משפחת ספרא

פורום אוהדי הפועל תל אביב
הוקיץ'
קיבל.ה  3962 לייקים

רדפוקס כתב: 24 אפריל 2024, 11:08 נקודת המוצא של רובכם לכל הקונספירציות והפרכתן היא שיש אדמונד ספרא שמעוניין לרכוש את הפועל.
אני בכלל לא השתכנעתי שיש כזה, נחכה ונראה.
בוא נגיד שזה נשמע יותר סביר מאשר שפנו לאדם הזה כדי לייצר ספין על הגב שלו והוא היה סבבה עם זה.
גם זה אגב לא מאוד סביר בעיני, כי זה בגדול אומר שרועי רוזן איכשהו הגיע לייצג מתחזה, ובנוסף שכל הבלאגן הזה לא הגיע לאדמונד ספרא האמיתי, או לחילופין הגיע אליו והוא לא טרח להכחיש. בקיצור, לא מאוד סביר אבל כן יותר סביר מאשר שאדמונד ספרא מעורב בכל הקונספירציה הזו.

בכל אופן, אני מסכים שכך או כך יש דברים מוזרים בכל העסק הזה ונאלץ להתאזר בסבלנות.
shaharot
קיבל.ה  407 לייקים

בני12 כתב: 24 אפריל 2024, 11:58 כמות עורכי הדין שמתגלה כאן בשרשור מאד מדאיגה.
לאן הדרדרנו ?
פעם היינו חזקים בתור רו"ח
הפוסט קיבל 2 לייקיםmodagshaolin232
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  422 לייקים

אז ככה.
במשרד של עורך דין רוזן עובדים 4 עורכי דין נוספים.
אתמול התברר לי שמישהו מאוד מקורבת למשרד ועובדיו יכולה אולי לתת לי קצת אינפורמציה.
בגלל הרגישות של הנושא לא היה אפשר לתת לי פרטים.
הדבר היחיד שיכולתי לקבל הוא שהעניין מאוד רציני,לא בדיחה ולא אנשי קש.
מעבר לזה לא יכולתי לקבל שום אינפורמציה נוספת
הפוסט קיבל 9 לייקיםאוגוסטוס הילadom4L.SסומךNiroAsafasrafshaharotASAFABADIshaolin232
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  879 לייקים

בז'רנו כתב: 24 אפריל 2024, 14:34 אז ככה.
אתמול התברר לי שמישהו מאוד מקורבת למשרד ועובדיו יכולה אולי לתת לי קצת אינפורמציה.
וואו וואו הדופק הממוצע של אוהדי הפועל עלה ל 130
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

בשורה התחתונה אף אחד לא יודע באמת מה קורה או מה השלב הבא ומתי. בתקשורת ממציאים סיפורים .
למשל, בעוד שבאתר אחד נכתב כי לפני החתימה צפויים הצדדים להיפגש, באתר אחר הודגש כי רק לאחר החתימה הצדדים אולי ייפגשו.

בקיצור, חכו להודעה רשמית גם אם זו תתפרסם רק בעוד כמה ימים.
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

הדר יעקבי ניסחה את זה יפה:
"לא חושבת שאדמונד ספרא כזה אח על מלא של הניסנובים ועושה להם כזו ג׳סטה".
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  422 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 24 אפריל 2024, 14:37
דווקא זה שלא יכולתי לקבל אפילו רמז ,גם לא משהו שהיו משביעים אותי לא לספר,מראה לי שהסיפור רציני
מחזיק אצבעות
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  879 לייקים

בז'רנו כתב: 24 אפריל 2024, 15:07
אוגוסטוס היל כתב: 24 אפריל 2024, 14:37
דווקא זה שלא יכולתי לקבל אפילו רמז ,גם לא משהו שהיו משביעים אותי לא לספר,מראה לי שהסיפור רציני
מחזיק אצבעות
בדיוק בגלל זה. זה נשמע לא חירטוט זה כבר כנראה ברור.
ועכשיו אם זה ייפול אני לא יודע איך נקום מזה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  998 לייקים

ואם זה לא ייפול נשמח לדעת מה סדר גודל התקציב שהוא מתכוון להעמיד? מהי הכוורת הניהולית ומבנה הארגון? מיהם האנשים שיעמדו בראש המערכת המקצועית? מיהו האיש שיעמוד בפרונט וינהל את הכל?
הפוסט קיבל לייק אחדבר קולמוסא
רק הפועל
קיבל.ה  1478 לייקים

אני חושב שאנשים פה על סף התקף לב
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  47 לייקים

Charlie כתב: 24 אפריל 2024, 14:50 בשורה התחתונה אף אחד לא יודע באמת מה קורה או מה השלב הבא ומתי. בתקשורת ממציאים סיפורים .
למשל, בעוד שבאתר אחד נכתב כי לפני החתימה צפויים הצדדים להיפגש, באתר אחר הודגש כי רק לאחר החתימה הצדדים אולי ייפגשו.

היום בערב זה אמור להיחתם
בואו נתפלל
קובי
קיבל.ה  66 לייקים

שחר כתב: 24 אפריל 2024, 10:39 אני עד היום לא התאוששתי מטראומת לבייב\אברמוביץ ושברון הלב.
מבחינתי אפס ציפיות, שום דבר לא קרה..בכלל לא נכנס לניתוח קונספירציות ואין לי כוח להתאכזב שוב.
תעירו אותי כשתהיה מסיבת עיתונאים עם הרוכש החדש שיעדכן שהוא קנה את המועדון.
גם אצלי האירוע עם רומן אברמוביץ הוא פצע פתוח שלא נסגר עד היום.
הענין לא נותן לי מנוח משום מי שדאג לפוצץ את העיסקה היה מישהו מתוך המועדון. יכולנו להיות אימפריה. מאז אנחנו אוכלים רק חרא.
בחלום שלי, מאז, שיבוא מישהו אמיד יקנה את הקבוצה מהנוכל שמחזיק בה ובמסיבת העיתונים הראשונה שלו יודיע שהוא מוכר את הקבוצה ואז רומן אברמוביץ נכנס לאולם.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  879 לייקים

רק הפועל כתב: 24 אפריל 2024, 15:35 אני חושב שאנשים פה על סף התקף לב
חד משמעית. מציע להקדים ולקבוע תור לצינטור כבר עכשיו
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  406 לייקים

אני דווקא חושב שזה יקרה, אני פשוט לא חושב שהוא יממש את הציפיות של אנשים על לבייב/אברמוביץ'
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
רק הפועל
קיבל.ה  1478 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 24 אפריל 2024, 16:11 אני דווקא חושב שזה יקרה, אני פשוט לא חושב שהוא יממש את הציפיות של אנשים על לבייב/אברמוביץ'
זה בסדר , גם אם לא נהיה מנצ'סטר סיטי אלא רק אסטון וילה (באופן יחסי כמובן ) אני אשמח ואצהל רק שיקרה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1026 לייקים
יצירת קשר:

קובי כתב: 24 אפריל 2024, 15:49
שחר כתב: 24 אפריל 2024, 10:39 אני עד היום לא התאוששתי מטראומת לבייב\אברמוביץ ושברון הלב.
מבחינתי אפס ציפיות, שום דבר לא קרה..בכלל לא נכנס לניתוח קונספירציות ואין לי כוח להתאכזב שוב.
תעירו אותי כשתהיה מסיבת עיתונאים עם הרוכש החדש שיעדכן שהוא קנה את המועדון.
גם אצלי האירוע עם רומן אברמוביץ הוא פצע פתוח שלא נסגר עד היום.
הענין לא נותן לי מנוח משום מי שדאג לפוצץ את העיסקה היה מישהו מתוך המועדון. יכולנו להיות אימפריה. מאז אנחנו אוכלים רק חרא.
בחלום שלי, מאז, שיבוא מישהו אמיד יקנה את הקבוצה מהנוכל שמחזיק בה ובמסיבת העיתונים הראשונה שלו יודיע שהוא מוכר את הקבוצה ואז רומן אברמוביץ נכנס לאולם.
בדיוק היום יש בהארץ כתבה גדולה על ויטסה ארנהיים שעברה לבעלות של מקורב לאברמוביץ, והורדה בגלל זה לליגה השניה.
https://www.haaretz.co.il/sport/world-s ... bf52c10000
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

אנחנו בתהליך כתב: 24 אפריל 2024, 15:36
Charlie כתב: 24 אפריל 2024, 14:50 בשורה התחתונה אף אחד לא יודע באמת מה קורה או מה השלב הבא ומתי. בתקשורת ממציאים סיפורים .

היום בערב זה אמור להיחתם
בואו נתפלל
לא נשמה
יחתם רק הבנות
זה יקח זמן עד חתימה סופית
עכשיו תשתו מים ותקנו כרטיסים למשחק נגד ביתר
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  485 לייקים

חשוב להעביר לספרא הודעות תמיכה ובעיקר אזהרה ממתקפת הרעל וההכפשה של כל שונאי הפועל בצהוב - למשל להעביר מסר לרועי רוזן ולכל מי שמעורב במומ
אסור לתת לחלאות הנאציות לדפוק לנו את זה
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 3 לייקיםXavishaharotshaolin232
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

נו דיויד ירד להטעין את הפלאפון?
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  326 לייקים

אל באנדי כתב: 24 אפריל 2024, 19:33 נו דיויד ירד להטעין את הפלאפון?
גם זה, להבדיל, היה יום ארור.
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

Niro כתב: 24 אפריל 2024, 19:38
ממש לא להבדיל. יצחקי יכל להיות שובר שוויון במאבק האליפות. עוד עונה בצ'מפיונס וההיסטוריה יכלה להיכתב אחרת.
איל
קיבל.ה  69 לייקים

D red imperia כתב: 24 אפריל 2024, 19:19 חשוב להעביר לספרא הודעות תמיכה ובעיקר אזהרה ממתקפת הרעל וההכפשה של כל שונאי הפועל בצהוב - למשל להעביר מסר לרועי רוזן ולכל מי שמעורב במומ
אסור לתת לחלאות הנאציות לדפוק לנו את זה
אל תעבירו כלום ואל תתערבו , אם אני הייתי מקבל הודעה אחת מאוהד כדורגל הייתי יורד מהעניין באותו רגע .
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Nati
קיבל.ה  1024 לייקים

אוהד כורסא כתב:
ממש לא להבדיל. יצחקי יכל להיות שובר שוויון במאבק האליפות. עוד עונה בצ'מפיונס וההיסטוריה יכלה להיכתב אחרת.
במקומו הביאו את סהר וטוטו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3962 לייקים

אוהד כורסא כתב: 24 אפריל 2024, 20:00
בפועל הוא קרע את הצולבת תוך יומיים ולא חזר להיות השחקן שהיה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3962 לייקים

Nati כתב: 24 אפריל 2024, 20:32
אוהד כורסא כתב:

וטוטו סיים את העונה כמלך השערים.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

יש לציין כי בתכנית העבודה של ספרא יש תכנון לבנות קבוצה ל-3 שנים קדימה בתקציב שפוי, שכר שחקנים סביב 25 מיליון ש"ח, שלד צעיר ובריא יחד עם מספר ישראלים וזרים בעלי שיעור קומה, כזה שיוכל בעתיד להיות הבסיס של הקבוצה לקראת השנים הבאות, מתוך רצון לנסות ולהשיג בכל שנה כרטיס לאירופה. בסביבת ספרא אמרו: "אם וכאשר הכל ייסגר, הקהל יצטרך סבלנות, נבנה את זה טוב ונכון לכמה שנים קדימה במספרים נכונים להפועל תל אביב ולא בשיגעון, כולם יצטרכו סבלנות כדי שזה יצליח

סער
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  326 לייקים

dino כתב: 24 אפריל 2024, 20:51 יש לציין כי בתכנית העבודה של ספרא יש תכנון לבנות קבוצה ל-3 שנים קדימה בתקציב שפוי, שכר שחקנים סביב 25 מיליון ש"ח, שלד צעיר ובריא יחד עם מספר ישראלים וזרים בעלי שיעור קומה, כזה שיוכל בעתיד להיות הבסיס של הקבוצה לקראת השנים הבאות, מתוך רצון לנסות ולהשיג בכל שנה כרטיס לאירופה. בסביבת ספרא אמרו: "אם וכאשר הכל ייסגר, הקהל יצטרך סבלנות, נבנה את זה טוב ונכון לכמה שנים קדימה במספרים נכונים להפועל תל אביב ולא בשיגעון, כולם יצטרכו סבלנות כדי שזה יצליח

סער
לא שאני חושב שסער דיבר עם ספרא והוא סיפר לו על התכניות שלו, אבל מה שכר השחקנים שלנו העונה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3762 לייקים

Niro כתב: 24 אפריל 2024, 20:58
dino כתב: 24 אפריל 2024, 20:51 יש לציין כי בתכנית העבודה של ספרא יש תכנון לבנות קבוצה ל-3 שנים קדימה בתקציב שפוי, שכר שחקנים סביב 25 מיליון ש"ח, שלד צעיר ובריא יחד עם מספר ישראלים וזרים בעלי שיעור קומה, כזה שיוכל בעתיד להיות הבסיס של הקבוצה לקראת השנים הבאות, מתוך רצון לנסות ולהשיג בכל שנה כרטיס לאירופה. בסביבת ספרא אמרו: "אם וכאשר הכל ייסגר, הקהל יצטרך סבלנות, נבנה את זה טוב ונכון לכמה שנים קדימה במספרים נכונים להפועל תל אביב ולא בשיגעון, כולם יצטרכו סבלנות כדי שזה יצליח

סער
לא שאני חושב שסער דיבר עם ספרא והוא סיפר לו על התכניות שלו, אבל מה שכר השחקנים שלנו העונה?
בערך 25 מיליון שקל :evil-grin:
בגדול הוא פשוט תיאר אחד לאחד את התוכנית הכללית של המינצברגים ופשוט החליף אותם בספרא.
הפוסט קיבל 4 לייקיםdinoגביזוןshaharotונרקומן
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

סער

חשוב לציין, במידה שהאדומים יירדו לליגה הלאומית, תנאי העסקה ישתנו. הכנסות הקבוצה יירדו משמעותית וישנן לעונה הבאה התחייבויות גדולות משמעותית מההכנסות, מה שיביא למצב בו מינצברג ושות' יצטרכו להתמודד עם מצב בו לא יוכלו לקבל את כל ההשקעה שלהם או לחילופין לקחת עליהם חלק מההתחייבויות או הנושאים שנמצאים בדיונים משפטיים
Nati
קיבל.ה  1024 לייקים

הוקיץ' כתב:
Nati כתב: 24 אפריל 2024, 20:32
אוהד כורסא כתב: ממש לא להבדיל. יצחקי יכל להיות שובר שוויון במאבק האליפות. עוד עונה בצ'מפיונס וההיסטוריה יכלה להיכתב אחרת.
וטוטו סיים את העונה כמלך השערים.
לסהר לקח קצת זמן להכנס לעונה.אבל בסוף הוא כבש 17.
Nati
קיבל.ה  1024 לייקים

לסער אין שום מושג מה קורה.ובטח לא מה יקרה.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  879 לייקים

אין אין על תקשורת הספורט בישראל
Chego
קיבל.ה  8 לייקים

בשעות האחרונות מוחלפים תיקונים לנוסח הסופי של מזכר ההבנות לרכישת הפועל ת״א בין עורכי הדין של דיוויד מינצברג ואדמונד ספרא. ישנן מחלוקות לא קריטיות (מי ישלם לעו״ד מינצברג ומה ייכלל בהחזר חובות והשקעה) ושני הצדדים נוטים להעריך כי בסופו של דבר תתבצע חתימה. רות

צנצי מצייץ
גביזון
קיבל.ה  1149 לייקים

dino כתב:יש לציין כי בתכנית העבודה של ספרא יש תכנון לבנות קבוצה ל-3 שנים קדימה בתקציב שפוי, שכר שחקנים סביב 25 מיליון ש"ח, שלד צעיר ובריא יחד עם מספר ישראלים וזרים בעלי שיעור קומה, כזה שיוכל בעתיד להיות הבסיס של הקבוצה לקראת השנים הבאות, מתוך רצון לנסות ולהשיג בכל שנה כרטיס לאירופה. בסביבת ספרא אמרו: "אם וכאשר הכל ייסגר, הקהל יצטרך סבלנות, נבנה את זה טוב ונכון לכמה שנים קדימה במספרים נכונים להפועל תל אביב ולא בשיגעון, כולם יצטרכו סבלנות כדי שזה יצליח

סער
אני לא מבין, לא מדובר במישהו עשיר משמעותית מגולדהאר?
הוא קונה את הקבוצה בתקציב שתמשיך לדשדש בינוניות במקרה הטוב?

Sent from my 22101320G using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדdino
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  250 לייקים

גביזון כתב: 24 אפריל 2024, 22:22
dino כתב:יש לציין כי בתכנית העבודה של ספרא יש תכנון לבנות קבוצה ל-3 שנים קדימה בתקציב שפוי, שכר שחקנים סביב 25 מיליון ש"ח, שלד צעיר ובריא יחד עם מספר ישראלים וזרים בעלי שיעור קומה, כזה שיוכל בעתיד להיות הבסיס של הקבוצה לקראת השנים הבאות, מתוך רצון לנסות ולהשיג בכל שנה כרטיס לאירופה. בסביבת ספרא אמרו: "אם וכאשר הכל ייסגר, הקהל יצטרך סבלנות, נבנה את זה טוב ונכון לכמה שנים קדימה במספרים נכונים להפועל תל אביב ולא בשיגעון, כולם יצטרכו סבלנות כדי שזה יצליח

סער

אני חושב שהוא פשוט רוצה להכניס ולא לשפוך בכמויות בלי שום אפשרות להרוויח
להכנס לאירופה להגדיל את ההכנסות מהכרטיסים ואז להרוויח
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
גביזון
קיבל.ה  1149 לייקים

עמית כתב:
גביזון כתב: 24 אפריל 2024, 22:22

סער

אני חושב שהוא פשוט רוצה להכניס ולא לשפוך בכמויות בלי שום אפשרות להרוויח
להכנס לאירופה להגדיל את ההכנסות מהכרטיסים ואז להרוויח
נשמע עוד יותר הזוי שמישהו שכל כך עשיר, כמו שאומרים פה, קונה קבוצה בליגה הישראלית, אם כל הכבוד, על מנת, אם בכלל, להוציא ממנה כמה גרושים? או לא לאבד כמה גרושים בגללה

Xavi
קיבל.ה  685 לייקים

תגיד מה הוא חייב לך משהו?
תשים אתה כסף
עוד לא בא הבנאדם וכבר מגיעות התלונות?
ובכל מקרה אני איתו, סתם לזרוק כסף ולקוןת שזה יספיק זה לא נכון. צריך שלד שירוץ כמה שנים. צריך נוער טוב, וסקאוטינג טוב, ובלומפילד משופר אבל זה כבר חלום ורוד
הפוסט קיבל לייק אחדתא מרבוטא
גביזון
קיבל.ה  1149 לייקים

כן, תקציב של 25 מליון ש"ח בשנה (מה נשתנה הלילה הזה) בשם ה"אנחנו בונים פה" זה מה שיקפייץ אותנו פתאום בעונה אחת למאבקים בצמרת, לא הרבה כסף ואנשי מקצוע עם נסיון בהנהלה.

הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoKingAlpaca
Asafasraf
קיבל.ה  807 לייקים

גביזון כתב:כן, תקציב של 25 מליון ש"ח בשנה (מה נשתנה הלילה הזה) בשם ה"אנחנו בונים פה" זה מה שיקפייץ אותנו פתאום בעונה אחת למאבקים בצמרת, לא הרבה כסף ואנשי מקצוע עם נסיון בהנהלה.

שכר שחקנים של 25 מיליון ₪ אומר תקציב של 50 מיליון.
בגלל שמדובר יותר בניחושים, אני מקווה שאם וכאשר המספרים יהיו גבוהים יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
שליחת תגובה