משפחת ספרא

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Xavi
קיבל.ה  680 לייקים

הדד ליין היה להיתכנות לעסקה
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

ASAFABADI כתב: 22 אפריל 2024, 10:18 נווו אמרו עד שני בבוקר
צנצי גם אמר אתמול וגם כתב הבוקר שהדד-ליין הראשוני לא רלוונטי יותר בגלל שיש שיח בין הצדדים והיתכנות לעסקה
את הסם הכי גדול
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

הם דיברו כבר ? הייתה שיחה ?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  785 לייקים

כל הסכם חייב לכלול התחייבות מפורשת שלו על השקעות בדיוק כפי שיש בהסכם הקיים
ברגע שהמועדון עובר ללא תמורה למעט כיסוי החובות יש לבעלים חובה לוודא שהאינטרסים של המועדון נשמרים

אני מאוד חושש מתסריט שבו ספרא הוא רק הפנים של הקבוצה הזו ושיש מאחורה גורמים אחרים שחוששים מהליך משפטי
לא סביר בעליל שאיש ככ אמיד ייקח פתאום מועדון כדורגל יגיד הוא מכסה את כל החובות
וייבנה קבוצה על בסיס הכנסות טבעיות
זה או שחור או לבן
או שאתה לא קונה או שאתה בא ומשקיע באמת (לא חייב להיות מיץ׳ אבל צריך להיות חזון הישגי)
איזה היגיון יש מבחינתו אם הוא בא וסוגר את החובות?
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 22 אפריל 2024, 10:11
רק הפועל כתב: 22 אפריל 2024, 08:21 התנהלות שפוייה עלק
צנצי שהביא את כל הסיפור הזה כתב דברים אחרים לגמרי. אופיר סער, חרטטן ידוע.
אף אחד לא מתקרב לרמת החירטוט וחוסר אמינות של צנציפר
Nati
קיבל.ה  1022 לייקים

צ'ימבויקה כתב:כל הסכם חייב לכלול התחייבות מפורשת שלו על השקעות בדיוק כפי שיש בהסכם הקיים
ברגע שהמועדון עובר ללא תמורה למעט כיסוי החובות יש לבעלים חובה לוודא שהאינטרסים של המועדון נשמרים

אני מאוד חושש מתסריט שבו ספרא הוא רק הפנים של הקבוצה הזו ושיש מאחורה גורמים אחרים שחוששים מהליך משפטי
זה או שחור או לבן
או שאתה לא קונה או שאתה בא ומשקיע באמת (לא חייב להיות מיץ׳ אבל צריך להיות חזון הישגי)
את זה אני חייב להבין
אתה חושב שבנאדם כזה יהיה פנים של איזו קבוצה(בעיקרון לפי מה שאתה אומר ניסנובים.כי רק הם צריכים לדאוג מהליך משפטי)?
דבר שני.נראה לך שבנאדם כזה(שרק בקניה משקיע 30-35 מיליון)יתבוסס רק על הכנסות הקבוצה?
למה?בגלל שאופיר סער כתב?
קובי
קיבל.ה  65 לייקים

dino כתב: 22 אפריל 2024, 08:07 אופיר סער

לאן הולך סיפור הרכישה הפוטנציאלי של הפועל תל אביב? נכון לשעת לילה מאוחרת, למרות ניסיון לייצר שיחת זום, דייויד מינצברג אדמונד ספרא עדיין לא שוחחו.
בשעת ערב העבירו נציגי הרוכש מייל נוסף למינצברג ולמשקיעים, בו הם דורשים תשובה בנוגע לשאלה האם יהיה מוכן לקבל את התנאים לפיהם ייקחו עליהם את ההתחייבויות, בתמורה להעברת הקבוצה לידיהם.
מינצברג שוחח עם חלק מהמשקיעים, ומבחינתם בשלב זה הם לא מתכוונים להעביר את הקבוצה מבלי לקבל כסף תמורתה, ולא מתכוונים להיכנע ללחצים כאלה ואחרים. מינצברג והמשקיעים מעוניינים לנהל מו"מ ענייני ללא דדליין או כל אמצעי לחץ אחר, ורומזים על כך שיש מי שמפעיל את האוהדים כדי שייצרו לחץ על הבעלים הנוכחי. אתמול מספר הטלפון של מינצברג הודלף לאוהדים, שהציפו אותו במאות הודעות - זה לא ישנה את ההתנהלות שלו. "דייויד מספיק מנוסה וגם המשקיעים, אף אחד לא יקבל החלטות תחת לחץ או סיפורים שמספרים לאוהדים. נקבל החלטה מושכלת".
מבחינת קבוצת מינצברג, כל עוד אדמונד ספרא ונציגיו לא מציבים דדליין ומעוניינים בשיחות ענייניות על אפשרות הרכישה, הוא ישמח לקיים פגישה ולבדוק את היתכנות העסקה. שני הצדדים מעריכים כי על הפערים בין הצדדים ניתן יהיה לגשר אם באמת יהיה רצון הדדי, אך נראה שאלה שאלות שיקבלו תשובות בהמשך השיחות, רק אחרי הכניסה למו"מ מתקדם - אם וכאשר.
אם ספרא אכן ירכוש את האדומים, לא מדובר כאן על השקעה בסדר גודל של מיטש גולדהאר או יעקב שחר. המטרה היא להעמיד תקציב שנע בסדר גודל של 10-15 מיליון שקל בשנה, עם התנהלות "שפויה" של מועדון. למרות שמדובר בכוח כלכלי משמעותי יותר משל קבוצת מינצברג, עדיין לא מדובר על תקציבים שיגרמו להפועל תל אביב להתמודד ראש בראש עם מועדונים כמו מכבי תל אביב ומכבי חיפה, להן בכל מקרה יש בסיס הכנסות גבוה מאוד ומכבי חיפה, להן בכל מקרה יש בסיס הכנסות גבוה מאוד. בכל מקרה, נציגי ספרא שבו והבהירו אתמול למינצברג כי לא ישלמו עבור הקבוצה, במיוחד לאחר שלטענתם המצב הכלכלי של המועדון רק הלך אחורה בשנה האחרונה. ספרא חושש משלל הבעיות בקבוצה, כולל האפשרות שהיא לא תשרוד בליגת העל.
בכל מקרה, נראה כי הימים הקרובים יהיה משמעותיים ביותר. אם הצדדים יגיעו להבנות בצד הכלכלי, ייכנס ספרא לבדיקת נאותות וכדאיות העסקה. אם המספרים יתאימו למה שהוצג לו, הוא ירכוש את הקבוצה. כך או אחרת, בקבוצת מינצברג הבהירו אתמול בלילה: "אנחנו מתנהלים כמו שתמיד התנהלנו מול מי שמתעניין במועדון. את הרצינות נבין תוך כדי שיחות ומשא ומתן, לא דרך התקשורת
אפילו כספין אי אפשר להתמודד עם גולדהאר ושחר
אני לא יודע מה יגמר עם אדמונד ספרא. אני יודע בביטחון שהדרך למעלה של המועדון הזה היא בעלים יחיד ומספיק אמיד. אם הוא יהיה הגולדהאר של המועדון אז סבבה ואם הוא יהיה השניידר בדרך לגולדהאר אז גם סבבה.
כדי לעלות למעלה המועדון הזה צריך להפסיק לעבור מיד של שרלטן בלי גרוש על התחת לעוד שרלטן בלי גרוש על התחת.
אוהדי מינצברגים וחן סול :yuck:
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  375 לייקים

המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  998 לייקים

קובי כתב: 22 אפריל 2024, 11:42

לאן הולך סיפור הרכישה הפוטנציאלי של הפועל תל אביב? נכון לשעת לילה מאוחרת, למרות ניסיון לייצר שיחת זום, דייויד מינצברג אדמונד ספרא עדיין לא שוחחו.
בשעת ערב העבירו נציגי הרוכש מייל נוסף למינצברג ולמשקיעים, בו הם דורשים תשובה בנוגע לשאלה האם יהיה מוכן לקבל את התנאים לפיהם ייקחו עליהם את ההתחייבויות, בתמורה להעברת הקבוצה לידיהם.
מינצברג שוחח עם חלק מהמשקיעים, ומבחינתם בשלב זה הם לא מתכוונים להעביר את הקבוצה מבלי לקבל כסף תמורתה, ולא מתכוונים להיכנע ללחצים כאלה ואחרים. מינצברג והמשקיעים מעוניינים לנהל מו"מ ענייני ללא דדליין או כל אמצעי לחץ אחר, ורומזים על כך שיש מי שמפעיל את האוהדים כדי שייצרו לחץ על הבעלים הנוכחי. אתמול מספר הטלפון של מינצברג הודלף לאוהדים, שהציפו אותו במאות הודעות - זה לא ישנה את ההתנהלות שלו. "דייויד מספיק מנוסה וגם המשקיעים, אף אחד לא יקבל החלטות תחת לחץ או סיפורים שמספרים לאוהדים. נקבל החלטה מושכלת".
מבחינת קבוצת מינצברג, כל עוד אדמונד ספרא ונציגיו לא מציבים דדליין ומעוניינים בשיחות ענייניות על אפשרות הרכישה, הוא ישמח לקיים פגישה ולבדוק את היתכנות העסקה. שני הצדדים מעריכים כי על הפערים בין הצדדים ניתן יהיה לגשר אם באמת יהיה רצון הדדי, אך נראה שאלה שאלות שיקבלו תשובות בהמשך השיחות, רק אחרי הכניסה למו"מ מתקדם - אם וכאשר.
אם ספרא אכן ירכוש את האדומים, לא מדובר כאן על השקעה בסדר גודל של מיטש גולדהאר או יעקב שחר. המטרה היא להעמיד תקציב שנע בסדר גודל של 10-15 מיליון שקל בשנה, עם התנהלות "שפויה" של מועדון. למרות שמדובר בכוח כלכלי משמעותי יותר משל קבוצת מינצברג, עדיין לא מדובר על תקציבים שיגרמו להפועל תל אביב להתמודד ראש בראש עם מועדונים כמו מכבי תל אביב ומכבי חיפה, להן בכל מקרה יש בסיס הכנסות גבוה מאוד ומכבי חיפה, להן בכל מקרה יש בסיס הכנסות גבוה מאוד. בכל מקרה, נציגי ספרא שבו והבהירו אתמול למינצברג כי לא ישלמו עבור הקבוצה, במיוחד לאחר שלטענתם המצב הכלכלי של המועדון רק הלך אחורה בשנה האחרונה. ספרא חושש משלל הבעיות בקבוצה, כולל האפשרות שהיא לא תשרוד בליגת העל.
בכל מקרה, נראה כי הימים הקרובים יהיה משמעותיים ביותר. אם הצדדים יגיעו להבנות בצד הכלכלי, ייכנס ספרא לבדיקת נאותות וכדאיות העסקה. אם המספרים יתאימו למה שהוצג לו, הוא ירכוש את הקבוצה. כך או אחרת, בקבוצת מינצברג הבהירו אתמול בלילה: "אנחנו מתנהלים כמו שתמיד התנהלנו מול מי שמתעניין במועדון. את הרצינות נבין תוך כדי שיחות ומשא ומתן, לא דרך התקשורת
אני לא יודע מה יגמר עם אדמונד ספרא. אני יודע בביטחון שהדרך למעלה של המועדון הזה היא בעלים יחיד ומספיק אמיד. אם הוא יהיה הגולדהאר של המועדון אז סבבה ואם הוא יהיה השניידר בדרך לגולדהאר אז גם סבבה.
כדי לעלות למעלה המועדון הזה צריך להפסיק לעבור מיד של שרלטן בלי גרוש על התחת לעוד שרלטן בלי גרוש על התחת.
אני לא חושב שאנשים בטוחים שמינצברג ייקח אותנו לחצי גמר ליגת האלופות, פשוט זה ריענון מניסנובס והתקווה הייתה שהם יחלקו את התקציב נכון, כך שהתפוקה שלו גדולה תהיה ביחס תקציב.
להגיד שבעלים נכשלו אחרי שנה אחת זה דמגוגיה, גם אם נרד ליגה זה אומר שהעונה היא כישלון חרוץ אבל בעלים נמדדים לאורך שנים ולא אחרי עונה אחת, גרועה ככל שתהיה.
להישאר עם הניסנובס זה לא הדבר הנכון לעשות ולעזוב אותם לטובת בעלים אחרים, גם אם זה קבוצת בעלים זה הדבר הנכון, כדי שאולי הם יסכימו למכור את המועדון לבעלים יותר אמיד ויציב.
להזכיר לך כמה בעלים פוטנציאליים הם העיפו בדרך? גם אם 80% מהם היו ספינים הם העיפו לא מעט.
shaar7_12
קיבל.ה  14 לייקים

הלך המומנטום כתב: 22 אפריל 2024, 12:12
קובי כתב: 22 אפריל 2024, 11:42

אני לא חושב שאנשים בטוחים שמינצברג ייקח אותנו לחצי גמר ליגת האלופות, פשוט זה ריענון מניסנובס והתקווה הייתה שהם יחלקו את התקציב נכון, כך שהתפוקה שלו גדולה תהיה ביחס תקציב.
להגיד שבעלים נכשלו אחרי שנה אחת זה דמגוגיה, גם אם נרד ליגה זה אומר שהעונה היא כישלון חרוץ אבל בעלים נמדדים לאורך שנים ולא אחרי עונה אחת, גרועה ככל שתהיה.
להישאר עם הניסנובס זה לא הדבר הנכון לעשות ולעזוב אותם לטובת בעלים אחרים, גם אם זה קבוצת בעלים זה הדבר הנכון, כדי שאולי הם יסכימו למכור את המועדון לבעלים יותר אמיד ויציב.
להזכיר לך כמה בעלים פוטנציאליים הם העיפו בדרך? גם אם 80% מהם היו ספינים הם העיפו לא מעט.
ההתנהלות שלהם היא כשלון חרוץ , הם מינו ליצן בתור מנהל מקצועי שבנה קבוצה לא מאוזנת ללא חלוץ טבעי
כאשר ברח להם המאמן הם נתנו לליצן אחר להיות מאמן , בזבזו חלון העברות של ינואר על עוד העברות הזוייות תוך שהם משחררים את שני השחקנים הטובים בסגל
הכתובת היית על הקיר
nirgo
קיבל.ה  22 לייקים

אני מבין שאמבפה מסיים חוזה
בעונה הבאה עם הפועל בדרבי מול כפר שלם
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  785 לייקים

Nati כתב: 22 אפריל 2024, 11:42
צ'ימבויקה כתב:כל הסכם חייב לכלול התחייבות מפורשת שלו על השקעות בדיוק כפי שיש בהסכם הקיים

זה או שחור או לבן
את זה אני חייב להבין
אתה חושב שבנאדם כזה יהיה פנים של איזו קבוצה(בעיקרון לפי מה שאתה אומר ניסנובים.כי רק הם צריכים לדאוג מהליך משפטי)?
דבר שני.נראה לך שבנאדם כזה(שרק בקניה משקיע 30-35 מיליון)יתבוסס רק על הכנסות הקבוצה?
למה?בגלל שאופיר סער כתב?
לא לי ולא לך יש את הידע להתנבא
את הדעה הזו כתבתי על בסיס הידיעה של סער
אני מסכים איתך
יותר סביר שבמידה וספרא רציני ומוכן לכסות את החובות במידי ובמזומן, אז הקבוצה שתבנה תנסה להיות הישגית תוך מספר שנים

ועדיין, אני קצת חשדן
אני רוצה לראות אותו עושה את אחד משני אלה:

1. מכסה באופן מיידי את החובות (ללא פריסה לשנים), ויוצר דף חלק למועדון
2. לוקח על עצמו את החובות ומנגד משקיע כסף כדי לבנות קבוצה יותר תחרותית מבחינה ספורטיבית

האמירה של ״אני לוקח על עצמי את החובות״ צריכה להיות מגובה במעשים
יש למשל חוב לרשות המיסים שבמילא פרוס לשנים
אם כל שנה אתה משלם את הסכום והוא לא משקיע במועדון אז למעשה מי שמשלם את החוב הזה זה המנויים וההכנסות הטבעיות של המועדון, ואז לא עשינו כלום על החלפת הידיים.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

נכון
גם הניסנובים לקחו על עצמם חובות
קובי
קיבל.ה  65 לייקים

הלך המומנטום כתב: 22 אפריל 2024, 12:12 אני לא חושב שאנשים בטוחים שמינצברג ייקח אותנו לחצי גמר ליגת האלופות, פשוט זה ריענון מניסנובס והתקווה הייתה שהם יחלקו את התקציב נכון, כך שהתפוקה שלו גדולה תהיה ביחס תקציב.
זה לא רענון מהנסנובים, זה בדיוק אותו חרא.
זה שאנשים שומעים דוברי אנגלית עם ריש מתגלגלת ועולים להם לראש ביל גייטס וווארן באפט, זו הבעיה האישית שלהם.
זה שאנשים מתרגשים מכל הבבלאט העלק ציוני, יהודי שביעי באוקוטובר זו הבעיה האישית שלהם.
הקבוצה הזו צריכה נס הרבה יותר גדול מפעם שעברה כדי לא לרדת ליגה. אם הקבוצה הזאת תרד ליגה, זה אך ורק באחריות ובאשמת המינצברגים.
אז יכול להיות שבשבילך ירידת ליגה זו לא יותר ממכה קטנה בכנף. בשבילי זה כתם על מועדון בסדר גודל כמו הפועל תל אביב.
זה שמעלים נגדם טענות ואתה עונה בניסנובית מעיד שאין לך מילה טובה משמעותית להגיד עליהם.
יש אוהדים שקודם כל ובראש ובראשונה אוהדים את מועדון הפועל תל אביב ואח"כ את הבעלים.
יש אוהדים שקודם כל ובראש ובראשונה אוהדים את הבעלים ואח"כ את המועדון. אותי הגישה הזאת מגעילה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

קובי כתב: 22 אפריל 2024, 14:44
הלך המומנטום כתב: 22 אפריל 2024, 12:12 אני לא חושב שאנשים בטוחים שמינצברג ייקח אותנו לחצי גמר ליגת האלופות, פשוט זה ריענון מניסנובס והתקווה הייתה שהם יחלקו את התקציב נכון, כך שהתפוקה שלו גדולה תהיה ביחס תקציב.
יש אוהדים שקודם כל ובראש ובראשונה אוהדים את הבעלים ואח"כ את המועדון. אותי הגישה הזאת מגעילה.
הטייק ההזוי של השבוע ואנחנו רק ביום שני.
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  573 לייקים

אני יודע שהתרגלנו לקשר אדוק בין המילים חובות והפועל בשנים האחרונות אבל עד כמה שזכור לי בהפועל הכריזו רשמית שהקבוצה נקייה מחובות, על אילו חובות מדובר עכשיו? ועוד אחרי שפשטו לקבוצה את העור בשנתיים האחרונות מכרו שחקנים ביותר מ-20 מליון שקל, למה אני עדיין שומע את המילה חובות בהקשר של הפועל?
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  785 לייקים

כדי שיהיה לספרא יתרון על הקיים, הוא צריך להכניס כסף ועכשיו.
או באמצעות השקעה במועדון והגדלת שכר השחקנים או באמצעות מחיקת החובות.

מבחינה כלכלית ושיווקית, מינצברג בגדול עשה עבודה סבירה. וטובה מהניסנובים.
משכורות בזמן, מהלכים על הנייר שמראים רצינות ומחשבה, כמו השארת לאיוס, מורגן, רודריגז ובלוריאן. בנוסף, המועדון שקוף יותר מבעבר.

מבחינה ספורטיבית הסיפור אחר לגמרי. האמון העיוור בחן סול הוא האסון שלנו השנה.
הוא נפל להונאה של אדם לא מקצועי, ללא ניסיון, בעל אופי בעייתי.

לא יהיה קשה לספרא לעשות עבודה טובה מקבוצת מינצברג אבל הרבה תלוי בהשקעה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםההוא שאמרו לולירון האדום
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  484 לייקים

Hapolo כתב: 22 אפריל 2024, 15:06 אני יודע שהתרגלנו לקשר אדוק בין המילים חובות והפועל בשנים האחרונות אבל עד כמה שזכור לי בהפועל הכריזו רשמית שהקבוצה נקייה מחובות, על אילו חובות מדובר עכשיו? ועוד אחרי שפשטו לקבוצה את העור בשנתיים האחרונות מכרו שחקנים ביותר מ-20 מליון שקל, למה אני עדיין שומע את המילה חובות בהקשר של הפועל?
מדובר על חובות אינסופיים שגם אם אדמונד ספרא יפקיד את כל ההון האישי והמשפחתי שלו לפרעונם, תתגלה לפתע פתאום דרישת חוב לתשלום לאלי קוקוס כהן ומוריס ז'אנו על עונת הירידה 89' + חוב שטרם שולם לזגג של בית ברנר שתיקן את החלון אותו קוקוס ניפץ.
שער 5 זה הלב
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

לא ברור לי למה הם מתכוונים לבנות קבוצה עם תקציב שפוי ושאר החרטות עם הון כזה גדול , אם כבר אתה בא להשקיע אז למה לא עד הסוף? (כמובן באופן יחסי , בהון המדובר אפשר בקלות להתחרות במכבי בלי שזה יזיק לספרא יותר מדיי ) , כמובן שזה קודם יהפוך למשהו רלוונטי אם בכלל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

Hapolo כתב: 22 אפריל 2024, 15:06 אני יודע שהתרגלנו לקשר אדוק בין המילים חובות והפועל בשנים האחרונות אבל עד כמה שזכור לי בהפועל הכריזו רשמית שהקבוצה נקייה מחובות, על אילו חובות מדובר עכשיו? ועוד אחרי שפשטו לקבוצה את העור בשנתיים האחרונות מכרו שחקנים ביותר מ-20 מליון שקל, למה אני עדיין שומע את המילה חובות בהקשר של הפועל?
לא הכריזו רשמית שום דבר כזה, הכריזו שהוסרה עלינו העננה של חובות חו"ל (בהמשך הסתבר שזה רק לעת עתה ושהפטרייה הזאת עוד עשויה לחזור).
יש חובות שהניסנובים השאירו אחריהם.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

רק הפועל כתב: 22 אפריל 2024, 15:32 לא ברור לי למה הם מתכוונים לבנות קבוצה עם תקציב שפוי ושאר החרטות עם הון כזה גדול , אם כבר אתה בא להשקיע אז למה לא עד הסוף? (כמובן באופן יחסי , בהון המדובר אפשר בקלות להתחרות במכבי בלי שזה יזיק לספרא יותר מדיי ) , כמובן שזה קודם יהפוך למשהו רלוונטי אם בכלל
לא ברור לי למה אתה לוקח את אופיר סער ברצינות, לבנאדם יש 0 מידע על הנושא הזה, הוא יורה לכל הכיוונים בשביל קליקים.

צנצי שהביא את הסיפור טען שהוא הולך להשקיע 35 מיליון על העונה הראשונה.
לשם השוואה, גולדהר שם 17 מיליון בעונה הראשונה שלו במכב*.
את הסם הכי גדול
Adom bdam
קיבל.ה  92 לייקים

אמנם משפחת ספרא כולה היא משפחה שאם מחברים את כל ההון שלהם הם מולטי מילארדרים, אבל בן משפחת ספרא זה כל כך הרבה אנשים.
אם זה לא סיימון לבייב גרסת ספרא אז זה כנראה בן אדם שלא ממש יש לו מספיק כסף כדי להחזיק את הפועל תל אביב בצמרת.
בכל מקרה הציפיות שלי מסתכמות בכך שיוציא ליוסי אבוקסיס וחן סול הרחקה ממתחם חודרוב. משם נתקדם.
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

Adom bdam כתב: 22 אפריל 2024, 16:27 אמנם משפחת ספרא כולה היא משפחה שאם מחברים את כל ההון שלהם הם מולטי מילארדרים, אבל בן משפחת ספרא זה כל כך הרבה אנשים.
אם זה לא סיימון לבייב גרסת ספרא אז זה כנראה בן אדם שלא ממש יש לו מספיק כסף כדי להחזיק את הפועל תל אביב בצמרת.
בכל מקרה הציפיות שלי מסתכמות בכך שיוציא ליוסי אבוקסיס וחן סול הרחקה ממתחם חודרוב. משם נתקדם.
לפי הדיווחים לו לבד יש הון של איזה מליארד דולר , אם נכון זה מספיק בשביל להתמודד ולקחת פה אליפויות קל
Adom bdam
קיבל.ה  92 לייקים

רק הפועל כתב: 22 אפריל 2024, 16:29
Adom bdam כתב: 22 אפריל 2024, 16:27 אמנם משפחת ספרא כולה היא משפחה שאם מחברים את כל ההון שלהם הם מולטי מילארדרים, אבל בן משפחת ספרא זה כל כך הרבה אנשים.
לפי הדיווחים לו לבד יש הון של איזה מליארד דולר , אם נכון זה מספיק בשביל להתמודד ולקחת פה אליפויות קל
לפי איזה דיווחים?
אני לא מוצא עליו כלום חוץ מבאתרים ישראלים שהם שליחים של מישהו
גם באתרים הישראלים רושמים שהוא מנהל קרן, לא שזה הכסף שלו, ומדברים על אבא של אשתו. שאני כותב אדמונד ספרא באנגלית אני לא מוצא שום מידע על האדמונד שלנו.
מי אמר שזה לא סיימון לבייב גרסת ספרא? מישהו באמת בדק מי הבן אדם?
כבר נפלנו כל כך הרבה בחרא שאני מסרב להאמין שמשהו טוב יכול לקרות לנו
הפוסט קיבל לייק אחדdino
adom4
קיבל.ה  263 לייקים

Adom bdam כתב: 22 אפריל 2024, 16:36
לפי איזה דיווחים?
גם באתרים הישראלים רושמים שהוא מנהל קרן, לא שזה הכסף שלו, ומדברים על אבא של אשתו. שאני כותב אדמונד ספרא באנגלית אני לא מוצא שום מידע על האדמונד שלנו.
תחפש edmond M safra:
https://www.fwdglobal.com/edmond
Adom bdam
קיבל.ה  92 לייקים

adom4 כתב: 22 אפריל 2024, 16:39

לפי איזה דיווחים?
תחפש edmond M safra:
אם האדמונד ספרא שרוצה לקנות אותנו, הוא באמת האדמונד ספרא הזה אז אין ספק שהוא איש רציני מבחינת ניהול וגיוס כספים והשקעות, לא יודע לגבי ההון שלו
נקווה שאנחנו באמת נופלים על אדמונד ספרא הזה, ולא על איזשהו אדם שקוראים לו אדמונד שמתחזה לאדמונד ספרא כמו סיימון לבייב.
כי הפרטים שמודלפים לא עושים רושם טוב, לבן אדם כזה לא אמור להיות הבדל אם הוא קונה ממינצברג ב-30 או נותן לו 3-4 מיליון "רווח" וקונה ב-34.
adom4
קיבל.ה  263 לייקים

גם צנציפר מתיישר:
Adom bdam
קיבל.ה  92 לייקים

השאלה היא מי מבטיח לנו שמדובר באדמונד ספרא שמדברים עליו ולא באיזה מתחזה למשפחת ספרא שקוראים לו אדמונד
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  404 לייקים

https://privatefunddata.com/fund-employ ... a-5793891/
לפי מה שכתוב פה, אם אני מבין נכון, 75 אחוז מההון בקרן שייך לו (לא לגמרי סגור על מה הכוונה ב-ownership stake).
זה שם את השווי שלו בלפחות 1-1.5 מיליארד דולר.
מניח שיש לו גם כל מיני נכסים אחרים.
לא חושב שגב כלכלי זאת הבעיה פה.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

אם הוא באמת הולך להשכיב פה 7 מיליון דולר על רכישת הקבוצה ברור שיש לו הון גדול. אבל זה חתיכת אם.
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

Adom bdam כתב: 22 אפריל 2024, 16:48 השאלה היא מי מבטיח לנו שמדובר באדמונד ספרא שמדברים עליו ולא באיזה מתחזה למשפחת ספרא שקוראים לו אדמונד
עורך הדין רוזן בגדול. הוא הוציא הודעה לתקשורת. אולי אני לא בקיא מספיק אבל אני משער שהמוניטין שלו גם על הכף אם מדובר בהתחזות.
Adom bdam
קיבל.ה  92 לייקים

Shacham כתב: 22 אפריל 2024, 16:54 אם הוא באמת הולך להשכיב פה 7 מיליון דולר על רכישת הקבוצה ברור שיש לו הון גדול. אבל זה חתיכת אם.
השאלה מה יקרה ברגע שאדון מינצברג יבקש עוד מיליון שקל "תשואה"?
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  573 לייקים

רדפוקס כתב: 22 אפריל 2024, 15:45
לא הכריזו רשמית שום דבר כזה, הכריזו שהוסרה עלינו העננה של חובות חו"ל (בהמשך הסתבר שזה רק לעת עתה ושהפטרייה הזאת עוד עשויה לחזור).
יש חובות שהניסנובים השאירו אחריהם.
ולאן הלכו 20+ מליון שקל ממכירת החיסול שנעשתה בסיום הקנדנציה של ההנהלה הקודמת?
מינצברג אומרים שכיסו עוד 5-6 מליון דולר חובות, לא נראה מוזר שכל בעלים בא וזורק סכומים במליונים על חובות וככה בשקט כולם בולעים את הסכומים האלה?
על מה צברו חובות כאלה? השכר של אור אינברום? החוזה האימתני של עידן ורד?
התחושה היא שאפשר לחרטט במועדון הזה סכומים ולנגב לכולם את המוח עם חובות מומצאים
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
Adom bdam
קיבל.ה  92 לייקים

ערב כיפור 2014:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 80,00.html
מקווה שזה לא יגמר במפח נפש כמו איתם..
הפוסט קיבל 2 לייקיםNiroShacham
גביזון
קיבל.ה  1144 לייקים

נראה כמו עוד התעללות לדורותיה באוהדי הפועל, הלוואי, אופטימי אני לא

Sent from my 22101320G using Tapatalk

אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

נטו התעללות
איל
קיבל.ה  69 לייקים

Adom bdam כתב: 22 אפריל 2024, 16:42
adom4 כתב: 22 אפריל 2024, 16:39
לפי איזה דיווחים?
תחפש edmond M safra:
אם האדמונד ספרא שרוצה לקנות אותנו, הוא באמת האדמונד ספרא הזה אז אין ספק שהוא איש רציני מבחינת ניהול וגיוס כספים והשקעות, לא יודע לגבי ההון שלו
נקווה שאנחנו באמת נופלים על אדמונד ספרא הזה, ולא על איזשהו אדם שקוראים לו אדמונד שמתחזה לאדמונד ספרא כמו סיימון לבייב.
כי הפרטים שמודלפים לא עושים רושם טוב, לבן אדם כזה לא אמור להיות הבדל אם הוא קונה ממינצברג ב-30 או נותן לו 3-4 מיליון "רווח" וקונה ב-34.
אתה חושב שלגולדהאר היה אכפת שעקצו אותו בתחילת הדרך פה ? גם אדם עם הון של מליארדים יילחם על כל שקל ככה זה עובד .
Xavi
קיבל.ה  680 לייקים

אני לא מאמין לכלום עד שאני רואה שמעמידים פה קבוצה רצינית
רק שנה שעברה היה אותו סיפור עם אמריקאים שהבטיחו והבטיחו והנה אנחנו רגל וחצי בלאומית והחלוץ הפותח שלנו הוא פיטר קראוץ' הגמבי
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
תעיף ליציע
קיבל.ה  118 לייקים

אנשים חיים בסרט שאם לבן אדם יש כסף בלתי מוגבל
אז הוא יזרוק מיליון דולר או שניים .אז ממש לא.

יעקב שחר 30 שנה התחשבן על כל שקל שיצא מהכיס שלו.
רק בשנים האחרונות התחיל "להתפרע" בגלל סמי עופר
וכל המסביב הסתדר שם ,אבל גם השנים הרעות שלהם יגיעו.

גולדהר הגיע ושלוש שנים העמיד פה קבוצות תחת.
אז נא להירגע.
מקווה שהעסקה תצא לפועל ונדע ימים טובים.
הפוסט קיבל לייק אחדMaor
שליחת תגובה