בניית סגל לעונת 24/25 - על מי אפשר להסתמך מהסגל הקיים?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Hapoel_manga
קיבל.ה  242 לייקים

להביא:

לירן סנדל
רמי גרשון
קייס גאנם
רותם קלר מסכנין
יעקב בריהון
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

יהלום14אדום כתב:מה עם טקיאר ומוליץ' בימים אלה?
את הביקור הקודם שלנו בלאומית פתחנו עם שחקן ששיחק באגף השמאלי שקוראים לו גיא בדש.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

מהצעירים, הייתי משחרר רק את סניור ורמות ומחזיר את ארי כהן. אם בעונה בליגה הלאומית זו לא הזדמנות שישחקו ויתפתחו, אז איפה כן?
כשוער, מחזיר את אריק ינקו.
בהגנה ארצ׳ל, ישראלוב, מורגן, בלוריאן (אם יוחלט לרכוש אותו) קופרמן ועוד מגן ימיני.
בקישור צריך שני זרים לאמצע, יחד עם אל ים, ארי כהן, בניימין, רוחאנא ועוד קשר אמצע קדמי.
בצדדים צריך להשאיר את טוריאל (קשה לי להאמין שיצליחו להשאיר את לאיוס) ועוד שני שחקני קו רכש.
בהתקפה יהיה את אלטמן, חלוץ זר ועוד חלוץ לאומית מוכח (רווה אסייאג).
זה סגל שצריך לעלות בקלות וכמו ששלמה שרף אמר לא פעם בונים רק בסולל בונה.
בע״ה אם וכשנעלה, אם הבעלים יהיה ספרא, אני סומך עליו שישקיע כך שהתקציב שלנו יהיה במספרים של ב״ש, ואז נוכל לחזור למקום שמתאים לאימפריה כמו הפועל תל אביב.
מאמן צריך להיות מסאי דגו בחוזה ל-3 עונות, כדי לשדר יציבות (קראתי שספרא בנו עליו בליגת העל).

נערך לאחרונה על ידי Asafasraf ב 13 מאי 2024, 20:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  890 לייקים

איך אפשר לדבר ברצינות על לשחרר את רמות? שיחק 2.5 דקות ובכל פעם היה בסדר
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב:איך אפשר לדבר ברצינות על לשחרר את רמות? שיחק 2.5 דקות ובכל פעם היה בסדר
הלוואי ואני טועה, אבל אין לו נתונים בסיסיים להיות שחקן, בטח לא חלוץ- הוא נמוך, חלש, לוקה בטכניקה (תראה את ההחמצה שלו בשבת האחרונה) ולא משפיע על המשחק.

הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
Adom_Adom
קיבל.ה  11 לייקים

אני באמת חושב שהגנה של ארצל מורגן ישראלוב לא תעלה מהלאומית!! מורגן לא טוב כמגן וארצ'ל לא קשור לתפקיד
בכללי כמה שפחות שחקני נוער, דיי אנחנו לא חוג, התבססות על צעירים תבסס אותנו בליגה הלאומית שנים
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  890 לייקים

Asafasraf כתב: 13 מאי 2024, 21:18
ההוא שאמרו לו כתב:איך אפשר לדבר ברצינות על לשחרר את רמות? שיחק 2.5 דקות ובכל פעם היה בסדר
הלוואי ואני טועה, אבל אין לו נתונים בסיסיים להיות שחקן, בטח לא חלוץ- הוא נמוך, חלש, לוקה בטכניקה (תראה את ההחמצה שלו בשבת האחרונה) ולא משפיע על המשחק.

הלכתי לבדוק, 3 גולים ב20 הופעות שרובן בכלום דקות (לדוגמה העונה יש לו שער 1 כשבכל הופעה הוא בממוצע 11 דקות על הדשא).
הוא הגיע בשבת האחרונה לאותו מספר מספר מצבים כמו אוז'בולט (לגבי זה אני לא בטוח אבל אני זוכר מאוז'בולט רק את הבעיטה לקורה ולא משהו מעבר).
הקרן לגול של בן שבת הגיעה מהעובדה שהוא לחץ שם את השוער של ק"ש ובכלל הוא מפעיל בכל פעם שהוא עולה לחץ על ההגנה של היריבה וזה מוביל לדברים (כמו בניצחון נגד הפועל פ"ת העונה, אפשר להגיד שבאותו משחק כשהם ב10 שחקנים זה לא חוכמה אבל הוא היה בהופעה טובה שם).
רק הזמן ישפוט אבל אני חושב שהוא יכול להיות נהדר בלאומית ועם השפשוף שם (כן, גם אם זה יהיה על חשבוננו אבל אם יושאל ויקבל דקות גם אחלה) הוא יכול להיות אחלה לליגת העל.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
עומר19891
קיבל.ה  7 לייקים

אם כבר חלוץ נמוך שהרשים במעט דקות, אפשר להחזיר את גייב סגל
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  890 לייקים

עומר19891 כתב: 13 מאי 2024, 23:52 אם כבר חלוץ נמוך שהרשים במעט דקות, אפשר להחזיר את גייב סגל
הלוואי גייב סגל, שחקן שנותן בלאומית שני גולים כל משחק. אחד חוקי, את השני פוסלים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 2 לייקיםAsafasrafעומר19891
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  191 לייקים

היחידים שאני משאיר מהסגל הקיים:
ישראלוב, מורגן, ארצ'ל, גנאים, בנימין, טוריאל, ארי כהן ורוחנא (רק כי הוכיח שהוא יעיל ברמות האלה...)

אפשר גם להשאיר את -
1. אלטמן במידה והוא מקצץ בשכרו (בוא נראה כמה הוא "אוהב את הפועל")
2. בלוריאן אם איכשהו מגיעים לאיזה הסדר משתלם מול ב"ש.

להשאיל לחצי עונה ולראות האם הם מתפתחים -
את סניור, רמות, גניס, אל ים

שחקנים שמסיימים חוזה ואפשר להביא בחינם:

לירן רוטמן - נתניה (שחקן ספסל בעיקר)
דור חוגי - סכנין, איחוד מרגש מהקדנציה הקודמת בלאומית.
סאהר טאג'י - סכנין, והשקעה לטווח ארוך.

שחקנים שמסיימים חוזה ב-2025 ולכן הקבוצות ירצו למכור

רובי לבקוביץ' - הפך לשוער שני בליגה, עונת פרישה מרגשת בלאומית.
איתמר שבירו - בטוח לא יגיע. אבל הזמדנות בשבילו להפוך לחלותץ מוביל בקבוצת כדורגל אמיתית ולא לחזור על הטעות שעשה בנתניה.
דני גרופר - לא משחק בכלל בלודוגורץ. זה הזמן לחזור הביתה.
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

למה ששחקנים כמו חוגי, גרופר או שבירו ירצו להגיע לפה? יהיה להם מספיק ביקוש בליגת העל. אולי חוגי יגיע אם תשלם לו יותר ממה שהוא יקבל בליגת העל כי הוא כבר לא צעיר, אבל מי אמר שיש לנו בעלים שרוצה לשלם משכורות של ליגת העל בלאומית? גם ככה אנחנו נצטרך איכשהו להיפטר מכל מיני חוזים נוראיים.

באופן כללי קצת קשה לתכנן קדימה כשלא יודעים מי הבעלים וכמה הוא מתכוון להשקיע, אז אני אצא מנקודת הנחה שזה משהו דומה לעונת הלאומית הקודמת - תקציב מעל לליגה, אבל לא ביי פאר.
אני רואה את הקבוצה בערך ככה:

שוער - לבקוביץ' יכול להיות אופציה לא רעה לעונה אחת. שמעתי שמדברים על בן גורדין מרמת גן כשוער עם פוטנציאל גבוה שהיה בין הטובים העונה בלאומית. אפשר להחזיר את גליקליך כשוער שני.

הגנה - מגן ימני ישראלי, בלם זר, ישראלוב ומורגן להרכב. ארצ'ל, גלברד ורועי לוי לספסל. מוכן להשאיר את בלוריאן אם מקבלים אותו בחינם והוא מקצץ בשכר.

קישור - משאיר את בנימין ומחזיר מהשאלה את ארי כהן. מביא קשר אמצע זר פיזי ואתלטי. אני מחבב את קלוד לואיס שראיתי השנה ברמת השרון, גם את בארי במקרה שבני יהודה לא עולים. אם גנאים מוכן לקצץ בשכר אני משאיר אותו. אם לא, מביא קשר ישראלי אחר. קנצפולסקי יכול להישאר מהספסל, או להחזיר מהשאלה את אלקוקין.

כנפיים - כמובן שמשאיר את טוריאל ובנוסף מביא זר לכנף שמאל. צריך עוד קיצוני אחד לגיבוי ואפשר בנוסף להשאיר את גניס או להחזיר מהשאלה את דניאל צדיק כאופציה מהספסל.

התקפה - אם אלטמן יסכים לקצץ בשכר ולשחק בלאומית אני משאיר. לא מופרך בעיני אגב. אם לא, אפשר להביא איזה גיל יצחק שכזה (עצם הרעיון עושה לי פריחה, אבל הוא כנראה שווה מעל 20 שערים בעונה). משאיר את רמות מהספסל ומביא חלוץ נוסף.

באופן כללי, למרות התחושות הקשות, יש פה בסיס לא רע לקבוצה שתשלוט בלאומית.
אני גם מקווה מאוד שיעשה ניסיון להחתים זרים עם פוטנציאל לעלות לליגת העל, גם מבחינת גיל וגם מבחינת יכולות.
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotההוא שאמרו לוadom4
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

הוקיץ' כתב: 14 מאי 2024, 16:08 למה ששחקנים כמו חוגי, גרופר או שבירו ירצו להגיע לפה? יהיה להם מספיק ביקוש בליגת העל. אולי חוגי יגיע אם תשלם לו יותר ממה שהוא יקבל בליגת העל כי הוא כבר לא צעיר, אבל מי אמר שיש לנו בעלים שרוצה לשלם משכורות של ליגת העל בלאומית? גם ככה אנחנו נצטרך איכשהו להיפטר מכל מיני חוזים נוראיים.

באופן כללי קצת קשה לתכנן קדימה כשלא יודעים מי הבעלים וכמה הוא מתכוון להשקיע, אז אני אצא מנקודת הנחה שזה משהו דומה לעונת הלאומית הקודמת - תקציב מעל לליגה, אבל לא ביי פאר.

שוער - לבקוביץ' יכול להיות אופציה לא רעה לעונה אחת. שמעתי שמדברים על בן גורדין מרמת גן כשוער עם פוטנציאל גבוה שהיה בין הטובים העונה בלאומית. אפשר להחזיר את גליקליך כשוער שני.

הגנה - מגן ימני ישראלי, בלם זר, ישראלוב ומורגן להרכב. ארצ'ל, גלברד ורועי לוי לספסל. מוכן להשאיר את בלוריאן אם מקבלים אותו בחינם והוא מקצץ בשכר.

קישור - משאיר את בנימין ומחזיר מהשאלה את ארי כהן. מביא קשר אמצע זר פיזי ואתלטי. אני מחבב את קלוד לואיס שראיתי השנה ברמת השרון, גם את בארי במקרה שבני יהודה לא עולים. אם גנאים מוכן לקצץ בשכר אני משאיר אותו. אם לא, מביא קשר ישראלי אחר. קנצפולסקי יכול להישאר מהספסל, או להחזיר מהשאלה את אלקוקין.

כנפיים - כמובן שמשאיר את טוריאל ובנוסף מביא זר לכנף שמאל. צריך עוד קיצוני אחד לגיבוי ואפשר בנוסף להשאיר את גניס או להחזיר מהשאלה את דניאל צדיק כאופציה מהספסל.

התקפה - אם אלטמן יסכים לקצץ בשכר ולשחק בלאומית אני משאיר. לא מופרך בעיני אגב. אם לא, אפשר להביא איזה גיל יצחק שכזה (עצם הרעיון עושה לי פריחה, אבל הוא כנראה שווה מעל 20 שערים בעונה). משאיר את רמות מהספסל ומביא חלוץ נוסף.

אני גם מקווה מאוד שיעשה ניסיון להחתים זרים עם פוטנציאל לעלות לליגת העל, גם מבחינת גיל וגם מבחינת יכולות.
תשמע אני מאוד מעריך את דעתך, הקבוצה הזאת שתיארת לא עולה ליגה.
דניאל צדיק מהספסל? להשאיר את גנאים? מורגן כמגן שמאל?
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

רדפוקס כתב: 14 מאי 2024, 16:58
הוקיץ' כתב: 14 מאי 2024, 16:08 למה ששחקנים כמו חוגי, גרופר או שבירו ירצו להגיע לפה? יהיה להם מספיק ביקוש בליגת העל. אולי חוגי יגיע אם תשלם לו יותר ממה שהוא יקבל בליגת העל כי הוא כבר לא צעיר, אבל מי אמר שיש לנו בעלים שרוצה לשלם משכורות של ליגת העל בלאומית? גם ככה אנחנו נצטרך איכשהו להיפטר מכל מיני חוזים נוראיים.

ראיתי את הסגל של ק"ש וטבריה שכרגע עולות?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

El dudernio כתב: 14 מאי 2024, 17:18

ראיתי את הסגל של ק"ש וטבריה שכרגע עולות?
ראית את הסגל של אשדוד שנשארה ליגה על חשבונך?
מה שמספיק לקבוצה X לא מספיק להפועל תל אביב, מתי תפנימו את זה כבר?
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

אני חושב שכן. גם קצת קשה להתייחס לזה ברצינות כשיש עוד חמישה-שישה שחקנים בהרכב שאנחנו בכלל לא יודעים מי הם.
דניאל צדיק מהספסל זה נטו גיבוי שני לכנפיים. ברוב המשחקים הוא לא אמור להיכנס בכלל, אבל אפשר גם להביא גיבוי נוסף.
אני חושב שגנאים שחקן חלש, אבל אני מכיר את הלאומית ואת הרמה שם והוא קשר אחורי בכיר בליגה הזאת. המחשבה היא שזה שחקן שכבר נמצא על הפיירול ואנחנו נצטרך לשלם כדי להיפטר מהמשכורת שלו. אם הוא מסכים לקצץ, אני חושב שזה פיתרון סביר.
מורגן כמגן שמאלי הולך להיות להערכתי מאוד דומיננטי בלאומית עם הפיזיות והמהירות שלו. אפשר להסיט אותו לעמדת הבלם ולהביא מגן שמאלי במקום בלם נוסף, אבל להערכתי סיכוי סביר שהמגן שנביא לא באמת יהיה עדיף עליו.

אבל שוב, זה איזשהו מתווה ראשוני שמתבסס על תקציב יחסית צנוע, ביחס לליגת העל בכל אופן). ברור שזה לא תקף לסיטואציה שבה ספרא רוכש ומחליט להוציא הרבה כסף.
צריך לזכור שיש לנו התחייבויות כספיות לשחקנים וזה יכול לעלות לא מעט כסף להתיר אותן.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

לגבי דניאל צדיק הושאל להפועל ראשון בינואר ושיחק שם קצת מעל 100 דקות כשהוא נכנס כמחליף מדי פעם, הוא לא מתאים להפועל גם בלאומית.
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4Red Ghost
adom4
קיבל.ה  278 לייקים

היחיד מהמושאלים שבאמת היה טוב בלאומית זה ארי כהן שנותן חצי עונה מצוינת, עידו שרון יותר ממתאים להיות שוער שני גם אבל חוץ מהם לא נראה לי אף אחד עשה שם יותר מדי.
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

סבבה, אז אולי דניאל צדיק לא. אולי גניס יותר יתאים לתפקיד של סותם חורים.
עידו שרון העונה היה שוער ראשון בלאומית, לא בטוח שהוא יעוף על הרעיון של להפוך לשוער שני בלאומית.
את אלקוקין ראיתי בהרצליה איזה פעמיים והוא היה לא רע.
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  95 לייקים

אני חושב שהחרא כל כך גדול בהפועל, שייקח לנו לפחות שנתיים עד שנעלה. מקווה לטעות.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  234 לייקים

לשחרר/למכור:
לאיוס
ציבוטה
אוזבולט
פאסי
נועם בונה
ברנס
רז מאיר

להחתים:
בלוריאן (במידה ובש מתגמשת עם הסעיף לאיזור ה-150 אלף דולר)
מגן ימין זר
קיצוני זר
קשר זר
שוער ישראלי
חלוץ ישראלי

הרכב:

—————שוער ישראלי—————
מורגן—-ישראלוב—-בלוריאן—-זר
——————-גנאים———————
——-בנימין—————-זר————
זר————-אלטמן————טוריאל

ספסל:
עידו שרון, ארצ׳ל, קופרמן, אל ים, ארי כהן, רוחנא, סניור, רמות, חלוץ ישראלי.

*במידה וגנאים לא נשאר, אפשר שהקשר הזר יהיה קשר אחורי ולנסות להחתים את גידי קאניוק (עשה עונה לא רעה ברמת גן ושחקן שחושב קדימה).
*המידה וב״ש לא מתגמשת על הרכישה של בלוריאן, להשאיר את רז מאיר ולהביא בלם זר במקום מגן.
*במידה ואלטמן לא מתגמש בשכר - לשחרר ואז להביא חלוץ זר ולנסות להחתים את בריהון.

נראלי הכי מציאותי במצבנו.
מן הסתם הרבה דברים ישתנו אם ספרא ירכוש ויחליט להשקיע הרבה כסף כבר בלאומית.
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

Carajo כתב: 15 מאי 2024, 15:36

הרכב:

—————שוער ישראלי—————
מורגן—-ישראלוב—-בלוריאן—-זר
——————-גנאים———————
——-בנימין—————-זר————
זר————-אלטמן————טוריאל

ספסל:
עידו שרון, ארצ׳ל, קופרמן, אל ים, ארי כהן, רוחנא, סניור, רמות, חלוץ ישראלי.

*במידה וגנאים לא נשאר, אפשר שהקשר הזר יהיה קשר אחורי ולנסות להחתים את גידי קאניוק (עשה עונה לא רעה ברמת גן ושחקן שחושב קדימה).
*המידה וב״ש לא מתגמשת על הרכישה של בלוריאן, להשאיר את רז מאיר ולהביא בלם זר במקום מגן.
*במידה ואלטמן לא מתגמש בשכר - לשחרר ואז להביא חלוץ זר ולנסות להחתים את בריהון.

נראלי הכי מציאותי במצבנו.
מן הסתם הרבה דברים ישתנו אם ספרא ירכוש ויחליט להשקיע הרבה כסף כבר בלאומית.
1. מורגן הוא בלם, לא מגן שמאלי.
2. אלטמן שילך לעשות חמוצים בקפריסין

להביא את חבילאלה כמחליף של לאיוס
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

https://sports.walla.co.il/item/3664207

וואו

יוסי אבוקסיס להפועל ת"א: "מוכן לאמן את הקבוצה בליגה הלאומית"
אופיר סער

15.5.2024 / 16:30

המאמן ומקורבים למועדון הציעו כי יאמן את הקבוצה בעונה הבאה בליגת המשנה על חשבון שכרו: "לא רוצה לקחת שכר מבלי לתת כלום", אמר על פי גורמים המעורים בפרטים. מינצברג ישיב בימים הקרובים
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  310 לייקים

אז שיוותר על המשכורת
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  349 לייקים

הוא חייב ללכת לטפל בעצמו ולשחרר אותנו.
הוא במלטדאון.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  310 לייקים

הוא שרוף בליגת העל אז משחק אותה בא להציל את המולדת, ועוד יש אוהדים שיקנו את הבלוף הזה
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghosthorton
ברנדון מלכה
קיבל.ה  3 לייקים

הוא יודע שהוא צריך הזדמנות לשקם את הקריירה. אין לו הרבה מה להפסיד.
יכול היה לחכות לבעלות החדשה, לראות מי נגד מי.. אבל הוא לחוץ על זה מאוד, כנראה. הוא יודע שאף אחד אחר לא ייגע בו
CredS

עידו שרון שוער צעיר עם הרבה כשרון ובנוי מעולה לשוער.

היה שוער ראשון העונה בלאומית כבר ומאמין שיהיה השוער הראשון שלנו בעונה הבאה.

חי עם זה בשלום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

CredS כתב: 16 מאי 2024, 01:10 עידו שרון שוער צעיר עם הרבה כשרון ובנוי מעולה לשוער.

היה שוער ראשון העונה בלאומית כבר ומאמין שיהיה השוער הראשון שלנו בעונה הבאה.

חי עם זה בשלום
עידו שרון חטף 40 שערים ב-25 משחקים ורק בחמישית ממשחקיו הצליח לשמור על שער נקי.
הוא יכול לבוא להתחרות עם שוער כמו לבקוביץ אם הוא מעוניין, לתת לו להיות שוער ראשון זה מועד לפורענות.
עומר19891
קיבל.ה  7 לייקים

ברנדון מלכה כתב: 15 מאי 2024, 17:08 הוא יודע שהוא צריך הזדמנות לשקם את הקריירה. אין לו הרבה מה להפסיד.
יכול היה לחכות לבעלות החדשה, לראות מי נגד מי.. אבל הוא לחוץ על זה מאוד, כנראה. הוא יודע שאף אחד אחר לא ייגע בו

״אף אחד אחר לא יגע בו ״
שטויות, המאמנים בליגת על נעים במעגלים בלי קשר לביצועים שלהם.
עניין של כמה חודשים עד שהוא נקרא לדגל אחרי איזה פתיחה צולעת בליגה של נתניה או וואטאבר.
הזיכרון מאוד קצר.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

אני חושב שאבוקסיס העלה פה נקודה.
יש לו חוזה אימון והוא עובד המועדון.
אז הוא מוזמן לבוא לאמן את ילדים א׳.
וכשאני אומר ילדים א׳ אני מדבר על הילדים שמסתובבים בשער 7 ו-8 במחצית. שיקח כדור וישחק איתם רבע שעה. פעם בשבוע.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sצ'ימבויקה
Hapoel_manga
קיבל.ה  242 לייקים

הייתי מביא את גודניו
לליגה השנייה הוא אחלה
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  349 לייקים

Hapoel_manga כתב: 18 מאי 2024, 21:59 הייתי מביא את גודניו
לליגה השנייה הוא אחלה
מי זה? גורדנה התכוונת?
Hapoel_manga
קיבל.ה  242 לייקים

Niro כתב: 18 מאי 2024, 22:02
Hapoel_manga כתב: 18 מאי 2024, 21:59 הייתי מביא את גודניו
לליגה השנייה הוא אחלה
מי זה? גורדנה התכוונת?
גורדנה כן
טלפון נתקע
Adom_Adom
קיבל.ה  11 לייקים

שחקן הרכב בקבוצה השלישית בטיבה בליגה לא ירד לליגה הלאומית
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

Adom_Adom כתב: 18 מאי 2024, 22:17 שחקן הרכב בקבוצה השלישית בטיבה בליגה לא ירד לליגה הלאומית
שחקן הרכב ובין הכי חשובים שלה. נקסט.
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  57 לייקים

הסחבת הצפויה עם העברת הבעלות מסכנת מאוד את העונה הבאה,במידה ועיסקה תצא לפועל חשוב קודם כל לשקם את כל המערכת מעבר לסגל השחקנים ולדחוף את המועדון לשינוי ולבנות בסיס של צוות מקצועי יציב ואיכותי
תחת שרביט של מנכ"ל בעל נסיון עם רקע מוכח בדמות אסי רחמים וכו..

אך אני מאוד חושש לעונה בלאומית תחת שרביטם של המינצברגים לאחר סחבת העברת בעלות,כפי שזה נראה עד היום הם נוטים לזלזל ועושים החלטות שגויות,בדמות חן סול או זרים כמו קאיונדו או יהדים אמריקאים כאלה ואחרים,כאשר זה ילווה בפיחות הכנסות ורצון למזער נזקים למשקיעים שלהם נוכל לקבל סגל שמבוסס ברובו על שחקני נוער חסרי נסיון חלקם כישרוניים וחלקם פחות צוות מקצועי מצומצם אם באמת נעשתה פנייה לטועמה לשמש כמאמן זה חלק מזה (עם כל הכבוד אליו ויש כבוד,הוא לא מאמן וגם הוא יודע זאת) כל זה בליווי הלחץ של מועדון גדול עם אוהדים שרוצה לחזור בעונתו הראשונה לליגת העל זה תרחיש קלאסי שיכול להוביל
לקריסה מאכזבת שתרחיק אותנו ממאבקי עלייה.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  453 לייקים

כל כך מבאס המצב שלנו.
אנחנו פשוט פח אשפה בכל עמדה במגרש.
צריך להחליף לפחות 15 שחקני סגל.
בנוסף,אם נעלה בחזרה,שוב צריך להחליף את כולם.וזה עוד במצב שספרא יקנה את המועדון.
אם הוא לא קונה- אני בספק שאנחנו בכלל עולים ליגה
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

בז'רנו כתב: 21 מאי 2024, 07:03 כל כך מבאס המצב שלנו.
אנחנו פשוט פח אשפה בכל עמדה במגרש.
צריך להחליף לפחות 15 שחקני סגל.
בנוסף,אם נעלה בחזרה,שוב צריך להחליף את כולם.וזה עוד במצב שספרא יקנה את המועדון.
אם הוא לא קונה- אני בספק שאנחנו בכלל עולים ליגה
אם הוא לא קונה אני באמת מפחד לחשוב מה יכול לקרות , אנחנו עוד יכולים להתדרדר לירידת ליגה או קרבות תחתית בלאומית (כן , אני עד כדי כך לא מאמין בהנהלה הנוכחית )
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

לכל אלו שחוששים שניתקע בלאומית, שנרד לליגה א', לליגה ב' וכו', תסירו דאגה מלבכם.
מזכיר לכם שפעם שעברה עלינו ליגה עם ניסנוב והם לא בדיוק השקיעו הון בקבוצה.
ההבדלים בין ליגת העל לליגה הלאומית הם גדולים, הסגל שירד ליגה עולה ליגה בהליכה
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
Hapoel_manga
קיבל.ה  242 לייקים

לירון האדום כתב: 21 מאי 2024, 11:21 לכל אלו שחוששים שניתקע בלאומית, שנרד לליגה א', לליגה ב' וכו', תסירו דאגה מלבכם.
מזכיר לכם שפעם שעברה עלינו ליגה עם ניסנוב והם לא בדיוק השקיעו הון בקבוצה.
ההבדלים בין ליגת העל לליגה הלאומית הם גדולים, הסגל שירד ליגה עולה ליגה בהליכה
מי עולה ליגה בהליכה??
עומר סניור?
רן בינמין?
דוד קופרמן?
רוי ברנס?
שליחת תגובה