שעה אחידה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
קירקגור
קיבל.ה  118 לייקים

זאת שערורייה שהמשחק שלנו ושל אשדוד לא באותה שעה. בטח בהתחשב בסיכוי המאוד גבוה שאם לא ננצח בשבת בית"ר תתאמץ אפילו פחות ממה שהיא תתאמץ בכל מקרה.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  435 לייקים

אשכרה מטורף.
אפילו את זה ההנהלה העלובה והכלומניקית שלנו לא מסוגלת לדרוש
קירקגור
קיבל.ה  118 לייקים

בית"ר ואשדוד מסרבות (משום מה) לשחק במקביל להפועל.
אז למה שהפועל לא תשחק במקביל אליהן?!
Adom bdam
קיבל.ה  95 לייקים

קירקגור כתב: 30 אפריל 2024, 11:06 בית"ר ואשדוד מסרבות (משום מה) לשחק במקביל להפועל.
אז למה שהפועל לא תשחק במקביל אליהן?!
יש משחק בנתניה בין חדרה לפתח תקווה
למען ההגינות שנה שעברה שיחקנו יום אחרי שקש ניצחה את ריינה ז1-3
חייב מ-2 מחזורים לפני לא מ-3
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

לא שאני בעד זה, אני חושב שזה עיוות אבל מטורף זה לא, זה בכל העולם ככה, רק מחזור אחרון באותה שעה בד״כ. יש בעיה שיש זכויות שידור והשעות נקבעות מראש (גם פה יש טיעונים בעד, היית רוצה לתכנן דברים מראש).
בכל מקרה, זה להתעסק בשטויות, הפועל צריכים לעלות לנצח משחק כדורגל ועם זה יקרה, אז זה טוב לנו שאשדוד אחרינו כי בית״ר לא ירצו להפסיד
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
קירקגור
קיבל.ה  118 לייקים

redrony כתב: 30 אפריל 2024, 11:13 לא שאני בעד זה, אני חושב שזה עיוות אבל מטורף זה לא, זה בכל העולם ככה, רק מחזור אחרון באותה שעה בד״כ. יש בעיה שיש זכויות שידור והשעות נקבעות מראש (גם פה יש טיעונים בעד, היית רוצה לתכנן דברים מראש).
בכל מקרה, זה להתעסק בשטויות, הפועל צריכים לעלות לנצח משחק כדורגל ועם זה יקרה, אז זה טוב לנו שאשדוד אחרינו כי בית״ר לא ירצו להפסיד
מבחינה פורמלית אתה צודק.
אבל קשה לי להאמין שבעוד מקומות בעולם שחקני הקבוצה מקבלים מאות הודעות מהאוהדים שלהם שמבקשים מהשחקנים להפסיד בכוונה.
זה לא מקרה רגיל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

ביטר אשדוד אמור להיות משחק מרכזי ברקנטי עם אפק ועמיחי התועמלנים? או שזה צ'רלטון?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

קירקגור כתב: 30 אפריל 2024, 11:20
redrony כתב: 30 אפריל 2024, 11:13 לא שאני בעד זה, אני חושב שזה עיוות אבל מטורף זה לא, זה בכל העולם ככה, רק מחזור אחרון באותה שעה בד״כ. יש בעיה שיש זכויות שידור והשעות נקבעות מראש (גם פה יש טיעונים בעד, היית רוצה לתכנן דברים מראש).
מבחינה פורמלית אתה צודק.
אבל קשה לי להאמין שבעוד מקומות בעולם שחקני הקבוצה מקבלים מאות הודעות מהאוהדים שלהם שמבקשים מהשחקנים להפסיד בכוונה.
זה לא מקרה רגיל.
זה כבר סיפור אחר. אני שוב אומר (אולי אני נאיבי מדי) שאין מצב שבית״ר נותנים את המשחק. יכולים לקבל הודעות עד מחר. אנחנו לא במאה הקודמת, יש טלוויזיה, יש בית שאן, גם ככה יש דיבורים מסביב
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

ואני אגיד עוד דבר, יש תקנון, הוא ידוע בתחילת העונה. כמו שמכבי חיפה התבכיינו על הקיזוז (אחרי שהם הצביעו בעדו) רק אחרי שהוא פגע בהם ספציפית, אז אין להפועל מה להתעסק בזה עכשיו. יש בעיה עם התקנון, דברו עליו בתחילת העונה, לא עכשיו, לא שיש לכם צד בעניין

שהפועל יעלו וינצחו בנתניה, חוץ מזה באמת שאין מה להתעסק בכלום
קירקגור
קיבל.ה  118 לייקים

redrony כתב: 30 אפריל 2024, 11:36 ואני אגיד עוד דבר, יש תקנון, הוא ידוע בתחילת העונה. כמו שמכבי חיפה התבכיינו על הקיזוז (אחרי שהם הצביעו בעדו) רק אחרי שהוא פגע בהם ספציפית, אז אין להפועל מה להתעסק בזה עכשיו. יש בעיה עם התקנון, דברו עליו בתחילת העונה, לא עכשיו, לא שיש לכם צד בעניין

אני מאוד מסכים עם שתי הנקודות שלך. אבל אני חושב שהבעיה היא לא עם התקנון במקרה הזה - אלא בעיה שבשבילה לא צריך טיעונים משפטיים אלא שיקול דעת סביר. הרי כבר התחילו קולות מתוך בית"ר שהם לא מתכננים לוותר, אבל שהם אולי יתנו הזדמנות לשחקנים צעירים. הם ירצו לשמור רגליים לדרבי למשל ואולי ימנעו מלתת לשחקנים בסכנת צהובים לשחק אם הם יבטיחו הישארות.

לדעתי, בהנחה שכל קבוצה תעשה את הכי טוב שלה עד לסיום העונה, גם תיקו מול נתניה זאת תוצאה לא רעה. אם בית"ר תתן 100% - אני לא רואה את אשדוד מנצחת אותה. לכן לדעתי תיקו מול נתניה זאת לא תוצאה רעה בהנחה ששני המשחקים במקביל. אבל תיקו זאת כן תוצאה רעה בהנחה שאין שעה אחידה, כי בית"ר תבטיח הישארות. לכן, על אף שהחוק היבש פה הוא שאין הכרח לשעה אחידה - לדעתי חוק ההגינות והיושרה מחייבים שעה אחידה.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

קירקגור כתב: 30 אפריל 2024, 11:44
redrony כתב: 30 אפריל 2024, 11:36 ואני אגיד עוד דבר, יש תקנון, הוא ידוע בתחילת העונה. כמו שמכבי חיפה התבכיינו על הקיזוז (אחרי שהם הצביעו בעדו) רק אחרי שהוא פגע בהם ספציפית, אז אין להפועל מה להתעסק בזה עכשיו. יש בעיה עם התקנון, דברו עליו בתחילת העונה, לא עכשיו, לא שיש לכם צד בעניין

אני מאוד מסכים עם שתי הנקודות שלך. אבל אני חושב שהבעיה היא לא עם התקנון במקרה הזה - אלא בעיה שבשבילה לא צריך טיעונים משפטיים אלא שיקול דעת סביר. הרי כבר התחילו קולות מתוך בית"ר שהם לא מתכננים לוותר, אבל שהם אולי יתנו הזדמנות לשחקנים צעירים. הם ירצו לשמור רגליים לדרבי למשל ואולי ימנעו מלתת לשחקנים בסכנת צהובים לשחק אם הם יבטיחו הישארות.

לדעתי, בהנחה שכל קבוצה תעשה את הכי טוב שלה עד לסיום העונה, גם תיקו מול נתניה זאת תוצאה לא רעה. אם בית"ר תתן 100% - אני לא רואה את אשדוד מנצחת אותה. לכן לדעתי תיקו מול נתניה זאת לא תוצאה רעה בהנחה ששני המשחקים במקביל. אבל תיקו זאת כן תוצאה רעה בהנחה שאין שעה אחידה, כי בית"ר תבטיח הישארות. לכן, על אף שהחוק היבש פה הוא שאין הכרח לשעה אחידה - לדעתי חוק ההגינות והיושרה מחייבים שעה אחידה.
מסכים. זה לא קשור לחוק היבש אלא לעובדה שהמשחקים כבר נקבעו. בית״ר נתנו לשחקנים 3 ימ חופש, ביום שני יש משחק בנתניה של חדרה, זה לא כזה פשוט.
קירקגור
קיבל.ה  118 לייקים

redrony כתב: 30 אפריל 2024, 11:48
קירקגור כתב: 30 אפריל 2024, 11:44

מסכים. זה לא קשור לחוק היבש אלא לעובדה שהמשחקים כבר נקבעו. בית״ר נתנו לשחקנים 3 ימ חופש, ביום שני יש משחק בנתניה של חדרה, זה לא כזה פשוט.
נכון שזה לא פשןט אבל גם לא כזה מסובך. אפשר לנסות להזיז את המשחק של חדרה - או אפילו לדחות את שני המשחקים ליום שלישי/להקדים ליום ראשון.

אני אגיד לך מה לי צורם במצב הזה, הבעיה היא שלדעתי בשבת נגד נתניה תיקו בחוץ זאת התוצאה הכי טובה שנוכל להשיג, ושבנסיבות רגילות תיקו זאת גם התוצאה הכי טובה שאשדוד תוכל להשיג מול בית"ר בטדי. ומה שעלול לקרות, זה שרק בגלל מועד המשחק שלנו - תיקו מול יריבה עדיפה במומנטום עדיף בבית שלה יהפוך לתוצאה רעה.

אם כי - בכל מקרה לדעתי נקודה היא סופר חשובה. אני סומך מאוד על הפועל ירושלים שלא יפסידו בחוץ לאשדוד במחזור האחרון - ואם נתאבד על ניצחון בגלל שאנחנו משחקים ראשונים זאת עלולה להיות הנקודה שתחסר לנו כדי להשאר.
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  85 לייקים

redrony כתב:
מבחינה פורמלית אתה צודק.
זה לא מקרה רגיל.
זה כבר סיפור אחר. אני שוב אומר (אולי אני נאיבי מדי) שאין מצב שבית״ר נותנים את המשחק. יכולים לקבל הודעות עד מחר. אנחנו לא במאה הקודמת, יש טלוויזיה, יש בית שאן, גם ככה יש דיבורים מסביב
בית״ר לא תמכור רק במידה שהפועל תנצח בנתניה. בכל תוצאה אחרת, אשדוד מוציאה בטדי נקודה או שלוש (אני משוכנע ששלוש).
גם ב-2010 לא היינו במאה הקודמת, היתה טלוויזיה, היה בית שאן וגם היו דיבורים. זה לא מנע ממכבי להיות בית שאן.
קירקגור
קיבל.ה  118 לייקים

עד המ!!ת הפועל כתב: 30 אפריל 2024, 12:00
redrony כתב:
מבחינה פורמלית אתה צודק.
זה לא מקרה רגיל.
בית״ר לא תמכור רק במידה שהפועל תנצח בנתניה. בכל תוצאה אחרת, אשדוד מוציאה בטדי נקודה או שלוש (אני משוכנע ששלוש).
גם ב-2010 לא היינו במאה הקודמת, היתה טלוויזיה, היה בית שאן וגם היו דיבורים. זה לא מנע ממכבי להיות בית שאן.
וגם לא מנע רק לפני קצת יותר מחודש מריינה ומסכנין לעשות תיקו 0:0 צפוי.
זה לא שבית"ר תמכור באופן בוטה - אבל לא בטוח שהשחקנים שלה יעשו לחץ גבוה על ההגנה הלא טכנית של אשדוד. לא בטוח ששחקנים יכנסו לתאקלים חריפים. הבעיה שאין אף שופט מספיק אמיץ בארץ כדי שיעצור את המשחק אם הוא יראה שהוא חסר ערך ספורטיבי.
שליחת תגובה