יורוקאפ, מחזור 11 - שאר המשחקים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  994 לייקים

אם בגמר נפגשות שתי קבוצות שסיימו במיקום זהה מבתים שונים אז הביתיות נקבעת לפי המאזן הכללי.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

בני12 כתב: 14 דצמבר 2023, 13:45
רדנקו כתב: 14 דצמבר 2023, 11:59 אם מסיימים במקום שני אז פוגשים את המקום הראשון בבית השני (גראן קנאריה כנראה) רק בשלב חצי הגמר לסדרה בלי יתרון ביתיות ואם עוברים אותם אז כנראה את פריז בגמר שוב בלי יתרון ביתיות.
אם מסיימים במקום הראשון, פוגשים רק בגמר את פריז או גראן קנאריה לסדרה עם יתרון ביתיות.
אם מסיימים במקום השלישי זה מצב מאוד מסוכן, כי אז פוגשים בסיבוב הראשון את המקום השישי בבית המקביל, שבקלות יכול להיות טורק טלקום (שרחוקה כרגע ניצחון אחד מהמקום השישי). זו קבוצה שאם תחזור לכושר (ונראה שזה מה שמתחיל לקרות) לא הייתי רוצה לפגוש למשחק אחד, בטח ובטח אם לא יהיה בדרייב אין אלא במגרש בלי קהל.
אם עוברים את המשחק הזה פוגשים את המקום השני בבית המקביל שוב בלי יתרון ביתיות ורק אז - זוכים לקבל סדרה מול פריז בחצי הגמר ושוב בלי יתרון ביתיות.
ממש אסור לנו להגיע למקום השלישי.
למה אם נסיים במקום הראשון בבית ונפגוש בגמר את גראן קנריה יהיה לנו יתרון ביתיות ?
זה לא תלוי במאזן שלהם ?
כרגע צריך שהם יפסידו עוד לפחות משחק אחד ושנעבור אותם מבחינת הפרש סלים (כרגע יתרון משמעותי להם) או שיפסידו פעמיים.
אתה צודק כמובן.
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

הלך המומנטום כתב: 14 דצמבר 2023, 14:49 אם בגמר נפגשות שתי קבוצות שסיימו במיקום זהה מבתים שונים אז הביתיות נקבעת לפי המאזן הכללי.
ואם המאזן הכללי זהה אז לפי הפרש סלים
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  994 לייקים

בני12 כתב: 14 דצמבר 2023, 17:15
הלך המומנטום כתב: 14 דצמבר 2023, 14:49 אם בגמר נפגשות שתי קבוצות שסיימו במיקום זהה מבתים שונים אז הביתיות נקבעת לפי המאזן הכללי.
אני מניח שכן.
אחרי זה נכנסים כבר למחוזות שאני לא מכיר
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

הלך המומנטום כתב: 14 דצמבר 2023, 19:28
בני12 כתב: 14 דצמבר 2023, 17:15
אני מניח שכן.
אחרי זה נכנסים כבר למחוזות שאני לא מכיר
אני לא מניח.
זה מה שכתוב באתר

BKT EuroCup tiebreakers

When all teams have played each other twice:

Best record in head-to-head games between all tied teams.
Higher cumulative score difference in head-to-head games between all tied teams.
Higher cumulative score difference for the entire regular season.
Higher total of points scored for the entire regular season.
Higher sum of quotients of points in favor and points against of each match played in the regular season.
שליחת תגובה