אבוקסיס פוטר, חן סול התפטר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Adom bdam
קיבל.ה  95 לייקים

נתנו לחולה סופני עוד שבוע לחיות
נקווה שיתרחש נס והקללה של אבוקסיס תעזוב אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
דוגיס
קיבל.ה  397 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 28 אפריל 2024, 17:19 העסקה הכי טובה של אבוקסיס! יקבל 840000 ש"ח נטו! פיצויים.
אם הוא היה מתפטר היה מקבל אצלי קצת כבוד, אבל האפס הזה אכפת לו רק מכסף. בא הכניס את המועדון ללחץ אחד מהאשמים הגדולים במצב ועוד לא מתבייש לקחת מהמועדון קרוב למיליון שקל על עשרה משחקים ללא נצחון. יצא אפס מאופס מקווה שלא נראה אותו יותר במועדון למככה הוא מאמן בינוני מאוד.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonASAFABADI
רק הפועל
קיבל.ה  1502 לייקים

איזה כיף לו קיבל 84000 פיצויים על מה שעשה בזמן שבול עץ היה משיג יותר ממנו , אפס
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonHapolo
Adom_Adom
קיבל.ה  7 לייקים

Xavi כתב: 28 אפריל 2024, 17:23 מצחיק שאז האמריקאים אמרו עונה פיננסית וניסו לחסוך משכורת מאמן עם לאמה
נו היה משתלם?
קמצן משלם פעמים!!!! נקווה שאנחנו לא נשלם מחיר כבד יותר
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  786 לייקים

אנשים פה קצת חיים בללהלנד, גם אני ככה אבל בחייאת מתי מאמנים התפטרו פה?
כשנותנים להם חוזים כאלה הם בחיים לא מתפטרים, האשמה היא שנתנו לו חוזה כזה
הוא והקארמה המסריחה שלו איך שהוא הגיע לפה הרגו אותנו
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  909 לייקים

שיילך קבינימאט. אפס
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonיהלום14אדום
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  234 לייקים

מוזר שאין הודעה רשמית של המועדון כשבכל האתרים כבר פורסם.
שני אפסים מאופסים, קבלני הירידה הזאת.
כמו שכבר נכתב פה, אם היה קורה לפני חודש היינו נשארים.
אדום
קיבל.ה  763 לייקים

Adom_Adom כתב: 28 אפריל 2024, 17:35
Xavi כתב: 28 אפריל 2024, 17:23 מצחיק שאז האמריקאים אמרו עונה פיננסית וניסו לחסוך משכורת מאמן עם לאמה
נו היה משתלם?
קמצן משלם פעמים!!!! נקווה שאנחנו לא נשלם מחיר כבד יותר
ניסנובס עם מבטא
הפוסט קיבל לייק אחדבעל(ת) האוב
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

האמת שהמתאים ביותר זה ניסו אביטן. הגיע לחדרה לפני שנה מחזור אחד לפני סוף העונה ונשארו בליגה.
Mario
קיבל.ה  313 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 28 אפריל 2024, 17:48 האמת שהמתאים ביותר זה ניסו אביטן. הגיע לחדרה לפני שנה מחזור אחד לפני סוף העונה ונשארו בליגה.

הוא עדיין מחפש את הנוסחה האידיוט הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  347 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 28 אפריל 2024, 17:48 האמת שהמתאים ביותר זה ניסו אביטן. הגיע לחדרה לפני שנה מחזור אחד לפני סוף העונה ונשארו בליגה.
אתה ציני אני מקווה
Avivisr
קיבל.ה  2 לייקים

חן סול זו ההתנהלות הגרועה ביותר של מנהל מקצועי שיצא לי לראות
החל משחרור רודריגז, בניית הקישור האחורי הכי מחפיר בליגה, וינואר הארור שמהווה את היחלשות הקבוצה בחלון העברות. באמת... לא זוכר ינואר שבמקום להתחזק נחלשנו בכל פרמטר אפשרי באופן שסלל לנו את הדרך לכאוס שאנחנו נמצאים בו היום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםMarioסומך
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

ניסיתי לחשוב רגע אם יש אח ורע לקטע הזה בספורט שמאמן או איש מקצוע מסרב להתפטר למרות שהוא מרסק את הקבוצה שלו, ואז נזכרתי במשהו קטן וגיכחתי לעצמי בעצב..
לא מבין מתי השתרשה במדינה שלנו תרבות של חוסר לקיחת אחריות. אני באמת מנסה לחשוב אם זה תמיד היה ככה או רק בשנים האחרונות.
כשאני מסתכל על אירופה ואני רואה הרבה מאמנים שמתפטרים ולא מחכים לרגע שבו הקבוצה שלהם תתפרק עד לרמה קטסטרופלית בשביל שיפטרו אותם. או שאולי זה סתם בדימיון שלי.
בחייאת איפה הדיגניטי של האנשים האלה? אבוקסיס הרי יאמן עוד בארץ, הוא לא חושב על זה שפעם הבאה שבעלים רציני ירצה לקחת אותו הוא יחשוב שלוש פעמים לפני אם נכון לעשות את זה? כנל לגבי חן סול (למרות שלגביו אני בספק אם מישהו יסכים להעסיק אותו). תתפטר תיקח אחריות וזה ישתלם לך בעתיד.
אז נכון, אפשר להגיד למה שיתפטר? אם יפטרו אותו הוא ישב שנה שלמה בבית ויקבל כסף, אבל זה מה שהוא באמת רוצה לעשות? זה מה שהוא רוצה שיחשבו עליו?
לא מבין את הקטע הזה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםבעל(ת) האובכרוביתSickleCell
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  884 לייקים

מתכוונים להוציא הודעת מועדון רשמית או שמערך הדוברות התאבד וצנציפח, סער, יעקבי וליפקין הם דוברי המועדון הרשמיים?
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

אם כבר להביא מאמן עבר בהתנייה שיקבל חוזה לעונה הבאה אם יהיה נס ונשאר זה רפואה.
אבל גם זה מטופש, המהלך היחידי שיכול להביא לנס זה לתת לטועמה את 3 המשחקים האחרונים כי הוא מתוך המערכת.
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  83 לייקים

בשולי השוליים, ואולי בעצם לא כל כך: מה עם מאמן שוערים? מה קורה עם השוערים שלנו בשנתיים האחרונות? איך הם מבחינת לימודי ויישום מקצוע השוערוּת?

אולי גם כאן צריך שינוי?
רינגו סטאר המלך
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

בעל(ת) האוב כתב: 28 אפריל 2024, 18:03 בשולי השוליים, ואולי בעצם לא כל כך: מה עם מאמן שוערים? מה קורה עם השוערים שלנו בשנתיים האחרונות? איך הם מבחינת לימודי ויישום מקצוע השוערוּת?

אולי גם כאן צריך שינוי?
זה שייך למסביב שכידוע מתפקד מעולה.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  786 לייקים

פומפה כתב: 28 אפריל 2024, 18:00 ניסיתי לחשוב רגע אם יש אח ורע לקטע הזה בספורט שמאמן או איש מקצוע מסרב להתפטר למרות שהוא מרסק את הקבוצה שלו, ואז נזכרתי במשהו קטן וגיכחתי לעצמי בעצב..
לא מבין מתי השתרשה במדינה שלנו תרבות של חוסר לקיחת אחריות. אני באמת מנסה לחשוב אם זה תמיד היה ככה או רק בשנים האחרונות.
כשאני מסתכל על אירופה ואני רואה הרבה מאמנים שמתפטרים ולא מחכים לרגע שבו הקבוצה שלהם תתפרק עד לרמה קטסטרופלית בשביל שיפטרו אותם. או שאולי זה סתם בדימיון שלי.
בחייאת איפה הדיגניטי של האנשים האלה? אבוקסיס הרי יאמן עוד בארץ, הוא לא חושב על זה שפעם הבאה שבעלים רציני ירצה לקחת אותו הוא יחשוב שלוש פעמים לפני אם נכון לעשות את זה? כנל לגבי חן סול (למרות שלגביו אני בספק אם מישהו יסכים להעסיק אותו). תתפטר תיקח אחריות וזה ישתלם לך בעתיד.
אז נכון, אפשר להגיד למה שיתפטר? אם יפטרו אותו הוא ישב שנה שלמה בבית ויקבל כסף, אבל זה מה שהוא באמת רוצה לעשות? זה מה שהוא רוצה שיחשבו עליו?
לא מבין את הקטע הזה.
זו חשיבה נכונה ותמימה כזו, לא בקטע רע
אבל תשים לב מה הולך בליגה פה, מאמנים לא מתפטרים ועדיין הם מאמנים במקומות אחרים אחר כך, אז זה לא באמת כזה משנה וכן יקחו אותם לעבודה
הרי אבוקסיס עכשיו לא סיים את הקריירה שלו, הוא יאמן במקום אחר אז זה לא באמת משנה...
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

למה??? כל כך חבל.
החן סול הזה ממש מטומטם.
הפועל ירדה, תן ליוסי להישאר כדי שהתמונה שלו במשחק הירידה הרשמי ייחרט בזיכרון לדיראון עולם.
אז עכשיו הוא לא יהיה ברגע הירידה ויקבל כסף עד סוף העונה הבאה....
ואחרי שהחן סול עושה את הטעות הזו, הוא מתפטר?! כמו, להבדיל, גבר שרוצח את אשתו ומתאבד. אפס מאופס.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

רק הפועל בלב כתב: 28 אפריל 2024, 17:16 בזיון שאבוקסיס לא התפטר
לא יכל לעשות את העבודה שלו פחות טוב משעשה. לפחות לחןסול לא היו פנים לא לקחת אחריות (חצי שנה מאוחר מידי)
יש לו משכורת של 60 אלף שקל נטו לחודש.
אם בעבודה שלך היית לא מצליח ויודע שהולכים לפטר אותך, היית מוותר על משכורת כזו ומתפטר בשביל הכבוד?
היית ברצינות מוותר על יותר שני שליש מיליון שקל נטו לכיס, כי זה הדבר הראוי לעשות?

ברור שהוא לא התפטר, לא הייתה לו שום סיבה להתפטר, ולא ציפיתי שיתפטר.
היה צריך לפטר אותו לפני חודש.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  395 לייקים

Charlie כתב: 28 אפריל 2024, 18:25 למה??? כל כך חבל.
החן סול הזה ממש מטומטם.
הפועל ירדה, תן ליוסי להישאר כדי שהתמונה שלו במשחק הירידה הרשמי ייחרט בזיכרון לדיראון עולם.
ואחרי שהחן סול עושה את הטעות הזו, הוא מתפטר?! כמו, להבדיל, גבר שרוצח את אשתו ומתאבד. אפס מאופס.
מה ההיגיון בקרבות אגו המטופשים האלו של אם אני סובל אני רוצה שהוא יסבול עוד יותר, המצב מזעזע אבל הכל עוד בידיים שלנו, אז אם יש סיכוי להינצל חייבים להילחם עד השנייה האחרונה ועם יוסי אי אפשר להילחם.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
מינצברג: "Hold my beer"
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

red in blood כתב: 28 אפריל 2024, 18:36
לא יכל לעשות את העבודה שלו פחות טוב משעשה. לפחות לחןסול לא היו פנים לא לקחת אחריות (חצי שנה מאוחר מידי)
אם בעבודה שלך היית לא מצליח ויודע שהולכים לפטר אותך, היית מוותר על משכורת כזו ומתפטר בשביל הכבוד?
היית ברצינות מוותר על יותר שני שליש מיליון שקל נטו לכיס, כי זה הדבר הראוי לעשות?

היית מתפטר כי בעולם מתוקן ולא הגועל נפש שהולך בליגה שלנו היית מבין שאם לא תתפטר ותיקח אחריות אז אף אחד אחר לא ייקח אותך לעבוד אצלו. ואז אולי תרוויח את ה60 אלף נטו לחודש למשך שנה, אבל אחרי השנה הזאת תצטרך למצוא מקצוע חדש.
יש הבדל גדול מאוד בין עובד אנונימי בחברה כלשהי שסביר להניח שאף אחד לא ידע אם הוא יתפטר/יפוטר וזה כנראה לא ישפיע עליו בעבודה אחרת אלא אם יקשרו אותו איכשהו למקום הקודם, לבין מאמן כדורגל מאוד מוכר במדינה מאוד קטנה שאין לו הרבה לאן להתקדם בטח אחרי הכישלון שלו.
Asafasraf
קיבל.ה  827 לייקים

בעל(ת) האוב כתב:בשולי השוליים, ואולי בעצם לא כל כך: מה עם מאמן שוערים? מה קורה עם השוערים שלנו בשנתיים האחרונות? איך הם מבחינת לימודי ויישום מקצוע השוערוּת?

אולי גם כאן צריך שינוי?
ניר דוידוביץ׳ הוא המאמן שוערים שלנו ואין שום תלונה אליו.
צריך להגיע ל-3 משחקים עם כל הלב והנשמה, כי יכולת אין לשחקנים שלנו. מתפלל לטוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

Charmander כתב:
Charlie כתב: 28 אפריל 2024, 18:25 למה??? כל כך חבל.
החן סול הזה ממש מטומטם.
מה ההיגיון בקרבות אגו המטופשים האלו של אם אני סובל אני רוצה שהוא יסבול עוד יותר, המצב מזעזע אבל הכל עוד בידיים שלנו, אז אם יש סיכוי להינצל חייבים להילחם עד השנייה האחרונה ועם יוסי אי אפשר להילחם.
עזוב, ירדת ליגה. ולא נגד ביתר, אלא נגד הפועל פ"ת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
תא מרבוטא
קיבל.ה  337 לייקים

פומפה כתב: 28 אפריל 2024, 18:00 ניסיתי לחשוב רגע אם יש אח ורע לקטע הזה בספורט שמאמן או איש מקצוע מסרב להתפטר למרות שהוא מרסק את הקבוצה שלו, ואז נזכרתי במשהו קטן וגיכחתי לעצמי בעצב..
לא מבין את הקטע הזה.
האמת שקלינגר התפטר מהפועל חיפה ומבאר שבע, רוני לוי התפטר ממכבי פתח תקווה, אלי גוטמן התפטר ממכבי חיפה, שרון מימר התפטר מהפועל חיפה - זה מבדיקה אקראית.
רוצה לומר שיש מאמנים שלוקחים אחריות על כשלונות (לפחות לפעמים) ויש שלא
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

חלק מהעכברים כבר ברחו מהספינה. באוקטובר המאמן והמנהל הכללי. למעשה סול נשאר לבד . עכשיו יוסי עוזב עם מצנח זהב. אולי גם חנצ'וק.
נערך לאחרונה על ידי הלוטוס הלבן ב 28 אפריל 2024, 18:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
ליאור א.
קיבל.ה  124 לייקים

SickleCell כתב: 28 אפריל 2024, 16:44 מזכיר מקרים של רצח והתאבדות.
אחת מההודעות הכי גדולות שראיתי בתולדות הפורום.
נערך לאחרונה על ידי ליאור א. ב 28 אפריל 2024, 21:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  827 לייקים

red in blood כתב: 28 אפריל 2024, 18:36

נמאס כבר מהשיח ההשוואתי הדמגוגי הזה של ״אתה היית מוותר על המשכורת אם זו הייתה העבודה שלך״

עבודה של מאמן היא שונה מכל עבודה אחרת בשוק, השכר אפיקי ההתקדמות, ושיטת העבודה של כל עובד במשק שונה משל מאמן כדורגל. זה עובד לטוב ולרע.

יוסי קיבל את החוזה שלו על בסיס המוניטין שהוא קיבל בשוק, הוא הגיע להישגים ויש לו מטען של ציפיות מכוח השכר הגבוה שמקבל שמשקף את ערכו. הערך של מאמן בשוק יכול להשתנות לטובה אבל גם לרעה. ואת זה אנשים שוכחים.
בלתי מתקבל על הדעת שמאמן מגיע עם מוניטין מסוים, מחריב קבוצה ומוריד אותה לליגה השניה, ונתקע על השכר עליו חתם רק בשל מה שחשבו שהוא יהיה לפני שהחריב בעצמו את הקבוצה וגרם לה נזק כלכלי. הניסיון לנרמל את התופעה הזו אצל מאמנים הוא מכפיר והוא אחת הסיבות שהמעמד של המאמן הישראלי בשפל.

אם אתה לא מקבל את הטענה הזו, הנה טענה אלטרנטיבית ללמה מאמן צריך להתפטר:

בכל העולם מאמנים מתפטרים
התפטרות היא לא רק סוגיה ערכית מול המועדון, השחקנים והקהל אלא גם קשורה למוניטין מקצועי של מאמן
מאמן שיודע לקחת אחריות על הכשלון המקצועי שלו וללכת הביתה לחשבון, מוערך יותר בשוק המאמנים
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  388 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 28 אפריל 2024, 17:03 אני אעקוב אחרי המשך הקריירה של חן סול
בחור צעיר סה״כ

אני מניח שהוא יימצא את עצמו במחלקת האנליזה של הנוער של מכבי פתח תקווה , יעבוד עם ילדים

אפשרות אחרת ויותר סבירה היא עזיבת המקצוע ומעבר לחברה בתחום הספורטס-טק

היו דיבורים לאורך העונה שהוא התבטא בסביבתו בצורה יהירה ושחצנית בנוגע לכשלים ולשאלת איכות הקבוצה השנה, נפנף
אמר שכולם יאכלו את הכובע

פחות קרה
אלף בית של שרלטנות ושקרנות פתולוגית (ע״ע ב.נ.) הוא דבקות בשקר בכל מחיר וסירוב להודות בטעות. מסתבר שאפילו כשרלטן הוא הצליח להיכשל בסוף כשבחר להתפטר.
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  388 לייקים

ספרא טבא כתב: 28 אפריל 2024, 17:06
צ'ימבויקה כתב: 28 אפריל 2024, 17:03 אני אעקוב אחרי המשך הקריירה של חן סול
בחור צעיר סה״כ

אני מניח שהוא יימצא את עצמו במחלקת האנליזה של הנוער של מכבי פתח תקווה , יעבוד עם ילדים

אפשרות אחרת ויותר סבירה היא עזיבת המקצוע ומעבר לחברה בתחום הספורטס-טק

היו דיבורים לאורך העונה שהוא התבטא בסביבתו בצורה יהירה ושחצנית בנוגע לכשלים ולשאלת איכות הקבוצה השנה, נפנף
אמר שכולם יאכלו את הכובע

פחות קרה
יש לי חברים שעבדו תחתיו כאנליסטים במחלקות הצעירים, כולם מספרים על בן אדם יהיר ולא מוכשר בעליל, כולם היו בהלם כשהוא קיבל את התפקיד.
אישית חשבתי שגם בוקסה זה fraud לא מהעולם הזה ביחס להייפ שהיה עליו ובסוף יצא שצדקתי אבל בניגוד אליו הוא היה בחור רציני וכזה שלאף אחד אין מילה רעה להגיד עליו
זה מה שהכי מרגיז אותי. האנשים במערכת, איינבינדר למשל כקפטן הקבוצה יכול היה לגשת למינצברג ולהגיד לו עד כמה הבחור הזה חרטטן. יש אנשים שזה לא באופי שלהם לדבר עם הבוסים, אבל בחייאת זה מקום העבודה שלכם, אנשים תלויים בזה כלכלית ורגשית. התנהלות בזויה שמקבילה למדינה הרקובה. הכי מייצגים את ישראל…
נערך לאחרונה על ידי SickleCell ב 28 אפריל 2024, 19:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  388 לייקים

וינסנט כתב: 28 אפריל 2024, 17:18 אם אפשר גם את אורי גוטמן שהרס את הפועל רמת גן.
אם ישאר פה עונה הבאה אנחנו לא עולים בחזרה.
הפרצוף של אוז׳בולט כשהוא תידרך אותו לפני החילוף במצב של 3:0 (?) ואז נתן לו פליק קטן בטוסיק כאחרון נערי המגבות היה פרייסלס.
joshsoos
קיבל.ה  208 לייקים

Hapoel_manga כתב: 28 אפריל 2024, 17:00 עצוב לי על יוסי
אליל הילדות שלי
לא כך רציתי שזה ייגמר
אבל אין ברירה
עצוב לי עליך שזה אליל הילדות שלך. שיישרף בגהנום
הפוסט קיבל לייק אחדyetsman
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  503 לייקים

מוכתר רשמית בתור האיש הכי שנוא בכדורגל על ידי אוהדי כל הקבוצות
שער 5 זה הלב
לירון האדום
קיבל.ה  1841 לייקים

יצאה הודעה רשמית
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  503 לייקים

800 אלף שקל זה סכום מכובד שאפשר לקנות בו המון תרופות
שער 5 זה הלב
Red Ghost
קיבל.ה  426 לייקים

נו היה משתלם?
סיפור העונה, מבין ערימת הכשלים, זה היה החמור ביותר מהרגע שואלקניס עזב
Red Ghost
קיבל.ה  426 לייקים

D red imperia כתב: 28 אפריל 2024, 20:06 מוכתר רשמית בתור האיש הכי שנוא בכדורגל על ידי אוהדי כל הקבוצות
הוא שרוף בכל הגדולות (למעט מכבי חיפה שברור שלא תקח אותו)
ברוך הבא למעגל המימרים
אלון1
קיבל.ה  28 לייקים

ליאור א. כתב: 28 אפריל 2024, 18:54
SickleCell כתב: 28 אפריל 2024, 16:44 מזכיר מקרים של רצח והתאבדות.
אחד מההודעות הכי גדולות שראיתי בתולדות הפורום.
אמת מהגדולות שקראתי
וינסנט
קיבל.ה  259 לייקים

אם אורי גוטמן העוזר מאמן איך טועמה על הקווים? לא שאני בעדו.
האדום מרמת גן

מודה שקיויתי מאבוקסיס ומהפועל ליותר.
חבל וחבל.

אולי רק חיכינו לספרא עם כישלון שיעיף חלק את הבעלים.
שליחת תגובה