גיל בני

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

רק שלא יהפוך לרז אדם 2 מבחינת דקות המשחק והיחס מפרנקו
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

לא מסוגל לקנות נקודות וחבל אבל עדיין חולה עליו
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
Gaudi
קיבל.ה  41 לייקים

מה קרה לקליעה שלו לשלוש?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

במשחקי ההכנה גם באיטליה וגם מול גלבוע היו לו אחוזים טובים מאוד, הייתי בטוח שהשתפר.
אני בטוח שהוא עבד על זה, מקווה שזה עניין של בטחון ושטף.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הלך המומנטום כתב:במשחקי ההכנה גם באיטליה וגם מול גלבוע היו לו אחוזים טובים מאוד, הייתי בטוח שהשתפר.
אני בטוח שהוא עבד על זה, מקווה שזה עניין של בטחון ושטף.
גם בשנה שעברה קלע נהדר בהכנה. אבל כשהגענו למשחקים רשמיים הקליעה נעלמה. מקווה שהשנה זה לא יחזור על עצמו.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

Nati
קיבל.ה  989 לייקים

כמה קטן כמה גדול

אמסטף
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  56 לייקים

המהלך שלו סוף מחצית ראשונה ניצחה לנו את המשחק

גילבני :hapoel: :heart:
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiארבעת המופלאים
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

סוף מחצית של משחק. לקח להם 2 שם 2 צד שני עם עבירה
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

חייב לשחק יותר, בטח במשחקים כאלה שבהם לא כולם מגיעים באנרגיות שיא. ההגנה שלו מדביקה את כולם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךChegi
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

היה ענק! קרדיט גם לפרנקו שעלה איתו במחצית השניה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יש לבני (ולנו) בעיה בסגל ששיחק היום - אריאל הוא חילוף טבעי לפניו בגלל הגודל ובגלל השלשות. לדעתי זו טעות שאני מקווה שפרנקו ילמד, עדיף את מנפורד, בני וג'ייקובן/טימור למרות שזה שלישיית גארדים לא גבוהים בשביל ההגנה של בני.
בכלל, מבחינתי אדם אמור לעלות רק לתפקיד אחד - לפתוח את ההגנות עם השלשות שלו. בכל מצב אחר אני חושב שבני עדיף עליו.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

יובל כתב:חייב לשחק יותר, בטח במשחקים כאלה שבהם לא כולם מגיעים באנרגיות שיא. ההגנה שלו מדביקה את כולם.
לגמרי. גם נגד לונדון יכל לתת כמה דקות ולא שיחק. עולה תמיד מחויב ומשאיר הכל על הפרקט.
וכשאין אמסלם ורז אדם, הוא נשאר היחיד שיכול לעלות ולשנות מומנטום דרך הגנה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

שומר ענק!!!
קל לו מול רכזים שסובלים מכדררת, למזלנו כמעט לכל קבוצה בליגה יש אחד כזה.
כמה לב!!!
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroChegi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הוא לא כזה שומר גדול. הוא פשוט קרציה שעולה למגרש ותמיד משחק כאילו החיים שלו תלויים באיך ישחק. שבמידה רבה זה נכון, לפחות מקצועית. אין לו כישרון גדול, אין לו גובה, אין לו אתלטיות, והקליעה שלו בינונית. הוא אף פעם לא יהיה כוכב, ותמיד יעדיפו זרים לפניו. אז הוא חייב לתת ממש הכל כשהוא משחק. והוא פשוט עושה את זה, כפרה עליו.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotChegiKingAlpaca
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

הפועל כתב: 16 אוקטובר 2022, 22:04 הוא לא כזה שומר גדול. הוא פשוט קרציה שעולה למגרש ותמיד משחק כאילו החיים שלו תלויים באיך ישחק. שבמידה רבה זה נכון, לפחות מקצועית. אין לו כישרון גדול, אין לו גובה, אין לו אתלטיות, והקליעה שלו בינונית. הוא אף פעם לא יהיה כוכב, ותמיד יעדיפו זרים לפניו. אז הוא חייב לתת ממש הכל כשהוא משחק. והוא פשוט עושה את זה, כפרה עליו.
לדעתי הוא שומר ענק, גם רז אדם ואמסלם נתנו הכל על המגרש, וההגנה של גיל בני 3 רמות מעל שניהם.
הוא שומר כמו שכתוב בספר (רק עם הגוף) ביחד עם זה שהוא שחקן מאוד זריז הופך אותו לשומר מצוין.
נערך לאחרונה על ידי Matan ב 17 אוקטובר 2022, 10:35, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםיובלסומךChegi
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בדיוק. הגישה שלו לא הייתה שווה כלום בלי זריזות יוצאת דופן וטכניקה מעולה. לפטור את זה ברצון נטו זה שטחי מאוד ועושה לו עוול.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiלאפה בחינם
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

הייתי מוסיף לתכונות שלו גם זריזות מחשבה. אני חושב שבזה הוא עולה על הרבה מאד שחקנים.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בשידור דיברו על זה ששחקנים זרים שרק מגיעים לארץ (היקי אתמול) רואים אותו ואומרים לעצמם ״את זה אני עובר״ ואז אוכלים קש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickChegi
אילן בכר
קיבל.ה  4 לייקים

עמי נאווי
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

רודי
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוא גם חכם מאוד, גם טכני וגם זריז.
שנה שעברה היה ריבאונד שהוא לקח מהקו בזכות החכמה שלו. כולם עמדו והוא דפק ריצה פנימה ו2 נקודות קלות.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Matan כתב: 17 אוקטובר 2022, 00:08
הפועל כתב: 16 אוקטובר 2022, 22:04 הוא לא כזה שומר גדול. הוא פשוט קרציה שעולה למגרש ותמיד משחק כאילו החיים שלו תלויים באיך ישחק. שבמידה רבה זה נכון, לפחות מקצועית. אין לו כישרון גדול, אין לו גובה, אין לו אתלטיות, והקליעה שלו בינונית. הוא אף פעם לא יהיה כוכב, ותמיד יעדיפו זרים לפניו. אז הוא חייב לתת ממש הכל כשהוא משחק. והוא פשוט עושה את זה, כפרה עליו.
לדעתי הוא שומר ענק, גם רז אדם ואמסלם נתנו הכל על המגרש, וההגנה של גיל בני 3 רמות מעל שניהם.
הוא שומר כמו שכתוב בספר (רק עם הגוף) ביחד עם זה שהוא שחקן מאוד זריז הופך אותו לשומר מצוין.
גם אמסלם זריז, אבל בלי חוכמת המשחק והידע להשתמש בגוף...עזוב, בקיצור אני בגדול מסכים. יש לו כמה תכונות גופניות שמשחקות לטובתו. אבל מה שבאמת יש לו זה הנחישות והרצון. אם לאדם אריאל למשל היה מה שיש לו, היה מבלה הרבה יותר על הפרקט, ואולי לא מגיע אלינו בכלל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

שוב, לא נכון. כמה נחישות ורצון שתשים באדם אריאל, שחקן שזו ממש לא הבעיה שלו, הוא פשוט לא מסוגל להזיז את הרגליים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני מסכים שיש לו נתונים פיזיים שמאפשרים לו לשמור טוב בניגוד לשחקנים אחרים (רז אדם לדוגמה), אבל אני גם מסכים עם המשתמש הפועל שאלה לא נתונים פיזיים כל כך ייחודיים ושאת רוב השחקנים שמחזיקים בנתונים האלה אפשר למצוא בליגות נמוכות.
מה שבאמת מיוחד אצלו זה המאמץ שהוא משקיע והבנת המשחק הגבוהה שלו בצד הזה של המגרש.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

רק שאלה כן נתונים פיזיים חריגים. אנשים לא חושבים על זריזות כעל יכולת אתלטית אבל זה לא פחות יכולת מאשר קפיצה או מהירות בקו ישר. גיל בני זריז בצורה חריגה מאוד, והוא גם הרבה יותר חזק ממה שזה נראה.
כאוהדים הרבה יותר קל לנו לראות את הדברים האלה כרצון או כמלחמה, אבל זה בדרך כלל תלוי בעיקר ביכולת האתלטית של השחקן. ברור שיש שחקנים עם גישה בעייתית ונרפית אבל זה לרוב לא הבעיה, מדובר במקצוענים שבדרך כלל עושים הכי טוב שהם יכולים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

לאפה בחינם כתב: 18 אוקטובר 2022, 16:59 רק שאלה כן נתונים פיזיים חריגים. אנשים לא חושבים על זריזות כעל יכולת אתלטית אבל זה לא פחות יכולת מאשר קפיצה או מהירות בקו ישר. גיל בני זריז בצורה חריגה מאוד, והוא גם הרבה יותר חזק ממה שזה נראה.
כאוהדים הרבה יותר קל לנו לראות את הדברים האלה כרצון או כמלחמה, אבל זה בדרך כלל תלוי בעיקר ביכולת האתלטית של השחקן. ברור שיש שחקנים עם גישה בעייתית ונרפית אבל זה לרוב לא הבעיה, מדובר במקצוענים שבדרך כלל עושים הכי טוב שהם יכולים.
בדיוק!!!
ולראייה, אדם אריאל נתן בחיפה זינוק סטייל ג'ונתן דלזל ועדיין יש שטוענים פה באשכול שהוא לא נלחם (כי אין לו רגליים לשמירת לחץ כמו גיל בני)
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לאפה בחינם כתב: 18 אוקטובר 2022, 16:59 רק שאלה כן נתונים פיזיים חריגים. אנשים לא חושבים על זריזות כעל יכולת אתלטית אבל זה לא פחות יכולת מאשר קפיצה או מהירות בקו ישר. גיל בני זריז בצורה חריגה מאוד, והוא גם הרבה יותר חזק ממה שזה נראה.
כמו שכתבתי, הוא זריז מאוד, אבל יש לא מעט שחקנים בגובה שלו עם זריזות כמו שלו. אני לא חושב שהוא יותר זריז מעדי כהן סבן לדוגמה. הוא אכן חזק מאוד, אבל זה קשור במידה רבה לעבודה קשה מחוץ למגרש. מספיק לראות את הזרועות שלו כדי להבין שזה לא קרה במקרה.
ואני לא חושב שזה רק עבודה קשה. כתבתי במפורש שיש לו הבנת משחק מאוד גבוהה בצד ההגנתי. גם עבודה קשה זה לא ערך בינארי. זה שאדם אריאל מתאמץ לא אומר שרמת המאמץ שלו שווה לזו של בני, על המגרש ומחוצה לו.

ואם אתה רוצה דוגמה לשחקן באמת נטול יכולות פיזיות מרשימות באיזשהי צורה שהיה שומר מצוין, ניצן חנוכי הוא דוגמה קלאסי. בן אדם שהוא סמל ומופת לעבודה קשה וחוכמת משחק.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

מתבקש ומובן.
לטובתו, ולצערי הרב, אני חושב שכדאי לו לעזוב
שחקן נשמה, הלוואי והיה מקבל יותר דקות (ומצליח לתרום בהן גם התקפית)

מבוקש: מספר קבוצות פנו לגיל בני - ספורט 5
https://sport5.co.il/articles.aspx?Fold ... cID=419487
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

שיתחיל לקלוע שלשות פנויות לפני שהוא מתחיל לחשוב על מעבר כי כרגע הוא מוגבל בצורה בלתי רגילה.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiKingAlpaca
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

הפוסט קיבל 5 לייקיםגביזוןהוקיץ'Frenzyאייבר דה-בונלסKingAlpaca
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

חס וחלילה

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אוי ואבוי אם הוא הולך. יהיה מהלך כ"כ מטומטם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiKarl Marx
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

DavidSheriff9 כתב:מתבקש ומובן.
לטובתו, ולצערי הרב, אני חושב שכדאי לו לעזוב
שחקן נשמה, הלוואי והיה מקבל יותר דקות (ומצליח לתרום בהן גם התקפית)

מבוקש: מספר קבוצות פנו לגיל בני - ספורט 5
https://sport5.co.il/articles.aspx?Fold ... cID=419487
אני לא מסכים. גיל בני היה בורג משמעותי בעונה שעברה. אנחנו צריכים את ההגנה שלו בדיוק כמו למשחקים של אתמול שמובילים ואז יש שבירת מתח.
לצערי העונה מסיבות שאני לא יודע הוא לא מקבל מספיק דקות בזמנים מתאים.
אני בטוח שבהמשך יקבל אותם. העונה ארוכה.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אם כבר הפוך, המעבר ל5 זרים די בוודאות יקטין את הסיכוי שיגדל מספר הדקות שלו.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

אסור לשחרר אותו.
בני זה הסמל של הפועל הזאת.
קטן חזק לוחם ולא מוותר לרגע.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

ברור שלהשאיר. נשמה טהורה על המגרש.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הפועל כתב: 07 נובמבר 2022, 22:40 אם כבר הפוך, המעבר ל5 זרים די בוודאות יקטין את הסיכוי שיגדל מספר הדקות שלו.
ברור. זה ניכר באירופה.
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  195 לייקים

אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
שליחת תגובה