קבוצת אוהדים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

לא מאמין שזה עוד אשכרה משהו שמדברים עליו
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כן איזה מוזר זה לדבר על לעשות ריסטרט מוחלט לדבר הזה שלא מתפקד כבר עשור בלי אופק.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

red in blood כתב: 03 אוקטובר 2022, 14:15
ר.ש כתב: 03 אוקטובר 2022, 11:10 נביא חמישה מליון שקל בשנה בתור עמותת אוהדים. זה אחלה חיזוק לתקציב וזה עוד לפני גיוס משקיעים. 5,000 אוהדים ששמים אלף שקל מדי שנה, זהו!
בהצלחה עם זה.
זה הרבה יותר קשה לגייס את זה ממה שאתה חושב. זה לא 1000 בשנה, אלא 1000 בנוסף לסכום הענק שאנשים כאן שמים על הקבוצה גם ככה.
לא חייבים להיות חסרי מעוף. אפשר לגבש קבוצה מייצגת של אנשים אמינים שתבטיח לכל מי ששם כסף, מנוי בשנה הבאה, במחיר שווה לזה ששילם בשנה הנוכחית. את הכסף שנאסף להעביר להנהלה הנוכחית וכך לקנות את הבעלות על הקבוצה ולא לדרוש מאנשים יותר כסף משהיו שמים בדרך כלל (חוץ מתשלום מראש על מנוי בשנה הבאה). אפשר גם להבטיח שאם המהלך לא יצלח הכסף יוחזר. פעולה כזו גם תמשוך אליה אנשים שירצו להיות שותפים לה ובתקווה תאפשר לפתוח דף חדש לא בליגה ג'.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2022, 14:09
רדפוקס כתב: 02 אוקטובר 2022, 22:28
Chegi כתב: 02 אוקטובר 2022, 22:23 מתפלל ליום שיבוא ה"מאור הראל" של הכדורגל.
:rofl: :rofl: :rofl:
ראינו כבר את עמותת האוהדים שהביאה עלינו את רמון שהביא עלינו את החורבן הכי גדול מכל הבעלים שהיו פה בעשור האחרון.
העמותה ורמון הגיעו מאותו מקום (ששבוע-שבועיים או חודש-חודשיים קודם הביא לנו את אותו מתווה עם אדם בשם עו"ד מוזר בתפקיד חיים רמון).
לא יודע בדיוק מאיפה זה הגיע (אפשר רק לשער שזה הגיע מהאיש שמשך בחוטים של רמון ושל העמותה - מני וייצמן), אלינו הרעיון הגיע דווקא מאוהד ששמו הוזכר פה (ומאז הוא עובד אצל אותו וייצמן).
ידוע שהוא (נ.ב) עובד אצלו בעסקי המלונאות בברלין, אתה לא מספר לי דברים חדשים.

הטענה שלי היא שמגיעים אוהדים ומתחילים להתעסק בדברים שגדולים עליהם והם לא מבינים בהם זה ילך לכיוון רע.
הכדורגל זה לא הכדורסל, יש פה בוחשים, עסקנים ומיני נוכלים שמסתובבים סביב הקבוצה כבר עשרות שנים כמעין אוכלי נבלות.
רק בעלים עמיד שיודע לנהל עסקים שיעשה פה ניקוי אורוות - זה הפיתרון היחיד.
כל מיני אייל סגלים כאלה זה גם שיפור על מה שיש עכשיו אבל זה רק פלסטר וניהול ע"י אוהדים זה יותר גרוע מפלסטר, זה יותר לכיוון של לתת אקמול כטיפול יחיד לחולה שיש לו סרטן.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה זה "אוהדים שמתעסקים בדברים שגדולים עליהם"?
אז על מי לא גדול "להתעסק בדברים" האלה שנקראים לנהל את הפועל? על איציק ניסנוב? על איזה ברק אברמוב? על מי זה לא "גדול"?
אה כן "איש עמיד שיודע לנהל עסקים". בסדר. אז נמשיך לחכות למשייח'.

מעניין שאצל הפועל ירושלים מסתדרים יפה גם בלי שייח והם אפילו לא עשירית מהקהילה שתלך אחרי הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

רדפוקס כתב: 03 אוקטובר 2022, 15:57
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2022, 14:09
רדפוקס כתב: 02 אוקטובר 2022, 22:28
:rofl: :rofl: :rofl:
ראינו כבר את עמותת האוהדים שהביאה עלינו את רמון שהביא עלינו את החורבן הכי גדול מכל הבעלים שהיו פה בעשור האחרון.
העמותה ורמון הגיעו מאותו מקום (ששבוע-שבועיים או חודש-חודשיים קודם הביא לנו את אותו מתווה עם אדם בשם עו"ד מוזר בתפקיד חיים רמון).
לא יודע בדיוק מאיפה זה הגיע (אפשר רק לשער שזה הגיע מהאיש שמשך בחוטים של רמון ושל העמותה - מני וייצמן), אלינו הרעיון הגיע דווקא מאוהד ששמו הוזכר פה (ומאז הוא עובד אצל אותו וייצמן).
ידוע שהוא (נ.ב) עובד אצלו בעסקי המלונאות בברלין, אתה לא מספר לי דברים חדשים.

הטענה שלי היא שמגיעים אוהדים ומתחילים להתעסק בדברים שגדולים עליהם והם לא מבינים בהם זה ילך לכיוון רע.
הכדורגל זה לא הכדורסל, יש פה בוחשים, עסקנים ומיני נוכלים שמסתובבים סביב הקבוצה כבר עשרות שנים כמעין אוכלי נבלות.
רק בעלים עמיד שיודע לנהל עסקים שיעשה פה ניקוי אורוות - זה הפיתרון היחיד.
כל מיני אייל סגלים כאלה זה גם שיפור על מה שיש עכשיו אבל זה רק פלסטר וניהול ע"י אוהדים זה יותר גרוע מפלסטר, זה יותר לכיוון של לתת אקמול כטיפול יחיד לחולה שיש לו סרטן.
כן, סביב המועדון שלנו חגים אנשים רעילים ביותר.
זה מכשול עצום בפני כל רעיון של התארגנות אוהדים (מבחינת הבוחשים הרעילים, כל דבר כזה הוא פתח שהם יכולים להשתחל דרכו לתוך המועדון), ואין שום ספק שהפתרון הכי קל זה איזה רומן אברמוביץ' שכזה שלא יראה אותם ממטר.
עכשיו לך תמצא בנאדם כזה שיש לו עניין לקנות את הפועל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

טכנית לארז כתב: 03 אוקטובר 2022, 16:01 מה זה "אוהדים שמתעסקים בדברים שגדולים עליהם"?
אז על מי לא גדול "להתעסק בדברים" האלה שנקראים לנהל את הפועל? על איציק ניסנוב? על איזה ברק אברמוב? על מי זה לא "גדול"?

מעניין שאצל הפועל ירושלים מסתדרים יפה גם בלי שייח והם אפילו לא עשירית מהקהילה שתלך אחרי הפועל.
רשמתי שגם אייל סגל סטייל כזה זה סבבה לבינתיים, אבל אם אי פעם נרצה להתחרות שוב על האליפות נצטרך יותר מזה.
אם לא הבנת אז לנהל את הפועל תל אביב גדול על אוהדים וגדול גם על אנשי עסקים כושלים ומפגרים כמו הניסנובים ועל עבריינים לכאורה במסווה של אנשי עסקים כמו ברק אברמוב.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 03 אוקטובר 2022, 16:11, נערך 2 פעמים בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני לא חושב שיהיה גדול על אוהדים לנהל את הפועל. מי ישמע איזה מנהל דגול זה אייל סגל.
צריך שהאוהדים יזרימו למועדון תקציב שמאפשר לו להתנהל סבבה (שזה אומר בין היתר שאם מוכרים שחקנים ב5 מיליון אז גם מחזקים בכסף הזה את הקבוצה ולא את שולחן הכיבוד).
ברור שמבחינת כסף אם רוצים אליפות צריך שייח.

ואני לא חושב שהניסנובים כאלה טיפשים. הם יודעים טוב מאוד מה הם עושים. את מבינים מה זה אומר למכור את כולם ולהביא את אבו דוסו וזריהן, פשוט הצלחת הקבוצה זה חשיבות משנית מאוד אצלם ויש להם דברים יותר חשובים שקשורים במועדון.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

טכנית לארז כתב: 03 אוקטובר 2022, 16:09 אני לא חושב שיהיה גדול על אוהדים לנהל את הפועל. מי ישמע איזה מנהל דגול זה אייל סגל.
צריך שהאוהדים יזרימו למועדון תקציב שמאפשר לו להתנהל סבבה (שזה אומר בין היתר שאם מוכרים שחקנים ב5 מיליון אז גם מחזקים בכסף הזה את הקבוצה ולא את שולחן הכיבוד).
ברור שמבחינת כסף אם רוצים אליפות צריך שייח.

ואני לא חושב שהניסנובים כאלה טיפשים. הם יודעים טוב מאוד מה הם עושים. את מבינים מה זה אומר למכור את כולם ולהביא את אבו דוסו וזריהן, פשוט הצלחת הקבוצה זה חשיבות משנית מאוד אצלם ויש להם דברים יותר חשובים שקשורים במועדון.
לגבי אוהדים כמנהלים:
לדעתי ממש לא גדול על האוהדים לעשות את זה, בעקרון.
הבעיה היא כל הבוחשים ואוכלי הנבלות האלה שמקיפים את המועדון ומחכים להזדמנות לעוט עליו או להשתחל לתוכו (חלקם נראה לי מכוונות טובות, אבל עדיין).
מעורבות אוהדים זה כמו מכרה זהב מבחינתם (או פרצה בגדר שמקיפה את המכרה, לצורך העניין).
לכן אי אפשר להיכנס לדבר כזה בתמימות ועם חלומות על קהילה שמתגבשת. חייב למצוא פתרונות לכל הנחשים האלה לפני שמתחילים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה זה אומר אבל?
מי אלה האנשים האלה (ה"אוכלי נבלות")?

אם למישהו יש השפעה שלילית אז להעיף אותו ולא לתת לו להתקרב.

ומסכים שצריך למצוא פתרונות לפני שמתחילים.
למשל לקבל החלטה עקרונית שגם אם איזה מני וייצמן בא בליגה ג' ואומר "עלי" אז להגיד לו יפה תודה ושלום.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

טכנית לארז כתב: 03 אוקטובר 2022, 16:22 1. מה זה אומר אבל?

2. אם למישהו יש השפעה שלילית אז להעיף אותו ולא לתת לו להתקרב.

3. ומסכים שצריך למצוא פתרונות לפני שמתחילים.
למשל לקבל החלטה עקרונית שגם אם איזה מני וייצמן בא בליגה ג' ואומר "עלי" אז להגיד לו יפה תודה ושלום.
1. זה אומר שיש כל מיני אנשים עם כל מיני אינטרסים וכוונות שרוצים להתערב ולקדם את האינטרסים ואת הכוונות שלהם.
לא יודע להגיד לך שמות מעבר לאלה שמוזכרים מדי פעם בתקשורת (סידי, פעם האחים ניסנוב היו בעמדה הזאת).
מניסיוני העגום אני יודע שברגע שיש סוג כלשהו של פתח להשפעה או למעורבות, יהיו מי שיעוטו עליו, מכל מיני כיוונים בכל מיני רמות ובכל מיני צורות.
2. זה בדיוק מה שאני אומר, ו-3 זאת דוגמה לאחד מסוגי המנגנונים והמכשולים שצריך להקים בפני כל האנשים שינסו לנצל את ההזדמנות לרעה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 אוקטובר 2022, 14:44
red in blood כתב: 03 אוקטובר 2022, 14:15
ר.ש כתב: 03 אוקטובר 2022, 11:10 נביא חמישה מליון שקל בשנה בתור עמותת אוהדים. זה אחלה חיזוק לתקציב וזה עוד לפני גיוס משקיעים. 5,000 אוהדים ששמים אלף שקל מדי שנה, זהו!
בהצלחה עם זה.
זה הרבה יותר קשה לגייס את זה ממה שאתה חושב. זה לא 1000 בשנה, אלא 1000 בנוסף לסכום הענק שאנשים כאן שמים על הקבוצה גם ככה.
לא חייבים להיות חסרי מעוף. אפשר לגבש קבוצה מייצגת של אנשים אמינים שתבטיח לכל מי ששם כסף, מנוי בשנה הבאה, במחיר שווה לזה ששילם בשנה הנוכחית. את הכסף שנאסף להעביר להנהלה הנוכחית וכך לקנות את הבעלות על הקבוצה ולא לדרוש מאנשים יותר כסף משהיו שמים בדרך כלל (חוץ מתשלום מראש על מנוי בשנה הבאה). אפשר גם להבטיח שאם המהלך לא יצלח הכסף יוחזר. פעולה כזו גם תמשוך אליה אנשים שירצו להיות שותפים לה ובתקווה תאפשר לפתוח דף חדש לא בליגה ג'.
אלא שאז אתה תאבד את ההכנסות ממנויים, תשעבד את הכנסות הקבוצה בשביל לקנות אותה, ואז איך אתה שונה מאותם בעלים שרוצים לנהל את הקבוצה מבלי להשקיע שקל?
הקבוצה צריכה הכנסות מהקהל, וצריכה השקעה מבעלים. במציאות הנוכחית, מבלי להרוג את הקבוצה ולהתחילה מחדש בליגה ג׳, זה לא יכול להיות שניהם יחד.

שלא ישתמע לא נכון, אני מאוד מאוד בעד הקונספט של קבוצות אוהדים. אלא שזה לא מתאים למצב של הפועל עכשיו.
זה מתאים כשצריך להקים את הקבוצה מאפס, הכי מלמטה, ולבנות אותה למעלה. כמו שעשינו בכדורסל, כמו שקטמון עשו. אם חלילה נגיע למצב שהקבוצה דה פקטו מתה (ולא, היא כרגע לא כזו), אני ממש אהיה בעד הרעיון הזה. אבל מקווה שלא נגיע לזה.
עכשיו? אתה לא תצליח לגייס סכומים גבוהים מספיק, לא חד פעמית ובטח שלא בצורה עקבית.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

red in blood כתב:
האדום הצורר כתב: 03 אוקטובר 2022, 14:44
red in blood כתב: 03 אוקטובר 2022, 14:15 בהצלחה עם זה.
אלא שאז אתה תאבד את ההכנסות ממנויים, תשעבד את הכנסות הקבוצה בשביל לקנות אותה, ואז איך אתה שונה מאותם בעלים שרוצים לנהל את הקבוצה מבלי להשקיע שקל?
הקבוצה צריכה הכנסות מהקהל, וצריכה השקעה מבעלים. במציאות הנוכחית, מבלי להרוג את הקבוצה ולהתחילה מחדש בליגה ג׳, זה לא יכול להיות שניהם יחד.

שלא ישתמע לא נכון, אני מאוד מאוד בעד הקונספט של קבוצות אוהדים. אלא שזה לא מתאים למצב של הפועל עכשיו.
זה מתאים כשצריך להקים את הקבוצה מאפס, הכי מלמטה, ולבנות אותה למעלה. כמו שעשינו בכדורסל, כמו שקטמון עשו. אם חלילה נגיע למצב שהקבוצה דה פקטו מתה (ולא, היא כרגע לא כזו), אני ממש אהיה בעד הרעיון הזה. אבל מקווה שלא נגיע לזה.
עכשיו? אתה לא תצליח לגייס סכומים גבוהים מספיק, לא חד פעמית ובטח שלא בצורה עקבית.
כל מילה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כבר היום הפועל חיה בלעדית מהכנסות, אז למה שזה יהיה שונה עם הנהלה אחרת מהניסנובים? השינוי היחיד יהיה הנהלה אחרת מהניסנובים ובתקווה אנשים שאפשר לסמוך עליהם שהפועל בראש מעייניהם. עם כל הביקורת שלי על רמי כהן והעמותה בכדורסל, ברור לי שהרווחים מהעונה הזו בכדורסל יילכו לחיזוק של הקבוצה. בכדורגל זה ממש לא המצב.
וכן, אני חושב שהגיוני לוותר עונה אחת על 5 מיליון ש"ח ממנויים (מתוך בערך 10 מיליון) כדי שהפועל תעבור להנהלה נורמלית. גם ככה המועדון בעודף כספי גדול כרגע ועם ההנהלה הנוכחית אנחנו לא רואים אותו הופך לסגל טוב יותר על המגרש. אחר כך כבר כל רווח כספי יילך לקבוצה ונוכל לקוות לעתיד טוב יותר במקום לטבוע בביצה הנוכחית.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 אוקטובר 2022, 16:48 כבר היום הפועל חיה בלעדית מהכנסות, אז למה שזה יהיה שונה עם הנהלה אחרת מהניסנובים? עם כל הביקורת שלי על רמי כהן והעמותה בכדורסל, ברור לי שהרווחים מהעונה הזו בכדורסל יילכו לחיזוק של הקבוצה. בכדורגל זה ממש לא המצב.
וכן, אני חושב שהגיוני לוותר עונה אחת על 5 מיליון ש"ח ממנויים (מתוך בערך 10 מיליון) כדי שהפועל תעבור להנהלה נורמלית. גם ככה המועדון בעודף כספי גדול כרגע ועם ההנהלה הנוכחית אנחנו לא רואים אותו הופך לסגל טוב יותר על המגרש.
נו, אם זה גם ככה המצב, אתה מצפה מאלפי אוהדים להכפיל את ההשקעה שלהם בקבוצה - בשביל לשמור על אותו המצב ולא לשפר אותו?
ולא, מצב כמו שאתה מתאר הוא אפילו לא לשמור על המצב אותו דבר, אלא להרע אותו.
לכל חוזה צריך להעמיד ערבויות, אחרת הוא לא עובר בבקרה. בעל הון, או אפילו אוהדים אמידים יחסית כמו הניסנובים, יכולים לעשות זאת בעצמם. הם לא משקיעים פרקטית את הכסף בקבוצה, אבל כן מעמידים ערבות.
לקבוצת אוהדים אין את ההון העצמי הדרוש. זאת אומרת שאתה לא רק מוותר על 5 מיליון מתוך סך המנויים, אתה מוותר גם על כל שאר הסכום ועוד ממקורות הכנסה נוספים, כי הכסף הזה צריך לשמש גם כערבות לחוזים שכן תחתום עליהם.

ההשוואה לכדורסל בדיוק מפספסת את העקרון כאן - הכדורסל לא השתלטו על קבוצה קיימת עם חוזים, תשתיות וכו׳, אלא בנו קבוצה מאפס, קבוצה שבנוייה מראש על העקרון של קבוצת אוהדים.
בנייה של תשתית חסויות ארוכת שנים, תוכניות מקצועיות בהתאם, הכנסה של אנשים עמידים להנהלה בצורה שלא תלקח את עצמאות הקבוצה לחלוטין, יצירה של מוקדי כח בהנהלות האיגוד, הרגלה של האוהדים שלב אפס בערך לשלם גם וגם ולדעת מה לצפות בתמורה ועוד ועוד.
קבוצת אוהדים זה דבר נהדר, הכדורגל צריך עוד ועוד קבוצות כאלו, וזה לגמרי יכול לעבוד. גם לרמות הגבוהות. אבל זה חייב לבוא בצורה evolution, שזה נבנה לאט לאט, ולא revolution, שאתה לוקח משהו שנבנה אחרת לגמרי ויש לו הרגלי עבודה מסויימים, וכופה עליו את זה. זה פשוט לא יפעל לך. תראה מה קרה גם לקטמון בהתחלה, כשהם קנו קבוצה קיימת לפני שהקימו אותה מאפס.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2022, 16:25
טכנית לארז כתב: 03 אוקטובר 2022, 16:22 1. מה זה אומר אבל?

2. אם למישהו יש השפעה שלילית אז להעיף אותו ולא לתת לו להתקרב.

3. ומסכים שצריך למצוא פתרונות לפני שמתחילים.
1. זה אומר שיש כל מיני אנשים עם כל מיני אינטרסים וכוונות שרוצים להתערב ולקדם את האינטרסים ואת הכוונות שלהם.
לא יודע להגיד לך שמות מעבר לאלה שמוזכרים מדי פעם בתקשורת (סידי, פעם האחים ניסנוב היו בעמדה הזאת).
שכחת עוד שם שהיה מאוד משמעותי והרסני ואפילו כתב כאן בפורום.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

אותו דיון לא רלוונטי מלפני 10 שנים.
לא יקרה.
אבל אם אתם נהנים להמשיך לחפור על 5000 אוהדים שמביאים 1000 שקל , נציגי אוהדים שינהלו את הקבוצה , עמותות דימיוניות ושאר השטויות, תמשיכו.
זה מאוד מבדר.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

שחר כתב: 03 אוקטובר 2022, 17:03 אותו דיון לא רלוונטי מלפני 10 שנים.
לא יקרה.
אבל אם אתם נהנים להמשיך לחפור על 5000 אוהדים שמביאים 1000 שקל , נציגי אוהדים שינהלו את הקבוצה , עמותות דימיוניות ושאר השטויות, תמשיכו.
זה מאוד מבדר.
בדיוק
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הדיון לפני עשר שנים דווקא היה די רלוונטי, כי עובדה שזה באמת קרה... (לפחות לכאורה)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

זה אשכרה קורה בכדורסל (2000 אוהדים שמביאים 400 שח. באופן יחסי זה דומה). כל מה שאמרתם - ניהול, העמדת ערבויות, תקציב מאוזן…

ואם העמותה תביא מדי שנה חמישה מליון שקלים להגדלת התקציב, זה בוודאי שיפור של המצב הקיים. אבל מיותר לציין שגם אם העמיתה תצליח לגייס סכומים דומים לאלה שמביאים ניסנובס, גם אז יהיה מדובר בשינוי אדיר ומבורך.

פאקין משווים לי את ניסנובס לקבוצת אוהדים. תגידו, אין לכם ידע כללי? הקבוצות הכי גדולות בעולם הן בבעלות אוהדים.
רואה שחורות המקורי
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

ולגבי האבולושן רבולושן - אין פה מהפכה. הפועל כבר במשך שנים נשענת על הכנסות בלבד, ולא על הזרמה של כסף מהבעלים. מה המהפכה פה בדיוק?
רואה שחורות המקורי
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2022, 17:13 הדיון לפני עשר שנים דווקא היה די רלוונטי, כי עובדה שזה באמת קרה... (לפחות לכאורה)
מה קרה?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

שחר כתב: 03 אוקטובר 2022, 18:02
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2022, 17:13 הדיון לפני עשר שנים דווקא היה די רלוונטי, כי עובדה שזה באמת קרה... (לפחות לכאורה)
מה קרה?
היה דיון על עמותת אוהדים, בעלות וכו' וכו', וזה באמת קרה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

ונכשל טוטאלית.
אני מתכוון מאז שזה נכשל ,הדיון נמשך .

Sent from my iPhone using Tapatalk
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הכל עניין של מתווה
יש דרך. זה לא משהו מופרך. לראיה קטמון
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

שחר כתב: 03 אוקטובר 2022, 18:24 ונכשל טוטאלית.
אני מתכוון מאז שזה נכשל ,הדיון נמשך .

Sent from my iPhone using Tapatalk
הרבה יש רעיונות טובים שקשה ליישם, ובהתחלה יש כשלונות.
אם לומדים את הלקחים מהפעם הקודמת, אפשר לקוות שהתוצאות יהיו שונות.
אם יעשו שוב את אותן טעויות (למשל לקבוע יעדים לא ריאליים, למשל להסתמך על אנשי צללים מפוקפקים שיסגרו את הפערים בין היעדים לבין המציאות, למשל להפוך את עצמם לבדיחה שאף אחד לא לוקח ברצינות), התוצאות יהיו דומות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדdino
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב: 03 אוקטובר 2022, 18:30 הכל עניין של מתווה
אז תשקיע עכשיו 15 שנים כדי לחזור בדיוק למצב שבו אתה נמצא היום ?
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסBelos
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

בני12 כתב: 03 אוקטובר 2022, 18:36
איזה 15 שנה?
אם היינו מתחילים את 17/18 בליגה ג' במקום בלאומית, היית היום בוודאות בליגה הלאומית ובסבירות גבוהה בליגת העל.

היית באותו מצב שאתה היום אולי מינוס מחלקת נוער. ועברו 5 שנים מאז.
ובצד החיובי - בלי בעלים שמחזיקים את הקבוצה בת ערובה.
נערך לאחרונה על ידי Shacham ב 03 אוקטובר 2022, 18:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אם אתה מתייחס לכמות הכסף בלבד שמביאים למועדון הבעלים, אז אתה אולי צודק
אבל יש כאלו שיוציאו הרבה יןתר ויוכלו אולי להתפתח הרבה יןתר עם ניהול שונה, לשם אני שואף
כרגע המצב הוא של מועדון חולה שלאט לאט מאבד את ערכו ותדמיתו
בעצם לא כל כך לאט.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Shacham כתב: 03 אוקטובר 2022, 18:45
איזה 15 שנה?
אם היינו מתחילים את 17/18 בליגה ג' במקום בלאומית, היית היום בוודאות בליגה הלאומית ובסבירות גבוהה בליגת העל.

ומי ישמע כמה כסף הם שמים בנוער
תשאלו את זנדברג
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בוא נשאל שאלה אחרת, בשביל מה אני צריך את האחים ניסנוב במועדון, איפה תרומתם, מה הצורך בהם?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אולי אני צריך אותם כי הם מנסים בחינם לרכוב על הגב שלנו?

בשלב זה, להפועל חיפה קיימת עדיפות - לפחות ברמה הכספית, מאחר והיא מוכנה לשלם לפרץ סכום של כ-180 אלף יורו. ההצעה של הפועל ת"א נמוכה יותר, ועומדת בערך על 150 אלף יורו עד סוף העונה. עם זאת, פרץ ישמח להגיע לאדומים מהמרכז - וייתכן שגם יתפשר על שכר נמוך יותר, בשביל לשחק במדיה
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

אין צורך ואין תרומה, אבל כיף להם והם מרוויחים, וכשיצאו מפה יוסיפו לרווח שלהם עוד סכום אקזיט נחמד, ככה שהכרטיס כניסה להחליף אותם הוא לא זול, למרות שהם במצב הנוכחי לא שמים כסף מעצמם.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Shacham כתב: 03 אוקטובר 2022, 18:45
איזה 15 שנה?

אתה יכול לתת דוגמא לקבוצת אוהדים אחת שעלתה ב-5 שנים מליגה ג' לליגת העל ?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

תן לי דוגמא לקבוצת אוהדים עם הכנסה טבעית של 5 מיליון שקל בשנה מכרטיסים ומנויים? ואני מדבר על התמחור לליגות הנמוכות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני מנחש שאנחנו מקבלים פנצ'ר גג עונה אחת בדרך שבין ליגה ג' לליגת העל.
כלומר אני נותן לנו 4 או 5 שנים בליגה שאינה ליגת העל עד שאנחנו חוזרים.

הכי אבסורד זה שמה שקורה היום זה לחלוטין קבוצה במימון של הקהל שלה, רק עם בעלים נוכלים שהורסים את המועדון ומחפשים להשקיע את ההכנסות שהמועדון מייצר בכיבוד והוצאות פרסום.

קיצר אנחנו שורפים זמן סתם. או להעיף אותם עכשיו (כלומר עונה הבאה הם לא פה) או לחתוך עכשיו.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 03 אוקטובר 2022, 19:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

דבר אחד אני לא מבין, למה הדיבורים על ליגה ג'? אם וכאשר דבר כזה קורם עור וגידים המטרה מספר אחת צריכה להיות למרר לניסנובים ולתושב את החיים עד שימסרו את הקבוצה בחינם (האמת שזה מה שצריך לעשות בכל מקרה). אין סיבה להתחיל מליגה ג'.
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

טכנית לארז כתב: 03 אוקטובר 2022, 16:01 מה זה "אוהדים שמתעסקים בדברים שגדולים עליהם"?

בסופו של דבר להפועל ירושלים יש אורי אלון שסוגר להם פינות, ואצלנו יש עלוקות שיודעים רק לקחת.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

כן, ברור..תמרר להם את החיים והם יתנו לך ...למשתמש גילי את הקבוצה בחינם מחר.
תבוא להתאחדות , תחתום עלהמסמכים ואללה...יאללה הפועל.
אין ערבויות, אין בטחונות, אין הלוואת בעלים, החיים דבש.
קטמון היו חבויים 20 שנה במיץ של הזבל בכל מיני ליגות מגעילות, הם קבוצה קטנה, בלי ציפיות, בלי אוהדים ואם גם היום אין להם איש בעל ממון כמו אורי אלון (הלוואי עלינו), אין להם קבוצה..
תפסיקו לאכול את הראש כבר עם הקשקוש הזה של קבוצת אוהדים .
מצד שני, אנחנו מדינה דמוקרטית והאשליות שלכם מאוד משעשעות אותי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כן. איזה משעשע זה לחשוב שמה שמצליח להפועל קטמון אמור להצליח בהפועל ת"א.

אותי יותר משעשעת הציפייה שלכם לבואו של המשיח.
לפני שנתיים ניהלו פה בדיוק את אותו דיון (מוזמן לדפדף אחורה) ואיזה פלא, כלום לא השתנה.
הפוסט קיבל לייק אחדGili
שליחת תגובה