צעירי הפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
דוגיס
קיבל.ה  396 לייקים

חאלס חייבים להגיד את האמת זה לא זה!
אני יודע שיש פה כמה שיתעצבנו אבל אותי פחות מעניין שנים שאנחנו נותנים להם ציאנסים והם מטיילים במגרש.
לפני כמה שנים נצחנו את מכבי חיפה 3 והצעירים שלנו נתנו משחק וואו ואף אחד לא ידע שזה הדבר הכי נורא שקרה לנו, משם החליטו שהולך להיות לנו דור זהב.
אנחנו כבר כמה שנים בונים על משהו שהוא לא קיים. בשנים האחרונות שיחקנו במדינה יותר משחקים בלי קהל מאשר עם קהל אז לחץ של קהל לא השפיע עליהם, לחץ של מועדון גדול כבר אין אנחנו שנים בפליאוף תחתון. אתה גם לא רואה אותם שורפים את הדשא מה שאתה רואה זה שהם מקבלים אדומים של ילדים זבל,בקושי מחברים פס וחלשים פיזית כאילו באמת למה אנחנו עוד בונים עליהם נתנו להם את כל ההזדמניות שבעולם.
אני אומר לכם כל אחד מהשמות האלה
סניור, ארצל, בניימין, אל ים, ישראלוב ורמות לא רואים דקה דשא במועדנים כמו פתח תקווה נתניה אפילו סכנין וריינה. כאילו באמת למה ממשיכים לתת ולתת זה לא זה חאלס הביאו ילד מהיציע של אשדוד נראה שתי רמות מעליהם. תוציאו אותם להשאלה שנה שנתיים ותיבנו אם באמת יש משהו אם לא חאלס תשחררו ולדעתי זה יקרה רק אם אבוקסיס יבוא וחן סול יזוז הצידה.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

בגדול אתה צודק
אבל
אם פתחת אשכול על הצעירים בוא נפרק את זה רגע
לא משנה מה, אי אפשר לשחק עם יותר מ2 צעירים בהרכב, אולי 3 אם אחד מהם כבר הוכיח את עצמו
אצלנו מגיעים למצב של 5-6 שחקני הרכב, ובעצם אנחנו משחקים עם נוער מחוזק

סניור - לדעתי קיבל הכי הרבה הזדמנויות, בכל מיני עמדות על המגרש, בכולם היה גרוע לא מתאים לרמה, רוצים להשאיל סבבה, רוצים למכור גם סבבה
ארצ׳ל - עונה ראשונה בבוגרים, התחיל טוב ויש ירידה ביכולת כמו כל הקבוצה שלא מאומנת, לדעתי עם מאמן טוב דווקא יכול להיות טוב ולהמשיך לקבל קרדיט בעמדה שלו (!) ולא כל משחק לשים אותו בעמדה אחרת (שוב חוזר עניין המאמן)
בנימין - אין שם כלום, לא זוכר פעולה אחת טובה שלו בהפועל, להשאיל / למכור
אל ים - היה פוטנציאל, כרגע הוא חושך, כן להשאיר במועדון ולתת מעט דקות במצב שהפועל מובילה - אין מצב כזה? לא להעלות אותו להציל את המולדת כי זה לא יקרה
ישראלוב - שחקן בוגרים, הבעיה שלו זה הפציעות ולא הגיל
רמות - נתונים פיזים בעיתיים, ועדיין לדעתי דווקא לא מקבל מספיק קרדיט, אף שחקן בטח לא שחקן נוער יכול להראות משהו בסוף משחק כשאתה בפיגור, להתחיל לתת יותר דקות משחק ואז להחליט
בונה - הוא עוד אצלנו? אם כן להגיד יפה שלום

ארי כהן (סוף סוף הושאל)
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

דוגיס כתב: 01 פברואר 2024, 09:59 חאלס חייבים להגיד את האמת זה לא זה!
אני יודע שיש פה כמה שיתעצבנו אבל אותי פחות מעניין שנים שאנחנו נותנים להם ציאנסים והם מטיילים במגרש.
לפני כמה שנים נצחנו את מכבי חיפה 3 והצעירים שלנו נתנו משחק וואו ואף אחד לא ידע שזה הדבר הכי נורא שקרה לנו, משם החליטו שהולך להיות לנו דור זהב.
אנחנו כבר כמה שנים בונים על משהו שהוא לא קיים. בשנים האחרונות שיחקנו במדינה יותר משחקים בלי קהל מאשר עם קהל אז לחץ של קהל לא השפיע עליהם, לחץ של מועדון גדול כבר אין אנחנו שנים בפליאוף תחתון. אתה גם לא רואה אותם שורפים את הדשא מה שאתה רואה זה שהם מקבלים אדומים של ילדים זבל,בקושי מחברים פס וחלשים פיזית כאילו באמת למה אנחנו עוד בונים עליהם נתנו להם את כל ההזדמניות שבעולם.
אני אומר לכם כל אחד מהשמות האלה
סניור, ארצל, בניימין, אל ים, ישראלוב ורמות לא רואים דקה דשא במועדנים כמו פתח תקווה נתניה אפילו סכנין וריינה. כאילו באמת למה ממשיכים לתת ולתת זה לא זה חאלס הביאו ילד מהיציע של אשדוד נראה שתי רמות מעליהם. תוציאו אותם להשאלה שנה שנתיים ותיבנו אם באמת יש משהו אם לא חאלס תשחררו ולדעתי זה יקרה רק אם אבוקסיס יבוא וחן סול יזוז הצידה.
:rose:
הכשלון הוא בקונספציה של "נבנה קבוצה ממצטיני הנוער" ופימפום של השנים האחרונות כמה הנוער שלנו אדיר. בצרוף של התרפקות על הבלחות עבר כמו - תינוקות קשטן. או "תינוקות פרגוסון" ומחשבה שהחומר שיש אצלנו יכול לחקות את ההבלחות האלה.
חיפה ומכבי שיש להן קבוצות נוער שולטות מצליחים לשלב בודדים, ובגכ רק אחרי שהוכיחו עצמם בקבוצת בת או השאלה בליגת העל לפחות לשנה.
פת שיש לה מחלקת נוער לתפארת וגם היא ניסתה לבנות עצמה על הנוער מתנדנדת בין הליגות ומשחמשת בעיקר לממכר שחקנים. גם שם הבינו שחייבים בקבוצה הבוגרת שלד בוגר ומנוסה ואי אפשר להתבסס רק על הנוער.
אשדוד- כנל, שחקני הנוער המצטיינים, משמשים למכירה לקבוצות אחרות.
אצלנו ההתבססות על כמות כזאת גדולה של שחקני נוער נובעת גם משיקול כלכלי טהור. כולם מקבלים משכורת חייל ונחסכות כ 5 משכורות של שחקני בוגרים חסכום של מאות אלפי שח בתקציב.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  221 לייקים

Red Wolf כתב: 01 פברואר 2024, 10:08 בגדול אתה צודק
אבל
לא משנה מה, אי אפשר לשחק עם יותר מ2 צעירים בהרכב, אולי 3 אם אחד מהם כבר הוכיח את עצמו

סניור - לדעתי קיבל הכי הרבה הזדמנויות, בכל מיני עמדות על המגרש, בכולם היה גרוע לא מתאים לרמה, רוצים להשאיל סבבה, רוצים למכור גם סבבה
ארצ׳ל - עונה ראשונה בבוגרים, התחיל טוב ויש ירידה ביכולת כמו כל הקבוצה שלא מאומנת, לדעתי עם מאמן טוב דווקא יכול להיות טוב ולהמשיך לקבל קרדיט בעמדה שלו (!) ולא כל משחק לשים אותו בעמדה אחרת (שוב חוזר עניין המאמן)
אל ים - היה פוטנציאל, כרגע הוא חושך, כן להשאיר במועדון ולתת מעט דקות במצב שהפועל מובילה - אין מצב כזה? לא להעלות אותו להציל את המולדת כי זה לא יקרה
רמות - נתונים פיזים בעיתיים, ועדיין לדעתי דווקא לא מקבל מספיק קרדיט, אף שחקן בטח לא שחקן נוער יכול להראות משהו בסוף משחק כשאתה בפיגור, להתחיל לתת יותר דקות משחק ואז להחליט

ארי כהן (סוף סוף הושאל)
מסכים לגבי הכל חוץ מבנימין.
אני חושב שבדומה למה שרשמת על ארצ׳ל כשבנימין משחק בעמדה שלו הוא לא רע ויש שם פוטנציאל.
רוב העונה הוא פשוט משחק או על קו ימין (שנגד בית״ר בסיבוב הראשון עבד לא רע, אבל חוץ מזה לא הסתדר שם בכלל) או כקשר מרכזי במערך של שני קשרים או שלושה עם אייבינדר וזה שם עליו המון אחריות הגנתית שאין לו את הנתונים הפיזיים בשבילה.
אני חושב שכשיחק מתחת לחלוץ (נגד הפתח תקוויות) היה לא רע והצטרף יפה להתקפה.
אם ישחק בשלישיית קישור עם רודריגז וגנאים הוא יכול לבוא הרבה יותר לידי ביטוי.
אולי עדיין לא כשחקן הרכב קבוע, אבל כשחקן רוטציה לגמרי.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

קודם כל, בקשר לברכה האחרונה, כמו באשכול אחר, אומר גם פה: אני לא אשמח אם אבוקסיס ינחיל את אמונתו וידחוק את חן סול. חן סול בתפקיד שהוא מעל אבוקסיס ואשמח שזה ישאר ככה. התחילו משהו, התחילן איזשהי דרך למספר שנים שמאמינים בה ועברה חצי שנה. נעשו טעויות פה ושם, אבל אני חושב שבצוות המקצועי/ניהולי ידעו שיהיו טעויות וידעו שבדרך שהולכים, יהיו עליות ומורדות בחלוקת אחוזים כזו או אחרת. גם עניין הצעירים. מישהו יודע מה בודקים? על איזה נתונים מסתכלים? על מה עוקבים? או שאנחנו קוף מהיציע שמה שהוא מצליח לקלוט זה האחד ועוד אחד הפשוט שלו ואז הוא חושב שהאמת שלו היא האמת.
אם אני חן סול והמינצים, אני נשאר חזק בדרך והדרך שלי לא יכולה להיןת מותנת רק בתוצאות על הדשא שכולם רואים או ברעשי רקע של קהל.
מי שפחות אוהב יכול גם לוותר ולא לעשות מנוי. זאת אפשרות לבטא את מירמוריו ודעתו המקצועית
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

ודוגיס, בעניין הלחץ, הלחץ עם הקהל אומנם מתגבר, אבל זה לא הדבר היחיד שיוצר לחץ
הפועל, גם אם היא תהיה בלאומית, היא במיינד שלה מועדון גדול ומועדון שהמערכת מסביב והתקשורת וברור שגם קהל, דורשת ממך הצלחה והצלחה מיידית, בדיוק כמו הלחץ שאתה נמצא בו בימים אלו, שאתה זורק כל פרוייקט שלא יהיה ורוצה הצלחה מיידית כאן ועכשיו.
ככה שצעירים כמו בנימין או סניור, סביר שיהיה להם יותר פשוט ורגליים קלילות דווקא במועדונים כמו אשדוד, חדרה.

ובעניין טוריאל
הוא בחור טוב, נאה למראה ובאמת שחקן בפריצה, אבל הוא בן 23
אל ים, סניור בנימין ושות בני 19
קצת הבדל בכל זאת
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

Red Wolf כתב: 01 פברואר 2024, 10:08 בגדול אתה צודק
אבל

ארי כהן (סוף סוף הושאל)
מה שכתבת נכון מאוד,הבעיה היא שצריך שחקנים במקומם.את מי נביא?
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

יש עניין של מעטפת הקבוצה לשחקנים צעירים. חלאיילי בחיפה, תורג׳מן אצל הנבלות, אוסקר לפניו, סטויאנוב וגאנח בב״ש
בכל הקבוצות האלה יש שחקנים שהם מספיק טובים ואיכותיים כדי לתת לשחקנים צעירים לפרוח, להוריד מהם קצת את הציפיות ולתת לה להתקדם בקצב הרבה יותר הגיוני.
אי אפשר לקחת כמה צעירים כישרוניים ולבסס עליהם קבוצה בעידן הכדורגל המודרני. זה פשוט לא עובד. לפחות לא אצל הכדורגלן הישראלי.
אני אישית חושב שרן בנימין וארצ,ל בעלי פוטנציאל גדול להיות שחקנים טובים ולא הייתי משחרר אותם אלא נותן להם להיות חלק מהרוטציה
במקרה של החבר׳ה האחרים, עדיף להשאיל לשנה שנתיים ולהבין מה באמת יש להם ברגליים. לפעמים לראות את סניור ואל-ים זה כלכך עצוב שאני לא מבין איך הם הגיעו לכדורגל בוגרים בכלל.
צריך לומר שרואים שלא הסבירו להם כדורגל בחודשים האחרונים, הם לא מבינים איפה לעמוד והמהלכים שלהם לרוב באיחור או בלחץ מאוד גדול ואנחנו נוטים לאבד יותר כדורים כשהכדור ברגליים שלהם.
כרטיסים אדומים - כל כך הרבה לשחקנים הצעירים כי אין מאמן שילמד אותם לשחק חכם, להשאיר רגליים על הקרקע. להבין שהרבה יותר קל לחטוף כדור על הדשא מכדור קופץ בחצי גובה. המהלכים האלה עלו לנו בהרבה נקודות השנה.
חייבים חינוך מחדש כל הצעירים ודחוף. אם זה לא יצליח, לא קרה כלום, אפשר לעשות עליהם אחלה כסף במכירות לחדרה, פ״ת וקבוצות כאלה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

תירוץ לחץ לא ממש מתקבל. סורי. מי שהולך לספורט מקצועני צריך לדעת שיש לחץ.
שחקנים טובים באמת יודעים להתגבר על הלחץ, שם הם נמדדים.

כפי שאמרו לפניי - לקחו קצת קדימה מדי את עניין שילוב הצעירים. הפועל בגדול היא נוער מחוזק והדבר הזה חייב להיפסק כי הוא גורם גם לקבוצה וגם לשחקנים הצעירים להיראות מגוכחים.
לא יותר משחקן או שניים צעירים צריכים להיות באופן קבוע בהרכב. הם לא יכולים להיות חצי מההרכב גם לא שליש. אלא אם הם הוכיחו את עצמם כמאד מתאימים (ויש כאלו).

רק כדי להבין את האבסורד - מישהו מדמיין בכלל את הפועל ת"א בכדורסל עולה עם אייל הראל וגל שטרנברג(שאני באמת אוהב אותם) באופן קבוע בהרכב בלי קשר ליכולת שלהם ומשחקים 35 דקות כל משחק גם מול הגדולות?
בתיאוריה זה נחמד והכל אבל זה יגרום להרבה הפסדים, ירידת ביטחון, ופגיעה גם בהם וגם בקבוצה. או בקיצור - מה שקורה בכדורגל.

מועדון כמו הפועל ת"א לא יכול להיות נוער מחוזק. הוא צריך להיות מורכב משחקנים טובים (ומאמן ברמה גבוהה) ונוער שמשתלב בהתאם ליכולת. כל ניסיון אחר לקדם צעירים יגרום למה שרואים עכשיו.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
דוגיס
קיבל.ה  396 לייקים

dino כתב: 01 פברואר 2024, 12:19 קודם כל, בקשר לברכה האחרונה, כמו באשכול אחר, אומר גם פה: אני לא אשמח אם אבוקסיס ינחיל את אמונתו וידחוק את חן סול. חן סול בתפקיד שהוא מעל אבוקסיס ואשמח שזה ישאר ככה. התחילו משהו, התחילן איזשהי דרך למספר שנים שמאמינים בה ועברה חצי שנה. נעשו טעויות פה ושם, אבל אני חושב שבצוות המקצועי/ניהולי ידעו שיהיו טעויות וידעו שבדרך שהולכים, יהיו עליות ומורדות בחלוקת אחוזים כזו או אחרת. גם עניין הצעירים. מישהו יודע מה בודקים? על איזה נתונים מסתכלים? על מה עוקבים? או שאנחנו קוף מהיציע שמה שהוא מצליח לקלוט זה האחד ועוד אחד הפשוט שלו ואז הוא חושב שהאמת שלו היא האמת.
אם אני חן סול והמינצים, אני נשאר חזק בדרך והדרך שלי לא יכולה להיןת מותנת רק בתוצאות על הדשא שכולם רואים או ברעשי רקע של קהל.
מי שפחות אוהב יכול גם לוותר ולא לעשות מנוי. זאת אפשרות לבטא את מירמוריו ודעתו המקצועית
עזוב נו איזה דרך סיבוב שלם לשים מאמן שהידע שלו כמו של מורה לספורט זה דרך.
בסוף כדורגל זה דבר פשוט ומי שפועל ככה גם מגיע לתוצאות. לא נראה לי שחן סול והלאמה האלה היו כאלה גאוני כדורגל שראו דברים אחרים מהאוהד הפשוט. מציירים לנו תמונה של שינוי ודרך זה יפה להגיד אבל רואים שעושים שם טעויות של אנשים שפשוט לא מבינים בכדורגל. והצעירים שלנו נכון הם בני 19 אבל גם שהיו בני 17 אמרתי שזה לא זה וגם שהם יהיו בני 23 אני אגיד אותו דבר לא ראיתי מהם משהו שאני יכול להגיד וואו זה הולך להיות שחקן ברמה ארופאית הגג שאני אומר עליהם זה שחקן ליגה לאומית. דיי תשנו גישה תתחילו להשאיל אותם להחזיר אותם אחרי שנה שנתיים מי שיהיה טוב ולתת לו לאט לאט תראה איך הקבוצה תיהיה טובה וגם הצעירים שיעברו את זה יהיו יותר טובים.
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

7even כתב:תירוץ לחץ לא ממש מתקבל. סורי. מי שהולך לספורט מקצועני צריך לדעת שיש לחץ.
שחקנים טובים באמת יודעים להתגבר על הלחץ, שם הם נמדדים.

כפי שאמרו לפניי - לקחו קצת קדימה מדי את עניין שילוב הצעירים. הפועל בגדול היא נוער מחוזק והדבר הזה חייב להיפסק כי הוא גורם גם לקבוצה וגם לשחקנים הצעירים להיראות מגוכחים.
לא יותר משחקן או שניים צעירים צריכים להיות באופן קבוע בהרכב. הם לא יכולים להיות חצי מההרכב גם לא שליש. אלא אם הם הוכיחו את עצמם כמאד מתאימים (ויש כאלו).

רק כדי להבין את האבסורד - מישהו מדמיין בכלל את הפועל ת"א בכדורסל עולה עם אייל הראל וגל שטרנברג(שאני באמת אוהב אותם) באופן קבוע בהרכב בלי קשר ליכולת שלהם ומשחקים 35 דקות כל משחק גם מול הגדולות?
בתיאוריה זה נחמד והכל אבל זה יגרום להרבה הפסדים, ירידת ביטחון, ופגיעה גם בהם וגם בקבוצה. או בקיצור - מה שקורה בכדורגל.

מועדון כמו הפועל ת"א לא יכול להיות נוער מחוזק. הוא צריך להיות מורכב משחקנים טובים (ומאמן ברמה גבוהה) ונוער שמשתלב בהתאם ליכולת. כל ניסיון אחר לקדם צעירים יגרום למה שרואים עכשיו.
לא יודע אם אפשר להשוות את הכדורגל של שנות ה70 לכדורגל של היום.
אבל סתם דוגמא
בשנות ה70 היינו קבוצה חלשה ולוזרית ברמות.
בקיץ 77 הגיע אלינו יוסלה מירמוביץ,לקח לו כמה חודשים להבין שעם שחקני הבוגרים לא נגיע לשום מקום.הוא התחיל לשלב שחקנים מקבוצת הנוער.בעונת 78/79 יותר ויתור הקבוצה התחילה להתבוסס על השחקנים הצעירים(זה אפילו הגיע למצב שבסיבוב השני הוא הוציא שייע מההרכב).
יוסלה נתן את הקבוצה לג׳ימי ואייל אקשטיין.בקיץ 79 הכריש הגיע וזרק את כול הזקנים(מלבד ב׳זה ודרייפוס)את מה שעשו אותם הצעירים בשנות ה80 רשום בהיסטוריה של הקבוצה.
ר.ש
קיבל.ה  375 לייקים

די עם הנוער. הם לא ברמה. לא ייתכן שכל שחקן נוער בינוני מקבל כל כך הרבה דקות בהפועל. מילא איזה טאלנט או שניים.
וכן, גם הקטע עם האדומים קשור לגיל ולחוסר ניסיון.
רואה שחורות המקורי
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

אני חושב שהגיע הזמן להפנים ששחקני הבית שלנו ברמה מאוד נמוכה והגיע הזמן להתפכח, למכור אותם ואולי לעשות קצת כסף. אין לזה עוד מקום אצלנו בקבוצה.
השחקני בית פשוט לא טובים. מה שנראה טוב בנוער לא אומר שיראה טוב בבוגרים וזה כבר כמה שנים שנותנים להם לשחק וואלה קיבלנו מהם כלום ואפילו את המילה התפתחות אי אפשר לומר עליהם.
הפועל תל אביב זה לא מועדון של ניסויים ואולי הקהל תריך לצעוק את זה יותר חזק.
הפוסט קיבל לייק אחדHapolo
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

פשוט עולה פחות כסף לבסס סגל על שחקנים עם משכורות חייל. הצעירים האיכותיים באמת לא נשארים אצלך אחרי גיל 20
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
תעיף ליציע
קיבל.ה  118 לייקים

בשניה שהם עוזבים את המועדון הם יהיו שחקנים טובים
בליגה.
זה מועדון רקוב שכלום לא צומח בו למעט מקרים חריגים
בהחלט.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

"הניסנוב השאירו מחלקת נוער לתפארת" , ראינו לאן לקחה אותנו מחלקת הנוער הזו.
צריך להתחיל להביא שחקני כדורגל, כשיהיו שחקני נוער מוכשרים אתם תראו את זה. עד אז המעבר מהנוער לבוגרת צריך לעבור דרך השאלה לליגה שניה
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostרדפוקס
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3756 לייקים

צעירים שהם לא עילוי צריכים להיות מושאלים לשנתיים ואז לנסות להרוויח את מקומם.
רובם הגדול לא עילוי ולא קרובים לשם.
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

רדפוקס כתב: 24 פברואר 2024, 16:20 צעירים שהם לא עילוי צריכים להיות מושאלים לשנתיים ואז לנסות להרוויח את מקומם.
יש צעירים הרבה יותר מרשימים בקבוצות אחרות, אכלנו אותה בגלל היח"ץ מהמונדיאליטו בקיץ
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3756 לייקים

אדום כתב: 24 פברואר 2024, 16:27
רדפוקס כתב: 24 פברואר 2024, 16:20 צעירים שהם לא עילוי צריכים להיות מושאלים לשנתיים ואז לנסות להרוויח את מקומם.
יש צעירים הרבה יותר מרשימים בקבוצות אחרות, אכלנו אותה בגלל היח"ץ מהמונדיאליטו בקיץ
היחידים שהם בגדר עילוי שהיו פה בשנים האחרונות זה ליידנר ואולי ישראלוב/למקין וגם מהם אכלנו הרבה חרא.
כל השאר לא מתקרבים אליהם אפילו והאכילו אותנו הרבה יותר חרא.
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

קבוצה כמונו צריכה 2-3 צעירים שישתלבו בסגל
לא להוביל מועדון ולא להיות באנקרים בהרכב
שליחת תגובה