חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

עידן סרור כתב:אני לא טרוד מהפלסטינים כי אין לי את האפשרות לעזור להם או לשנות משהו.
כמוך.

באתי להמשיך להקליד אבל נעצרתי כשקראתי שוב מה אתה חושב עלי.
אני מלא בחרא.. אוקיי.
חבל על הזמן שלנו
מצטער שנפגעת.
המשך דרך צלחה

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

עידן סרור כתב: 14 ספטמבר 2022, 19:16 זה מה שהמשטרה אומרת ואת זה קראתי.
לא מאמין ולא סומך על המשטרה שלנו.

אני שאלתי למה לא לפרסם את הסרטון לפני שהוא פונה למשטרה?
כדי לא לפגוע בחקירת המשטרה שאמורה להיות.
זה לא המשטרה אמרה, זה מה שהוא כתב.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אגב, הפלסטיני שלכאורה פגע המתנחל נמצא במעצר.
המתנחל לא.
עד כאן בפינתנו 'בלי לראות סרטון אני לא מביע דעה'

עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

חחחח
איך זה בדיוק פוגע בחקירה?
זה אמור להבהיר את החקירה ולהקל על כולם..
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

עידן סרור כתב: 14 ספטמבר 2022, 19:37 חחחח
כמו שכתבתי לך קודם, הבעיה הכי גדולה היא האפשרות שהחשודים יראו את הסרטון לפני החקירה, ידעו מה החוקרים כבר יודעים, ויתאמו ביניהם גרסה שמתאימה לידע שבידי החוקרים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

העיתונאי לא החליט בעצמו שאסור לפרסם את הסרטון. זו היתה הוראה מהמשטרה.
נשאר לתהות אם זה באמת בגלל החקירה או שבמשטרה פשוט מעדיפים שהסרטון לא יכריח אותם לפעול "נגד יהודים".
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

teknoboy כתב: 14 ספטמבר 2022, 19:50
כמו שכתבתי לך קודם, הבעיה הכי גדולה היא האפשרות שהחשודים יראו את הסרטון לפני החקירה, ידעו מה החוקרים כבר יודעים, ויתאמו ביניהם גרסה שמתאימה לידע שבידי החוקרים.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ברצינות?
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

its-sick כתב: 14 ספטמבר 2022, 20:51 העיתונאי לא החליט בעצמו שאסור לפרסם את הסרטון. זו היתה הוראה מהמשטרה.
נשאר לתהות אם זה באמת בגלל החקירה או שבמשטרה פשוט מעדיפים שהסרטון לא יכריח אותם לפעול "נגד יהודים".
ואני לא מבין למה..
מה שווה הסרטון הזה אם הוא נגנז תחת המשטרה
למה לא לפרסם את הסרטון באותו הרגע ?
היו מבקשים ממנו להסיר אותו אבל הסרטון כבר היה מופץ בכל מקום והצדק היה נעשה(או שלא)
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

עידן סרור כתב: 14 ספטמבר 2022, 21:33
ברצינות?
כן.
תשמע, זה לא נראה לי מסובך במיוחד אבל אולי אני טועה.
אם אתה באמת לא מבין עדיף לשאול במקום ללחוץ כמה פעמים על סמיילי אקראי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

teknoboy כתב: 14 ספטמבר 2022, 22:21

ברצינות?
כן.
חבל שאין סמיילי של כבש
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

העיקר מהסרטון התעלמת
لا إله
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

תתן לי לראות את הסרטון המלא של ה23 דקות ולהחליט בעצמי על דעה שתתבסס על כך.
מה שאני רואה זה סרטון ערוך שמתלבש טוב לעמדת העורך.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

עידן סרור כתב: 15 ספטמבר 2022, 01:21 תתן לי לראות את הסרטון המלא של ה23 דקות ולהחליט בעצמי על דעה שתתבסס על כך.
אדום מטלי כתב: 14 ספטמבר 2022, 16:39 (אגב 2, אין לי ספק שכשייחשף הוידאו, כל הגזענים ימצאו את הדרך לספר סיפור טוב לעצמם).
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

עידן סרור כתב: 15 ספטמבר 2022, 01:21 תתן לי לראות את הסרטון המלא של ה23 דקות ולהחליט בעצמי על דעה שתתבסס על כך.
סרטון ערוך, כלומר, במציאות המתנחלים באו עם פרחים ובעזרת עריכת וידאו משוכללת גרמו לזה להראות כאילו הם חמושים ורעולי פנים?
בני12
קיבל.ה  814 לייקים

ראיתי ששדרו אתמול את הסרטון בחדשות 12
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

עידן סרור כתב: 15 ספטמבר 2022, 00:12
teknoboy כתב: 14 ספטמבר 2022, 22:21

ברצינות?
כן.
חבל שאין סמיילי של כבש
בתור אחד שפוסל ומבטל כל דעה שהיא לא הדעה שלימדו אותו בבית\בבית ספר\שמע אותה בטלוויזיה ושכולם סביבו חושבים בדיוק כמוהו, קצת מוזר שאתה משליך עליי את עניין הכבשים
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

אה כן?
מה קרה בכמה שעות האלה אתמול בין ההודעה שהמשטרה לא מרשה לפרסם את הסרטון לבין פרסום הסרטון הערוך?
כמה חשודים נעצרו כדי שלא יוכלו לתאם גרסאות? וכל הבולשיט שרשמת?

בבקשה תגיב ספציפית לההודעה הזו.
העיקר שאתה מאמין לעצמך
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

תמשיכו לאונן פה אחד על השני עם קליקים של לייקים
וקידום "האג'נדה" שגורמת לכם להשאר רלוןנטים ולא להתאבד...

עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

אדום נחמד כתב: 15 ספטמבר 2022, 11:04
סרטון ערוך, כלומר, במציאות המתנחלים באו עם פרחים ובעזרת עריכת וידאו משוכללת גרמו לזה להראות כאילו הם חמושים ורעולי פנים?
איך אפשר לנהל דיון רציני עם יצור כמוך
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

שימותו כל המתנחלים האלה במאחזים עם הפלסטינים המשועממים

יאללה תבנו לי פרופיל חדש
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

עידן סרור כתב: 15 ספטמבר 2022, 16:21 אה כן?
מה קרה בכמה שעות האלה אתמול בין ההודעה שהמשטרה לא מרשה לפרסם את הסרטון לבין פרסום הסרטון הערוך?
כמה חשודים נעצרו כדי שלא יוכלו לתאם גרסאות? וכל הבולשיט שרשמת?

בבקשה תגיב ספציפית לההודעה הזו.
העיקר שאתה מאמין לעצמך
לא הבנתי, אתה בא אליי בטענות כי מישהו בשם יובל אברהם החליט משהו שלא מוצא חן בעיניך ו\או לא מובן לך?
או שאולי אתה מדמיין שאני קצין החקירות שמחלק לאנשים הוראות בהקשר הזה?
אתמול שאלת למה יובל אברהם לא פרסם, אז כתבתי לך (כמה פעמים) את ההסבר שלו.
מה אתה רוצה ממני?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

דיברנו על כבשים..
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

עידן סרור כתב: 15 ספטמבר 2022, 17:29 דיברנו על כבשים..
איפה אתה רואה פה כבשיות?
אנשים חכמים מאיתנו אמרו מזמן שהאומר דבר בשם אומרו מביא גאולה לעולם.
היה נראה שלא הבנת (או לא טרחת לקרוא) את הטקסט שהגבת עליו, ולכן שאלת שאלות שנענות בגוף הטקסט.
נחלצתי קצת לעזרתך. מה רע בזה?
אני מבין שמשום מה מפריע לך שאנשים עוזרים לך לאתר את התשובות לשאלות שלך בהודעה שעליה אתה מגיב, אבל זאת כבר לא בעיה שלי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

גם השוטרים הם עידנים סרורים....
(אולי גם היא פייק ניוז? שנדרוש ממנה איזה וידאו?)

"ביום שני בערב, לאחר שהותקפתי יחד עם תושבי הכפר תוואני על ידי מתנחלים וצבא – תקיפה שבה ידיו של אדם קרוב ללבי רוסקו על ידי מתנחלים חמושים במוטות ברזל ורובה, בתוך האדמה הפרטית שלו – המתנחלים פתחו בקמפיין נגדי בו הם דורשים לעצור אותי על כך שלטענתם "סייעתי לניסיון רצח" תחת התגית #למה_יסמין_לא_עצורה.

תוקפיי האשימו אותי בסיוע לניסיון רצח. אני כבר לא מופתעת"

יסמין ערן-ורדי.

14 בספטמבר 2022

עיתון הארץ

המתקפה נגדי לא זעזעה אותי, לא הפתיעה אותי, וגם לא הרגיזה.

אני רואה מתנחלים יום-יום. אני יודעת שאין שום גבול שהם לא יחצו, ואני יודעת שהחיילים מגבים אותם לא משנה כמה רחוק הם ילכו. אני יודעת שאם היו יכולים היו פוגעים בי מזמן - אבל לפגוע בי, אישה ישראלית יהודיה בעלת זכויות, יכול להביא עליהם השלכות חמורות, בניגוד לפגיעה בפלסטינים ממנה לרוב הם יוצאים נקיי כפיים, או כמו במקרה הזה, מזכה אותם בתואר גבורה. אתמול, כשנחקרתי במשטרה לאחר שאני ופעיל נוסף שבכלל לא היה באירוע זומנו לחקירה, קו החקירה היה זהה לטענות של המתנחלים – החוקר טען שסייעתי לניסיון רצח. הוא גם נהנה מאוד לספר לי שהוא בעצמו היה רוצח את חברי הפלסטיני בשניה הראשונה, ולא "רק" מרסק לו את הידיים ויורה באויר.

גם זה לא הפתיע אותי, כבר נחקרתי בעבר. אני יודעת שאירועים כאלו ממש לא מבלבלים את המשטרה. הפלסטינים הזמינו את המשטרה, גם אני הזמנתי אותם בעצמי. אבל כשהשוטרים הגיעו, כרגיל, הם ניגשו מיד אל המתנחלים. אותם מתנחלים שחצי שעה קודם לכן שעטו רעולי פנים מהמאחז אל האדמות הפרטיות של המשפחה והכו את אב המשפחה במוטות ברזל. השוטרים שתו את כל הסיפורים השקריים שלהם, ופעלו על פיהם. הם ידעו שאם הם יפנו אלינו, הם יקבלו את האמת מגובה בתיעוד, אבל האמת היא הבעיה מבחינתם. עד עכשיו, אב המשפחה הפלסטיני הוא היחיד שנעצר, וכל הנחקרים כחשודים היו מהצד הפלסטיני. הזהות של המתנחלים התוקפים ידועה, והם לא נמלטו לשום מקום. אם יחקרו אותם, ויאתגרו רק קצת את הסיפור שלהם, הם שוב עלולים להגיע לאמת. זאת לא המטרה.

אני יודעת גם שהמשטרה, בדומה למתנחלים, היתה רוצה לפגוע בי הרבה יותר ממה שהיא יכולה, אבל שוב – אני יהודיה ישראלית ונתונות לי זכויות בסיסיות, לא איזה פלסטינית שאפשר לזרוק לכלא על ניסיון רצח בלי שום הוכחות ועם עשרות עדים שמוכיחים אחרת.

אני לא מזועזעת, לא מופתעת ולא נרגזת. אני מפחדת. לא שהימנים יבואו אלי הביתה, כמו שמאיימים בטוויטר; לא מפחדת שיעצרו אותי באיזה אישום מופרך. אני מפחדת כי ערוצי התקשורת שותים מידע שקרי מהמתנחלים, ומתיזים אותו בכח עלינו, הציבור. ואני מפחדת כי הציבור שותה את המידע בשקיקה. אני רואה אילו מפלצות נוצרות מהשקרים האלה, המפלצות שהן אנחנו – הרוב שלא טורח לשאול שאלות.

אנחנו עם זר שהתיישב על אדמת עם ילידי, ובלי שקרים האמת נשמעת כואבת מאוד. אבל דווקא בדרום הר חברון, אין שקרים. המתנחלים, הפלסטינים, הצבא, והמשטרה – כולם יודעים את האמת. כולם יודעים שכמעט כל התקיפות מתבצעות על ידי מתנחלים, אבל כמעט כל העצורים פלסטינים. כולם יודעים שהמדינה בנתה התנחלויות על אדמות פלסטיניות ושהיא לא הורסת מאחזים בשביל להגביר את התקיפות האלו, בשביל לא להשאיר לפלסטינים ברירה אלא לברוח לשטחי A – ובכך לטהר אתנית את כל שטחי C.

גם יוחאי דמרי, ראש מועצת הר חברון, שדאג לרוץ לכתבים ולספר להם שסייעתי לניסיון רצח, גם הוא בעצמו יודע את כל האמת. אבל הוא כל כך מפחד ממנה ומפחד שאתם תדעו אותה.

אני פעילה בגדה המערבית כבר כמה שנים, ובשנה האחרונה מבלה בדרום הר חברון את רוב הזמן שלי. בחודש מאי פסק בית המשפט העליון כי למדינה אור ירוק לגרש מאות בני-אדם משמונה כפרים קדומים במסאפר יטא שבדרום הר חברון, כדי לאפשר לצבא לקיים במקום אימונים באש חיה, בשטח המכונה שטח אש 918. מאז הספיק הצבא הספיק לירות על בתים של משפחות, למנוע ממורים להגיע לבתי ספר, להחרים את הרכבים של מי שנכנס ל"שטח אש" שהומצא יש מאין והוא מכין את השטח לגירוש של קהילה בת 80 נפשות בסוף החודש. מול חזית משותפת של מערכת המשפט הישראלית, התנועה המתנחלית והצבא, כל מה שיש לנו זה פעילי זכויות אדם, מעטים שמגיעים לאזור ומתעדים את התקיפות נגד האוכלוסייה הילידית באזור. זה מעט, אך תיעוד כזה בזמן אמת יכול להציל פלסטיני שהותקף מכתב אישום ברצח.

אין לי תקווה להעניק לכם ואין לי שום אמונה ב"סיום הכיבוש", הכיבוש הוא הסימפטום ולא המחלה. השינוי יגיע, כשבמוסד הציוני יפערו אט-אט סדקים, עד שהוא יתפורר וישאיר אותנו בעור חשוף אל מול האמת, ואל מול כל המפלצות שיצרנו מעצמנו, בלי השקרים שעוטפים אותנו בשמיכת הגנה. ביום הזה, אולי בפעם הראשונה, יבינו הישראלים מה גודל הנזק שהם יצרו ב74 שנים של טרור. צאו מהבתים שלכם ובואו לשטח, לכפרים הפלסטיניים בגדה המערבית. תראו בעיניים שלכם איך מתנחלים תוקפים, איך המדינה מגבה, ובעיקר תראו איך אין שום קשר בין מה שקורה במציאות למה שמתפרסם בתקשורת. אל תלכו עיוורים אחרי השקרים, כי ההליכה העיוורת היא זו שיוצרת את המציאות בשטחים, לא פחות מהמתנחלים האלימים.

הכותבת היא פעילה בדרום הר חברון
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

teknoboy כתב: 15 ספטמבר 2022, 17:37
איפה אתה רואה פה כבשיות?
היה נראה שלא הבנת (או לא טרחת לקרוא) את הטקסט שהגבת עליו, ולכן שאלת שאלות שנענות בגוף הטקסט.
אני מבין שמשום מה מפריע לך שאנשים עוזרים לך לאתר את התשובות לשאלות שלך בהודעה שעליה אתה מגיב, אבל זאת כבר לא בעיה שלי.
""
כמו שכתבתי לך קודם, הבעיה הכי גדולה היא האפשרות שהחשודים יראו את הסרטון לפני החקירה, ידעו מה החוקרים כבר יודעים, ויתאמו ביניהם גרסה שמתאימה לידע שבידי החוקרים. ""

שוב, אם אתה מאמין למה שרשמת כאן,
אתה צריך לתהות עם עצמך איך יכול להיות שבסוף פורסם סרטון ערוך בזמן כ'כ קצר שמבטל את כל הסיבות לצו איסור הפרסום.

הסמיילי הצוחק היה בציניות וכנראה שאת זה לא הבנת והייתי צריך להסביר ..
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

העדפת להשתמש בהתנשאות במסווה של עזרה לטיפש.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

עידן סרור כתב:
אדום נחמד כתב: 15 ספטמבר 2022, 11:04
איך אפשר לנהל דיון רציני עם יצור כמוך
קיבלת סרטון 23 דקות רצוף, ואתה מתלונן על עריכה?
אין אתה משו

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

עידן סרור כתב: 15 ספטמבר 2022, 17:56
teknoboy כתב: 15 ספטמבר 2022, 17:37
איפה אתה רואה פה כבשיות?
1. ""
כמו שכתבתי לך קודם, הבעיה הכי גדולה היא האפשרות שהחשודים יראו את הסרטון לפני החקירה, ידעו מה החוקרים כבר יודעים, ויתאמו ביניהם גרסה שמתאימה לידע שבידי החוקרים. ""

2. שוב, אם אתה מאמין למה שרשמת כאן,
3. אתה צריך לתהות עם עצמך איך יכול להיות שבסוף פורסם סרטון ערוך בזמן כ'כ קצר שמבטל את כל הסיבות לצו איסור הפרסום.

4. הסמיילי הצוחק היה בציניות וכנראה שאת זה לא הבנת והייתי צריך להסביר ..
1. ובאותו קודם שאליו אני מתייחס שם, כתבתי לך שהתשובה נמצאת בהודעה המקורית, והבאתי אותה שוב.
2. מה מאמין? שאלת למה הוא לא מפרסם את הסרטון, כתבתי לך את הסיבה שהוא נתן. מה הקשר לאמונה?
3. א' מן הסתם סרטון ערוך יכול לא לכלול את הפרטים שהחוקרים לא רוצים שהחשודים הפוטנציאליים ידעו, ולכן הוא בהחלט *לא* מבטל את כל הסיבות לצא"פ.
ב' מה זה "זמן כל כך קצר"? כמה זמן נראה לך לוקח לגזור כמה קטעים מסרטון? ברגע שאתה יודע מה "מותר" לך להראות ומה לא, זה עניין של דקות במקסימום.
4. נשבע שאני לא מבין מה אתה רוצה. הלכתי אחורה עד שמצאתי סמיילי צוחק.
חבר, אני כתבתי שאתה פוסל ומבטל דעות לא בגלל הסמיילי, אלא בגלל שבהודעה הזאת אין שום דבר מלבד פסילה וביטול של דברים שאתה לא מסכים איתם, בלי לתת אפילו נימוק (נכון, פינקת בסמיילי, באמת תודה).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

איפה קיבלתי סרטון של 23 דקות?
אני לא עכבר טוויטר ואם לא תפרסם את הסרטון פה כנראה שלא אגיע אליו.

הסרטון שאיציק העלה פה הוא ערוך ועל זה הגבתי.

ממש מצטער שאני לא מאמין לכל פוסט או פרסום צהלי מבלי לדעת באמת מה קרה שם..

שוב, על הזין שלי המתנחל .
מה שמפריע לי זה השנאה העיוורת והגזענית במסווה של אתה יודע מה האמת וכל מי שלא חושב כמוך הוא טיפש שכנראה יצביע בן גביר בבחירות.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

אגב התנהלות של כבשים, בלינק תמצאו שלל קישורים לכלי תקשורת הכי מרכזיים בישראל, אלה שכולכם קוראים ולומדים מהם מה קורה בישראל ובעולם, שמכרו לכם במשך ימים שקרים גסים על התקרית המדוברת
https://www.mekomit.co.il/%d7%94%d7%9c% ... %99%d7%94/
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

teknoboy כתב: 15 ספטמבר 2022, 18:20 אגב התנהלות של כבשים, בלינק תמצאו שלל קישורים לכלי תקשורת הכי מרכזיים בישראל, אלה שכולכם קוראים ולומדים מהם מה קורה בישראל ובעולם, שמכרו לכם במשך ימים שקרים גסים על התקרית המדוברת
https://www.mekomit.co.il/%d7%94%d7%9c% ... %99%d7%94/

בויו
איפה אתה רואה שלקחתי צד בתקרית המדוברת?
סך הכל אמרתי שאם יש עדות שמתבססת על סרטון אז אני רוצה לראות אותו , וכל עוד לא ראיתי בשבילי זה פייק.

ואז התחלתם למרוח לי תירוצים של למה אין סרטון.
תירוצים כאלה שהופכים אותכם לכבשים..
בטח ובטח לנוכח העובדה שהסרטון הערוך הפרכיך את טענתכם.

הסרטון ערוך שעוד יותר הדליק לי נורה אדומה לגבי הסרטון והמשמעות שלו.

מה ההבדל בין עדויות שיובל רשם לבין משהו שיגיד דובר צהל?
כל אחד והאינטרסים שלו..

משום מה השנאה העיוורת של חלק מהיוזרים פה גרם להם לחשוב שאם אני לא מאמין לכתבה כלשהי הופכת אותי לגזען ובור שלא מבין כלום מחייו.

אז איזה דיון רציונלי אפשר לנהל ככה?

ואז נוצר מצב שכל מה שאתם רוצים זה להוכיח שיהודים הם נאצים וכל מי שלא חושב כמוכם מטומטם ועוד כמה קטלוגים.

ולמה המצב הזה הביא? שהדיון על הסרטון והתגובה הראשונה שלי כבר לא רלוונטי.

במידה והסרטון יראה לי שיובל דובר אמת אז אגיד לך שמצידי המתנחל ימות בבית חולים.
אבל זה כבר לא מעניין אותכם, מעניין אותכם להגיד לאנשים שהם טיפשים ולא מבינים כלום כי הם לא חושבים כמוכם.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

האמת היא שבעיקר מעניין לסיים את הפשע המתמשך שנקרא הכיבוש, ובהתאם קיבלת מספר אופציות לפעולה בנושא.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

עידן סרור, מה הקשר בין ההודעה שאתה מצטט לבין כל מה שכתבת אחר כך?
אני אעזור לך: אין קשר.
ההודעה הזאת אפילו לא נועדה לך.
נכון שהשתמשתי במילה "כבשים" שאתה השתמשת בה קודם, אבל רק כי היא מתאימה פיקס לתיאור ההתנהלות של התקשורת הישראלית ושל מי שצורך אותה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

pelegs כתב: 15 ספטמבר 2022, 19:00 האמת היא שבעיקר מעניין לסיים את הפשע המתמשך שנקרא הכיבוש, ובהתאם קיבלת מספר אופציות לפעולה בנושא.
אני לא חושב שלקדם סרבני גיוס או לתרום כסף לארגונים שלא מזיזים כלום בכל שנות פעולתם יתרום לסיים את הכיבוש.
לכן אני לא פועל בדרכים אלו.
יש עוד סיבות שזה חוסר זמן עקב לימוד תואר מסיבי וגם זה שאין לי כסף מיותר לתרום ועוד כמה סיבות אישיות שלא רואה לנכון לפרט אותן כאן.

אני לא התיימרתי אף פעם להיות בן אדם שנלחם בכיבוש או הבאת צדק,
אחת הסיבות היא שכל העולם מונע ממאפיות שלטוניות שדואגות רק לעצמן ובמקביל כמו הכיבוש ישנן עוד אינספור אוכלוסיות שסובלות מדברים דומים,
זה כואב זה קשה אבל אני רק בן אדם ומעדיף שכל עוד אני לא יכול לשנות עדיף שגם לא להתעסק בזה כי זה שם את המיינד שלך במצב רע ועצוב רוב הזמן.

תראה אותך, מתעסק רוב היום באינפורמציה שמרעילה לך את הגוף ושום דבר לא משתנה ( אני לא שופט אותך ומכיל את זה פשוט לא חושב שזה צעד נכון עבורי).
מה התוצאה? המצב בשטחים ובמקומות דומים לא משתנה, ואתה במקום לקדם את חייך וחיי משפחתך עסוק בלהכיל אינפורמציה כואבת ששמה את המחשבות שלך כל הזמן בחיפוש עוד כתבה ועוד מקרה שלא נשפט כהלכה.
יכול להיות שזה עושה לך טוב ומספק אותך אני לא באמת יודע.

אבל עדיין קשה לי לראות עדר של כבשים שאמנם המטרה שלהם טובה אבל הדרך כ'כ מקולקלת ומלאה שנאה למקומות אחרים.
שכנראה רוב המקרים הם פוסט טראומה או יצירת אנטגוניזם כלפי מדינה\אוכלוסיות שונות מסיבות אישיות שעוד לא פתרו עם הפסיכולוג.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

@טכנית
@משטרת הניתוחים הפסיכולוגיים
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

לגבי הסרטון וכו', אני אגלה לכם סוד.
אם אני הייתי במקום העיתונאי ההוא, גם אני הייתי מעביר קודם כול למשטרה, אפילו אם לא היו מבקשים ממני.
והסיבה היא שאני אישית מניח שהמשטרה תעשה כל מאמץ אפשרי למסמס את החקירה ותיתלה בכל תירוץ קלוש, ואם אפשר כמובן שהיא גם תאשים אותי בכישלון הצפו של החקירה.

ובכן...
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

למען טובת הפלסטינים והצדק (לשם כך יובל נמצא שם לא?)
הסרטון היה צריך להיות משוגר בכל מקום אפשרי לפני שהוא מגיע למשטרת ישראל הידועה לשמצה.

אבל מה אני מבין..
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

החקלאי נמצא במעצר עם ידיים שבורות
ומה שהיה מונע את זה זה הד תקשורתי סביב סרטון שמפריך כל טענה של הצבא

אבל כנראה שיותר חשוב ללכלך על הצבא, מתנחלים והמדינה מאשר באמת שייעשה הצדק.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

teknoboy כתב: 15 ספטמבר 2022, 19:07 עידן סרור, מה הקשר בין ההודעה שאתה מצטט לבין כל מה שכתבת אחר כך?
אני אעזור לך: אין קשר.
ההודעה הזאת אפילו לא נועדה לך.
נכון שהשתמשתי במילה "כבשים" שאתה השתמשת בה קודם, אבל רק כי היא מתאימה פיקס לתיאור ההתנהלות של התקשורת הישראלית ושל מי שצורך אותה.
א. השתמשת בביטוי ששימש לשיח ביננו
ב. אני לא רואה יוזר אחר שדיברת איתו על התקרית המדוברת חוץ ממני
שליחת תגובה