הפועל - בדאלונה, 22.11 רביעי 20:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

רק הפועל כתב: 26 נובמבר 2023, 11:45 אם הוא מסיים בלי תואר באמת שלדעתי צריך להיפרד , היה לו הרבה זמן ויש לו עדיין מספיק זמן לשפר את הבעיות שהיו עוד מהעונה שעברה (בעיקר בהגנה ) בשביל לבנות פה קבוצה מנצחת
נו באמת...

יש שתי קבוצות עשירות ממך בהרבה
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

El dudernio כתב: 26 נובמבר 2023, 21:24
רק הפועל כתב: 26 נובמבר 2023, 11:45 אם הוא מסיים בלי תואר באמת שלדעתי צריך להיפרד , היה לו הרבה זמן ויש לו עדיין מספיק זמן לשפר את הבעיות שהיו עוד מהעונה שעברה (בעיקר בהגנה ) בשביל לבנות פה קבוצה מנצחת
נו באמת...

לירושלים נתנו בראש בכיף עונה שעברה בפליאוף (גם אז היה להם יותר כסף ) ובעניין מכבי אני לא צריך להזכיר את ה38 הפרש , יש לנו כסף להתמודד איתם זה כבר פחות. משנה באמת התקציב ברמה הזו לדעתי אנחנו גם יכולים לשלם כרגע 500 אלף ויותר לשחקן אם באמת נרצה (ואם נצטרך) הסגלים של מכבי וירושלים כרגע לא נראים כמו משהו שאי אפשר להתמודד איתו
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

רק הפועל כתב: 26 נובמבר 2023, 22:25
נו באמת...

לירושלים נתנו בראש בכיף עונה שעברה בפליאוף (גם אז היה להם יותר כסף ) ובעניין מכבי אני לא צריך להזכיר את ה38 הפרש , יש לנו כסף להתמודד איתם זה כבר פחות. משנה באמת התקציב ברמה הזו לדעתי אנחנו גם יכולים לשלם כרגע 500 אלף ויותר לשחקן אם באמת נרצה (ואם נצטרך) הסגלים של מכבי וירושלים כרגע לא נראים כמו משהו שאי אפשר להתמודד איתו
ותזכיר לי עם כמה תארים סיימת שנה שעברה?
בסופו של דבר הפסד למכבי או לירושלים הוא דבר שמתקבל על הדעת ולא כישלון שחובה להיפרד בגללו
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Nati כתב:גם אם נזכה העונה בתואר/ים,יהיו כאלו שיגידו שזה למרות פרנקו,לא בזכותו.
כמו שאמרתי בעונה שעברה, והעונה בגלל הנסיבות זה מתעצם - אם הוא מסיים עם תואר הוא ראוי להישאר פה בשנים הקרובות.
אם לא מקווה להיפרד כידידים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

El dudernio כתב: 26 נובמבר 2023, 22:35

נו באמת...

בסופו של דבר הפסד למכבי או לירושלים הוא דבר שמתקבל על הדעת ולא כישלון שחובה להיפרד בגללו
בסןף הבצורת בתארים חייבת להסתיים מתישהו ולכן לדעתי כן כדאי לשקול את זה במידה ולא נסיים עם אף תואר ביד , צריך לזכור גם שעופר ינאי רוצה להפוך אותנו לאימפריה שתגיע ליורוליג בסוף (גם אמר שרוצה שנזכה בו מתישהו באיזה ראיון ) אז השאיפות והציפיות בהתאם
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

לא חושב שאפשר יהיה לשפוט מישהו על מה שיהיה בעונה הזאת, לא לחיוב ולא לשלילה.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

רק הפועל כתב: 27 נובמבר 2023, 00:06
El dudernio כתב: 26 נובמבר 2023, 22:35

בסןף הבצורת בתארים חייבת להסתיים מתישהו ולכן לדעתי כן כדאי לשקול את זה במידה ולא נסיים עם אף תואר ביד , צריך לזכור גם שעופר ינאי רוצה להפוך אותנו לאימפריה שתגיע ליורוליג בסוף (גם אמר שרוצה שנזכה בו מתישהו באיזה ראיון ) אז השאיפות והציפיות בהתאם
נכון...

ואם במשך 3-4 שנים נעמיד תקציבים כמו השנה ולא נזכה בכלום זה יהיה כישלון.. אבל להגיד שאם לא נזכה העונה זה לא רציני
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

מילפורד כתב: 27 נובמבר 2023, 19:03 לא חושב שאפשר יהיה לשפוט מישהו על מה שיהיה בעונה הזאת, לא לחיוב ולא לשלילה.
אכן מדובר בעונה שבה הכדורסל נדחק לשוליים לעומת החדשות המזוויעות, נקווה שיהיה שיפור במצב עוד העונה אבל התקוות הן לגבי העונות הבאות, בשורות טובות לכולם.
שליחת תגובה