הסימנים שעל הקיר (אלו שבחרנו להתעלם מהם)

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

1. לתת את המפתחות לבניית הפועל ת״א החדשה לאדם חסר ניסיון כמו חן סול.
2. להחתים את עמרי אלטמן כ-franchise player.
3. לתת לשחקני נוער את המפתחות להוביל את הבוגרים ולגלות פעם אחר פעם שהם לא בשלים. ולא להכין תכנית חלופית לזה.
4. להחתים בלם שלא היה מספיק טוב לליגה השניה בצרפת.
5. להחתים מאמן חסר ניסיון ואז לתת לו ללכת בלי להביא מחליף ראוי.
6. לתת לשחקן הכי טוב שלך בקישור ללכת ביום האחרון של חלון ההעברות בלי להביא לו מחליף.
7. להחתים שחקנים ברמה של ליגה לאומית כפתרון לבעיות מקצועיות.
8. להתעכב עם החתמת מאמן לקבוצה ולתת לשחקנים, לקהל ולמועדון כולו להדרדר למקום של אובדן ביטחון טוטאלי.

אלו בעייני הדברים שהביאו אותנו לאיפה שאנחנו היום (ויש עוד המון דברים קטנים שאפילו לא התחלתי לדבר עליהם).
כל טעות כזו, כשהיא עומדת לבד, לא אמורה לגרום למועדון להגיע למצב כזה.
שכולן מתרחשות יחד, זה פשוט סוף ידוע מראש.

זה לא נושא שאמור להיות ״הנה מה שצריך לעשות כדי לצאת מזה״.
כי ההערכה שלי שאנחנו כרגע, כמו בעונה שעברה, תלויים בעיקר בחולשה של אחרים.
ב-2017 זה לא הספיק אגב.

:sh-cry:
הפוסט קיבל 6 לייקיםyosDe NirogershonקפבלנקהHapoloavivx2
Xavi
קיבל.ה  680 לייקים

תהפכו את זה איך שתרצו. הסגל שקיים כרגע צריך לתת תוצאות טובות בהרבה
זה או מנטלי או פשוט קבוצה לא מאומנת
הפוסט קיבל 12 לייקיםdinoRed GhostכרוביתCarajoshaharotCharmanderOfir136El dudernioקפבלנקהונרקומןL.Sהסבתא של הפועל
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

מפנה אותך לסעיפים 3 (אדום היום), 2 (זה השחקן שעלה מהספסל להציל אותנו, כן?), 8 (קבוצה עם ביטחון של פחית שימורים), 4 (רחבת 16 להשכרה) ומעל הכל סעיף-6 (קישור אמצע של ליגה לאומית).
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

עןמרי אלטמן בקבוצה אחרת נותנת לפחןת 10 שערים העונה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1084 לייקים

אל באנדי כתב: 24 פברואר 2024, 20:06 עןמרי אלטמן בקבוצה אחרת נותנת לפחןת 10 שערים העונה
לא
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
joshsoos
קיבל.ה  178 לייקים

מי התעלם? דברים נכתבו, גם על ידי.
וזה לא מנחם אותי שצדקתי, כמו עם בעלים קודמים שגם עליהם כתבתי ישר. בעיקר עצוב.
זו הקארמה של המועדון, כמו השיר שהיה נהוג בחילופים כשהייתי ילד- בן זונה יוצא ובן זונה נכנס.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

joshsoos כתב: 24 פברואר 2024, 20:08 מי התעלם? דברים נכתבו, גם על ידי.
וזה לא מנחם אותי שצדקתי, כמו עם בעלים קודמים שגם עליהם כתבתי ישר. בעיקר עצוב.
זו הקארמה של המועדון, כמו השיר שהיה נהוג בחילופים כשהייתי ילד- בן זונה יוצא ובן זונה נכנס.
אתה לא. הרוב כן. אתה עוד מגיח פה בכמה זמן להתווכח. אני הקזתי פה דם השנה.
הרגשתי צורך לסגור חשבון עם חבורת הנאיבים פה. תכף יעבירו לי את זה לקנסו.
joshsoos
קיבל.ה  178 לייקים

אני מחכה לאוגוסטוס...
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

אל באנדי כתב: 24 פברואר 2024, 20:06 עןמרי אלטמן בקבוצה אחרת נותנת לפחןת 10 שערים העונה
מה? הבן אדם לא מהיר משחקני הגנה של מכבי פתח תקווה
נערך לאחרונה על ידי אדום ב 24 פברואר 2024, 20:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

האדס כתב: 24 פברואר 2024, 19:47 1. לתת את המפתחות לבניית הפועל ת״א החדשה לאדם חסר ניסיון כמו חן סול.
2. להחתים את עמרי אלטמן כ-franchise player.
3. לתת לשחקני נוער את המפתחות להוביל את הבוגרים ולגלות פעם אחר פעם שהם לא בשלים. ולא להכין תכנית חלופית לזה.
4. להחתים בלם שלא היה מספיק טוב לליגה השניה בצרפת.
5. להחתים מאמן חסר ניסיון ואז לתת לו ללכת בלי להביא מחליף ראוי.
6. לתת לשחקן הכי טוב שלך בקישור ללכת ביום האחרון של חלון ההעברות בלי להביא לו מחליף.
7. להחתים שחקנים ברמה של ליגה לאומית כפתרון לבעיות מקצועיות.
8. להתעכב עם החתמת מאמן לקבוצה ולתת לשחקנים, לקהל ולמועדון כולו להדרדר למקום של אובדן ביטחון טוטאלי.

אלו בעייני הדברים שהביאו אותנו לאיפה שאנחנו היום (ויש עוד המון דברים קטנים שאפילו לא התחלתי לדבר עליהם).
כל טעות כזו, כשהיא עומדת לבד, לא אמורה לגרום למועדון להגיע למצב כזה.
שכולן מתרחשות יחד, זה פשוט סוף ידוע מראש.

זה לא נושא שאמור להיות ״הנה מה שצריך לעשות כדי לצאת מזה״.
כי ההערכה שלי שאנחנו כרגע, כמו בעונה שעברה, תלויים בעיקר בחולשה של אחרים.
ב-2017 זה לא הספיק אגב.

:sh-cry:
הטעויות בסעיפים 1 , 3 ו-6 הן הטעויות המשמעותיות ביותר.
לא ניתן לקדם את הקבוצה עם הטעויות בסעיפים 1 ו-3.
סביר מאד להניח שכל עוד זה המצב הקבוצה תהיה רק במאבקי תחתית ואף גרוע מכך.
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

הסימנים שעל הקיר, מועדון גדול עם תקציב מוגבל, בתסביך שהוא עדיין מועדון גדול, עם אוהדי אלטראס הכי זבל שיש בכל הליגות. עם ניהול כושל שכולו פוזות, שימצא את עצמו בליגה לאומית, וימשיך לפנטז שהוא מועדון גדול.
אין לו שום עתיד בלי כסף גדול.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםפומפה
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

כסף גדול מביא אליפות.
כסף כמו שלנו צריך להביא מאבק על מקומות 4-6.
אבל אפשר להמשיך לבלוע את גלולת הכסף, מבין שזה מנחם חלק ממכם.
15.5.2010
קיבל.ה  13 לייקים

כבר כמעט 10 שנים אותו תרחיש, החלפנו הנהלות, מאמנים, אין ספור שחקנים. המועדון הזה חולה ואי אפשר לרפא אותו.
רק להרוס ולבנות מחדש
יהלום14אדום
קיבל.ה  559 לייקים

מינצברג בעצמו אמר שיש להו תקציב של 50+ מיליון (לא ממש קונה את זה אבל גם סביבות 40 זה תקציב לא רע). עם תקציב כזה אפשר לבנות קבוצה נהדרת, בטח לא כזו שבנויה על קשר אחד נורמלי, שברוב חכמה נתנו לו ללכת ללא מחליף, ושחקני הגנה איטיים ובינוניים.
הטיעון הזה של הכסף כבר מיצה את עצמו מזמן.
יאללה הביתה!!!
קובי
קיבל.ה  63 לייקים

האדס כתב: 24 פברואר 2024, 20:39 כסף גדול מביא אליפות.
כסף כמו שלנו צריך להביא מאבק על מקומות 4-6.
אבל אפשר להמשיך לבלוע את גלולת הכסף, מבין שזה מנחם חלק ממכם.
פה אתה טועה.
אי אפשר.
כשמטרה של הבעלים שלך היא לעשות עליך כסף, וגם כשאתה במצב גרוע הוא מושך כל חודש 50,000 ש"ח. זה לא יקרה.
הכל נמדד בשורת רווח והפסד וככה זה נראה.
אז מביאים אחד כמו חן סול בשקל, שאין לו שמץ של מושג בכדורגל במקום להביא מנהל שמגיע מהמקצוע.

היום המצב של המועדון מבחינת בעלות הוא יותר גרוע מבעבר. לא נפטרת מהניסנובים ובנוסף יש לך את קבוצת ה WORLD CLASS. זה רק הולך ומסתבך.
נ.ב בקשר לתקציב (כסף כמו שלנו). אל תאמין למה שהבעלים מפזרים בתקשורת. רק בקבוצות הקטנות הבעלים מפמפמים כמה ים כסף הם מוציאים מהכיס.
לא שחר, גולדהאר או אלונה מספרים כמה הם מוציאים. כי הם באמת מוציאים הרבה ולא צריכים לקנות את האוהדים.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

joshsoos כתב: 24 פברואר 2024, 20:13 אני מחכה לאוגוסטוס...
קודם כל זה נראה קטסטרופה. אין מילים. מביך ומבזה זה מילים קטנות.
וואלה 5 בדרבי פחות מביך מהיום.
זה היה משחק של החברה בשכונה.

אבל אתה זוכר מה אמרתי כן? לא טענתי שאנחנו טובים או משהו כזה. בגדול אמרתי שמוקדם לשפוט ושהיו סימנים שיש כיוון לדבר הזה ושהמבחן הסופי יהיה עונה הבאה.
אנחנו לא בסרט כמו דלתות מסתובבות, אבל לדעתי אם וולאקניס היה נשאר לא היינו מגיעים לכאן.
Having said that אין ספק בכלל שכרגע הנבואה שלך מדוייקת. אי אפשר להתווכח עם העובדות, וסיפורים אפשר לספר עד מחר.
ברור לגמרי שההחלטות המקצועיות שהתקבלו מאז הם מחדל ניהולי נוראי. נוראי.
ואין ספק שהסיפור שלנו הרבה יותר עמוק מכדורגל וטקטיקה.
הפכנו לבית קברות לשחקנים.
מועדון גמור.

אני מקווה שיושבים שם ומבינים שצריך ריסטרט מוחלט ובעיקר שאנשים מנוסים מאוד ומוכשרים מאוד יהיו בראש הפירמידה.
זה עסק למתקדמים מאוד מאוד. בטח לא לטירונים
הפוסט קיבל 4 לייקיםRed WolfRed Ghostרדפוקספומפה
Niro
קיבל.ה  323 לייקים

15.5.2010 כתב: 24 פברואר 2024, 20:55 כבר כמעט 10 שנים אותו תרחיש, החלפנו הנהלות, מאמנים, אין ספור שחקנים. המועדון הזה חולה ואי אפשר לרפא אותו.
רק להרוס ולבנות מחדש
אין פה משהו קוסמי וזה לא גורל. נפלנו על בעלים שהשוני בינם ובין הניסנובים בניהול הסגל אפסי.
אלה הביאו חלוץ מהליגה הוייטנאמית ואלה הביאו חלוץ מהליגה האסטונית.
אלה הביאו בלם מהליגה הגינאית ואלה הביאו מגן מנבחרת אוגנדה הצעירה או בלם מהליגה הצרפתית השלישית.
אלה מכרו את רוסה שהיה הכי טוב בסגל ברגע שיכלו, ועכשיו קיבלנו אותו הדבר עם רודריגז.

נקווה שמשפחת מינצברג תפנים שההשקעה שלהם בצניחה כמו הקריירה של אל ים ויבינו ששחקנים זה הדבר הכי חשוב בקבוצת כדורגל. אם לא, נמשיך עוד כמה שנים להשתכשך בחרא.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1084 לייקים

אני יותר
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

KingAlpaca כתב: 24 פברואר 2024, 22:39
אני יותר
אפשר לטפל בזה. יש תרופות מעולות בלי תופעות לוואי יחסית
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1084 לייקים

איזה?
האדום הצורר:
וינסנט
קיבל.ה  244 לייקים

מקום עבודה שמתנהל כמו בית זונות וכל אחד עושה בו מה שהוא רוצה, לא יתפקד. כשכל העובדים כולל כולם יהיו חרוצים, קשובים למי שאחראי עליהם, וגם מי שאחראי עליהם יהיה כזה וידע לנהל אותם נכון, אז אפשר לראות את התוצר. זה הסיפור העונה, אני גם חושב שהסגל בסדר, הבעיה ששחקנים זורקים זין, לא עושים הגנה, לא משקיעים וזאת התוצאה. שחקנים כמו אוזבולט, אלטמן, ציבוטה לפעמים, אייבינדר, אל ים. מקבלים יותר מידי אהבה מהקהל על כלום, על איזה ציוץ בטוויטר פעם בכמה חודשים הם נהפכים לאהובי הקהל. שחקנים בינוניים שבליגה פח הזאת חייבים לקחת אותנו למעלה אבל אף מאמן העונה לא הצליח לחבר אותם נכון ולדרוש מה שצריך.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3756 לייקים

ואני לאוגוסט...
טכנית לארז
קיבל.ה  1616 לייקים

אני לא חושב שהסגל בסדר.
יש לנו אמצע של ליגה לאומית והבלמים שלנו נגרים.
כל מה שקשור לקישור אחורי ומטה בקבוצה הזו הוא גרוע מאוד.
על סמך למשל כ"כ התלהבו פה מהגעת איהב גנאים? זה שחקן שבאקטובה ישב בעיקר על הספסל.

האמצע של קבוצת כדורגל זה הדבר הכי חשוב, ואצלינו אנחנו טופ 4 גרועים בזה מתוך 14 קבוצות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3756 לייקים

טכנית לארז כתב: 24 פברואר 2024, 23:40 אני לא חושב שהסגל בסדר.
יש לנו אמצע של ליגה לאומית והבלמים שלנו נגרים.
כל מה שקשור לקישור אחורי ומטה בקבוצה הזו הוא גרוע מאוד.
על סמך למשל כ"כ התלהבו פה מהגעת איהב גנאים? זה שחקן שבאקטובה ישב בעיקר על הספסל.

האמצע של קבוצת כדורגל זה הדבר הכי חשוב, ואצלינו אנחנו טופ 4 גרועים בזה מתוך 14 קבוצות.
התלהבנו על סמך זה שחשבנו שכדורגלן שהיה שחקן הרכב בסכנין לא יכול להיות יותר גרוע מאל-ים ואיינבינדר ושהוא ישחק לצד רודריגז ויהיה לנו סוף סוף אמצע עם שני שחקנים נורמלים.
מסתבר שהוא לא פחות גרוע מאיינבינדר ואל-ים, איטי כנראה יותר משניהם (הישג מדהים) ורודריגז ברח לטורקיה עם הזנב בין הרגליים.

וכן, אי אפשר לעשות שום דבר חוץ מלנסות לשרוד עם צמד הבלמים הכי איטיים בליגה (מספיק כבר עם הציוות הנוראי הזה) והאמצע הכי איטי והכי חלש בליגה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

הסימן הכי בוהק על הקיר היה כנראה בתחילת השנה - חן סול אמר בפודקאסט פתיחת העונה שפלייאוף עליון זו לא המטרה.
אתמול הוא סופית סימן וי על הישג ראשון. יש שיגידו שכבר בשבוע שעבר.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
NARKOTIKA
קיבל.ה  13 לייקים

הכל נכון, חלק מראש, חלק בדיעבד.

ביום שהחתימו פה את עזיז קאיונדו כזר החמישי, הייתם צריכים למכור את המנוי.
אבל אנחנו קהל גמור כבר שנים, אין למה לצפות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

הבעיה היא,שגם אם נישאר בליגה,העונה הבאה תהיה מהפכה נוספת.
כדי לבנות קבוצה שלפחות תהיה מועמדת לפלייאוף העליון,יאלצו למצוא לפחות 7-8 שחקני הרכב,מה שאומר השקעה כספית גדולה.
לא רואה את זה קורה לצערי
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

עדיף להחליף 7 שחקנים לא טובים ללכת מאשר להשאיר אותם ולהיות מתוסכל בגללם week in week out.
בכל הסגל הנוכחי של הפועל יש אולי 4-5 שחקנים שמתאימים לקבוצה עם שאיפות שהן לא מלחמת הישרדות.
כל השאר בגדול מתאימים בדיוק לאיפה שאנחנו כרגע.
יחד, רק יחד! :heart:
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

בז'רנו כתב: 25 פברואר 2024, 11:37 הבעיה היא,שגם אם נישאר בליגה,העונה הבאה תהיה מהפכה נוספת.
כדי לבנות קבוצה שלפחות תהיה מועמדת לפלייאוף העליון,יאלצו למצוא לפחות 7-8 שחקני הרכב,מה שאומר השקעה כספית גדולה.
לא רואה את זה קורה לצערי
עזוב , עצם. זה שמדברים פה על מטרה של לבנות קבוצה שמועמדת לפלייאוף העליון זה עצוב מאוד , הם גם אמרו פעם (האמריקאיים ) שהתקציב של הקבוצה 60 מליון בערך , כנראה חרטא
עידן סרור
קיבל.ה  188 לייקים

אנחנו ב"תהליך" שנועד לא להסתיים לעולם
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

עכשיו להגיע לשלב של "אמרתי לכם" לא מוסיף כלום.
מדובר על המצב שהייתי רוצה להגיד סליחה שטעיתי.
הפעם ירידת ליגה תהיה שונה באופן משמעותי מהירידה הקודמת.
ספק רק עם דיוויד ישאר (כל כך כתב ערן רובינשטיין). התסבוכת תהיה כזו שהמוצא כנראה יהיה (שוב) בית המשפט.
הפגר של הפועל תא תמשוך (שוב) נבלות.
joshsoos
קיבל.ה  178 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 24 פברואר 2024, 21:15

אבל אתה זוכר מה אמרתי כן? לא טענתי שאנחנו טובים או משהו כזה. בגדול אמרתי שמוקדם לשפוט ושהיו סימנים שיש כיוון לדבר הזה ושהמבחן הסופי יהיה עונה הבאה.
אנחנו לא בסרט כמו דלתות מסתובבות, אבל לדעתי אם וולאקניס היה נשאר לא היינו מגיעים לכאן.
Having said that אין ספק בכלל שכרגע הנבואה שלך מדוייקת. אי אפשר להתווכח עם העובדות, וסיפורים אפשר לספר עד מחר.
מועדון גמור.

אני מקווה שיושבים שם ומבינים שצריך ריסטרט מוחלט ובעיקר שאנשים מנוסים מאוד ומוכשרים מאוד יהיו בראש הפירמידה.
החלטות שהתקבלו מאז? חן סול זה לא מאז. גם ולקאניס שהחליטו שאיתו היה בסדר -ולא היא- לא היה משנה כלום.
מי שהם וסגנון הניהול היה אפשר לראות ישר מהתחלה. זה שאין להם מושג לאן הם נכנסים אפשר היה לראות מהתחלה.
שאין להם מושג בשיווק אפשר היה לראות מהתחלה. שהם מוכרים לנו מעשיות אפשר היה לראות מהתחלה.
כל מה שלא ראינו כבר הגיע אחר כך, ממכירת כרטיסים לאוהדי חוץ ועד הבאת מאמן ישראלי ונסיון למכור שחקנים כדי לחתוך בהוצאות.
מה אתה ואחרים ראיתם לא יודע, צל הרים כהרים. אבל ראיתי את כל אלה גם בסיבובים קודמים, כולל אצל הנוכלים. יש מן הסתם כל מיני סיבות, אבל מה שלא מובן לי הוא נסיון העבר שהרי נכווינו מכל כך הרבה בעלים והנהלות שלא ברור איך אנשים לא הפכו זהירים וספקניים ועם חבר'ה כמו המינצברגים ( שפאקינג מושכים משכורת...הלו ) פעמוני האזהרה צלצלו כמעט מהיום הראשון. Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me.

האם משהו יכול להשתנות? אני בספק, לא רואה אותם מפטרים את סול, הצניחו את הקושר האחורי שהוא אנטי כדורגל ופרו קומבינות ( בשזה 180 מעלות ממה שהם כל כך רצו... ) ולא חושב שכסף יישפך. וה בהנחה שנשרוד בליגה.
את ה WORLD CLASS אף אחד כבר לא יקנה ובקיץ לא יהיה את הבאזז של חילופי הבעלים, שנת המאה וכו'.
הלוואי ויבינו שנכנסו להשקעה לא טובה מבחינתם ויחפשו לחתוך אבל אני הרי יודע שכמו שכתבתי, הקארמה שלנו היא כמו השיר ששרו פעם בזמן חילוף- בן זונה יוצא ובן זונה נכנס...
סמל אישי של משתמש
Chavez
קיבל.ה  10 לייקים

הצואה שאנחנו חווים היום התחילה בבמבי.
אחר כך היו עוד המון צמתים שכמעט בכולן פנינו לכיוון הלא נכון, אבל אם מסתכלים בטלסקופ לעבר העבר - המפץ הגדול הוא הבמבי.
זו הכתובת האמיתית שהייתה על הקיר.
26.11
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

Chavez כתב: 25 פברואר 2024, 13:26 הצואה שאנחנו חווים היום התחילה בבמבי.
אחר כך היו עוד המון צמתים שכמעט בכולן פנינו לכיוון הלא נכון, אבל אם מסתכלים בטלסקופ לעבר העבר - המפץ הגדול הוא הבמבי.
גם הבמבי עצמו היה בחירה בין נבלה לטריפה
קובי
קיבל.ה  63 לייקים

Chavez כתב: 25 פברואר 2024, 13:26 הצואה שאנחנו חווים היום התחילה בבמבי.
אתה טועה.
זה התחיל הרבה לפני.
ב 08.03.2006 כשזה קרה:
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1000069501
https://www.one.co.il/Article/73805.html

שמה שהיה צריך לקרות:
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1000052004
https://www.ynet.co.il/articles/1,7340, ... 89,00.html
מאחורי לבייב עמד בעצם רומן אברמוביץ
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

joshsoos כתב: 25 פברואר 2024, 13:16
אוגוסטוס היל כתב: 24 פברואר 2024, 21:15

מועדון גמור.

החלטות שהתקבלו מאז? חן סול זה לא מאז. גם ולקאניס שהחליטו שאיתו היה בסדר -ולא היא- לא היה משנה כלום.
מי שהם וסגנון הניהול היה אפשר לראות ישר מהתחלה. זה שאין להם מושג לאן הם נכנסים אפשר היה לראות מהתחלה.
שאין להם מושג בשיווק אפשר היה לראות מהתחלה. שהם מוכרים לנו מעשיות אפשר היה לראות מהתחלה.
כל מה שלא ראינו כבר הגיע אחר כך, ממכירת כרטיסים לאוהדי חוץ ועד הבאת מאמן ישראלי ונסיון למכור שחקנים כדי לחתוך בהוצאות.
מה אתה ואחרים ראיתם לא יודע, צל הרים כהרים. אבל ראיתי את כל אלה גם בסיבובים קודמים, כולל אצל הנוכלים. יש מן הסתם כל מיני סיבות, אבל מה שלא מובן לי הוא נסיון העבר שהרי נכווינו מכל כך הרבה בעלים והנהלות שלא ברור איך אנשים לא הפכו זהירים וספקניים ועם חבר'ה כמו המינצברגים ( שפאקינג מושכים משכורת...הלו ) פעמוני האזהרה צלצלו כמעט מהיום הראשון. Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me.

האם משהו יכול להשתנות? אני בספק, לא רואה אותם מפטרים את סול, הצניחו את הקושר האחורי שהוא אנטי כדורגל ופרו קומבינות ( בשזה 180 מעלות ממה שהם כל כך רצו... ) ולא חושב שכסף יישפך. וה בהנחה שנשרוד בליגה.
את ה WORLD CLASS אף אחד כבר לא יקנה ובקיץ לא יהיה את הבאזז של חילופי הבעלים, שנת המאה וכו'.
הלוואי ויבינו שנכנסו להשקעה לא טובה מבחינתם ויחפשו לחתוך אבל אני הרי יודע שכמו שכתבתי, הקארמה שלנו היא כמו השיר ששרו פעם בזמן חילוף- בן זונה יוצא ובן זונה נכנס...
אני מסכים שהיה ברור שהם לא מבינים לאן הגיעו אבל יש גרף למידה שלא קרה פה. אפילו להיפך במובן מסויים (אבוקסיס זה באמת הפוך מהרעיון שהם מציגים).
מה ראיתי? לא המון אבל אני כעקרון נותן שאנסה לאנשים. זה כמעט אידאולוגיה אצלי. המחיר הוא להתאכזב פעמים. בהפועל שאין לי באמת מושג מה קורה אז אדרבא.
עדיין הם גם הביאו שחקנים בקליבר שלא היה פה בשנים האחרונות (מבחינת השקעה לא רמה).
הביאו מאמן שמביא רעיון והאמת שהפתיע לטובה וראינו דרך.
סגרו חובות ונפטרו מכל מיני שחקני פח. השקיעו בתשתיות ועושה רושם שהם מסתכלים קדימה לטווח בינוני ארוך. בטח מעבר לעונה.
נכון עשו טעויות מהרגע הראשון. אין וויכוח וגם אמרתי את זה.
זה ששמו מפתחות למכונה סופר מורכבת בידיים של טירון שאתמול קיבל רישיון זה טעות נוראית ומשם באו עוד.
מאחר ואין לי אגו אין לי שום בעיה להגיד שטעיתי, וגם אין לי בעיה לצאת אדיוט בעיני מישהו אם זה עושה טוב, אבל עדיין לא סגרתי את הגולל.
אני חושב שאפשר לשנות ואני גם חושב שהם יעשו שינוי כי ההשקעה שלהם כרגע בסכנה.
השאלה אם הם יעשו שינוי בכיוון הנכון.
המבחן האמיתי יהיה בשנה הבאה. גם אם נרד ליגה (ואני מקווה שכולם מבינים שיש סיכוי של לפחות 50 אחוז שזה יקרה).
עד אז, כאמור , אני אמשיך לתת קרדיט לאנשים שבאים. בטח כשאין לי מושג אמיתי מה קורה שם ויש לי 0 שליטה על זה.

אני מבין שהכל נראה עכשיו שחור, ולא שעכשיו זה משנה משהו , אבל אני בטוח שעם ואלקניס זה היה נראה אחרת לגמרי.
אתה בפליאוף עליון עם אנרגיה חזקה והכל נראה אחרת. אבל שוב זה דיון תיאורטי.
ואלקניס הוא היחיד שהבין שנדרש פה שינוי די אן איי ועושה רושם שהוא הבין את המשמעות של זה.
כרגע אני מאוכזב מאוד מההתנהלות מאז שהוא עזב. הרבה יותר מאשר לפני.
כרגע לא רק שהסגל לא מאוזן, אנחנו רואים את הגרסה הכי גרועה שלו.
נערך לאחרונה על ידי אוגוסטוס היל ב 25 פברואר 2024, 15:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCell7even
פאביו ג׳וניור
קיבל.ה  12 לייקים

לאחר הליך הפירוק עם כבירי היינו צריכים להקים קבוצת אוהדים ולהתחיל מחדש מליגה ג׳.
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  385 לייקים

פאביו ג׳וניור כתב: 25 פברואר 2024, 15:34 לאחר הליך הפירוק עם כבירי היינו צריכים להקים קבוצת אוהדים ולהתחיל מחדש מליגה ג׳.
אנחנו גם קהל של רומנטיקנים שהיה נהנה מהדרך/החוויה. אין מה לבכות על זה, חבל על כאב הלב.
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

פאביו ג׳וניור כתב: 25 פברואר 2024, 15:34 לאחר הליך הפירוק עם כבירי היינו צריכים להקים קבוצת אוהדים ולהתחיל מחדש מליגה ג׳.
במילה אחת - לא
בשתי מילים - ממש לא

אז היית עכשיו בלי בעלים, בלי כסף רק בליגה א'/לאומית. איך בדיוק זה היה משפר את מצבך ?
ונרקומן
קיבל.ה  150 לייקים

בני12 כתב: 25 פברואר 2024, 15:47
במילה אחת - לא
בשתי מילים - ממש לא

אז היית עכשיו בלי בעלים, בלי כסף רק בליגה א'/לאומית. איך בדיוק זה היה משפר את מצבך ?
תודה שמישהו אומר את זה.
הלפרק הכל ולהתחיל מחדש הזה זה כזו סיסמא נדושה וחסרת משמעות שאין בה שום היגיון.
הצוות המקצועי / הנהלה / מתחלפים פה כל שנה וחצי גם ככה. רוב הדמויות בהפועל פשוט הן כל כך זמניות ואקראיות שאין פה על מה לדבר בכלל.
אם היינו מדברים על מצב של קבוצה בחובות עתק זה משהו אחר. כל עוד זה לא המצב - די עם הקשקוש הזה. זה לא כפתור ריסט במחשב מקולקל.

לגבי האשכול - סעיף 3 הוא המרכז פה. בנו הכל על המון צעירים (גם לאיוס וטוריאל צעירים ד"א...) ועוד 3-4 בוגרים שאמורים להוביל גם בחדר הלבשה. בפועל - כוללים בלם זר, שחקן שעזב בינואר והיה פצוע חצי עונה, אוזבולט עם כריזמה של אתרוג, וצ'יבוטה שנראה כמו דמות מצוירת שכיף להיות איתה אבל בטח לא מודל לחיקוי, רב עם כל שחקן כמו איזה ילד בן 6, שכונה. ועוד אלטמן זובאס ואייבינדר.
היחס בין הצעירים לבוגרים צריך להיות 80-20 לבוגרים כדי שזה באמת יעבוד. אצלנו הקבוצה מורכבת מהרבה יותר מדי צעירים וזה פשוט לא עובד, כי הרבה מהם פשוט לא ברמה המנטלית של להיות שחקנים מובילים בהפועל.
לא יודע אם מאמן אחר היה עושה פה פלאים. ולקאניס גם היה נכשל לדעתי, אנשים זוכרים לו פה את הניצחון על ביתר וזהו. זו גם הייתה הטענה שלי על למה, שלא באמת משנה אם נחליף מאמן כרגע ועדיף כבר להשאיר מה שיש אם באמת יש בו פוטנתיאל כמו שרואים שם.

המון שחקנים חדשים + המון שחקנים צעירים + סגל לא מאוזן בלי קישור אחורי ועם בלמים שרובם חסרי ניסיון לגמרי, (נגיד שפאסי זה המנוסה שפה, כן?) ועם שחקני התקפה שאף אחד מהם לא באמת סקורר.
That being said - אני חושב שעם חיזוקים די נקודתיים כן אפשר להיראות כמו קבוצה לפלייאוף העליון בשנה-שנתיים הקרובות עם הסגל הזה כבסיס. קשר אחורי ובלם ברמה גבוהה יכולים פתאום לגרום לקבוצה להיראות כל כך אחרת. לא פוסל שזה יקרה בשנה הבאה.. אבל שוב אני אופטימי ולמה בעצם אחרי כל כך הרבה חרא שאנחנו אוכלים מהקבוצה הזאת.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
שליחת תגובה