קרב על התודעה - התעלמות תקשורתית מאלימות בית״ר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  573 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:15
3. לא כתבתי שאי אפשר לפתור את הבעיה הנקודתית שלנו בלי לפתור את בעיית היחס לפלסטינים. להפך, כתבתי שתי דרכים שונות שבהן אפשר לעשות את זה.
המשפט הזה מתייחס ספציפית אליך ואל אנשים שמחזיקים בעמדות שלך.
קצת צבוע מצדכם להתלונן כשאתה מקבלים את היחס שאתם נותנים לאחרים.
מה העמדות שלי ומה היחס שאני נותן ולמי להבנתך?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:19
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:15
3. לא כתבתי שאי אפשר לפתור את הבעיה הנקודתית שלנו בלי לפתור את בעיית היחס לפלסטינים. להפך, כתבתי שתי דרכים שונות שבהן אפשר לעשות את זה.
המשפט הזה מתייחס ספציפית אליך ואל אנשים שמחזיקים בעמדות שלך.
קצת צבוע מצדכם להתלונן כשאתה מקבלים את היחס שאתם נותנים לאחרים.
עמדות: אתה חושב שאין בעיה עם התעלמות מהסבל של הפלסטינים
יחס: היחס שאתה נותן להם (כלומר התעלמות), אותו יחס שאתה מתעצבן (ובצדק מוחלט) כשאתה מקבל אותו

אבל אני אשמח לשמוע שלא הבנתי טוב, ושבעצם אתה מפגין כל שישי בשיח ג'ראח

*עריכה: אני לא מכיר אותך, אני יודע עליך רק שכתבת באשכול הזה את הדברים שכתבת (שדי מדברים בעד עצמם)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  573 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:22
Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:19
עמדות: אתה חושב שאין בעיה עם התעלמות מהסבל של הפלסטינים
יחס: היחס שאתה נותן להם (כלומר התעלמות), אותו יחס שאתה מתעצבן (ובצדק מוחלט) כשאתה מקבל אותו

אבל אני אשמח לשמוע שלא הבנתי טוב, ושבעצם אתה מפגין כל שישי בשיח ג'ראח
לא חושב שאין בעיה עם התעלמות מהסבל שלהם, אני חושב שזו לא הצורה הפרקטית לטפל בבעיה המוצגת באשכול.
ואפשר להשליך את כל מה שאמרת על אנשים שצורכים בשר, ההתעלמות שלהם מהסבל של החיות (ולקיחת החלק הפעיל בו) הוא אותו יחס שאתה מתעצבן כשזה נוגע לפלסטינים, אז לשיטתך אין זה מקומם להלין על יחס לפלסטינים
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:28 ואפשר להשליך את כל מה שאמרת על אנשים שצורכים בשר, ההתעלמות שלהם מהסבל של החיות (ולקיחת החלק הפעיל בו) הוא אותו יחס שאתה מתעצבן כשזה נוגע לפלסטינים, אז לשיטתך אין זה מקומם להלין על יחס לפלסטינים
לא נראה לי כל כך חד וחלק שחיות הן באותו מעמד כמו בני אדם, אבל אם אתה רוצה לדון בזה אתה מוזמן לפתוח אשכול.
מה שכן מוזר (מאוד מאוד) זה אנשים שמתקוממים על היחס לבעלי החיים, אבל אין להם בעיה עם מה שקורה עם הפלסטינים, ואפילו לוקחים בזה חלק.
אבל זה כבר באמת לאשכול אחר.

אני שמח שהגענו להבנה הדדית, גם אם אנחנו לא מסכימים על כלום.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  573 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:35
Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:28 ואפשר להשליך את כל מה שאמרת על אנשים שצורכים בשר, ההתעלמות שלהם מהסבל של החיות (ולקיחת החלק הפעיל בו) הוא אותו יחס שאתה מתעצבן כשזה נוגע לפלסטינים, אז לשיטתך אין זה מקומם להלין על יחס לפלסטינים
לא נראה לי כל כך חד וחלק שחיות הן באותו מעמד כמו בני אדם, אבל אם אתה רוצה לדון בזה אתה מוזמן לפתוח אשכול.
מה שכן מוזר (מאוד מאוד) זה אנשים שמתקוממים על היחס לבעלי החיים, אבל אין להם בעיה עם מה שקורה עם הפלסטינים, ואפילו לוקחים בזה חלק.

אתה החלטת שאין לי בעיה עם מה שקורה עם הפלסטינים למרות שאמרתי כבר כמה פעמים נראה לי שזה לא כך.
אגב, גם מבחינת חלק גדול מ"היהודים הטובים" הפלסטינים לא באותו מעמד כמו היהודים
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  573 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:01
יש דרך לשפר את צורת הסיקור והיחס להפועל ואנשים במדינה יצטרכו ללמוד להפריד בין הדברים , אם זה במוח או בכוח
איך אפשר לעשות את זה בכוח?
מבחינה טכנית, איך זה עובד? איך אתה *מכריח* מישהו לעשות כזה שינוי תודעתי?
פספסתי את ההודעה הזו, אכן בעייתי להכריח מישהו לעשות שינוי תודעתי, כוונתי הייתה לצורך העניין ליצור הרתעה שתמנע מאוהדים לתקוף אוהדים של קבוצות אחרות ע"י אכיפה וענישה למשל, ובכך לשפר את היחס.
גם שינוי תודעתי הוא אפשרי, עם הסברה, סיקור נרחב וזכוכית מגדלת על אירועים אלימים
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:38
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:35

1. אתה החלטת שאין לי בעיה עם מה שקורה עם הפלסטינים למרות שאמרתי כבר כמה פעמים נראה לי שזה לא כך.
2. אגב, גם מבחינת חלק גדול מ"היהודים הטובים" הפלסטינים לא באותו מעמד כמו היהודים
1. actions speak louder than words, ועל אותו משקל הדברים שאדם אומר כשהוא מביע את דעתו מעידים עליו יותר מהדברים שהוא מצהיר על עצמו
בכל מקרה, אם טעיתי אז סליחה. כאמור, לא מכיר אותך, אני רק מסיק את המסקנות שלי מהדברים שכתבת פה.
2. ודאי, ולכן אותם אנשים הם חלאות גזעניות ואשפת אדם

אבל זה כבר ממש ממש ממש לא רלוונטי לאשכול
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  573 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:51

1. actions speak louder than words, ועל אותו משקל הדברים שאדם אומר כשהוא מביע את דעתו מעידים עליו יותר מהדברים שהוא מצהיר על עצמו

1.לא יודע מאיזה דברים שאמרתי אתה מסיק שלא איכפת לי מהסבל של הפלסטינים.
2.אז מה זה אומר עליך כשאתה בוחר לנקוט בעמדה שהסבל של החיות נחשב פחות מסבל של בני אדם ( או אם תרצה במעמד פחות יותר)
3. כל הדיון הזה לא רלוונטי לאשכול לדעתי, מה שטענתי מלכתחילה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:58
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 20:51

2.אז מה זה אומר עליך כשאתה בוחר לנקוט בעמדה שהסבל של החיות נחשב פחות מסבל של בני אדם ( או אם תרצה במעמד פחות יותר)
1. מכל מה שכתבת פה (בינתיים גם בדקתי מה כתבת בוולטון. דעתי לא השתנתה)
2. עדיין לא אמרתי מה *אני* חושב על העסק הזה, אבל מי שחושב כמו שכתבתי קודם זה אומר עליו שהוא חושב שחיות אינן חשובות כמו בני אדם. שכל אחד יחליט עד כמה זה מזעזע אותו.
3. זהו, שהוא כל הזמן גולש לכיוונים שמשיקים, אבל אפשר פשוט להחליט שנפסיק לדבר על עצמנו\אחד על השני, ונתרכז בדברים שקשורים (אפילו קצת) לנושא האשכול
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  250 לייקים

בסופו של יום, התקשורת רוצה לנרמל את ביתר כי היא בעד המדינה ואנחנו נחשבים נגד המדינה
אתמול ברכבת הביתה ילד בן 8 התחיל לקלל אותי ולתת לי בעיטות וששאלו אותו למה הוא עושה את זה הוא אמר שאני אנטישמי, כי ככה לימדו אותו
הפועל הם הכי מסוכנים ושונאי ישראל, ביתר הם גיבורי המדינה ונפש יהודית טהורה
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  573 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 21:01

2. עדיין לא אמרתי מה *אני* חושב על העסק הזה, אבל מי שחושב כמו שכתבתי קודם זה אומר עליו שהוא חושב שחיות אינן חשובות כמו בני אדם. שכל אחד יחליט עד כמה זה מזעזע אותו.
3. זהו, שהוא כל הזמן גולש לכיוונים שמשיקים, אבל אפשר פשוט להחליט שנפסיק לדבר על עצמנו\אחד על השני, ונתרכז בדברים שקשורים (אפילו קצת) לנושא האשכול
1. עבר זמן לא מועט מהפעם האחרונה שדיברתי על פלסטינים בוולטון, לא יודע בדיוק לאיזה דברים אתה מתכוון אבל אני יכול לומר לך שההשקפה שלי די השתנתה לגבי הסוגיה הזו בחודשים האחרונים, כך שמה שכתבתי שם לא בהכרח רלוונטי
3. כמה זה נוח לומר שנפסיק לדבר על עצמנו כשאתה קובע כל הדיון דברים לא נכונים על מה שאני חושב ומחפש הודעות שלי מלפני שנה בפורום אה?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 21:07
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2023, 21:01

1. עבר זמן לא מועט מהפעם האחרונה שדיברתי על פלסטינים בוולטון, לא יודע בדיוק לאיזה דברים אתה מתכוון אבל אני יכול לומר לך שההשקפה שלי די השתנתה לגבי הסוגיה הזו בחודשים האחרונים, כך שמה שכתבתי שם לא בהכרח רלוונטי
3. כמה זה נוח לומר שנפסיק לדבר על עצמנו כשאתה קובע כל הדיון דברים לא נכונים על מה שאני חושב ומחפש הודעות שלי מלפני שנה בפורום אה?
בוא נשאיר את האשכול הזה לנושא שלו, ובשביל הדיון על עצמנו נפתח אשכול חדש במקום אחר (אם זה באמת על עצמנו\אחד על השני אז נראה לי בקנסו)

ואני שמח לשמוע שדעתך השתנתה, עוד לפני שאני יודע איך ולאיזה כיוון. אנשים שמסוגלים לשנות דעה זה כבר מרגש.
:rose:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדHapolo
ofer23
קיבל.ה  32 לייקים

האדס כתב:פשוט ביזיון שהדבר הזה עובר לסדר היום.
אוהדים עוברים לינץ, כוסות, בקבוקים, מצתים נזרקים לדשא בערימות, קריאות גזעניות לצ׳יבוטה, זיקוק נורה על אוהדים, אוהדים פורצים לחדר הלבשה.
וכלום. נאדה. אפס ביקורת, אפס שאלות, אפס התעסקות בנושא.
כתבים עלובים, אתם הפרצוף של המדינה הדוחה הזו.
כותרת אשכול שאיננה נכונה והודעה פותחת הכוללת אי דיוקים בעובדות בלשון המעטה.
שני הסרטונים המדוברים של תקיפת אוהדי הפועל שודרו שוב ושוב בערוצי הטלוויזיה, כמו גם ציון אירוע פריצת אוהדים אל עבר חדר ההלבשה של בית”ר והקריאות הגזעניות כלפי צ’יבוטה. כתבות על זה היו במהדורות חדשות הערב בערוצים 11, 12, 13. גם בתוכניות אקטואליה אחר הצהריים. וגם בערוץ ספורט 5 שוחחו על זה בהרחבה בתוכניות חמש באוויר ומגרש פתוח. בכל הדיונים והכתבות הללו נשמעה ביקורת נוקבת כלפי האירועים האלימים החמורים הללו.
לרשום ״התעלמות״, ״כלום״, ״נאדה״, ״אפס ביקורת״ - לא הופך את זה לעובדות.
הביקורת רצוי שתהיה עניינית ופרקטית - וכזו הובעה על ידי אחד מאוהדי הפועל שהותקפו (שראיינו אותו בחלק מהכתבות ששודרו) - כוחות האבטחה והשיטור היו צריכים להתמקד באבטחת האוהדים מחוץ לטדי לאחר המשחק, אבל עיקר האבטחה היתה במגרש והאירועים הקשים בהתאם.

Sent from my iPad using Tapatalk
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

בינתיים דניאל עמרם התותח מפרסם את תמונת ושם החייל החלאה שתקף את האוהד שלנו אתמול - נסיאל מרלל. נאחל למצ״ח בהצלחה

לא יודע איך מוסיפים תמונה, יכולים להיכנס לטלגרם או טוויטר של דניאל עמרם
נערך לאחרונה על ידי Segev ב 04 אוקטובר 2023, 02:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
ארז שדה
קיבל.ה  663 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 04 אוקטובר 2023, 01:15
תוקפים ובוכים " לא יודע מה קרה לי" עלאק, נמאס שהתוקף משחק אותה מסכן , אתה לא הקורבן פה.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

עמית כתב: 03 אוקטובר 2023, 21:01 בסופו של יום, התקשורת רוצה לנרמל את ביתר כי היא בעד המדינה ואנחנו נחשבים נגד המדינה
אתמול ברכבת הביתה ילד בן 8 התחיל לקלל אותי ולתת לי בעיטות וששאלו אותו למה הוא עושה את זה הוא אמר שאני אנטישמי, כי ככה לימדו אותו
הפועל הם הכי מסוכנים ושונאי ישראל, ביתר הם גיבורי המדינה ונפש יהודית טהורה
ומדהים אותי כל פעם חדש כמה זה הפוך. אצלי ביחידה המון לוחמים היו אוהדי הפועל וחלקם מצביעי שמאל ובג'וב היו אוהדי ביתר בשפע משומה (כמובן שזאת רק דוגמא קטנה ואני לא מכליל).
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

רווי כתב: 04 אוקטובר 2023, 08:31
אצלי ביחידה המון לוחמים היו אוהדי הפועל וחלקם מצביעי שמאל

שמאל ציוני זה כזה קריקטורה
הצבא שלך מבצע פשעי מלחמה כל יום כחלק מטיהור אתני נרחב ואתה בוכה על אוהדי בית"ר?
אנטי ביתר לשעבר
ונרקומן
קיבל.ה  151 לייקים

אמה גולדמן כתב: 04 אוקטובר 2023, 09:36

טיהור אתני. לא פחות.
חולה נפש
נערך לאחרונה על ידי ונרקומן ב 04 אוקטובר 2023, 09:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 6 לייקיםרוויcholoXaviL.STenacious Dליאור א.
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

אתה בן אדם הזוי
הפוסט קיבל 3 לייקיםונרקומןTenacious Dליאור א.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

אתמול בחדשות 12 כתבה לא קצרה שמדברת על כל הטוב של אוהדי ביתר במשחק, יותר רעש מבדרך כלל
cholo
קיבל.ה  23 לייקים

אתה בכל אשכול תבוא ותסיט את הדיון על הכאב של העם הפלסטיני?
מתערב שאתה גר בצהלה וחושב שבגלל שאתה נוסע לשייח ג׳ארח מדי פעם, אתה איזה עילוי מוסרי.
מוזמן ללכת להלחם עם החמודים האלה ולגור אצלם, מעניין איך יקבלו אותך (וגם לכתוב בפורום השדים שלהם)
הפוסט קיבל 6 לייקיםרוויXaviL.STenacious Dונרקומןליאור א.
רק הפועל
קיבל.ה  1472 לייקים

איך הם הופכים את זה לפוליטי ממשלת החלאות פה , זה ממש מביך
ונרקומן
קיבל.ה  151 לייקים

רק הפועל כתב: 04 אוקטובר 2023, 10:40 איך הם הופכים את זה לפוליטי ממשלת החלאות פה , זה ממש מביך
אוי ואבוי אם יהפכו את הפועל לצד במאבק הפוליטי הזה. אנחנו לא שמאל, לא ימין, לא מזרחי ולא אשכנזי, לא דתי ולא חילוני. אני שנים מנהל את הוויכוח הזה בלי הפסקה.
אנחנו הפועל וזה הכל
הפוסט קיבל 3 לייקיםXaviרוויcholo
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 אוקטובר 2023, 14:48 אולי.
להגיד לך שאני יודע מה צריך לעשות? ממש לא, אבל זו פעם ראשונה שאני באמת חושש ולא מרגיש כאילו יש כאן בכיינות מוגזמת מצד אוהדי הפועל.
האמת שאני לא קונספירטור אבל די מסכים איתכם הפעם.
הייתי שלשום בטדי בפעם ה15 בערך.
מאז ומתמיד אני זוכר שם משטרה אגרסיבית אבל למען האמת - די יעילה.
אתמול-מתחילת המשחק היס"מ והסדרנים עמדו רק מול הצפוני.ליד המזרחי לא היו שוטרים בכלל.בסוף כשהקופים התחילו לדפוק שם בכלובים אז הם זזו למזרחי.
בבון ילדון פורץ לדשא רץ אלינו וחוזר - שוטר אשכרה מחבק אותו ומחזיר אותו ליציע.
סבלנות בהתגרויות שלהם ליד הגדר שלא זכורה לי משם אף פעם.
בסוף המשחק - המשטרה שחררה אותנו הכי מהר שזכור לי.
לא היה כוח לחכות לשאטל כי כולם נסעו אז הלכנו דבוקה גדולה יחסית לתנכ"י ברגל וים בבונים שם,המשטרה ממש לא היתה בכל מקום כמו בעבר.היה נראה מאד שכונה יחסית לטדי.
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

ונרקומן כתב: 04 אוקטובר 2023, 10:52
רק הפועל כתב: 04 אוקטובר 2023, 10:40 איך הם הופכים את זה לפוליטי ממשלת החלאות פה , זה ממש מביך
אנחנו לא שמאל, לא ימין, לא מזרחי ולא אשכנזי, לא דתי ולא חילוני.
כל מילה!!!
תכף יבואו לך פה כל אלה שגדלו על ברכי מפאי ויגידו לך שהיסטורית הפועל זה שמאל קודם כל.. מראש אני אומר לכם שאתם טרחנים מעפאנים.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

Xavi כתב: 04 אוקטובר 2023, 10:24 בן גביר החלאה אפילו לא מתאמץ להראות ממלכתיות או מקצועיות
אשכרה אומר בין השורות אנחנו רוצים לזיין את אוהדי הפועל
הוא חושב שהפועל זה שמאל, אין סיבה אחרת.

כל זיף פנים שלו, כל מילה שהוא מוציא מהפה המכוער והמסריח מדלקות שלו, זה חישוב פוליטי
ונרקומן
קיבל.ה  151 לייקים

רווי כתב: 04 אוקטובר 2023, 10:55
ונרקומן כתב: 04 אוקטובר 2023, 10:52
אנחנו לא שמאל, לא ימין, לא מזרחי ולא אשכנזי, לא דתי ולא חילוני.
כל מילה!!!
תכף יבואו לך פה כל אלה שגדלו על ברכי מפאי ויגידו לך שהיסטורית הפועל זה שמאל קודם כל.. מראש אני אומר לכם שאתם טרחנים מעפאנים.
אוקיי, וביתר זו התנועה המזרחית, ומכבי זה הדתית. (מי כמוך באליהם אדוני)
עברו מאה שנה מהשטות הזאת של הקומוניזם ובממוצע 3 דורות התחלפו. זה כבר לא זה וטוב שכך.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

אז למה בן גביר מצהיר נגדנו הצהרות?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

אתם דנים פה בשאלות החשובות של האם צריך או לא צריך לערב פוליטיקה בספורט, האם הפועל צריכה שיהיה לה צביון פוליטי כזה או אחר וכו' וכו'.
דיון חשוב ויפה.
הבעיה היא שהוא לא רלוונטי.
הפוליטיקה כבר מזמן בספורט, והפועל כבר מזמן נבחרה כשעיר לעזאזל של הממשלה היודו-נאצית הראשונה.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=449888
איתמר בן גביר: "אוהדי הפועל ת"א באו למלחמה"
השר לביטחון לאומי לגלצ: "נגד לה פמיליה הייתה אכיפת יתר לעומת הפועל"

"אני מפריד בין מכות לאוהדים לבין בידוק קפדני שטוב מאוד שעשו", הצדיק השר את הבידוק הקפדני. "אוהדי הפועל באו למלחמה. מצאו אצלם כל כך הרבה חזיזים, רימוני עשן, אבוקות וכל מיני דברים שבאים איתם למלחמה וטוב מאוד שהמשטרה עשתה את זה. ואם כבר, על לה פמיליה עשתה אכיפת יתר ופחות מדי על אוהדי הפועל תל אביב, וכשאני נכנסתי למשרד אמרתי בצורה הכי פשוטה: לא יהיה דין אחד ללה פמיליה ודין אחר לאוהדי הפועל תל אביב".
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

וכאמור זה בן גביר
הכל זה חישוב פוליטי אצלו
כל נוד שיהיה מחושב פוליטית
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

teknoboy כתב: 04 אוקטובר 2023, 11:06 אתם דנים פה בשאלות החשובות של האם צריך או לא צריך לערב פוליטיקה בספורט, האם הפועל צריכה שיהיה לה צביון פוליטי כזה או אחר וכו' וכו'.
דיון חשוב ויפה.
הפוליטיקה כבר מזמן בספורט, והפועל כבר מזמן נבחרה כשעיר לעזאזל של הממשלה היודו-נאצית הראשונה.

"אני מפריד בין מכות לאוהדים לבין בידוק קפדני שטוב מאוד שעשו", הצדיק השר את הבידוק הקפדני. "אוהדי הפועל באו למלחמה. מצאו אצלם כל כך הרבה חזיזים, רימוני עשן, אבוקות וכל מיני דברים שבאים איתם למלחמה וטוב מאוד שהמשטרה עשתה את זה. ואם כבר, על לה פמיליה עשתה אכיפת יתר ופחות מדי על אוהדי הפועל תל אביב, וכשאני נכנסתי למשרד אמרתי בצורה הכי פשוטה: לא יהיה דין אחד ללה פמיליה ודין אחר לאוהדי הפועל תל אביב".
אל תהנדס מציאות.
זה שיש עלינו עליהום מפוליטיקאים לא הופך אותנו כקהל למזוהה עם שמאל באופן מוחלט. זה שאוהדי הפועל נוטים יותר שמאלה זה ברור, עובדתי ואין עליו ויכוח אבל אותי זה לאמעניין ואני לא מקשר בין הדברים על אף בן גביר ומיקו זהר.
תתפלא אבל יש יושבים לידך ביציע, ימיניים, דתיים חובשי כיפה ואפילו מתנחלים מהשטחים רחמנא ליצילן..
הפוסט קיבל לייק אחדונרקומן
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

רווי כתב: 04 אוקטובר 2023, 11:13
teknoboy כתב: 04 אוקטובר 2023, 11:06 אתם דנים פה בשאלות החשובות של האם צריך או לא צריך לערב פוליטיקה בספורט, האם הפועל צריכה שיהיה לה צביון פוליטי כזה או אחר וכו' וכו'.
דיון חשוב ויפה.

אל תהנדס מציאות.
זה שיש עלינו עליהום מפוליטיקאים לא הופך אותנו כקהל למזוהה עם שמאל באופן מוחלט. זה שאוהדי הפועל נוטים יותר שמאלה זה ברור, עובדתי ואין עליו ויכוח אבל אותי זה לאמעניין ואני לא מקשר בין הדברים על אף בן גביר ומיקו זהר.
תתפלא אבל יש יושבים לידך ביציע, ימיניים, דתיים חובשי כיפה ואפילו מתנחלים מהשטחים רחמנא ליצילן..
זה ברור לי וזה ברור לך, ואני מניח שאפילו מר בן גביר ה"נכבד" יודע את זה.
זה לא משנה בשום צורה לאף אחד.
נאצים צריכים מישהו לשנוא, כי זה כל מה שהם יודעים לעשות.
הם בחרו אותך.
לא תצליח לשכנע אותם אחרת, כי הרכבת כבר יצאה מהתחנה. אלה אנשים שלחזור בהם זה מבחינתם עלבון ("לא מתנצלים").
במקרה הכי טוב, מה אתה חושב שיקרה? שהם יעברו לשנוא את אוהדי הפועל כפר סבא?
בהצלחה בהמשך
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

אוהדי הפועל מותקפים על ידי שוטרים בדרבי, בלי שום סיבה לגיטימית (פרש משטרה אשכרה בא מאחורה לאוהד ומכה אותו עם אלה בראש).

מזלזלים באוהדים שלנו במשחק כדורסל, אומרים להם פתיחת שערים בשעה מסוימת ומתחילים כניסה בשער איחור. אחרי זה ממציאים ברגע שצריך דרישה לתעודות זהות. מונעים מילדים כניסה (ומכל מי שאיתם). כנראה שאם היתה כניסת אוהדים גם היו מגיעים לאלימות קשה.

אתמול, במשחק כדורסל בלי שום קהל חוץ, שוטרים ומגנומטרים.

מול זה - אוהדי בית"ר זורקים כסאות על שחקני ריינה, קללות גזעניות דוחות בקהל (נגד ערבים ושחורים), זריקה מאסיבית של חפצים למגרש במשחק נגדנו, הרבה חפצים גם פגעו ישירות בשחקנים, מחוץ למגרש תקיפות המוניות ומתועדות של אוהדים שלנו. אוהדים פורצים למגרש ומגיעים עד לחדרי ההלבשה של השחקנים בלי הפרעה.

תגובת השרים? שוטר שיגע באוהד בית"ר יפוטר. יש להפגין יותר אלימות נגד אוהדי הפועל. רוצים דם.
נערך לאחרונה על ידי feigenbaum99 ב 04 אוקטובר 2023, 11:25, נערך 4 פעמים בסך הכל.
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

גם אם נניח מקבלים את זה שהפועל לא מזוהה פוליטית, הפועל היא היריבה הכי גדולה של בית"ר, וביתר מזוהה פוליטית, אז לפוליטיקה יש קשר הדוק למצב הנוכחי

השלטון הכריז עלינו מלחמה ושיהיה לנו בהצלחה
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
ונרקומן
קיבל.ה  151 לייקים

לא הכריזו עליך מלחמה. שר שלזכותו כבר עשרות ציטוטים מביכים צעק איזה שטות ברדיו. מה גם שהוא אמר באותו משפט ש"אוהדי הפועל אחים שלי" ושהיחס צריך להיות שווה..
לא מגן ולא אגן על הדביל הזה בחיים, אבל להגיד שהשלטון הכריז מלחמה כנגד הפועל זה קצת מוגזם.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

חבל שהכחשת מציאות זה לא ענף אולימפי
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Red Wolf כתב: 04 אוקטובר 2023, 09:55 אתמול בחדשות 12 כתבה לא קצרה שמדברת על כל הטוב של אוהדי ביתר במשחק, יותר רעש מבדרך כלל
לא הבנתי אם אתה ציני או לא כשאתה אומר "הטוב". היתה כתבה שסיקרה את האלימות שלהם? הראו את הסרטונים של הנסיך נסיאל מלרר? אגב, מה שלומו? כבר בכלא 6?
InFlames
קיבל.ה  320 לייקים

ונרקומן כתב: 04 אוקטובר 2023, 11:46 לא הכריזו עליך מלחמה. שר שלזכותו כבר עשרות ציטוטים מביכים צעק איזה שטות ברדיו. מה גם שהוא אמר באותו משפט ש"אוהדי הפועל אחים שלי" ושהיחס צריך להיות שווה..
לא מגן ולא אגן על הדביל הזה בחיים, אבל להגיד שהשלטון הכריז מלחמה כנגד הפועל זה קצת מוגזם.
השר הזה הוא השר לבטחון לאומי. ואת ה"אחים אנחנו" שלו שמענו מזמן. אם זה תלוי בו היו יורים בך ובכל מי שמזוהה עם השמאל ברחוב, כנראה שכחת במי מדובר
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

Segev כתב: 04 אוקטובר 2023, 11:57
Red Wolf כתב: 04 אוקטובר 2023, 09:55 אתמול בחדשות 12 כתבה לא קצרה שמדברת על כל הטוב של אוהדי ביתר במשחק, יותר רעש מבדרך כלל
לא הבנתי אם אתה ציני או לא כשאתה אומר "הטוב". היתה כתבה שסיקרה את האלימות שלהם? הראו את הסרטונים של הנסיך נסיאל מלרר? אגב, מה שלומו? כבר בכלא 6?
הייתי ציני כמובן
הראו את הסרטונים של התקיפת אוהדים, הקריאות הגזעניות וציינו שוב את הפריצה שלהם למגרש בגמר הגביע והחילוץ של הנשיא
שליחת תגובה