שיפוט

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  864 לייקים

בוקר אחרי ושום מילה מאף אחד על הפנדל.
אצל ההם הטוכמנים היו כבר עם שלוש טורים מאז המשחק רק על האירוע הזה.
אצל ביטר אוחנה כבר היה נותן כתבה ביציע העיתונות.
אצל חיפה הקניאסים היו עושים דבר דומה.
רק אצלנו אפילו בכתבות המודלפות של יום אחרי משחק אף אחד לא מזכיר את האירוע כאילו זה לא קרה. בעיה מתחילה להיות בעיה רק כששמים עליה זרקור.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

מישהו בהפועל בכלל הזכיר את זה?
הנה סכנין נשדדו ומאיימים בתביעה. נכון שהיא מצחיקה ולא ריאלית, אבל היא עשתה כותרת, עשתה מהומה לרבע שעה שבטוח שהגיעה למשרדי ההתאחדות.
אני מוכן להתערב שסכנין לא תקופח יותר עד סוף הפלייאוף העליון.

איפה מערך היח"צ שלנו?
אולי חן סול אמר שזה לא אופנתי להתלונן בתקשורת?
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםההוא שאמרו לוRed Wolfונרקומן
adom4
קיבל.ה  261 לייקים

גם בפנדל שבוטל מהאופסייד הכדור בא אחרי ששחקן של ירושלים הסיט את הנגיחה, אישרו למכבי חיפה גול כזה נגדנו לפני שנתיים בבלומפילד על אותה טענה ואתמול בן אברהם הבן זונה אמר להמשיך.
וינסנט
קיבל.ה  241 לייקים

לא מתרץ אבל עם כמה שהקבוצה שלנו מזעזעת ומגיע לנו לרדת, הסיבה שנרד ליגה נובעת גם מהחלטות שיפוט בזויות שעברו חלק במשך כל העונה. כל העונה שריקות הזויות נגדנו, הואר מתעלם, אמרתי ואומר שוב שהוציאו עלינו חוזה מלמעלה. היום משום מה השיפוט היה קצת לטובתנו אבל זה לא משנה את הנזק שעשו לנו העונה.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  385 לייקים

אם השער השלישי נפסל כפי שאמור היה להיפסל אז אנחנו מסיימים ב-2:2. מה שכן יכול להיות שאם כך היו הדברים, סאלם לא יוצא באדום ואנחנו ממשיכים להיראות נורא עד דקה תשעים ומסתיים 2:0. מתסכל שרמת השיפוט כה ירודה שאין משחק בו הם לא משפיעים ישירות על התוצאה. לא שרמת המשחק פה גבוהה…
adom4
קיבל.ה  261 לייקים

לא מבין איך אזוגי לא קיבל צהוב שני על הפנדל
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  745 לייקים

SickleCell כתב: 21 אפריל 2024, 00:07 אם השער השלישי נפסל כפי שאמור היה להיפסל אז אנחנו מסיימים ב-2:2. מה שכן יכול להיות שאם כך היו הדברים, סאלם לא יוצא באדום ואנחנו ממשיכים להיראות נורא עד דקה תשעים ומסתיים 2:0. מתסכל שרמת השיפוט כה ירודה שאין משחק בו הם לא משפיעים ישירות על התוצאה. לא שרמת המשחק פה גבוהה…
לא ראיתי את התקציר עדיין כי קצת כואב לי, באמת נגע ביד?
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  385 לייקים

כרובית כתב: 21 אפריל 2024, 00:08
SickleCell כתב: 21 אפריל 2024, 00:07 אם השער השלישי נפסל כפי שאמור היה להיפסל אז אנחנו מסיימים ב-2:2. מה שכן יכול להיות שאם כך היו הדברים, סאלם לא יוצא באדום ואנחנו ממשיכים להיראות נורא עד דקה תשעים ומסתיים 2:0. מתסכל שרמת השיפוט כה ירודה שאין משחק בו הם לא משפיעים ישירות על התוצאה. לא שרמת המשחק פה גבוהה…
לא ראיתי את התקציר עדיין כי קצת כואב לי, באמת נגע ביד?
100% נגיעת יד אבל אין זווית צילום שמראה את זה באופן מוחלט. לא ראיתי את התקציר ואני מבסס את זה על ההילוכים החוזרים במהלך המשחק. אפשר לפי תנועת הכדור להסיק אבל שאכן נגע ביד. הוואר עשו לעצמם חיים קלים. לדעתי זה גם עודד אותם לקבל את ההחלטה על האדום.
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

מה שמשגע שם זהצלא היד אלא שבלוריאן ופאסי לוחצים שניהם כל כך גבוה ומדברים עם השופט במקום לעשות ספרינט אחורה
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  874 לייקים

מניח שאף אחד פה לא ראה וגם אני לא.
אבל זה מה שכותב ליאני

דוח שיפוט: ליגת העל

המשחק: מ.ס.אשדוד - הפועל פתח תקווה

האירוע:
בדקה ה-45+2 אושר לזכות מ.ס. אשדוד, באופן שגוי השער היחיד במשחק, שהינו משחק תחתית חשוב וקריטי. זאת לאחר שבתחילת המהלך של השער, בשלב בניית ההתקפה, נעברה עבירה ברורה של שני קשרי מ.ס.אשדוד על חלוץ הפועל פתח תקווה.

מדובר בטעות קשה וכפולה הן של שופט המשחק והן של שופט המסך.
השופט המרכזי היה קרוב מאוד לאירוע והיה עליו לאבחן ולשרוק בעצמו לעבירה.
וכאשר השופט במגרש טועה, מחובתו של שופט המסך לתקן אותו.
אולם, שופט המסך שבחן את תחילת המהלך בחר שלא להמליץ לשופט המרכזי לפסול את השער. נכון שקשר מרטין אטמנגה (מס׳ 16) משחק ראשון בכדור אבל הוא עושה זאת עם רגל גבוהה מסוכנת קדימה שפוגעת בחלוץ הפועל פתח תקווה פורצ׳ן באסיי (מס׳ 14) ואף יכולה להצדיק כרטיס צהוב. לעבירה הזו תוסיפו את המשיכה (החלקית אומנם) בחולצה של קשר מ.ס. אשדוד נועם מוצ׳ה (מס׳ 14) ותקבלו סיבה כפולה וחד משמעית לפסילת השער.
כך שהמשוואה היא פשוטה:
משחק מסוכן (רגל גבוהה)+ משיכה בחולצה = עבירה

אני מודה שאני מנסה להיכנס לראש של שופט המסך ולהבין מה היה השיקול שלו לאשר את השער ואני לא מצליח להבין, בטח כשרק לפני מס׳ מחזורים היינו עדים לפסילת שערים לאחר ספק מגע (אם בכלל) בתחילת המהלך (מכבי תל אביב - בני סכנין, מכבי תל אביב- הפועל חיפה)

אני בעד שיפוט המסך, בטח בארץ, כאשר השופטים מתקשים להעביר משחקים ללא טעויות. אבל אני מודה שבמקרים מהסוג הזה, עולות גם בי המחשבות, שאולי יש מידה מסוימת של היגיון בהחלטה, כפי שנתקבלה לאחרונה על ידי ההתאחדות הכדורגל בשבדיה, לפיה השימוש במערכת ה var יופסק.

מעניין יהיה לעקוב, האם התאחדויות נוספות תלכנה בעקבותי שבדיה.

בינתיים, טעות שיפוט קשה שכזו גם אם לא תזכה למלוא תשומת הלב התקשורתית, יש בה כדי להשפיע באופן ישיר על זהות היורדות העונה לליגה הלאומית ועצוב שכך.

205 ימים יותר מידי! מחכים לשובם של החטופים והחטופות.
‏#BringThemBack
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
שליחת תגובה