מחזור 6 | יום שבת - מארחים את הפועל חיפה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Hapoel_manga
קיבל.ה  239 לייקים

איך מנצלים את "המומנטום"
וממלאים את בלומפילד בשבת באדום?
מישהו יודע אם העונש ממשיך גם במשחק הקרוב?
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

העונש של סגירת היציעים הסתיים.
משחק קשה מאוד! נתחיל בזה שהם לדעתי יותר טובים מבית״ר ונמשיך עם זה שזה משחק בית שכביכול מצופה מהפועל ליזום בו...
הייתי דווקא ממשיך עם אותו מערך הגנתי יחסית מטדי ואותו הרכב. גם מחצית ראשונה משמימה של חפירות מול רוני לוי היא בסדר. ככל שהמשחק יתקדם יהיה אפשר לשנות בהתאם לתוצאה וליכולת של השחקנים.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

צ'יבוטה במקום אלטמן זה מאסט לטעמי.
אני הייתי גם מחזיר את ישראלוב במקום פאסי.
בכל היתר לא לגעת
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'הסבתא של הפועל
האדס
קיבל.ה  2967 לייקים

Hapoel_manga כתב: 03 אוקטובר 2023, 10:51 איך מנצלים את "המומנטום"
וממלאים את בלומפילד בשבת באדום?
מישהו יודע אם העונש ממשיך גם במשחק הקרוב?
אי אפשר למלא את בלומפילד בשבת. גם אם תכניס חינם.
בגלל שמדובר בשעה יחסית נוחה, כן לנסות לשווק כמה שיותר מבצעי משפחות.
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

כמו שאנחנו דופקים בביתר באופן קבוע, הם יטווחו בנו כרגיל לצערי. הם קבוצה טובה מאיתנו .
האדס
קיבל.ה  2967 לייקים

במה הם יותר טובים מאיתנו? כמו שנתניה טובה מאיתנו?
הפוסט קיבל לייק אחדהסבתא של הפועל
shaolin232
קיבל.ה  528 לייקים

לא ישתנה ההרכב, ממשיך עם שיבוץ ארצ'ל ורן בנימין במערך 5, הייתי רוצה את ארצ'ל במקום אייבנדר ואז ישראלוב בהגנה, אבל ברור שזה לא יקרה
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

משחק של צומת דרכים, לא הולך לנו מול הפועל חיפה בשנים האחרונות ואם נצליח לנצח זה ייתן בוסט אדיר לקבוצה.

לגבי ההרכב:
הרכב מנצח לא מחליפים

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

רווי כתב: 03 אוקטובר 2023, 11:01 כמו שאנחנו דופקים בביתר באופן קבוע, הם יטווחו בנו כרגיל לצערי. הם קבוצה טובה מאיתנו .
נשמע שהם עומדים לתת לנו חמישיה קל , לא ברורה לי הגישה הזו כולה הפועל חיפה אפשר וצריך לנצח צריך לזכור שמלבד הדרבי העונה גם ספגנו שער אחד בלבד
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  783 לייקים

shaolin232 כתב: 03 אוקטובר 2023, 11:05 לא ישתנה ההרכב, ממשיך עם שיבוץ ארצ'ל ורן בנימין במערך 5, הייתי רוצה את ארצ'ל במקום אייבנדר ואז ישראלוב בהגנה, אבל ברור שזה לא יקרה
בול
ארצ׳ל אחורי במקום רודריגז
רודריגז בעמדה הקצת יותר קדמית, איפה שהיה אייבינדר

ניסוי שחובה לעשות
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

אותו הרכב שפתח אתמול. צריך יציבות
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

משחק לא פשוט מול קבוצה די טובה. לא יודע להעריך כרגע אם הם טובים מאיתנו או לא, אבל ברור שבבלומפילד אנחנו צריכים לנצח.
בעיני זו טעות לשמור על ההרכב בשם ה"הרכב מנצח לא מחליפים". עם כל הכבוד לפאסי, ישראלוב טוב בהרבה. להפועל חיפה יש שחקני כנף שלוש רמות מעל אלה של בית"ר ואנחנו צריכים בלמים מהירים בצדדים, קרי, ארצ'ל וישראלוב.
אלטמן לדעתי בכל מקרה לא יהיה כשיר, אבל הוא גם לא צריך להיות בהרכב.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
redrony
קיבל.ה  631 לייקים

oleg neduda כתב: 03 אוקטובר 2023, 11:00 צ'יבוטה במקום אלטמן זה מאסט לטעמי.
בכל היתר לא לגעת
מה אתה רוצה מפאסי? :)
היה טוב אתמול. דווקא ישראלוב שחקן לא יציב
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 אוקטובר 2023, 11:31 משחק לא פשוט מול קבוצה די טובה. לא יודע להעריך כרגע אם הם טובים מאיתנו או לא, אבל ברור שבבלומפילד אנחנו צריכים לנצח.
בעיני זו טעות לשמור על ההרכב בשם ה"הרכב מנצח לא מחליפים". עם כל הכבוד לפאסי, ישראלוב טוב בהרבה. להפועל חיפה יש שחקני כנף שלוש רמות מעל אלה של בית"ר ואנחנו צריכים בלמים מהירים בצדדים, קרי, ארצ'ל וישראלוב.
אלטמן לדעתי בכל מקרה לא יהיה כשיר, אבל הוא גם לא צריך להיות בהרכב.
מקבל, אפשר ישראלוב וציבוטה במקום פאסי ואלטמן. כל השאר צריך להיות זהה.
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

פאסי היה בסדר גמור
הבלמים בצדדים היו בלוריאן וארצ׳ל, ואני לא חושב שישראלוב מהיר מבלוריאן

בכל אופן, לא הייתי משנה משהו שהלך כ״כ טוב, ישראלוב עוד יקבל מספיק דקות בהמשך
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

redrony כתב: 03 אוקטובר 2023, 11:33
oleg neduda כתב: 03 אוקטובר 2023, 11:00 צ'יבוטה במקום אלטמן זה מאסט לטעמי.
בכל היתר לא לגעת
מה אתה רוצה מפאסי? :)
היה טוב אתמול. דווקא ישראלוב שחקן לא יציב
ישראלוב קלאסי ל-3 בלמים כשהוא בצד שמאל. מסכים שהוא לא יציב, אבל לצורך העניין גם פאסי עשה טעות קשה אתמול בחצי הראשון שבנס לא נגמרה בגול של עדי יונה.
בכל מקרה יכול להבין אם הוא גם ימשיך בהרכב.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

באיזה שעה המשחק?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

בשעה 18:00
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3756 לייקים

מצד אחד אני מסכים עם רוח הדברים שלא צריך לשנות את המערך וההרכב לאור זה שניצחנו והיינו במשחק טוב יחסית.
מצד שני, האם באמת לא כדאי לשנות מערך? בית״ר שיחקה עם 2 חלוצי רחבה ו-3 בלמים באמת ניטרל אותם יפה מאוד.
לעומת זאת, הפועל חיפה משחקת עם חלוץ אחד (מלמד) ושני שחקני אגף מהירים (קמארה והברזילאי החדש שלהם), לא בטוח ש-3 בלמים זאת הדרך היעילה ביותר להתמודדות הזאת.
לגבי שחקנים ספציפים - אין לי ספק שצ׳יבוטה חייב לפתוח במקום אלטמן אם ממשיכים באותו מערך.
L.S
קיבל.ה  600 לייקים

כמו שהרגיעו את המערכת ועבדו בשקל אחרי התבוסה בדרבי, צריך להרגיע ולנחות לקרקע מהר ולהתכונן ליום שבת.
משחק קשה מאוד, יותר קשה מביתר, להגיע באותו הרכב ולהביא 3 נקודות.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

רדפוקס כתב: 03 אוקטובר 2023, 12:41 מצד אחד אני מסכים עם רוח הדברים שלא צריך לשנות את המערך וההרכב לאור זה שניצחנו והיינו במשחק טוב יחסית.
מצד שני, האם באמת לא כדאי לשנות מערך? בית״ר שיחקה עם 2 חלוצי רחבה ו-3 בלמים באמת ניטרל אותם יפה מאוד.
לעומת זאת, הפועל חיפה משחקת עם חלוץ אחד (מלמד) ושני שחקני אגף מהירים (קמארה והברזילאי החדש שלהם), לא בטוח ש-3 בלמים זאת הדרך היעילה ביותר להתמודדות הזאת.
לגבי שחקנים ספציפים - אין לי ספק שצ׳יבוטה חייב לפתוח במקום אלטמן אם ממשיכים באותו מערך.
בהרכב שעלה אתמול, במידת הצורך אפשר לשנות את ה5-2-3 ל4-3-3 עם רן בנימין בקישור וארצ׳ל בימין
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

אז לקח משחק אחד טוב ופתאום כולם חותמים על קו חמש בהגנה? כמה קיטרו פה על החסר מושג האוסטרלי, מה קרה פתאום?
נגמר הנוער
קיבל.ה  212 לייקים

לא מבין טקטי גדול, אבל אם הם לא עולים עם שני חלוצים מה הטעם לעלות עם שלושה בלמים?
redrony
קיבל.ה  631 לייקים

נגמר הנוער כתב: 03 אוקטובר 2023, 13:50 לא מבין טקטי גדול, אבל אם הם לא עולים עם שני חלוצים מה הטעם לעלות עם שלושה בלמים?
למגינים יש יותר חופש התקפי
האדס
קיבל.ה  2967 לייקים

בר קולמוסא כתב: 03 אוקטובר 2023, 13:47 אז לקח משחק אחד טוב ופתאום כולם חותמים על קו חמש בהגנה? כמה קיטרו פה על החסר מושג האוסטרלי, מה קרה פתאום?
פתאום ראינו קבוצה שעומדת טוב בהגנה ולא מביכים אותה
פתאום ראינו קבוצה שעושה דאבל פאסים בהתקפה, ועושה את זה מהר
פתאום ראינו שחקני התקפה שמביאים את מיצוי היכולות שלהם
פתאום ראינו איך פאסי שבקו 4 נראה אבוד נראה כמו בלם חזק לליגה הזו בקו 5
פתאום ראינו שרן בנימין, כשהוא משקיע את המאמץ שלו בלחימה וקצת הרמות מימין, הרבה יותר אפקטיבי מקשר אמצע שצריך לקבל החלטות מורכבות
פתאום ראינו את הורסטיליות של אלטמן שיכול לזוז מימין לשמאל לאמצע, שאין תלות בינו לבין מגן או קשר כלשהו
פתאום ראינו את ארצ׳ל, שחקן שאם לא קו 5 כנראה לא היה משחק בהרכב, שנראה כמישהו שיכול להיות חצי קשר חצי בלם במערך כזה
פתאום ראינו משחק שלא תלוי הגנתית בדן איינבינדר, וגם משחרר אותו לתת פס אחד טוב שעושה גול
פתאום ראינו קבוצה טובה. עכשיו יכול להיות שזה רגע בודד בשנה, תרנגול עיוור וכו׳, אבל רק בשביל הסיכוי שמשהו עבד בתלכיד הזה שרץ בטדי, תמשיך איתו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםL.SSickleCellFrenzy
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

האדס כתב: 03 אוקטובר 2023, 13:56
בר קולמוסא כתב: 03 אוקטובר 2023, 13:47 אז לקח משחק אחד טוב ופתאום כולם חותמים על קו חמש בהגנה? כמה קיטרו פה על החסר מושג האוסטרלי, מה קרה פתאום?
פתאום ראינו שרן בנימין, כשהוא משקיע את המאמץ שלו בלחימה וקצת הרמות מימין, הרבה יותר אפקטיבי מקשר אמצע שצריך לקבל החלטות מורכבות
פתאום ראינו את הורסטיליות של אלטמן שיכול לזוז מימין לשמאל לאמצע, שאין תלות בינו לבין מגן או קשר כלשהו
פתאום ראינו את ארצ׳ל, שחקן שאם לא קו 5 כנראה לא היה משחק בהרכב, שנראה כמישהו שיכול להיות חצי קשר חצי בלם במערך כזה
פתאום ראינו משחק שלא תלוי הגנתית בדן איינבינדר, וגם משחרר אותו לתת פס אחד טוב שעושה גול
פתאום ראינו קבוצה טובה. עכשיו יכול להיות שזה רגע בודד בשנה, תרנגול עיוור וכו׳, אבל רק בשביל הסיכוי שמשהו עבד בתלכיד הזה שרץ בטדי, תמשיך איתו.
אחלה, אז מה שאתה אומר שהבעיה היא לא בשיטה אלא בהנחלה שלה, ושלקח להפועל זמן לכייל אותה. אם מישהו היה מעז להציע רעיון רדיקלי כזה לפני שלושה שבועות היו קוראים לו גנב דעת וחסר מושג (אוסטרלי, בטח אוסטרלי)
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

בעיני פאסי עדיין רחוק מלהיות מספיק טוב.
הוא כל הזמן מנסה לתקוף את השחקן שלו, שזה בסדר כשזה מצליח, אבל כשלא הוא פשוט משאיר חור מאחוריו והוא איטי מדי מכדי לתקן. זה גם לא עניין של טעות נקודתית, זו פשוט הצורה בה הוא שומר.
ישראלוב אולי לא מספיק יציב עדיין, אבל בעיני עדיף משמעותית.

מה שכן, לזכותו של פאסי היו לו כמה יציאות יפות מאוד עם הכדור אתמול ששחררו את הלחץ.
האדס
קיבל.ה  2967 לייקים

בר קולמוסא כתב: 03 אוקטובר 2023, 14:04
האדס כתב: 03 אוקטובר 2023, 13:56
אחלה, אז מה שאתה אומר שהבעיה היא לא בשיטה אלא בהנחלה שלה, ושלקח להפועל זמן לכייל אותה. אם מישהו היה מעז להציע רעיון רדיקלי כזה לפני שלושה שבועות היו קוראים לו גנב דעת וחסר מושג (אוסטרלי, בטח אוסטרלי)
אני לא יודע מי היה אומר מה. אני יודע שאני אמרתי שצריך להעיף אותו הביתה עוד בגביע הטוטו וטעיתי. זה חלק מה״יופי״ בפורום ומערכת להחלפת דעות.
אני אף פעם לא מתרגש מזה שאני טועה (בניגוד לאחרים שמתחפרים בעמדתם עמודים אחרים עמודים). בשורה התחתונה, אתמול בטדי נראנו כמו קבוצת כדורגל לאורך 90 ומשהו דק׳. אני מקווה שתהיה לזה המשכיות, ואני בונה על כך שאותו הרכב, יכול לייצר המשכיות. משהו לוגי כזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםבר קולמוסאסומך
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3756 לייקים

לא, ממש לא.
המשחק מול בית"ר, שהיה אכן הטוב ביותר שלנו עד כה העונה, לא משכיח את הביזיון שהיה בדרבי שהיה אחד הדרבים הרעים שלנו כבר הרבה שנים והתחרות היא בהחלט קשה.
אני אצטרך לראות יציבות בסגנון, בשיטה וברמת המשחק שלנו כדי שהדרבי הזה ישכח וכדי שאוכל לומר בלב שלם שטעיתי לגבי המאמן וזה מתחיל כבר ביום שבת ב-18:00 במשחק סופר חשוב.

לגבי ה-3 בלמים,
אז כמו שרשמתי כמה תגובות מעליך, זה עבד טוב מול בית"ר בעיניי בעיקר בגלל העובדה שהם משחקים עם 2 חלוצים ברחבה, לא יודע אם זאת השיטה הכי יעילה וטובה לעלות איתה מול הפועל חיפה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  869 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 אוקטובר 2023, 14:11 בעיני פאסי עדיין רחוק מלהיות מספיק טוב.
הוא כל הזמן מנסה לתקוף את השחקן שלו, שזה בסדר כשזה מצליח, אבל כשלא הוא פשוט משאיר חור מאחוריו והוא איטי מדי מכדי לתקן. זה גם לא עניין של טעות נקודתית, זו פשוט הצורה בה הוא שומר.
ישראלוב אולי לא מספיק יציב עדיין, אבל בעיני עדיף משמעותית.

מה שכן, לזכותו של פאסי היו לו כמה יציאות יפות מאוד עם הכדור אתמול ששחררו את הלחץ.
זה היה הדבר שהכי הרגיז אותי ברז שלמה בזמנו
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

הפועל חיפה די כבשה שחורה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםונרקומןלירון האדום
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  867 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 03 אוקטובר 2023, 15:04 4-5 פתוח?
כן
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
ונרקומן
קיבל.ה  150 לייקים

dino כתב: 03 אוקטובר 2023, 15:35 הפועל חיפה די כבשה שחורה.
אין לנו שום סיכוי לנצח במשחק הזה. הפועל חיפה הורידה אותנו לקרקע לא מעט פעמים בשנים האחרונות.. קלאסי
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

ונרקומן כתב: 03 אוקטובר 2023, 16:54
אין לנו שום סיכוי לנצח במשחק הזה. הפועל חיפה הורידה אותנו לקרקע לא מעט פעמים בשנים האחרונות.. קלאסי
בשנים האחרונות היינו קבוצות פח, כל שנה. בוא נראה מה מבחן הפועל חיפה יגיד עלינו השנה
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

שום סיכוי, לא פחות ולא יותר
קנית אותי עם האנליזה המרשימה שהובילה אותך למסקנה הזאת
עדיף לא לעלות ולקבל רק 0-3 בהפסד טכני
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

מקווה שואלקינס והצוות יערכו בהתאם, בליגה הזאת אם אתה מתאים את עצמך ליריבה אתה כבר עם סיכוי טוב יותר לנצח.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
ונרקומן
קיבל.ה  150 לייקים

oleg neduda כתב: 03 אוקטובר 2023, 17:14
שום סיכוי, לא פחות ולא יותר
קנית אותי עם האנליזה המרשימה שהובילה אותך למסקנה הזאת
עדיף לא לעלות ולקבל רק 0-3 בהפסד טכני
כן, זה בדיוק מה שאמרתי.
סה"כ משחק נאחס שהרבה פעמים באנו במומנטום ואנחנו מפסידים להם שוב ושוב. הלוואי שאני טועה אבל לא הייתי מצפה לגדולות במשחק הזה
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

אין לנו שום יכולת לנצח 2 משחקים ברצף. אנחנו לא שם מנטלית.
מתי זה בכלל קרה פעם אחרונה 2 נצחונות ברצף?
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 04 אוקטובר 2023, 14:18 אין לנו שום יכולת לנצח 2 משחקים ברצף. אנחנו לא שם מנטלית.
מתי זה בכלל קרה פעם אחרונה 2 נצחונות ברצף?
הפעם האחרונה של רצף נצחונות הייתה לפני כמעט שנתיים בעונת 21/22 , 4 ניצחונות אחד מהם דרך אגב היה נגד הפועל חיפה. זה אפשרי אבל קשה לי להאמין שזה יקרה.
שליחת תגובה