע על האם הזמנה הגיע או מתי הגיע, המוצרים המוזמנים הגיעו אחרי המון זמן, ואף פעם לא היה גופיות/חולצות שוטינג ללא הזמנה מראש.
עכשיו ברור לי שזה מתנדבים שעושים כמיטב יכולתם (במיוחד האחראי שפירפר בחנות כל משחק כמו מטורף) אבל עם יותר מקצוענות ויותר סחורה זמינה נדמה שאפשר להגדיל את ההכנסות עוד הרבה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1047 לייקים
יצירת קשר:

עופר ינאי עכשיו יתקתק הכל לא לדאוג.
פלוס פאנל סולארי חינם בכל קניה מעל 300 ש"ח
הפוסט קיבל 2 לייקיםMatanChegi
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

הפועל כתב: 19 אוגוסט 2023, 15:56 עופר ינאי עכשיו יתקתק הכל לא לדאוג.
אני חשבתי על פאנלים בצורה של הסמל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

גביזון כתב:המשלוחים בחנות המקוונת היו בעונה האחרונה לא פחות מקטסטרופה אחר קטסטרופה, במידה והמוצר הגיע בכלל, ואני עוד עדין.

מצטרף
מתחת לכל ביקורת

Sent from my iPhone using Tapatalk
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  429 לייקים

די נו, בן אדם אחד (עוז מזמר :heart: ), + כמה מתנדבים קדושים, מרימים פרויקט של הזמנות מספקים, קבלת הסחורה, מכירה, טיפול בהזמנות ומשלוחים, טיפול בכספים, אספקה ללקוחות, שירות לקוחות.
צריך להסיר בפניהם את הכובע, להתלונן זה הכי קל...
כשהכול יהיה מוסדר ותהיה חנות מסודרת, זה יהיה אחרת. האמת היא שאני לא בטוח שאני מעדיף חנות מסודרת וממוסחרת שיעבדו בה דיילות ודיילים שאין להם מושג מה הם מוכרים, ויספרו לי על הפועל. יש משהו מאוד אהוב בצורה הנוכחית.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1047 לייקים
יצירת קשר:

מישהו התלונן שהם לא בסדר? ההתבאסות היא מהסיטואציה, שמועדון ב15 מיליון שקל מסתמך על מתנדבים לאופרציה חשובה ומסובכת.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  408 לייקים

נו באמת... איך דוכן של בורגרים או חנות מרצ'נדייז יהפכו פה למנוע צמיחה? זה גרושים. במקרה הטוב לא יהיה הפסדי.
הצמיחה היחידה שאפשרית היא דרך זכויות שידור בחו"ל או (יותר חשוב) הגדלת בסיס האוהדים וקיבולת האולם.

חוצמזה, לא מתפקידנו למצוא מנועי צמיחה עבור הבעלים החדשים. כל ענף הכדורסל בישראל הפסדי גם ככה...
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
bambo_leo
קיבל.ה  51 לייקים

כמובן ללא טענות למתנדבים ולכאבי הגדילה של המועדון בשנתיים האחרונות,
ההתנהלות בחנות הייתה מזעזעת. בלאגן מוחלט.
כל פריט שיצא ישר נגמר (במידות המבוקשות בעיקר), אם הזמנת מהאתר היה צריך לרדוף שבוע אחרי שבוע עד שמקבלים.
מניח גם שמעבר להסתמכות על מתנדבים, גם ההפרדה המוחלטת בין היציעים עושה כאב ראש.
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 20 אוגוסט 2023, 08:08 נו באמת... איך דוכן של בורגרים או חנות מרצ'נדייז יהפכו פה למנוע צמיחה? זה גרושים. במקרה הטוב לא יהיה הפסדי.
הצמיחה היחידה שאפשרית היא דרך זכויות שידור בחו"ל או (יותר חשוב) הגדלת בסיס האוהדים וקיבולת האולם.

חוצמזה, לא מתפקידנו למצוא מנועי צמיחה עבור הבעלים החדשים. כל ענף הכדורסל בישראל הפסדי גם ככה...
אני לא יודע איזה אחוזי רווח עושים, אבל אני מעריך שהמחזור של חנות המוצרים היה מעל 2 מיליון שקל שנה שעברה, ככה שגרושים זה לא.
הפוסט קיבל לייק אחדM-26-7
גביזון
קיבל.ה  1154 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:די נו, בן אדם אחד (עוז מזמר תמונה ), + כמה מתנדבים קדושים, מרימים פרויקט של הזמנות מספקים, קבלת הסחורה, מכירה, טיפול בהזמנות ומשלוחים, טיפול בכספים, אספקה ללקוחות, שירות לקוחות.
צריך להסיר בפניהם את הכובע, להתלונן זה הכי קל...
כשהכול יהיה מוסדר ותהיה חנות מסודרת, זה יהיה אחרת. האמת היא שאני לא בטוח שאני מעדיף חנות מסודרת וממוסחרת שיעבדו בה דיילות ודיילים שאין להם מושג מה הם מוכרים, ויספרו לי על הפועל. יש משהו מאוד אהוב בצורה הנוכחית.
אף אחד לא התלונן על עוז איש יקר נעים חמוד ובאמת נותן הלב ויותר מזה, זה לא אומר שקבוצה בסדר גודל כזה לא צריכה מערך מסודר של חנות, משלוחים לא הגיעו חדשים, ואני מדבר על 3 משלוחים שונים בהזמנה של קרוב ל1000 ש"ח בטוטאל, זה הפסד לכספים המועדון.
אמרתי גם לעוז, הן צריכים לקבל משכורת ולהתעסק רק מזה. זה חלק מכאבי גדילה, זה בסדר, עכשיו להתקדם.

למה לא בעצם
קיבל.ה  2 לייקים

בהחלט, מערך המשלוחים לא תפקד טוב.
אני חושב שזה יעבוד אחלה עם מנהל בשכר קבוע וכמה עובדים-אוהדים מזדמנים שעברו הכשרה.
לזכות החנות, היו אחלה מוצרים השנה, והגופיות של ריבוק זה תענוג.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  408 לייקים

Matan כתב: 20 אוגוסט 2023, 09:31
קפטן ג'ק כתב: 20 אוגוסט 2023, 08:08 נו באמת... איך דוכן של בורגרים או חנות מרצ'נדייז יהפכו פה למנוע צמיחה? זה גרושים. במקרה הטוב לא יהיה הפסדי.

אני לא יודע איזה אחוזי רווח עושים, אבל אני מעריך שהמחזור של חנות המוצרים היה מעל 2 מיליון שקל שנה שעברה, ככה שגרושים זה לא.
מחזור של 2 מלש"ח זה לא מאד גבוה.
תוריד מזה תוריד עלויות סחורה, עלויות תפעול ומסים, ולא תישאר עם הרבה. כמה מאות אלפי שקלים במקרה הטוב. זה לא באמת יכול להיחשב מנוע צמיחה, מצטער.
קח בחשבון גם שבסיס האוהדים של הפועל בסל מצומצם יותר מזה של הפועל בכדורגל, כך שהפוטנציאל להגדיל את המחזור השנתי (נניח - להכפיל אותו) הוא גם לא מאד גבוה, אפילו בתרחיש של עונת שיא מצד הקבוצה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  836 לייקים

הגדלת מספר חברי עמותה בכל דרך שיווק אפשרית טלמרקטינג , רשתות חברתיות וכו'.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1047 לייקים
יצירת קשר:

אני חושב שהפער בין הקהל סל לרגל מאד הצטמצמם בשנתיים האחרונות. ושהחשיבה של כל מי שבמועדון כרגע היא שאין שום סיבה שהפער הזה לא ימשיך ויצטמצם, ובצדק.
הכדורסל בנסיקה, הכדורגל בדעיכה. ולא נראה שהמגמות האלו הולכות להשתנות בשנים הקרובות.
ואם המועדון הזה באמת רוצה לעשות קפיצת מדרגה, שזאת לכאורה לפחות הסיבה שצוינה לצורך לעבור לידיים פרטיות, אז להמשיך להתייחס למרצנדייז כאיזה פעילות תחביב של כמה מתנדבים זה לא רציני. גם אם זה יביא רווח של "רק" חצי מיליון שקל. אפילו אם זה לא יביא שקל, זה חלק ממה שמועדון גדול עושה כדי להתייחס לאוהדים שלו ברצינות. ולו רק בגלל זה צריך לעשות את זה
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןCharlie
גביזון
קיבל.ה  1154 לייקים

הפועל כתב:אני חושב שהפער בין הקהל סל לרגל מאד הצטמצמם בשנתיים האחרונות. ושהחשיבה של כל מי שבמועדון כרגע היא שאין שום סיבה שהפער הזה לא ימשיך ויצטמצם, ובצדק.
הכדורסל בנסיקה, הכדורגל בדעיכה. ולא נראה שהמגמות האלו הולכות להשתנות בשנים הקרובות.
ואם המועדון הזה באמת רוצה לעשות קפיצת מדרגה, שזאת לכאורה לפחות הסיבה שצוינה לצורך לעבור לידיים פרטיות, אז להמשיך להתייחס למרצנדייז כאיזה פעילות תחביב של כמה מתנדבים זה לא רציני. גם אם זה יביא רווח של "רק" חצי מיליון שקל. אפילו אם זה לא יביא שקל, זה חלק ממה שמועדון גדול עושה כדי להתייחס לאוהדים שלו ברצינות. ולו רק בגלל זה צריך לעשות את זה
כל אות

Segev
קיבל.ה  353 לייקים

הפועל כתב: 19 אוגוסט 2023, 15:56 עופר ינאי עכשיו יתקתק הכל לא לדאוג.
לא מבין במה טובה הציניות הזאת, אבל בוודאי שאם העסק יהיה מבוסס על עובדים ולא מתנדבים (קדושים ככל שיהיו) אז דברים יתקתקו טוב יותר

עריכה: אחרי המשך קריאת האשכול אני מבין שאנחנו למעשה מסכימים
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1047 לייקים
יצירת קשר:

לא ציניות. קצת הומור. וקצת דאחקה על זה שיותר מדי אנשים התייחסו למעבר לידיים פרטיות כאילו עוברים מתקופת האבן לעידן החלל.
ואין ספק שמעבר לעובדים זה הדבר הנכון והמתבקש. זה משהו שהיה צריך לקרות כבר מזמן, בעידן העמותה. כתבתי על זה בעצמי כמה פעמים פה, ואיך זה שזה לא קרה מראה על חוסר המחויבות של ההנהלה לעצם הרעיון של ניהול ע"י אוהדים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
שליחת תגובה