מארק ליונס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
indiferent
קיבל.ה  6 לייקים

מתבייש שהדבר הזה לבש את החולצה האדומה

https://www.mako.co.il/news-sport/baske ... dium=Share
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

אני התביישתי עוד לפני זה!
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

בשולי הדברים, כמובן שירשם ״אקס הפועל״ בכותרת המשנה, למרות שההישג המשמעותי שלו היה אליפות עם ראשון לציון.
אחלה ערוץ הספורט.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

בכתבה רואים אותו מצטלם עם צעיף שכתוב עליו פלסטין בצבעי הדגל שלהם. לא הבנתי מה הבעיה
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

מה הבעיה?
הוא תמך בפלסטין בזמן שהוא שיחק בהפועל?
כי כל אדם שעובר על הכתבה ברפרוף וקורא ״אקס הפועל תומך פלסטין״ וגולל ורואה אותו עם חולצה אדומה, עושה ישר את ההקשר שגם ככה התקשורת פה יצרה במוח של האנשים ב-20 שנה האחרונות. אחרי שכל החרא הזה שאנחנו עוברים יגמר, ונפגוש שוב שוטרים אלימים ושונאים, תזכרו שיש מי שדואג כל הזמן לטפטף בכאילו ״בטעות״ שהפועל זה שמאל, תומכי ערבים ובמקרה הזה תומכי מחבלים רצחניים. כמובן כמובן, מטעם ״מערכת ערוץ הספורט״. אח״כ תביאו את הכתבים שלהם לפודקאסט ותראו כמה שהם ״בסדר״.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

עדיין לא הבנתי מה הבעיה בדגל פלסטין.
מה גם שדי ברור שסתם שמו עליו צעיף בחגיגות.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

מניח שהוא לא באמת מתעניין... וזורם עם המועדון / קהל...

זה לא שהוא עשה משהו יזום...
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

אהבתי את התגובה שלו.

כולם פסיכים.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 4 לייקיםgershonblackwaterסומךits-sick
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

הוקיץ' כתב: 22 אוקטובר 2023, 18:06 עדיין לא הבנתי מה הבעיה בדגל פלסטין.
הבעיה היא במה שהאדס כתב
לנסות ליצור זיהוי ששחקני הפועל ואי לכך אוהדי הפועל הם תומכי מחבלים
ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

מבאס, אבל במצרים הוא לא יכול לשים דגל ישראל על עצמו, גם אם הוא מראשי הציונות
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

בני12 כתב: 22 אוקטובר 2023, 19:32
הוקיץ' כתב: 22 אוקטובר 2023, 18:06 עדיין לא הבנתי מה הבעיה בדגל פלסטין.
הבעיה היא במה שהאדס כתב
לנסות ליצור זיהוי ששחקני הפועל ואי לכך אוהדי הפועל הם תומכי מחבלים
בעיני זה קשקוש, אף אחד לא עושה שום זיהוי כזה.
בכל אופן, דיברתי על פותח האשכול שמתבייש שהוא שיחק פה. למה?
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyits-sick
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

הבעיה בדגל פלסטין שזו אומה שחגגה כולה רצח של ילדים, אונס של נערות וטבח של משפחות שלמות. ואני עוד עדין בתיאורים.
שילכו לאלף עזאזל כל הפלסטינים. נגמרה האמפתיה לעם הזה. לא אומר שאני רוצה להרוג אותם (כי אני לא זבל אנושי כמוהם) אבל מה הבעיה עם הדגל הזה? דגל שמייצג רק רע.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

לגבי זה שמה שרשמתי זה ״קשקוש״ (תודה על הטענה העניינית), לך תקרא קצת על מסגור תקשורתי. לא יזיק לך על אף הנחרצות שלך בנושא.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

וואו
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

אני אגיד, בעדינות, שאין דבר כזה אומה שלמה שתומכת במעשה מסוים ועצם העובדה שאתה חושב שאתה יודע מהו הלך הרוח ברחוב הפלסטיני (עד כמה שאפשר להגדיר דבר כזה) בגלל שראית כמה סרטונים בטלגרם, מעיד בעיקר עליך ופחות עליהם.
בדיוק כמו שספורטאי ישראלי שמתעטף בדגל ישראל לא הופך אותו לתומך בכיבוש, כך גם דגל פלסטין לא הופך אף אחד לתומך ברצח תינוקות.

לגבי מסגור תקשורתי, זה לא שאני חושב שאין דבר כזה, אלא שזה לא מתקיים פה. קראו לו אקס הפועל כי בראש ובראשונה הוא אקס הפועל. פה הוא שיחק את מספר המשחקים הגדול ביותר בארץ ואפילו שיחק פה בשתי קדנציות שונות. בפוש שהם שלחו אגב, קראו לו אקס הפועל וראשון.
אין לי שום סנטימנטים לגוף התקשורתי הזה, אבל פה מדובר בעיני בפרנויה נטו.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךits-sickFrenzyKarl Marx
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

השחקן שהכי שנאתי בהפועל אי פעם, בלי קשר לתמונות האלה.
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

הוקיץ' כתב: 23 אוקטובר 2023, 10:56 אני אגיד, בעדינות, שאין דבר כזה אומה שלמה שתומכת במעשה מסוים ועצם העובדה שאתה חושב שאתה יודע מהו הלך הרוח ברחוב הפלסטיני (עד כמה שאפשר להגדיר דבר כזה) בגלל שראית כמה סרטונים בטלגרם, מעיד בעיקר עליך ופחות עליהם.
בדיוק כמו שספורטאי ישראלי שמתעטף בדגל ישראל לא הופך אותו לתומך בכיבוש, כך גם דגל פלסטין לא הופך אף אחד לתומך ברצח תינוקות.

לגבי מסגור תקשורתי, זה לא שאני חושב שאין דבר כזה, אלא שזה לא מתקיים פה. קראו לו אקס הפועל כי בראש ובראשונה הוא אקס הפועל. פה הוא שיחק את מספר המשחקים הגדול ביותר בארץ ואפילו שיחק פה בשתי קדנציות שונות. בפוש שהם שלחו אגב, קראו לו אקס הפועל וראשון.
אתה יודע? לא. אז אני מניח הפוך ממך. אם שנינו לא יודעים, כי עד כמה שזכור לי אתה לא גר בשטחים, אז נסכם ששנינו אוחזים בדעה שונה על האנשים האלו מעכשיו. לעולם כנראה לא נדע מי צודק ומי לא. לא ראיתי שום סרטון בטלגרם (אין לי גם טלגרם). אני יודע לעשות 1+1, אבל שוב בוא נסכם שלא נסכים.
לגבי המסגור, לדעתי זה עונה אחד לאחד להגדרה של מסגור תקשורתי. ובכלל, למי לעזאזל איכפת מה מארק ליונס חושב או לא חושב? חסר להם אייטימים? דאגו טוב מאוד למצוא את התמנוה הנכונה ואת הטקסט הנכון. גלדסטון בטח מבסוט, אחים אנחנו בעת הזו כמובן.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  740 לייקים

האדס כתב: 23 אוקטובר 2023, 11:43
הוקיץ' כתב: 23 אוקטובר 2023, 10:56 אני אגיד, בעדינות, שאין דבר כזה אומה שלמה שתומכת במעשה מסוים ועצם העובדה שאתה חושב שאתה יודע מהו הלך הרוח ברחוב הפלסטיני (עד כמה שאפשר להגדיר דבר כזה) בגלל שראית כמה סרטונים בטלגרם, מעיד בעיקר עליך ופחות עליהם.

אתה יודע? לא. אז אני מניח הפוך ממך. אם שנינו לא יודעים, כי עד כמה שזכור לי אתה לא גר בשטחים, אז נסכם ששנינו אוחזים בדעה שונה על האנשים האלו מעכשיו. לעולם כנראה לא נדע מי צודק ומי לא. לא ראיתי שום סרטון בטלגרם (אין לי גם טלגרם). אני יודע לעשות 1+1, אבל שוב בוא נסכם שלא נסכים.
לגבי המסגור, לדעתי זה עונה אחד לאחד להגדרה של מסגור תקשורתי. ובכלל, למי לעזאזל איכפת מה מארק ליונס חושב או לא חושב? חסר להם אייטימים? דאגו טוב מאוד למצוא את התמנוה הנכונה ואת הטקסט הנכון. גלדסטון בטח מבסוט, אחים אנחנו בעת הזו כמובן.
אין פה אמת יחסית שאתה חושב ככה והוא ככה. אתה פשוט טועה. כמו שכתב הוקיץ' "אין דבר כזה אורמ שלמה שתומכת במעשה מסוים". וגם לא חסרות עדויות של פלסטינים שנגד הסיפור הזה גם בגלוי.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

כמו שאמרתי, אני פשוט לא מאמין שעמים שלמים הם טובים או רעים והדגל הפלסטיני הוא כזה שמייצג את העם ולא את חמאס.
לצורך העניין, אחת החברות הטובות שלי בעולם הזה היא ערביה שמזדהה כפלסטינית ומזדהה עם הדגל הזה, ויחד עם זאת היא אחד מהאנשים הכי שוחרי שלום שהכרתי בחיי.

לגבי את מי מעניין מה מארק ליונס חושב, אם לא שמת לב כל מה שעיתונות הספורט מתעניינת בו בימים אלה זה מי "בעדנו" ומי "נגדנו". לא ראיתי שהתלוננת כשדיווחו על כל התגובות של חוסה רודריגז בעד ישראל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyסומך
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

מעריך מאוד את החברה שלך, רק אומר שזה בדיוק כמו דוגמאת סרטון הטלגרם. טיפה בים, שלא אתה ולא אני יודעים מה היא מעידה.

שמתי לב, ועדיין לא ראיתי אף כתבה שממסגרת בצורה צינית כזו כמו ״אקס הפועל ת״א״ וישר תמונה עם דגל פלסטין.
למה שאני אתלונן על מסגור חיובי כלפי הקבוצה שאני אוהד? מה אני מטומטם? לא נראה לך הגיוני שאני אתלונן כשאראה משהו שפוגע בי, ו״אשמח״ במקרה הפוך?
חוץ מזה שיש פה הבדל קטנטן, רודריגז שחקן הפועל ת״א בפועל לעומת מארק ליונס, שאיך לומר לא ממש נמצא פה או קשור לישראל כרגע.
שליחת תגובה