חזרת הליגה?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Adom bdam
קיבל.ה  92 לייקים

oleg neduda כתב: 15 נובמבר 2023, 11:21
האדום הצורר כתב: 14 נובמבר 2023, 00:12
jonati כתב: 13 נובמבר 2023, 22:21 מה יהיה הפיצוי למנויים ולמחזיקי המיני מנוי?
באופן אישי אין לי שום ציפייה או רצון לראות החזר מהמועדון בהקשר הזה.
כנ"ל. אבל גם מבין את מי שכן ירצה
הם מקבלים פיצוי מהמדינה וצריכים לפצות אותנו. זה שלא מדברים עכשיו כי יש מלחמה, אבל צריכים לפצות בזיכוי על מנוי לעונה הבאה, כמו שעשו בקורונה.
אדום ותיק
קיבל.ה  481 לייקים

לקראת חזרת הליגה, מישהו יכול לתת תמונת מצב מלאה של הסגל כיום והצפי להלשמתו לקראת המשחק עם חיפה?
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

אדום ותיק כתב: 15 נובמבר 2023, 19:10 לקראת חזרת הליגה, מישהו יכול לתת תמונת מצב מלאה של הסגל כיום והצפי להלשמתו לקראת המשחק עם חיפה?
גייב סגל עזב, הוחלף מאמן. מעבר לזה לא היו שינויים.
כל הזרים חוזרים לארץ (חלק כבר חזרו)
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  867 לייקים

מקווה מאוד שקאיונדו שמר על כושר משחק
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  865 לייקים

סומך כתב: 16 נובמבר 2023, 14:37 מקווה מאוד שקאיונדו שמר על כושר משחק
כוסות רוח למת
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

ביתר, סכנין, חדרה ואשדוד מובילות לדחיית החזרה למגרשים
באופן אישי אני מאוד מקווה שלא תתחדש הליגה בלי אוהדים, ומקווה שהפועל תצטרף ללחצים לדחיית הליגה
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

אני בעד לחזור לשחק...

הבחירה היא לא האם לשחק אם אוהדים או לשחק בלי אוהדים אלא האם לשחק... ואני חושב שבשביל מרבית האוהדים היכולת להתנתק לשעתיים זה דבר שחשוב לנפש הרבה יותר כרגע מאשר לחזור בעוד 4 חודשים ליציע, דבר שיוכל לקרות בכל מקרה רק שיהיה במחזור ה 20 ולא במחזור ה 6. לגבי הקפאת היורדות אני חושב שזה גם נכון כי אם מחזירים את הכדורגל לא בשביל תחרות נטו אלא בשביל האסקפיזם, אתה לא יכול להעניש את מי שיפגע יותר מאחרים, ולכן מן הראוי להקפיא.

נ.ב במידה ומחליטים לדחות אני מקווה שהמועדון יארגן טורניר הכנה לליגה, אני בטוח שערוצי הספורט יקפצו על הרעיון וירכשו את זכויות השידור, יהיו ספונסרים וכו' ושיתרמו את ההכנסות למטה משפחות החטופים....
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

אין לי מילים לתאר כמה זה לא מענין אותי כרגע
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

Red Wolf כתב: 16 נובמבר 2023, 20:41 ביתר, סכנין, חדרה ואשדוד מובילות לדחיית החזרה למגרשים
באופן אישי אני מאוד מקווה שלא תתחדש הליגה בלי אוהדים, ומקווה שהפועל תצטרף ללחצים לדחיית הליגה
זה יהיה בלי אוהדים כמה חודשים בודדים, בפסח כבר יהיו מגרשים עם קהל
השחקנים צריכים ורוצים את זה(גם נאמר לי אישית משחקן…)
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

Red Wolf כתב: 16 נובמבר 2023, 20:41 ביתר, סכנין, חדרה ואשדוד מובילות לדחיית החזרה למגרשים
אני הבנתי שזה לחץ בשביל לבטל את היורדות
"תחזיקו אותי"
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  379 לייקים

בשעה 10 התחיל משחק אימון נגד מכבי פתח תקווה שמשודר בספורט 5. כרגע דקה 30 0-0, נראים יותר טוב מפתח תקווה אבל עדיין לא מספיק טוב
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  379 לייקים

Charmander כתב: 17 נובמבר 2023, 10:30 בשעה 10 התחיל משחק אימון נגד מכבי פתח תקווה שמשודר בספורט 5. כרגע דקה 30 0-0, נראים יותר טוב מפתח תקווה אבל עדיין לא מספיק טוב
דקה 40 1-0 להפועל צ'יבוטה הבקיע מבישול של אלטמן
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  865 לייקים

לא ראיתי את המחצית הראשונה אבל ההגנה במחצית השנייה מסננת אחושרמוטה, 2 מסירות והם עם מצב בעיטה מצוין ברחבה (היה 1:1 בדקה 54 או משהו כזה)
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  379 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 17 נובמבר 2023, 11:15 לא ראיתי את המחצית הראשונה אבל ההגנה במחצית השנייה מסננת אחושרמוטה, 2 מסירות והם עם מצב בעיטה מצוין ברחבה (היה 1:1 בדקה 54 או משהו כזה)
כבר 2-1 לפ"ת...
ההבדל העיקרי מהמחצית הראשונה לדעתי הוא שפתאום פ"ת משחקים, מחצית ראשונה הם לא היו קיימים, אז היה משחק קל יחסית
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

אלטמן משווה מבישול של אוזבלט
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

אזוגי כובש את השלישי
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  379 לייקים

צ'יבוטה כובש את הרביעי
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

ציבוטה עם הרביעי
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  865 לייקים

Charmander כתב: 17 נובמבר 2023, 11:18
ההוא שאמרו לו כתב: 17 נובמבר 2023, 11:15 לא ראיתי את המחצית הראשונה אבל ההגנה במחצית השנייה מסננת אחושרמוטה, 2 מסירות והם עם מצב בעיטה מצוין ברחבה (היה 1:1 בדקה 54 או משהו כזה)
כבר 2-1 לפ"ת...
ההבדל העיקרי מהמחצית הראשונה לדעתי הוא שפתאום פ"ת משחקים, מחצית ראשונה הם לא היו קיימים, אז היה משחק קל יחסית
כנראה שהיו להם 10 דקות מעולות עם לחץ כי מעבר לזה גם במחצית הזאת הם לא קיימים כל כך
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

איפה רן בנימין ורמות?
חוץ מאוזבולט גם אף אחד מהזרים לא משותף ממה שאני רואה
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  379 לייקים

oleg neduda כתב: 17 נובמבר 2023, 11:42 איפה רן בנימין ורמות?
רן בנימין וארצ'ל עם הנבחרת הצעירה, רמות לדעתי על הספסל, ומבחינת הזרים, רודריגז נחת אתמול בארץ, כנראה שעוד לא התאמן עם הקבוצה וקאיונדו, פאסי וזובאס עם הנבחרות שלהם.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

Charmander כתב: 17 נובמבר 2023, 11:45
oleg neduda כתב: 17 נובמבר 2023, 11:42 איפה רן בנימין ורמות?
רן בנימין וארצ'ל עם הנבחרת הצעירה, רמות לדעתי על הספסל, ומבחינת הזרים, רודריגז נחת אתמול בארץ, כנראה שעוד לא התאמן עם הקבוצה וקאיונדו, פאסי וזובאס עם הנבחרות שלהם.
תודה
אדום ותיק
קיבל.ה  481 לייקים

יפה!
קצת נחת בימים אלה לא מזיק.
יודעים מתי משחק האימון הבא?
לדעתי, גם ציבוטה על תקן של שחקן זר, לכן אנחנו במצבת 5 זרים שזה מה שהתקנון מתיר.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

אדום ותיק כתב: 17 נובמבר 2023, 11:53 יפה!
הוא ישראלי
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

dino כתב: 17 נובמבר 2023, 07:36
עם כל הכבוד לשחקנים, זה לא מעניין מה הם רוצים
הכדורגל שייך לאוהדים זה לא סתם סלוגן

נגיד חוזרת הליגה, עושים טקס לנרצחים?
בלי קהל? מביש
לא עושים טקס כי מחכים לקהל? מביש

חיילים בנתיים נהרגים בעזה ואנחנו משחקים כדורגל?
ומה קורה שהחזית בצפון תתפתח ללחימה? (לא רואה סרט שזה לא קורה) , מפסיקים את הכדורגל שוב?

בקיצור, הסיבה היחידה לחזרה למגרשים זה הטוטו וכסף
שימתינו עוד קצת, זה לא הזמן, ובטח לא בלי קהל

יש הרבה פתרונות אחרים שאפשר לעשות
הפוסט קיבל לייק אחדInFlames
אדום ותיק
קיבל.ה  481 לייקים

InFlames כתב: 17 נובמבר 2023, 12:19
אדום ותיק כתב: 17 נובמבר 2023, 11:53 יפה!
הוא ישראלי
טעות שלי. תודה שתיקנת.
.
הפוסט קיבל לייק אחדInFlames
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

Red Wolf כתב: 17 נובמבר 2023, 12:55
dino כתב: 17 נובמבר 2023, 07:36
עם כל הכבוד לשחקנים, זה לא מעניין מה הם רוצים
הכדורגל שייך לאוהדים זה לא סתם סלוגן

נגיד חוזרת הליגה, עושים טקס לנרצחים?
בלי קהל? מביש
לא עושים טקס כי מחכים לקהל? מביש

חיילים בנתיים נהרגים בעזה ואנחנו משחקים כדורגל?
ומה קורה שהחזית בצפון תתפתח ללחימה? (לא רואה סרט שזה לא קורה) , מפסיקים את הכדורגל שוב?

בקיצור, הסיבה היחידה לחזרה למגרשים זה הטוטו וכסף
שימתינו עוד קצת, זה לא הזמן, ובטח לא בלי קהל

יש הרבה פתרונות אחרים שאפשר לעשות
אם לא תחזור הליגה בקרוב מאוד השחקנים הזרים יעזבו וגם לא יינתן פיצוי מהמדינה, למעט אולי פיצוי זניח. מה גם שגם ההסכום מהטוטו ירד משמעותית אם לא תהיה ליגה מלאה. קבוצות שלא ישלחו שחקנים לחלת ייפגעו במיליונים. מה גם שיש שתי קבוצות במסגרת אירופאית שמן הסתם לוחצות לחזור. בקיצור, אין סרט שלא חוזרים
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

פשש 4-2
אליפות קלילה
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

אלטמן עם סיומת אלטמנית קלאסית
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

משפחתו נשארה בספרד והוא כרגיל מרואיין מבוקש. היום הוא סיפר ל-AS: "לא הייתה לי ברירה, אלא לחזור. פיפ"א לא נתנה שום הוראה בנושא הזה ואני מחויב לעמוד בחוזה שלי. אם משהו יקרה לכדורגלן זר, פיפ"א תצטרך לשאת באחריות. מדובר במדינה שנמצאת במלחמה, אני יודע שהרבה שחקנים לא רוצים לחזור".

רודריגס הבהיר: "כולם יודעים כמה אני אוהב את ישראל ושאין לי בעיה לחזור, למעשה הנה אני כאן. יכולתי לתבוע שחרור בגלל המצב ואני חושב שגם הייתי יכול לנצח בבית הדין, אבל זה לא יגיע למצב כזה - בעיקר כשמדובר במדינה ומועדון שהתייחסו אלי כל כך טוב. יחד עם זאת, אני מקווה שלכדורגלנים הזרים יתאפשר לבחור אם להישאר בישראל או לעזוב".

הספרדי סיפר שהיו לו חילוקי דעות עם הפועל תל אביב בנוגע לדבר אחד: "היה ויכוח קטן בנוגע לתאריך החזרה שלי, אני רציתי לשוב קצת יותר מאוחר. אם פתאום ידחו עוד קצת את החזרת הליגה, מה אני אעשה במשך חודש בלי לשחק?".

הקשר הוסיף: "אני בתל אביב והחיים כאן נמשכים כרגיל. כשהמטוס התחיל לנחות, הסתכלתי מהחלון וחשבתי שאולי אראה דברים בלתי רגילים, אבל זה היה רחוק מכך. מה ששונה זה שיש תמונות ומודעות ברחוב ובשדה התעופה של הישראלים החטופים. כמעט בכיתי כשראיתי את זה".

עוד אמר רודריגס: "אני מניח שהמחזור הבא יהיה מעין ניסוי, ושאם יקרה משהו הליגה תיעצר שוב. קשה מאוד לחזות איך הדברים יראו. יש למשל קבוצה כמו בית"ר ירושלים שבה אין שחקנים ערבים ולעומת זאת יש קבוצה כמו סכנין שמייצגת את המגזר הערבי. קשה לדעת איך דברים יתפתחו".

הקשר סיכם בחיוך: "אני לא הולך להתנדב לשרת את ישראל בחזית, אבל אם אצטרך להכין אוכל לחיילים, או לפתוח להם את דלת הבית שלי כדי שיוכלו לנוח קצת - אעשה זאת בשמחה
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

dino כתב: 18 נובמבר 2023, 17:43 משפחתו נשארה בספרד והוא כרגיל מרואיין מבוקש. היום הוא סיפר ל-AS: "לא הייתה לי ברירה, אלא לחזור. פיפ"א לא נתנה שום הוראה בנושא הזה ואני מחויב לעמוד בחוזה שלי. אם משהו יקרה לכדורגלן זר, פיפ"א תצטרך לשאת באחריות. מדובר במדינה שנמצאת במלחמה, אני יודע שהרבה שחקנים לא רוצים לחזור".

רודריגס הבהיר: "כולם יודעים כמה אני אוהב את ישראל ושאין לי בעיה לחזור, למעשה הנה אני כאן. יכולתי לתבוע שחרור בגלל המצב ואני חושב שגם הייתי יכול לנצח בבית הדין, אבל זה לא יגיע למצב כזה - בעיקר כשמדובר במדינה ומועדון שהתייחסו אלי כל כך טוב. יחד עם זאת, אני מקווה שלכדורגלנים הזרים יתאפשר לבחור אם להישאר בישראל או לעזוב".

הספרדי סיפר שהיו לו חילוקי דעות עם הפועל תל אביב בנוגע לדבר אחד: "היה ויכוח קטן בנוגע לתאריך החזרה שלי, אני רציתי לשוב קצת יותר מאוחר. אם פתאום ידחו עוד קצת את החזרת הליגה, מה אני אעשה במשך חודש בלי לשחק?".

הקשר הוסיף: "אני בתל אביב והחיים כאן נמשכים כרגיל. כשהמטוס התחיל לנחות, הסתכלתי מהחלון וחשבתי שאולי אראה דברים בלתי רגילים, אבל זה היה רחוק מכך. מה ששונה זה שיש תמונות ומודעות ברחוב ובשדה התעופה של הישראלים החטופים. כמעט בכיתי כשראיתי את זה".

עוד אמר רודריגס: "אני מניח שהמחזור הבא יהיה מעין ניסוי, ושאם יקרה משהו הליגה תיעצר שוב. קשה מאוד לחזות איך הדברים יראו. יש למשל קבוצה כמו בית"ר ירושלים שבה אין שחקנים ערבים ולעומת זאת יש קבוצה כמו סכנין שמייצגת את המגזר הערבי. קשה לדעת איך דברים יתפתחו".

הקשר סיכם בחיוך: "אני לא הולך להתנדב לשרת את ישראל בחזית, אבל אם אצטרך להכין אוכל לחיילים, או לפתוח להם את דלת הבית שלי כדי שיוכלו לנוח קצת - אעשה זאת בשמחה
אחלה רודריגס :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
אדום ותיק
קיבל.ה  481 לייקים

dino כתב: 18 נובמבר 2023, 17:43 משפחתו נשארה בספרד והוא כרגיל מרואיין מבוקש. היום הוא סיפר ל-AS: "לא הייתה לי ברירה, אלא לחזור. פיפ"א לא נתנה שום הוראה בנושא הזה ואני מחויב לעמוד בחוזה שלי. אם משהו יקרה לכדורגלן זר, פיפ"א תצטרך לשאת באחריות. מדובר במדינה שנמצאת במלחמה, אני יודע שהרבה שחקנים לא רוצים לחזור".

קרן אור באפלה שירדה על ההתאחדויות הבין לאומיות(פרט לגרמניה) וחלק גדול מהשחקנים בחול!
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

בספורט 5 נכתב ש7 קבוצות רוצות דחיה
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

לפי הסטורי של רודריגזס
גם פאסי פה
אז בנתיים שלוש זרים כבר פה
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

רצים לאליפות
אדום ותיק
קיבל.ה  481 לייקים

מישהו יודע מתי משחק האימון הבא של קבוצתנו ונגד מי?
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

אדום ותיק כתב: 20 נובמבר 2023, 13:18 מישהו יודע מתי משחק האימון הבא של קבוצתנו ונגד מי?
לדעתי משחק ליגה בשבת
לא?
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

ראשון
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

זה מרגיש כאילו הליגה חוזרת לפרוטוקול בלבד...
אין ממש ערך למשחקים האלו ובמיוחד שהם לא קהל.
הפוסט קיבל 5 לייקיםRed WolfהפועלshaharotונרקומןL.S
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

הזמן יעשה את שלו ואתה תרגיש ערך אחרי שנתחיל להכנס לזה עם תיקואים מעצבנים
שליחת תגובה