קרב על התודעה - התעלמות תקשורתית מאלימות בית״ר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  385 לייקים

InFlames כתב: 03 אוקטובר 2023, 12:30
אמה גולדמן כתב: 03 אוקטובר 2023, 12:26 תגידו, אם לרןבכם המוחלט עדיין מעניין תביצה שרוצחים פלסטינים כל יום ומרביצים לזקנות בעיר העתיקה וזה לא מגיע לתקשורת, אז למה שפה זה יהיה שונה?
אבל זה יהודי שקיבל מכות מזתומרת
אבל אוהד הפועל=שמאלני=אשכנזי=שכח מה זה להיות יהודי. ידוע שיהודי ששכח את דתו יש להרביץ בו תורה.
הפוסט קיבל לייק אחדרווי
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

אני מבין שהמועדון פחות מוטרד מזה שאוהדים שלו עברו אתמול (וימשיכו לעבור) לינצ'ים.
איפה הם להציף את העניין הזה? כיסוי תקשורתי מצחיק על סף הלא קיים לאירועים האלה ומילה לא שמעתי עדיין
הפוסט קיבל 2 לייקיםבר קולמוסאRed Wolf
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

נו הנה נושא לקשקש עליו עם שביט אלימלך
המספר שלו הוא 0508991990
L.S
קיבל.ה  600 לייקים

Nati כתב: 03 אוקטובר 2023, 14:25
L.S כתב:אני חושה שמאיזור דקה 70, כל הדשא היה מלא בכוסות שתיה ומכל הבא ליד שנזרקו ע"י אוהדי ביתר
כל פעם ששחקן שלנו הגיע לקו החוץ נזרקו עליו כוסות וחפצים. דברים שראו בבירור בשידור בטלויזיה.
מילה אחת לא נאמרה על כך. מילה.
אפילו במפעל של קוקה קולה אין כל כך הרבה כוסות קוקה קולה כמו שהיו ברחבה שלהם אחרי הגול שסגל כבש.
גם לאחר מכן, כשארצ'ל נגש להוציא כדור חוץ (לא זוכר באיזו דקה) ראו כוסות שתיה מתעופפות ברקע.
שום מילה. כאילו לא קרה כלום
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 03 אוקטובר 2023, 13:46
אמה גולדמן כתב: 03 אוקטובר 2023, 12:26 תגידו, אם לרןבכם המוחלט עדיין מעניין תביצה שרוצחים פלסטינים כל יום ומרביצים לזקנות בעיר העתיקה וזה לא מגיע לתקשורת, אז למה שפה זה יהיה שונה?
צודק! אין לנו זכות להתלונן! יאללה חארבו דארב!
למען הסר כל ספק - אני גם קיבלתי מכןת וכחולים מסמוי בדרבי בשלישי. ולפחות פעם התחבאתי מאחורי אוטובוס מחוץ לטדי כי אוהדי בית"ר זרקו עלינו אבנים

עריכה: עזבו אלימות משטרתית, אוהדי ביתר עושים לינצ'ים בפלסטינים על בסיס קבוע במרכז העיר ירושלים.
.
אבל אפילו אם נשים בצד אלימות נגד פלסטינים (שהיא פי מיליון יותר גרועה ממה שאי פעם עברתי), אני גם קיבלתי מכות רצח מאלות של שוטרים בשיח ג'ראח ששיתקו אותי לשבוע וכאבו לי במשך חודשים, ובאותו מקום ריתקו אותי שוטרים לרצפה בזמן שמתנחלים בועטים לי חופשי בגוף. סתם ככה בשליפה מתוך מי יודע כמה מקרים.
למה אתם מצפים שלא ישתקו עכשיו כששתקו ושתקתם אתם כל הזמן?

הלוואי שידברו על אלימות נגד אוהדים, ועל אלימות של בית"ר ומכבי, והלוואי שזה יוביל לשינוי כולל. אבל את ההפתעה פה אני לא מבין
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

בר קולמוסא כתב: 03 אוקטובר 2023, 15:01 נו הנה נושא לקשקש עליו עם שביט אלימלך
המספר שלו הוא 0508991990
:rose:
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

עזבו לאף גוף אם תקשורת או וואטבר אין יכולת להתלונן ולכתוב רק בגנות אוהדי ביטר בלי לצרף לזה את אוהדי הפועל, כ״התנצלות״ על זה שהם לשיטתם מופלים לרעה ביחס לקבוצת השמאל והתקשורת. לא יקרה.

מאז ומעולם הם היו האוהדים הכי אלימים, הכי גזענים עם הכי הרבה אירועי ומפגשי אלימות. ולא כאירוע ארגון אוהדים מאורגן, אלא קבוצות גדולות בכל חלקי הקהל שלהם.
הם מנסים לנרמל את עצמם או לעשות סימטריה עם הפועל
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

ומה יגידו אוהד הפועל פ"ת שחטפו מכות הרבה אחרי המשחק שלהם בשבת מהחולצות החומות של מיטשל?
על זה מישהו כן מדבר?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

באמת יש דין לבית״ר ודין לשאר, רק הפוך. הם גאונים שהם צרבו בתודעה שדופקים אותם וככה כולם מפחדים להגיד עליהם את האמת.
מעניין איפה נדב שטראוכלר סמרטוט הרצפה. מקווה שהוא נהנה אתמול בטדי
הפוסט קיבל לייק אחדdino
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

האוטו שטראוכלר הזה הולך למשחקים של ביטר או שהוא רק קופץ כמו כל העדר שם כשיש משחק נגד הפועל?
והם לא גאונים ולא כלום, פשוט כמו מכבי יש להם את הגב התקשורתי שילבין אותם בכל עת בלי קשר למה שקרה בפועל.
cholo
קיבל.ה  23 לייקים

אתה טרול שלא בפעם הראשון לוקח פה דיונים למקום פוליטי אחר לגמרי.
דבר לגופו של עניין בן אדם, זה פורום אוהדי הפועל תל אביב ולא נציבות תלונות הפלסטינים.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

תרצו או לא, מה שהוא אומר זה הכי לעניין.
ישראלים מתמחים בהתעלמות מעוולות כל עוד הן לא פוגעות בהם.
בסוף מגיעה אחת שכן פוגעת בהם, ואז הם מתפלאים למה כולם מתעלמים ממנה.
היחידים שהופכים את הדיון הזה ל"פוליטי" (שזה הקוד הישראלי ל"משהו שמתייחס לקיומם של פלסטינים") הם אלה שמתעלמים מכל מה שהוא כתב, מתייחסים רק לעובדה שהוא לא חלק מהעדר שמתעלם מעוולות נגד הפלסטינים (כאמור, לא "אנחנו"), וכועסים עליו על זה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

גזלייטינג משובח

אין שום בעיה בזה שהוא כתב משהו פוליטי בנושא שהוא סופר פוליטי, לא ברור הרצון להתכחש לזה
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

יודעים למה מתעלמים מהאלימות הזאת?
תראו איך תוך עמוד וחצי באשכול הנושא הוחלף לסכסוך הישראלי-פלסטיני
אם אנחנו בפורום לא מצליחים להשאיר את המודעות על זה, אז מה רוצים מהתקשורת (המכורה מראש)
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

לא הייתי קורא לזה "הוחלף", כי יש קשר די ברור בין הדברים, או לפחות דברים זהים.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

Red Wolf כתב: 03 אוקטובר 2023, 17:07 יודעים למה מתעלמים מהאלימות הזאת?
תראו איך תוך עמוד וחצי באשכול הנושא הוחלף לסכסוך הישראלי-פלסטיני
אם אנחנו בפורום לא מצליחים להשאיר את המודעות על זה, אז מה רוצים מהתקשורת (המכורה מראש)
זהו, שאף אחד לא העביר את הנושא לסכסוך הישראלי-פלסטיני, מלבד אלה שכועסים על אמה גולדמן.
התופעה היא אותה תופעה - התעלמות מעוולות שלא פוגעות בנו.
אבל מספיק שתתייחס איכשהו לפלסטינים כאל בני אדם כמוך, ומיד יבואו אנשים שיתעקשו לדבר על סמולנים-בוגדים-אוהבי-ערבים במקום להתייחס לדברים שנכתבו, שזאת בעצם דוגמה מושלמת לטענה של אמה, ואחד מהתכסיסים הכי נפוצים בקרב אלה שמנסים בכל הכוח להתעלם מעוולות שלא פוגעות בהם.
לקינוח, ולמרבה האירוניה, אוהדי בפועל כקולקטיב נתפסים גם הם כסמולנים-בוגדים-אוהבי-ערבים שלאף אחד לא אכפת כשהם חוטפים מכות.

אגב, הוא היה יכול לכתוב גם על זה שלאף אחד לא אכפת כשאתיופים חוטפים מכות, כשחרדים חוטפים מכות וכו' וכו'.
לא זכורות לי הפגנות המונים שיצאו בזעם נגד הדברים האלה, בדיוק כמו שאין הפגנות המונים נגד זה שפלסטינים חוטפים מכות.
אבל אתם יודעים מי כן הפגין נגד כל המקרים האלה? אותם חמישים שמאלנים שכל השאר מתעלמים מזה שהם מקבלים מכות כל שבוע.
הם פחות או יותר היחידים שיש לנו כאוהדי הפועל סיכוי לקבל מהם סולידריות. אבל הרבה יותר חשוב להזכיר להם שהם סמולנים-בוגדים-אוהבי-ערבים, מתברר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 17:13
אגב, הוא היה יכול לכתוב גם על זה שלאף אחד לא אכפת כשאתיופים חוטפים מכות, כשחרדים חוטפים מכות וכו' וכו'.
לא זכורות לי הפגנות המונים שיצאו בזעם נגד הדברים האלה, בדיוק כמו שאין הפגנות המונים נגד זה שפלסטינים חוטפים מכות.
לגמרי. זה בדיוק העניין, כשאין סולידריות עם אף קבוצה שסובלת מאלימות ממוסדת, לא תהיה בחיים גם עם אוהדי כדורגל בכלל או אוהדי הפועל בפרט.
ושוב, הלוואי שכן יצוף מה שקרה השבוע בבלומפילד דרייב אין וטדי ושזה יעורר מודעות ואנשים יתחילו להתעורר. טוב מאוד שסרטונים רצים בטוויטר ובאינסטגרם ובווצאפ, תפיצו, תציקו גם לכתבים, זה מה שצריך לעשות. לא חושב שזה סותר משהו ממה שכתבנו.
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

רוצים לדבר על עוולות? יאללה בואו נציף את נושא הפגיעה והסבל שעוברים מיליארדי בעלי חיים ברגע זה בישראל,בשטחים וברחבי העולם ששמים בכיס הקטן את מה שעוברים הפלסטינים. נדבר על מה עוברים בעלי החיים מהרגע שהם נולדים ועד שמגיעים לצלחת שלכם. למה אתם לא עושים את זה מה זו ההתעלמות הזו כל עוד זה לא פוגע בכם?
נראה לי שזה לא המקום לדבר על זה בדיוק כמו שזה לא המקום לדבר על הפלסטינים עכשיו
הפוסט קיבל 4 לייקיםRed WolfTenacious DAsafasrafליאור א.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 18:30 רוצים לדבר על עוולות? יאללה בואו נציף את נושא הפגיעה והסבל שעוברים מיליארדי בעלי חיים ברגע זה בישראל,בשטחים וברחבי העולם ששמים בכיס הקטן את מה שעוברים הפלסטינים. נדבר על מה עוברים בעלי החיים מהרגע שהם נולדים ועד שמגיעים לצלחת שלכם. למה אתם לא עושים את זה מה זו ההתעלמות הזו כל עוד זה לא פוגע בכם?
נראה לי שזה לא המקום לדבר על זה בדיוק כמו שזה לא המקום לדבר על הפלסטינים עכשיו
תודה על דוגמה נוספת לטענה שלי ושל אמה.
נכון, הסבל של בעלי החיים לא רלוונטי לנושא הדיון (ובאמת בדקתי ושמתי לב שאמה גולדמן לא התחיל לפרט פה על הסבל של הפלסטינים, שגם הוא לא רלוונטי במיוחד לנושא), אבל ההתעלמות התקשורתית והציבורית מזה דווקא יכולה להיות רלוונטית.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 18:35 תודה על דוגמה נוספת לטענה שלי ושל אמה.
נכון, הסבל של בעלי החיים לא רלוונטי לנושא הדיון (ובאמת בדקתי ושמתי לב שאמה גולדמן לא התחיל לפרט פה על הסבל של הפלסטינים, שגם הוא לא רלוונטי במיוחד לנושא), אבל ההתעלמות התקשורתית והציבורית מזה דווקא יכולה להיות רלוונטית.
אז בואו נדבר על ההתעלמות התקשורתית והציבורית מהנושא הזה
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

די ברור לך שנפלת על טבעוני כן? :smoke:
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

אמה גולדמן כתב: 03 אוקטובר 2023, 18:48 די ברור לך שנפלת על טבעוני כן? :smoke:
א. באמת שמח לשמוע
ב. זה ברור לך שכוונתי היא שהנקודה היא שהנושא הוא ספציפי ואני מסכים שיש נקודות השקה בין הדברים אבל אתם מרחיבים את הנושא לתחום רחב מדי שזו לא מטרת האשכול הזה
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

למה התקשורת מתעלמת מאלימות בית"ר ומעצימה את האלימות של אוהדי הפועל?
הפורום הזה אמור להיות כביכול ספורטיבי בלבד ולהתמקד בכדורגל ולא בפוליטיקה וכל התייחסות לפוליטיקה זוכה להערה שזה לא המקום ובשביל זה יש את וולטון סילבה, אבל מה לעשות שאנחנו חיים במציאות שבה אי אפשר להפריד בין פוליטיקה וספורט .
גם אם אתה אוהד הפועל ימני וגם אם אתה אוהד הפועל שלא מתעניין בפוליטיקה בכלל אי אפשר להתעלם מכך שהיחס השונה להפועל ובית"ר נובע מכך שבית"ר מזוהה עם הימין והפועל עם השמאל, אפשר לא לאהוב את זה אפשר להתעצבן מזה אבל זאת הסיבה האמיתית כמו שפלסטינים ומזרחים יסבלו מאפליה ומגזענות בלי קשר לרמת התעניינותם בפוליטיקה ובלי קשר לדעותיהם הפוליטיות.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

ארז שדה כתב: 03 אוקטובר 2023, 18:58 למה התקשורת מתעלמת מאלימות בית"ר ומעצימה את האלימות של אוהדי הפועל?
הפורום הזה אמור להיות כביכול ספורטיבי בלבד ולהתמקד בכדורגל ולא בפוליטיקה וכל התייחסות לפוליטיקה זוכה להערה שזה לא המקום ובשביל זה יש את וולטון סילבה, אבל מה לעשות שאנחנו חיים במציאות שבה אי אפשר להפריד בין פוליטיקה וספורט .
גם אם אתה אוהד הפועל ימני וגם אם אתה אוהד הפועל שלא מתעניין בפוליטיקה בכלל אי אפשר להתעלם מכך שהיחס השונה להפועל ובית"ר נובע מכך שבית"ר מזוהה עם הימין והפועל עם השמאל, אפשר לא לאהוב את זה אפשר להתעצבן מזה אבל זאת הסיבה האמיתית כמו שפלסטינים ומזרחים יסבלו מאפליה ומגזענות בלי קשר לרמת התעניינותם בפוליטיקה ובלי קשר לדעותיהם הפוליטיות.
אני מבין מה אתה אומר, שהטיפול בנושא האפליה של סיקור אירועי האלימות של הפועל מול שאר הקבוצות מוכלת בנושא הכללי יותר. כלומר נתקן את הבעיה של הפועל ע"י כך שנטפל בבעיה הכללית יותר. אני חושב שזה בעייתי ולא יביא לתוצאות (לא בזמן הנראה לעין) ולכן דרך הפעולה היא להתמקד ברזולוציה שנמצאת בגוף הכותרת, כמו בצורה שזה מתנהל בכל האשכולות אחרים שמתמקדים בנושא באותה מידה שאשכולות על הסבל הפלסטיני מתמקדים בהם ולא ניגשים אליהם דרך תיקון הסבל הכללי בעולם
אגב יכול להיות שאתה צודק וכל עוד הפועל מזוהה עם השמאל והימין מתייחס לשמאל כמו שהוא מתייחס אז לא יהיה פתרון לבעיה הזו. יכול להיות גם שלא - ויש דרך לשפר את צורת הסיקור והיחס להפועל ואנשים במדינה יצטרכו ללמוד להפריד בין הדברים , אם זה במוח או בכוח
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 18:39
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 18:35 תודה על דוגמה נוספת לטענה שלי ושל אמה.
אז בואו נדבר על ההתעלמות התקשורתית והציבורית מהנושא הזה
כבר דיברת.
בדיוק כמו שאמה גולדמן דיבר על ההתעלמות ממשהו אחר.
אחר כך עברנו לדבר על איך ולמה זה קשור לנושא האשכול.
אתה מוזמן להסביר כמה שבא לך על הקשר בין ההתעלמות בתקשורת ובציבור מסבלם של בעלי החיים לבין ההתעלמות בתקשורת ובציבור מהסבל שלך, אם נראה לך שמישהו לא מבין את זה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:24 כבר דיברת.
אתה מוזמן להסביר כמה שבא לך על הקשר בין ההתעלמות בתקשורת ובציבור מסבלם של בעלי החיים לבין ההתעלמות בתקשורת ובציבור מהסבל שלך, אם נראה לך שמישהו לא מבין את זה.
נראה לי שהבנת שכתבתי את מה שכתבתי כדי להדגיש שזה לא המקום לדבר על זה ולא כי רציתי להעלות פה את הנושא (ולכן זה לא "בדיוק" כמו שאמה גולדמן דיבר ..")
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:27
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:24 כבר דיברת.
נראה לי שהבנת שכתבתי את מה שכתבתי כדי להדגיש שזה לא המקום לדבר על זה ולא כי רציתי להעלות פה את הנושא
ברור שהבנתי, ולכן הסברתי לך איך ולמה זה דווקא כן מקום טוב לדבר בו על הנושא שהתלוננת שמדברים עליו.
זה שהטריק הדי חלש שלך לא ממש הצליח (אפילו ההפך) זה לא בעיה שלי ולא קשור אליי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:30
ברור שהבנתי, ולכן הסברתי לך איך ולמה זה דווקא כן מקום טוב לדבר בו על הנושא שהתלוננת שמדברים עליו.
אם אתה באמת חושב שהדרך לטפל בבעיה של הפועל היא דרך הגישה הזו אז אהלן וסהלן, אשמח שנפגע ב-2 ציפורים במכה אחת ושתסביר לי איך אתה הולך לשכנע את העם עכשיו לשנות את הגישה כלפי השמאל בכלליותו . אני לא חושב שזו אסטרטגיה מעשית
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:36
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:30
אם אתה באמת חושב שהדרך לטפל בבעיה של הפועל היא דרך הגישה הזו אז אהלן וסהלן, אשמח שנפגע ב-2 ציפורים במכה אחת ושתסביר לי איך אתה הולך לשכנע את העם עכשיו לשנות את הגישה כלפי השמאל בכלליותו . אני לא חושב שזו אסטרטגיה מעשית
אל תכניס לי מילים לפה.
אני בסך הכול מנסה להסביר לך שאתה לא יכול להיות בו זמנית חלק מהפתרון ומהבעיה.
הבעיה היא שאנשים מתעלמים מעוולות שלא נוגעות להם.
אם זה מה שאתה עושה, ואתה עושה את זה ברגעים אלה ממש, אין לך מה להתפלא שאחרים עושים את זה לך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:38
אני מנסה להסביר לך שאתה לא יכול להיות בו זמנית חלק מהפתרון ומהבעיה.
אם זה מה שאתה עושה, ואתה עושה את זה ברגעים אלה ממש, אין לך מה להתפלא שאחרים עושים את זה לך.
אתה מתאר את זה כאילו בכל נושא שעולה לדיון והמחשבות על דרך פתרון בעיות יש דרישה לפתור של הבעיה הכי כללית, אני טוען שלא.
הרי כדי לטפל בנושא הבעיות בכניסת הקהל של הפועל לטדי הפועל לא יצאה בקמפיין חובק עולם לשיפור היחס והצורה שמתייחסים לקהל בכניסה למגרש כדורגל אלא שכרה 40 מאבטחים לצורך העניין
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:47
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:38
אני מנסה להסביר לך שאתה לא יכול להיות בו זמנית חלק מהפתרון ומהבעיה.
אתה מתאר את זה כאילו בכל נושא שעולה לדיון והמחשבות על דרך פתרון בעיות יש דרישה לפתור של הבעיה הכי כללית, אני טוען שלא.
הרי כדי לטפל בנושא הבעיות בכניסת הקהל של הפועל לטדי הפועל לא יצאה בקמפיין חובק עולם לשיפור היחס והצורה שמתייחסים לקהל בכניסה למגרש כדורגל אלא שכרה 40 מאבטחים לצורך העניין
אני מציע שתעיף מבט בכותרת האשכול, ואולי אפילו תשקיע כמה דקות בלקרוא את הדיון שהיה פה לפני שאמה גולדמן העז להתייחס לפלסטינים כבני אדם.
כי אם אתה חושב שהנושא פה הוא בעיות בכניסה לאצטדיון כזה או אחר, אתה די מפספס את העניין פה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:10
ארז שדה כתב: 03 אוקטובר 2023, 18:58 למה התקשורת מתעלמת מאלימות בית"ר ומעצימה את האלימות של אוהדי הפועל?
אני מבין מה אתה אומר, שהטיפול בנושא האפליה של סיקור אירועי האלימות של הפועל מול שאר הקבוצות מוכלת בנושא הכללי יותר. כלומר נתקן את הבעיה של הפועל ע"י כך שנטפל בבעיה הכללית יותר. אני חושב שזה בעייתי ולא יביא לתוצאות (לא בזמן הנראה לעין) ולכן דרך הפעולה היא להתמקד ברזולוציה שנמצאת בגוף הכותרת, כמו בצורה שזה מתנהל בכל האשכולות אחרים שמתמקדים בנושא באותה מידה שאשכולות על הסבל הפלסטיני מתמקדים בהם ולא ניגשים אליהם דרך תיקון הסבל הכללי בעולם
אגב יכול להיות שאתה צודק וכל עוד הפועל מזוהה עם השמאל והימין מתייחס לשמאל כמו שהוא מתייחס אז לא יהיה פתרון לבעיה הזו. יכול להיות גם שלא - ויש דרך לשפר את צורת הסיקור והיחס להפועל ואנשים במדינה יצטרכו ללמוד להפריד בין הדברים , אם זה במוח או בכוח
הפתרון ל2 הבעיות: הנושא הפוליטי של ימין ושמאל והסיקור והיחס להפועל, הוא מאבק באפלייה ותביעה בלתי מתפשרת לשיוויון מלא, להפועל אסור להשלים עם חוסר הצדק כלפי האוהדים שלה, אני מקווה שפתרון הבעיה שלנו יהיה יותר מהיר מפתרון הבעיה הפוליטית שלא תיפתר בעתיד הקרוב ככל הנראה.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:52 אני מציע שתעיף מבט בכותרת האשכול, ואולי אפילו תשקיע כמה דקות בלקרוא את הדיון שהיה פה לפני שאמה גולדמן העז להתייחס לפלסטינים כבני אדם.
כי אם אתה חושב שהנושא פה הוא בעיות בכניסה לאצטדיון כזה או אחר, אתה די מפספס את העניין פה.
להבנתי כותרת האשכול עוסקת בהתעלמות תקשורתית מאלימות בית''ר בהיבט של אוהדי הפועל ואם תרצה כלפי אוהדי כדורגל בכלל. לא כלפי הפלסטינים (אם לזה התכוונת).
ואשמח שתסביר לי, איך אתה רוצה לטפל בבעיה מנקודת המבט הזו שלך.
הקביעה שלך לפיה האלימות של אוהדי ביתר לא תיפתר עד שאני אפסיק להתעלם מהסבל הפלסטיני היא לא נכונה לדעתי, ואם תחשוב מספיק תמצא אין ספור דוגמאות לנושאים שטופלו גם בלי שמי שסבל מהם דאג לא להיות חלק מבעיה רחבת היקף יותר.
ואני כמובן לא חושב שהנושא פה הוא בעיות בכניסה לאיצטדיון, העליתי את זה כדרך להעביר את הנקודה שאפשר לטפל בתתי בעיות גם בלי לטפל בבעיה הגדולה יותר שמכילה אותן
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

יש דרך לשפר את צורת הסיקור והיחס להפועל ואנשים במדינה יצטרכו ללמוד להפריד בין הדברים , אם זה במוח או בכוח
איך אפשר לעשות את זה בכוח?
מבחינה טכנית, איך זה עובד? איך אתה *מכריח* מישהו לעשות כזה שינוי תודעתי?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:01
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:52 אני מציע שתעיף מבט בכותרת האשכול, ואולי אפילו תשקיע כמה דקות בלקרוא את הדיון שהיה פה לפני שאמה גולדמן העז להתייחס לפלסטינים כבני אדם.
1. להבנתי כותרת האשכול עוסקת בהתעלמות תקשורתית מאלימות בית''ר בהיבט של אוהדי הפועל ואם תרצה כלפי אוהדי כדורגל בכלל. לא כלפי הפלסטינים (אם לזה התכוונת).
2. ואשמח שתסביר לי, איך אתה רוצה לטפל בבעיה מנקודת המבט הזו שלך.
3. הקביעה שלך לפיה האלימות של אוהדי ביתר לא תיפתר עד שאני אפסיק להתעלם מהסבל הפלסטיני היא לא נכונה לדעתי,
4. ואם תחשוב מספיק תמצא אין ספור דוגמאות לנושאים שטופלו גם בלי שמי שסבל מהם דאג לא להיות חלק מבעיה רחבת היקף יותר.
5. ואני כמובן לא חושב שהנושא פה הוא בעיות בכניסה לאיצטדיון, העליתי את זה כדרך להעביר את הנקודה שאפשר לטפל בתתי בעיות גם בלי לטפל בבעיה הגדולה יותר שמכילה אותן
1. אתה צודק במאה אחוז (לגבי נושא האשכול, לא לגבי הדברים שרמזת על מה שאני אולי חושב)
2. הפתרון הכי טוב יהיה שכולנו נפסיק להתעלם מעוולות שלא פוגעות בנו. קשה להאמין שזה יקרה, אז הדרך היא כנראה להסביר לכלל הישראלים למה זה כן יפגע בהם.
או לחלופין, כשמיקי זוהר הבין שאם יקרה מה שהוא אומר שהוא רוצה שיקרה אז הראשונים להיפגע יהיו דווקא החברים שלו מלה פמיליה, הוא התחיל לסגת מזה. גם דרך.
3. לא קבעתי שום דבר כזה
4. מן הסתם
5. אני ממליץ בחום שתתחיל לכתוב דברים שאתה מתכוון אליהם במקום לנסות לחפש תשובות מתוחכמות שיפילו בפח את מי שמדבר איתך
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

ארז שדה כתב: 03 אוקטובר 2023, 19:57
הפתרון ל2 הבעיות: הנושא הפוליטי של ימין ושמאל והסיקור והיחס להפועל, הוא מאבק באפלייה ותביעה בלתי מתפשרת לשיוויון מלא, להפועל אסור להשלים עם חוסר הצדק כלפי האוהדים שלה, אני מקווה שפתרון הבעיה שלנו יהיה יותר מהיר מפתרון הבעיה הפוליטית שלא תיפתר בעתיד הקרוב ככל הנראה.
סלח לי שאני לא יורד לסוף דעתך, מה אתה אומר בעצם והאם הצעת איזו אסטרטגיה או דרך חשיבה פרקטית לפתרון הבעיה לשמה נפתח האשכול?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  685 לייקים

אכיפת החוק על אוהדי ביתר קלה בעשרות סדרי גודל אל מול פיתרון הסכסוך הישראלי פלסטיני והפסקת האלימות
לא מבין למה לערבב בין הדברים
אוהדי ביתר מאז ומתמיד היו חיות אדם ואנחנו המסכנים הורגלנו ליחס כזה, זה מה יש
קם פה קול שאומר לא עוד, אפשר אחרת וחייב אחרת

לאחרונה, סימנו אותנו כגורם הכי מסוכן אחרי איראן, אם הם התחילו עם המשחק הזה כל מה שאנחנו דורשים הוא להמשיך לשחק, רוצים למנוע אלימות בספורט? יופי, בואו נתחיל איפה שבאמת כואב
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:07 אכיפת החוק על אוהדי ביתר קלה בעשרות סדרי גודל אל מול פיתרון הסכסוך הישראלי פלסטיני והפסקת האלימות
לא מבין למה לערבב בין הדברים
אוהדי ביתר מאז ומתמיד היו חיות אדם ואנחנו המסכנים הורגלנו ליחס כזה, זה מה יש
קם פה קול שאומר לא עוד, אפשר אחרת וחייב אחרת

לאחרונה, סימנו אותנו כגורם הכי מסוכן אחרי איראן, אם הם התחילו עם המשחק הזה כל מה שאנחנו דורשים הוא להמשיך לשחק, רוצים למנוע אלימות בספורט? יופי, בואו נתחיל איפה שבאמת כואב
למזלנו, אוהדי ביתר מספיק טיפשים כדי לא להבין את הסיטואציה, ואכן הם נתנו תצוגת תכלית כל כך מעולה של סיבות להיכנס באוהדים, שכל דורשי ה"להיכנס בהם" התחילו לרדת מהעץ (פשוט כי הם לא יכולים להיכנס בחיילים שלהם)

הסיבה לערבב בין שני הדברים היא כותרת האשכול - השינוי התודעתי שצריך לעבור העם בישראל כדי שדברים כאלה לא יוכלו לעבוד לעולם.
במקרה יצא לנו שמיקי זוהר נקלע לניגוד אינטרסים, והתחיל להירגע עם הקמפיין שלו כי זה פגע באינטרס שיותר חשוב לו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:04
1. אתה צודק במאה אחוז (לגבי נושא האשכול, לא לגבי הדברים שרמזת על מה שאני אולי חושב)
2. הפתרון הכי טוב יהיה שכולנו נפסיק להתעלם מעוולות שלא פוגעות בנו. קשה להאמין שזה יקרה, אז הדרך היא כנראה להסביר לכלל הישראלים למה זה כן יפגע בהם.
או לחלופין, כשמיקי זוהר הבין שאם יקרה מה שהוא אומר שהוא רוצה שיקרה אז הראשונים להיפגע יהיו דווקא החברים שלו מלה פמיליה, הוא התחיל לסגת מזה. גם דרך.
3. לא קבעתי שום דבר כזה
4. מן הסתם
5. אני ממליץ בחום שתתחיל לכתוב דברים שאתה מתכוון אליהם במקום לנסות לחפש תשובות מתוחכמות שיפילו בפח את מי שמדבר איתך
לגבי 2 - מסכים איתך שהכי טוב שנפסיק להתעלם מעוולות ונשאף לעולם טוב יותר, אני לא חושב שזו הצורה הכי פרקטית לטפל בבעית האלימות של אוהדי ביתר כלפי אוהדי קבוצות אחרות
לגבי 3 - זה מה שהבנתי מדבריך "..שאתה לא יכול להיות בו זמנית חלק מהפתרון ומהבעיה"
לגבי 5 - מתכוון לכל מילה שאני כותב ולא מחפש להתחכם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:13
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:04
3. לא קבעתי שום דבר כזה
4. מן הסתם
לגבי 2 - מסכים איתך שהכי טוב שנפסיק להתעלם מעוולות ונשאף לעולם טוב יותר, אני לא חושב שזו הצורה הכי פרקטית לטפל בבעית האלימות של אוהדי ביתר כלפי אוהדי קבוצות אחרות
לגבי 3 - זה מה שהבנתי מדבריך "..שאתה לא יכול להיות בו זמנית חלק מהפתרון ומהבעיה"
לגבי 5 - מתכוון לכל מילה שאני כותב ולא מחפש להתחכם
3. לא כתבתי שאי אפשר לפתור את הבעיה הנקודתית שלנו בלי לפתור את בעיית היחס לפלסטינים. להפך, כתבתי שתי דרכים שונות שבהן אפשר לעשות את זה.
המשפט הזה מתייחס ספציפית אליך ואל אנשים שמחזיקים בעמדות שלך.
קצת צבוע מצדכם להתלונן כשאתה מקבלים את היחס שאתם נותנים לאחרים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה