מחשבה לגבי הסגל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

בימים האלה, כששאלת וויטי עומדת על הפרק, ומסתמן שהוא ישוחרר, כבר יצאו ידיעות על כך שיוחתם זר אחר. הבעיות שעולות מהסגל הנוכחי הן חוסר בשר בצבע, בעיות ריבאונד, וכן עיבוי עמדה 3.
ואני שואל, בהתחשב בכך שאין לנו בעיה כספית, למה לא להביא את ברונו קאבוקלו שיכול לפתור את כל הבעיות? הוא חתם בונציה (לפני שהבריז להם) על חוזה של 800k לשנתיים, בהחלט באיזורים שלנו. אולי בגלל עניינים אלה, עוד איזה 100k לונציה יאפשרו את זה. ידוע שהוא מחפש חוזה בnba, אבל אולי זה אפשרי.

זה בהחלט יכול להיות גיים צ'יינג'ר לעונה כולה.

אז למה לא?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  993 לייקים

זה פוטנציאלית אפשרי, אבל ממש לא באזור הסכומים שלנו.
איך קאבוקלו פותר את הבעיות בעמדה 3?
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

400 אלף דולר זה לא באזורים שלנו. יש לנו שני שחקנים שמרוויחים 400 וכל השאר פחות מ-300. אין שום סיכוי שנביא גיבוי לגבוהים ב-400 ועוד נוסיף 100 לונציה.
בנוסף, אני לא יודע אבל אני משער שקאבוקלו הבריזה לונציה כי הוא הבין שהוא שווה יותר. אם אני צודק, הוא לא יבוא להפועל בתור כוכב, בטח שלא בתור מחליף עבור אותו שכר שהרוויח בונציה.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 ספטמבר 2023, 18:13 400 אלף דולר זה לא באזורים שלנו. יש לנו שני שחקנים שמרוויחים 400 וכל השאר פחות מ-300. אין שום סיכוי שנביא גיבוי לגבוהים ב-400 ועוד נוסיף 100 לונציה.
בנוסף, אני לא יודע אבל אני משער שקאבוקלו הבריזה לונציה כי הוא הבין שהוא שווה יותר. אם אני צודק, הוא לא יבוא להפועל בתור כוכב, בטח שלא בתור מחליף עבור אותו שכר שהרוויח בונציה.
אתה שם לב שאתה סותר את עצמך. אומר שזה לא באזורים שלנו ושאנחנו משלמים סכומים אלה לשני שחקנים (האמת היא שגם יותר).
אם שמעת את עופר בהכרזות שלו, הוא מכוון מאוד מאוד גבוה ואמר במפורש, שאם הצוות המקצועי יגיד שהוא רוצה שחקן מסוים, הוא יביא אותו וכסף לא יהווה בעיה. שמעתי אותו אומר את זה במו אוזניי. לשחקן משנה עונה כזה, זה לא כדאי?
אין אלוהים.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 ספטמבר 2023, 18:20
הוקיץ' כתב: 21 ספטמבר 2023, 18:13 400 אלף דולר זה לא באזורים שלנו. יש לנו שני שחקנים שמרוויחים 400 וכל השאר פחות מ-300. אין שום סיכוי שנביא גיבוי לגבוהים ב-400 ועוד נוסיף 100 לונציה.
אתה שם לב שאתה סותר את עצמך. אומר שזה לא באזורים שלנו ושאנחנו משלמים סכומים אלה לשני שחקנים (האמת היא שגם יותר).
אם שמעת את עופר בהכרזות שלו, הוא מכוון מאוד מאוד גבוה ואמר במפורש, שאם הצוות המקצועי יגיד שהוא רוצה שחקן מסוים, הוא יביא אותו וכסף לא יהווה בעיה. שמעתי אותו אומר את זה במו אוזניי. לשחקן משנה עונה כזה, זה לא כדאי?
הוא לא סותר. זה שמשלמים לשני שחקנים 400 אלף דולר זה אומר שאפשר לשלם ככה לכל הסגל? את הזרים היקרים כבר החתימה. אף אחד לא יביא לפה זר שביעי בשכר כזה. ברור שזה לא באזורים שלנו
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

איזה משתמש מתיש אתה אלוהים. כמו תקליט שבור אתה כותב על הבעיה בעמדה 5 בלי ששיחקנו משחק רשמי אחד. קאבוקלו הבריז לונציה בשביל לבוא להפועל? ברור שלא. הוא עשה את זה כי הוא לא רוצה לשחק ברמה הזאת ומכוון לנבא או יורוליג
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

איך 400 לא באזורים שלנו אם יש שחקנים ששכרם עומד על 450 ? חוץ מזה שאני מאמין שבעתיד נראה שחקנים שמרוויחים יותר גם
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

אף אחד? שמעת על עופר ינאי?
חוץ מזה שלא אמרתי שהוא יהיה זר שביעי, אפשר לעשות רביזיה בסגל ושיקבל, למשל, את הדקות של הורד, למרות השיפור שלו. באירופה יהיה מקום לכולם, בליגה אפשר לעשות רוטציות ברישום ולתת מנוחה למי שצריך מתי שצריך.
אין אלוהים.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

רק הפועל כתב: 21 ספטמבר 2023, 18:38 איך 400 לא באזורים שלנו אם יש שחקנים ששכרם עומד על 450 ? חוץ מזה שאני מאמין שבעתיד נראה שחקנים שמרוויחים יותר גם
לא מבין את השאלה הזאת. במכבי בראון מקבל 2 מיליון דולר. זה אומר שמכבי יכולה עכשיו להחתים מחר בבוקר עוד שחקן ב-2 מיליון דולר? ברור שלא.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

נייט רובינסון כתב: 21 ספטמבר 2023, 18:35 איזה משתמש מתיש אתה אלוהים. כמו תקליט שבור אתה כותב על הבעיה בעמדה 5 בלי ששיחקנו משחק רשמי אחד. קאבוקלו הבריז לונציה בשביל לבוא להפועל? ברור שלא. הוא עשה את זה כי הוא לא רוצה לשחק ברמה הזאת ומכוון לנבא או יורוליג
הבנתי שאתה מותש. טוב, תנוח קצת, אולי איזו תנומה קלה, ואז תחשוב עם ראש קצת יותר פתוח.
אין אלוהים.
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 ספטמבר 2023, 17:32 בימים האלה, כששאלת וויטי עומדת על הפרק, ומסתמן שהוא ישוחרר, כבר יצאו ידיעות על כך שיוחתם זר אחר. הבעיות שעולות מהסגל הנוכחי הן חוסר בשר בצבע, בעיות ריבאונד, וכן עיבוי עמדה 3.
ואני שואל, בהתחשב בכך שאין לנו בעיה כספית, למה לא להביא את ברונו קאבוקלו שיכול לפתור את כל הבעיות? הוא חתם בונציה (לפני שהבריז להם) על חוזה של 800k לשנתיים, בהחלט באיזורים שלנו. אולי בגלל עניינים אלה, עוד איזה 100k לונציה יאפשרו את זה. ידוע שהוא מחפש חוזה בnba, אבל אולי זה אפשרי.

זה בהחלט יכול להיות גיים צ'יינג'ר לעונה כולה.

אז למה לא?
כי הוא לא יבוא בחיים בסכומים האלה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 ספטמבר 2023, 18:20
כמו שאולג ציין, אין כאן שום סתירה ולמען האמת האשכול הזה מיותר כי יש בדיוק אפס סיכוי שמהלך כזה יקרה.
בנוסף, שווה לזכור (לאוהדים של הכדורגל גם, אגב) שעצם העובדה שהבעלים מכוון גבוה לא אומרת שהולכים לפרוץ את מסגרת התקציב עוד לפני שהתחילה העונה הראשונה שלו בתור בעלים.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

בטוח בכלל שיבוא זר במקום ווייטי?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

אין לי מושג אם זה יכול לקרות.
אבל הגעה שלו (על חשבון הורד למשל) תיהיה מאוד (מאוד!) דומה להגעה של אונוואקו בשנה שעברה על חשבון הורטון.
לצפות שזה יהיה רק על חשבון וויטי, זה איך נאמר בעדינות, מצחיק.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  655 לייקים

אני ממש לא חושב שזה יהיה במקום מישהו אלא כתוספת וחיזוק (שבהחלט נדרש) ליורוקאפ.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדרק הפועל בלב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

תמיד אפשר להביא במהלך העונה אם יתברר שיש צורך אקוטי.
לאט לאט, עוד לא התחלנו אפילו :)
יהיה טוב הפועל!
Zvim
קיבל.ה  88 לייקים

הוא מכוון ל נ.ב.א וזו הסיבה שהוא רוצה להצטרף לטיול של רעננה.
הבריחה שלו מהחוזה בונציה היא מהלך טיפשי שיגרום לקבוצות באירופה לחשוב שבע פעמים לפני שיחתימו אותו.
קיבל עצות רעות מאוד מהסוכן החדש שלו

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

מחשבות לגבי הסגל: אם רוצים להביא תואר העונה להביא שחקן פנים חזק שעיר עם אוריינטציית צבע על מנת שנתמודד היטב באירופה ווהרלווטיות החזקות בליגה,בקיצור, מה שמדברים פה בפורום עליו חודשים, וגם היום במשחק זו הנקודה העיקרית שעלתה. מקווה שלא נשמע תקליט חוזר כמו " תכניסו כדור לאונואקו" של עונה שעברה.

נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

אלכסנדר שלא היה מחובר התקפית, הרשים אותי מבחינה הגנתית היום עם 4 חסימות. גיילן הורד עשה קפיצה מדרגה בכל אספקט במשחק וגם מבחינה פיזית. לדעתי לא צריך שום חיזוק בגבוהים ובמידה ונצטרך, עדיף לעשות את זה בהמשך אחרי משבר מסוים ולא כרגע. העונה ארוכה
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

גביזון כתב: 22 ספטמבר 2023, 17:54 מחשבות לגבי הסגל: אם רוצים להביא תואר העונה להביא שחקן פנים חזק שעיר עם אוריינטציית צבע על מנת שנתמודד היטב באירופה ווהרלווטיות החזקות בליגה,בקיצור, מה שמדברים פה בפורום עליו חודשים, וגם היום במשחק זו הנקודה העיקרית שעלתה. מקווה שלא נשמע תקליט חוזר כמו " תכניסו כדור לאונואקו" של עונה שעברה.

גם היום במשחק זו נקודה שהייתה ממש לא רלוונטית, וממש לא עלתה בשום שלב במשחק.
הפוסט קיבל לייק אחדנייט רובינסון
גולובורודקו
קיבל.ה  14 לייקים

נייט רובינסון כתב: 22 ספטמבר 2023, 18:28 אלכסנדר שלא היה מחובר התקפית, הרשים אותי מבחינה הגנתית היום עם 4 חסימות. גיילן הורד עשה קפיצה מדרגה בכל אספקט במשחק וגם מבחינה פיזית. לדעתי לא צריך שום חיזוק בגבוהים ובמידה ונצטרך, עדיף לעשות את זה בהמשך אחרי משבר מסוים ולא כרגע. העונה ארוכה
אחלה אלכסנדר ואחלה הורד. אבל כשאלכסנדר בחוץ, קבוצות גבוהות יטחנו אותנו בריבאונד. הורד שדרג את עצמו בצורה מרשימה אבל הוא עדיין לא השחקן שישמור על 5 מאסיביים וזלמנסון בטח שלא ריבאונדר גדול למרות הגובה שלו. אני חושב שלהביא גבוה נוסף זו חובה, לא צריך לחכות או ליצור משבר. יש לנו חוסר איזון בצבע ורק סנטר אחד שמסוגל לסגור את הצבע
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Red_man
קיבל.ה  478 לייקים

גולובורודקו כתב: 22 ספטמבר 2023, 19:10
נייט רובינסון כתב: 22 ספטמבר 2023, 18:28 אלכסנדר שלא היה מחובר התקפית, הרשים אותי מבחינה הגנתית היום עם 4 חסימות. גיילן הורד עשה קפיצה מדרגה בכל אספקט במשחק וגם מבחינה פיזית. לדעתי לא צריך שום חיזוק בגבוהים ובמידה ונצטרך, עדיף לעשות את זה בהמשך אחרי משבר מסוים ולא כרגע. העונה ארוכה
אחלה אלכסנדר ואחלה הורד. אבל כשאלכסנדר בחוץ, קבוצות גבוהות יטחנו אותנו בריבאונד. הורד שדרג את עצמו בצורה מרשימה אבל הוא עדיין לא השחקן שישמור על 5 מאסיביים וזלמנסון בטח שלא ריבאונדר גדול למרות הגובה שלו. אני חושב שלהביא גבוה נוסף זו חובה, לא צריך לחכות או ליצור משבר. יש לנו חוסר איזון בצבע ורק סנטר אחד שמסוגל לסגור את הצבע
הורד לא חמש הוא ארבע. הוא אולי מסוגל לתת במצבים מאוד מסויימים דקות בחמש
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

זו הנקודה שהשדרן ואלדשטיין העלו כמה פעמים במשחק לגבי הפועל של העונה

גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

זו הנקודה שהשדרן ואלדשטיין העלו כמה פעמים במשחק לגבי הפועל של העונה

נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

אמנם לא נגד היריבה הכי טובה, אבל ראינו שאפשר להסתדר אפילו שאלכסנדר לא נרשם. גיילן הורד עשה התקדמות אדירה מבחינה פיזית ויכול לשחק בעמדה 5 וזלי 5 רמות מעל וויטי ומי שיכולנו להביא כישראלי. ושנקבל את אלכסנדר, יהיה לנו הרבה עומק בעמדות הפנים. אנשים לא מבינים שלפעמים אם תביא שחקן נוסף לגיבוי זה יצור בעיות בסגל. זלי לא יקבל דקות ביורוקאפ מה שיפגע בו גם בליגה, זה יפחית את הדקות של הורד ואלכסנדר וזה יפריע להם להיכנס לקצב
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  655 לייקים

הורד עדיין לא מסוגל לשחק חמש.
ושיחקנו נגד קבוצה סופר חלשה ביום חלש.
אנגולה נראה רע מאוד. רך ופסיבי.
מקווה מאוד שזה ישתנה.

נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

רדנקו כתב: 04 אוקטובר 2023, 00:26 הורד עדיין לא מסוגל לשחק חמש.
ושיחקנו נגד קבוצה סופר חלשה ביום חלש.
אנגולה נראה רע מאוד. רך ופסיבי.
מקווה מאוד שזה ישתנה.

אנגולה נראה מדהים מבחינה הגנתית, ומבחינה התקפית הוא עוד יכנס לעניינים. לא יודע איזה משחק ראית שקבעת שהוא רך, פסיבי ורע מאוד. הוא לא הכריח את עצמו על המשחק והחטיא כמה שלשות אבל זה ישתנה.
הורד כן מסוגל לשחק 5 נגד כמעט כל הקבוצות חוץ ממכבי, ירושלים, בדאלונה ופרומיטיי
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

אני גם לא חושב שאנגולה היה רע. לא משחק גדול שלו, אבל גם לא רע.
הוא שיחק בשטף של המשחק, הוא שמר טוב, מסר כמה אסיסטים יפים וסיים עם 11 נקודות, 4 חטיפות ו-3 אסיסטים. ביום קליעה סביר הוא גם תופר עוד שלשה.
זה עדיין לא ההתפוצצויות ההתקפיות שאנחנו יודעים שהוא מסוגל לתת, אבל אני חי בשלום עם משחק כזה.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  655 לייקים

מה שחסר לי זה הליכה אגרסיבית לסל. כזו שתסחוט עבירות אם לא יצליח לסיים. היום כל חדירה שלו שנתקלה בשחקן יריב הסתיימה באיבוד או החטאה. והיכולת לקחת על עצמו את המשחק כשצריך.
כששיחקנו בהרכב שבו הוא היה אמור לעשות נקודות הוא לא הצליח לעשות שום דבר וזו היתה בעיה. גם בהרכב הזה הוא היה מאוד פסיבי ולא לקח על עצמו.
וזה היה ככה גם ברוב המשחקים עד עכשיו.
אני מקווה שזה ישתנה ויסתבר שאני טועה.

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

אנגולה היה מצויין לטעמי.
הגנה יפה מאוד, עזרה בריבאונד , הובלת כדור, שטף בהתקפות.
הדבר היחיד שקצת מדאיג אותי אצלו כרגע זה הקליעה משלוש.

זה אפילו היה משחק שלטעמי הראה למה הוא הועדף על מקריי, לא נראה ממנו הצגות התקפיות מפוצצות כמו ממקרי, אבל אני מעודד שהוא יעזור לנו לשחק קבוצתית יותר נכון.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  655 לייקים

מילפורד כתב:אנגולה היה מצויין לטעמי.
הגנה יפה מאוד, עזרה בריבאונד , הובלת כדור, שטף בהתקפות.
הדבר היחיד שקצת מדאיג אותי אצלו כרגע זה הקליעה משלוש.

זה אפילו היה משחק שלטעמי הראה למה הוא הועדף על מקריי, לא נראה ממנו הצגות התקפיות מפוצצות כמו ממקרי, אבל אני מעודד שהוא יעזור לנו לשחק קבוצתית יותר נכון.
אני מסכים לגמרי בענין השטף. אבל אנחנו נצטרך ממנו את היכולת לעשות נקודות כשהוא בהרכב שבו הוא אמור להיות הסקורר ולקחת על עצמו את הנטל הזה.
אני מחכה לראות שהוא מסוגל לעשות את זה.
ואני רוצה לראות יותר "רוע" ואגרסיביות כשצריך את זה.

סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

קלענו 100 נקודות, 11 מתוכן של אנגולה באופן ישיר ועוד 3 אסיסטים ו-4 חטיפות שהובילו לעוד נקודות (לא יודע בדיוק כמה). כמה עוד אתה רוצה שהוא יקלע במשחק כזה?
אנגולה יצטרך להיות סקורר כשנצטרך סקורר, אתמול לא היה משחק כזה והלוואי וכל העונה הנקודות יתחלקו ככה בין השחקנים.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

והיינו בלי אלכסנדר והולנד.
אין לי בעיה לקלוע כל משחק 100 כשאנגולה סה״כ עם 11.
בקיצור , בהינתן הנתונים שיש כרגע (שזה משחק אחד) אין טענות בינתיים.
האלכימאי
קיבל.ה  21 לייקים

בהמשך למה שכתב ג'ייקובן, אני מקווה שהכל איתו יהיה בסדר, אבל בכל אופן אני מקווה שחושבים על תחליף לעמדה 1 למקרה שג'ייקובן יעזוב.
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

האלכימאי כתב: 04 אוקטובר 2023, 10:40 בהמשך למה שכתב ג'ייקובן, אני מקווה שהכל איתו יהיה בסדר, אבל בכל אופן אני מקווה שחושבים על תחליף לעמדה 1 למקרה שג'ייקובן יעזוב.
מה הוא כתב?
אני חושב שיש לנו אופציה לשנה נוספת.
פומפה
קיבל.ה  204 לייקים

הוא שיחק משהו כמו 3 משחקים וזה מאוד מאוד מוקדם ואולי גם לא נכון לשפוט כרגע, יחד עם זאת על סמך מה שראיתי עד עכשיו ואני מדגיש עד עכשיו - אני חושב שאנגולה שחקן טוב, בספק אם שווה 400 אלף דולר לעונה.
מקווה שככל שהזמן יעבור והוא יתחבר יותר לקבוצה הוא יצדיק את המחיר ששילמו עליו.
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

אוהד כורסא כתב: 04 אוקטובר 2023, 10:49
האלכימאי כתב: 04 אוקטובר 2023, 10:40 בהמשך למה שכתב ג'ייקובן, אני מקווה שהכל איתו יהיה בסדר, אבל בכל אופן אני מקווה שחושבים על תחליף לעמדה 1 למקרה שג'ייקובן יעזוב.
מה הוא כתב?
אני חושב שיש לנו אופציה לשנה נוספת.
במסיבת עיתונאים הוא אמר באמצע משהו על זה שהוא מתמודד עם דברים אישיים, שהוא לא היה 100 אחוז מנטלית ושהוא שמח ששאר השחקנים היו טובים.
מאמין שהוא יהיה בסדר
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

עינייני משפחה (לפי מה שאמר)
יהלום14אדום
קיבל.ה  556 לייקים

גם פרנקו התייחס לזה באיזה ריאיון, עניינים אישיים, בעיות קשות מאוד.
יאללה הביתה!!!
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

הוא גם אמר באותו ראיון שעדיין לא הוחלט אם הסגל מספיק או שצריך לעבות אותו.
אין אלוהים.
שליחת תגובה