פוסט עידוד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
tormenta
קיבל.ה  6 לייקים

להתעודד חברים, המועדון לא מת, יכול מאוד להיות ששנה הבאה באותו תאריך בדיוק נהיה כבר בליגת העל ועם בעלים עשיר מאוד.

מה הסיכוי שזה יקרה? גבוה מאוד וזה מה שמעודד אותי.

שנה לא זה הרבה הזמן, צריך רק להחזיק אצבעות בחודש הקרוב שהבעלים העשיר יקנה סופית, ומשם הדרך חזרה לליגת העל ולהצלחה לשנים הקרובות קרובה מתמיד.

:hapoel:
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

שנה הבאה באותו תאריך אנחנו חייבים להיות בליגת העל , זה לא מה שאמור לשמח באמת אלא העניין של הבעלים עשיר מאוד שאני באמת מתפלל שזה יסגר כבר
הפוסט קיבל 3 לייקיםtormentashaharotעמית
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  695 לייקים

ללא ספק גם בתחילת העונה הייתי קונה תרחיש בו מיליארדר רוכש אותנו ואנחנו יורדים ליגה

כסף זה שם המשחק, מה זה משנה עוד עונה גרועה או עוד עונה בלאומית או כישלון ספורטיבי כזה או אחר
אנחנו עשור אוכלים חרא עם כפית, מושפלים וכל פעם מצליחים לשבור שיאי שפל, מוכן לעבור גם 3 עונות בלאומית אם בסופן נחזור לליגת העל עם בעלים עשיר ושאיפות מגובות בכסף לרוץ לאליפויות

אבל, אם בסופו של דבר ספרא לא ירכוש אותנו זהו קו פרשת המים, לדעתי אם לא נעשה פעולה אקטיבית כקהל אז אנחנו נהייה נוטינגהם פורסט
long live the zapta
הפוסט קיבל 3 לייקיםtormentaHapologershon
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

דווקא יש בי תחושת הקלה מסוימת אחרי הבכי של אתמול.
אם נדרוס את הליגה השניה ונהנה מקבוצה כיפית+ בעלים
חדשים? ואללה מעודד.

השאלה איך זה קורה ומי ינהל את המועדון מקצועית.
ועוד דבר, גם אם ספרא רוכש, מי הבטיח תקציבי עתק?
הפוסט קיבל 2 לייקיםtormenta7even
tormenta
קיבל.ה  6 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 12 מאי 2024, 12:47 ללא ספק גם בתחילת העונה הייתי קונה תרחיש בו מיליארדר רוכש אותנו ואנחנו יורדים ליגה

כסף זה שם המשחק, מה זה משנה עוד עונה גרועה או עוד עונה בלאומית או כישלון ספורטיבי כזה או אחר
אנחנו עשור אוכלים חרא עם כפית, מושפלים וכל פעם מצליחים לשבור שיאי שפל, מוכן לעבור גם 3 עונות בלאומית אם בסופן נחזור לליגת העל עם בעלים עשיר ושאיפות מגובות בכסף לרוץ לאליפויות

אבל, אם בסופו של דבר ספרא לא ירכוש אותנו זהו קו פרשת המים, לדעתי אם לא נעשה פעולה אקטיבית כקהל אז אנחנו נהייה נוטינגהם פורסט
בדיוק. מסכים איתך, בוא נגיד בלי ספרא ועוד עונה עם מינצברג בליגת העל מה נקבל תאכלס? עוד מאבק בין פליאוף עליון לתחתון במקרה הטוב? עוד הפסדים והשפלות בדרבי? די נמאס מזה.

אם ספרא יגיע, וכרגע נראה שהוא מאוד רציני וסיכוי גבוה שיקרה. אז אני קונה את העונה הזאת בלאומית.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
tormenta
קיבל.ה  6 לייקים

תעיף ליציע כתב: 12 מאי 2024, 12:51 דווקא יש בי תחושת הקלה מסוימת אחרי הבכי של אתמול.
אם נדרוס את הליגה השניה ונהנה מקבוצה כיפית+ בעלים
חדשים? ואללה מעודד.

השאלה איך זה קורה ומי ינהל את המועדון מקצועית.
ועוד דבר, גם אם ספרא רוכש, מי הבטיח תקציבי עתק?
שמע, אנחנו באמת לא יודעים, אבל אני לא מאמין שמישהו בסקייל של ספרא קונה את הפועל עם כל הכאב ראש של זה בשביל שתהיה לו קבוצת אמצע טבלה, לדעתי הוא יבוא להשקיע, הוא לא ישתגע במיוחד בשנים הראשונות אבל הוא יתן כיוון טוב ללמעלה. זאת רק דעתי כמובן
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  607 לייקים

עם כל הכבוד להצהרות על זה שלא אכפת לו אם נרד ליגה, עד שאני לא רואה עסקה חתומה אני לא רגוע בכלל.

גם אם היינו נשארים לא הייתי רגוע ועכשיו על אחת כמה וכמה.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  397 לייקים

אני לא חושב שההיגיון הזה של ירידת ליגה = ספרא קונה את הקבוצה קשור למציאות מעבר לתחושות קארמה של אנשים שאנחנו צריכים ממש לסבול כדי שיקרה לנו משהו טוב. העסקה כפי שנכתב, בשום שלב לא הייתה תלויה בהישארות או ירידת ליגה.
הדבר היחיד שהירידת ליגה הזאת מבטיחה לנו הוא הפסד של מיליוני או עשרות מיליוני שקלים, עונה משעממת (אני לא עומד להנות מניצחון של שלושה שערים על עכו ומבחינתי כל תוצאה שהיא לא ניצחון בליגה הזאת תהיה בושה) וגם ככל הנראה בעוד שתי עונות לא נחזור מיד להיאבק בצמרת כי נצטרך לבנות את הסגל לגמרי מחדש בעונה המי יודע כמה ברציפות.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
מינצברג: "Hold my beer"
הפוסט קיבל 4 לייקיםקירקגורRed Wolfכרוביתליאור א.
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

בהתחלה אנשים חשבו שלא נרד כי אנחנו הפועל.
עכשיו אנשים חושבים שנעלה ליגה כי אנחנו הפועל.
אז לא. השם הפועל לא יעלה אותנו, ובטח שהסגל שהוריד אותנו לא יעלה אותנו. זה לא יהיה כל כך קל. אף אחד לא מבטיח שנעלה תוך עונה, בטח כשכרגע אין שחקנים בשביל שיעשו את זה, אין אנשי מקצוע שיביאו שחקנים, ואין בעלים שיביאו אנשי מקצוע שיביאו שחקנים. זה יהיה הרבה פחות קל מהפעם הקודמת. כרגע, לא נראה שתחילת העבודה המקצועית באופק בכלל. הלוואי ואתבדה - כרגע קשה לי לראות איך העסקה נסגרת צ'יק צ'ק ומגיעים אנשי מקצוע ומוזרמים כספים ומביאים שחקנים. לדעתי גם אם נעלה בסוף, זה יהיה בשיניים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

אם יש משהו טוב אחד בירידה הזו, זה שהיא חסכה מאיתנו בת'כלס כנראה עוד עונת פלייאוף תחתון ועוד שנה של להיראות כמו כלום מול הגדולות ואז פלייאוף תחתון ואז מאבקים וכו'.
יש כ"כ הרבה שחקנים ובעלי מקצוע שצריכים לעוף מהמועדון הזה שזה פסיכי. אם נחזור לנצח בכמויות גבוהות, תנשוב קצת רוח חדשה במועדון.
ההתחלה צריכה להיות מהכי למטה שאפשר - מאיש המדיה(המנותק, סורי), לאנשי השיווק, וכמובן כמובן למנהל מקצועי ומאמן שישלים את כל הדבר הזה.
שיבחר שחקנים טובים ובעזרת השם כשנעלה יידע לעשות הכי טוב שאפשר את המעבר לליגת העל בצורה חלקה ככל האפשר בלי להחליף 20 שחקנים (אבל כן להביא 2 שוערים לגיטימיים).

נ.ב - בלאומית גם אפשר לשלב יותר מהר את שחקני הנוער בעלי פוטנציאל האמיתי, בלי כל הלחץ של סמי עופר או דרבי והפסדים מצטברים שמקשים עליהם.
לצבור הרבה ניסיון...והיי, יש גם גביע שאולי נפגוש בו קבוצת ליגת על. זה לא אומר ששחקני הנוער האלו צריכים להיות אלו שעליהם מבוססת הקבוצה כמובן, אבל לפחות כאן יהיה להם קל יותר להשתלב.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדבעל(ת) האוב
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  397 לייקים

קירקגור כתב: 12 מאי 2024, 13:22 בהתחלה אנשים חשבו שלא נרד כי אנחנו הפועל.
אז לא. השם הפועל לא יעלה אותנו, ובטח שהסגל שהוריד אותנו לא יעלה אותנו. זה לא יהיה כל כך קל. אף אחד לא מבטיח שנעלה תוך עונה, בטח כשכרגע אין שחקנים בשביל שיעשו את זה, אין אנשי מקצוע שיביאו שחקנים, ואין בעלים שיביאו אנשי מקצוע שיביאו שחקנים. זה יהיה הרבה פחות קל מהפעם הקודמת. כרגע, לא נראה שתחילת העבודה המקצועית באופק בכלל. הלוואי ואתבדה - כרגע קשה לי לראות איך העסקה נסגרת צ'יק צ'ק ומגיעים אנשי מקצוע ומוזרמים כספים ומביאים שחקנים. לדעתי גם אם נעלה בסוף, זה יהיה בשיניים.
רשמתי את זה באשכול אחר, לא נעלה בגלל השם שלנו, נעלה בגלל שהתקציב שלנו יהיה גדול בפער מכל שאר הקבוצות בין אם זה יהיה עם ספרא או עם מינצברג או עם בעלים שקר כלשהו אחר. סיבה נוספת היא שרוב קבוצות הליגה לא רוצות לעלות בכלל משום שהם לא מסוגלות תקציבית אז זה גם יקל על העבודה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  916 לייקים

הצד החיובי שנגמר הדיבור המעיק שצריך להשאיל שחקנים מסוימים ולמה לא שלחנו אותם להשאלה...
עכשיו אנחנו הקבוצה שאליה משאילים שחקנים כדי לצבור ניסיון!
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

Charmander כתב: 12 מאי 2024, 13:28
רשמתי את זה באשכול אחר, לא נעלה בגלל השם שלנו, נעלה בגלל שהתקציב שלנו יהיה גדול בפער מכל שאר הקבוצות בין אם זה יהיה עם ספרא או עם מינצברג או עם בעלים שקר כלשהו אחר. סיבה נוספת היא שרוב קבוצות הליגה לא רוצות לעלות בכלל משום שהם לא מסוגלות תקציבית אז זה גם יקל על העבודה.
מי שישאפן לעלייה שנה הבאה אלו הפועל פ"ת שכבר ירדה, נוף הגליל שכבר לא תעלה, ואחת מבין טבריה/בני יהודה שלא תעלה.
כל השאר מעבירות את הזמן בין אי רצון לעלות למכירת משחקים.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 12 מאי 2024, 13:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  412 לייקים

עידוד 1 - אני חושב שבגדול בחיים וגם בכדורגל, משברים הם הזדמנות לצמוח, להשתנות ולתקן.
אחסוך מהפורום את הדברים הרבים שאני חושב שצריך לתקן בהפועל, אבל יש פה הזדמנות לבנות בסיס של משהו טוב יותר. ולשנות את המצב של העשור האחרון שאנחנו קבוצת פלייאוף תחתון וזהו.

עידוד 2 - הפועל הביאה אתמול 25,000 אדומים לבלומפילד, מה שלא היה מעל עשור לדעתי. חשוב מאד ומראה את הכוח של בסיס האוהדים.

שום דבר לא נמשך לנצח, בסוף דברים משתנים ועוד יגיעו להפועל ימים טובים מאד. סבלנות ואמונה וגם רצון לעשות דברים קצת אחרת ממה שהיה עד עכשיו, ויהיה בסדר.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחד7even
ר.ש
קיבל.ה  378 לייקים

ירידת ליגה היא אסון, והיא לא ״הזדמנות״. כל דבר שבעלים חדש (או ישן) יכול לתקן בלאומית, הוא יכול לתקן גם בליגת העל עם יותר משאבים וכלים.

עם זאת, אני לא אומר נואש.
רואה שחורות המקורי
joshsoos
קיבל.ה  208 לייקים

הדבר היחיד שטוב הוא שנה של הפסקה מדרבים.
הלאה, יהיה טוב אם ספרא ירכוש, אם הוא ישים כסף ויביא ניהול רציני ואם יקח את הפוטנציאל האדיר שראינו אתמול ביציעים וישקיע ( מנויים זולים וילדים בחינם )
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  802 לייקים

אין שום דבר טוב בירידת הליגה הזאת
אני שבורה ושום דבר לא מעודד אותי
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

מועדון אבוד עם אוהדים אסון.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

כרובית כתב: 12 מאי 2024, 16:21 אין שום דבר טוב בירידת הליגה הזאת
תתנחמי בזה שיהיה בסדר
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
ארז שדה
קיבל.ה  711 לייקים

joshsoos כתב: 12 מאי 2024, 15:19 הדבר היחיד שטוב הוא שנה של הפסקה מדרבים.
הלאה, יהיה טוב אם ספרא ירכוש, אם הוא ישים כסף ויביא ניהול רציני ואם יקח את הפוטנציאל האדיר שראינו אתמול ביציעים וישקיע ( מנויים זולים וילדים בחינם )
יהיו לפחות 2 דרבים בשנה הבאה נגד כפר שלם ומכבי יפו ואולי גם נגד בני יהודה.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  802 לייקים

חוזה דומינגס כתב: 12 מאי 2024, 16:32
תתנחמי בזה שיהיה בסדר
וואלה, להעביר שנה בלאומית, לא להיות חלק מליגת העל, כל הדבר הזה מבאס אותי
אפילו לא יכולה להתנחם שיהיה בסדר
סליחה שאני מבאסת באשכול עידוד, פשוט לא יכולה להתעודד...
הפוסט קיבל 6 לייקיםadom4Charmanderבעל(ת) האובTenacious DRed Ghostחוזה דומינגס
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

אתמול הייתי שבור בקטע שקשה לתאר.
היום הבנתי שמועדון ספורט עם בסיס אוהדים כמו
שראיתי אתמול לא יכול להיות במצב גרוע יותר.
לכן אני אופטימי שיבואו ימים טובים.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  585 לייקים

לא יודע מאיפה נשאר לכם מניפולציות עידוד עצמי בשקל וחצי, עברנו הכל כבר בעשור האחרון ואנחנו בלופ שחוזר על עצמו. עלק שילוב צעירים והבראת המועדון חחחחח פתטיים.
או שיבוא מישהו לשפוך פה כסף, או שחבל על המשך הרס המוניטין של המועדון הזה
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  397 לייקים

כרובית כתב: 12 מאי 2024, 16:47
תתנחמי בזה שיהיה בסדר
אסף אבולעפיה כתב בצורה די מדויקת את התחושה שלי היום ומרגיש לי שגם את שלך:
אין קלישאה מטופשת יותר מ"תרדו לליגה הלאומית, תשתקמו ותחזרו חזקים". חרטא בפיתה. הליגה הלאומית היא בור שחור עגום ונורא, עם אצטדיונים של לאומית, קהל של לאומית, שעות של לאומית ואפס ריגוש. כאילו להגיד לאוהד האדום – עכשיו, במשך לפחות שנה, אתה לא תהנה מכדורגל, לא תחווה פרפרים של דרבי או נסיעה לסמי עופר. ליגה מקצוענית בעמידה על המגרש ונפילה לכר הדשא כשמובילים. מי נענש פה? נכון, אלה שלא נוטשים לעולם. מינצברג יחזיר לעצמו את ההשקעה ויעלם לתוך השקיעה האדומה.
מקור: https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=469987
הפוסט קיבל 2 לייקיםכרוביתרדפוקס
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  802 לייקים

Charmander כתב: 12 מאי 2024, 18:20

תתנחמי בזה שיהיה בסדר
אסף אבולעפיה כתב בצורה די מדויקת את התחושה שלי היום ומרגיש לי שגם את שלך:
אין קלישאה מטופשת יותר מ"תרדו לליגה הלאומית, תשתקמו ותחזרו חזקים". חרטא בפיתה. הליגה הלאומית היא בור שחור עגום ונורא, עם אצטדיונים של לאומית, קהל של לאומית, שעות של לאומית ואפס ריגוש. כאילו להגיד לאוהד האדום – עכשיו, במשך לפחות שנה, אתה לא תהנה מכדורגל, לא תחווה פרפרים של דרבי או נסיעה לסמי עופר. ליגה מקצוענית בעמידה על המגרש ונפילה לכר הדשא כשמובילים. מי נענש פה? נכון, אלה שלא נוטשים לעולם. מינצברג יחזיר לעצמו את ההשקעה ויעלם לתוך השקיעה האדומה.
מקור: https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=469987
אני רק מקווה שזה באמת יהיה רק שנה אחת, זה כרגע הכי מפחיד אותי
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Dorh

Charmander כתב: 12 מאי 2024, 13:28
זה שהתקציב שלך יהיה גדול בפער מיתר הקבוצות בליגה הלאומית גם לא מבטיח לך עלייה, אם התקציב הזה לא יתורגם לסגל איכותי (במונחים של ליגה לאומית, כמובן). הירידה שלנו היא ההוכחה הכי טובה לכך כנראה.
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

תתנחמי בזה שיהיה בסדר
נו ואם היינו נשארים? היינו רצים לאליפות? אפילו למקום באירופה לא והיינו מקבלים תבוסות בדרבי ובבאר שבע...

אה אה איך אני בלעודד אותך???
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

חוזה דומינגס כתב: 13 מאי 2024, 08:28

תתנחמי בזה שיהיה בסדר
נו ואם היינו נשארים? היינו רצים לאליפות? אפילו למקום באירופה לא והיינו מקבלים תבוסות בדרבי ובבאר שבע...

האמת שאם היינו נשארים וספרא רוכש ומעמיד תקציב גבוהה משמעותית אז כן , כשיש כסף יש קיצורי דרך
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

!!!

בידיוק אין שום דבר טוב בירידת ליגה.
שום דבר מעודד.
דיי לנרמל את הכתם השחור הזה.
ירידה שני בעשור האחרון
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sכרובית
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

רק הפועל כתב: 13 מאי 2024, 08:35

האמת שאם היינו נשארים וספרא רוכש ומעמיד תקציב גבוהה משמעותית אז כן , כשיש כסף יש קיצורי דרך
האמת אני מעדיף בלי קיצורי דרך.
אם צריך לרדת יחד עם ספרא ללאומית כדי לעשות דברים נכון so be it.
לא כיף, לא מלהיב, לא זוהר...אבל אולי זה הנכון.
לנקות את האורוות. כולם כולל כולם באנשים שרוצים ויודעים לעבוד.
גרזן אדום
קיבל.ה  7 לייקים

"איך שגלגל מסתובב לו " - אצלנו הוא פשוט לא מסתובב
modag
קיבל.ה  338 לייקים

גרזן אדום כתב: 13 מאי 2024, 08:51 "איך שגלגל מסתובב לו " - אצלנו הוא פשוט לא מסתובב
המכונית נתקעה בבוץ (או בחול טובעני)
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

7even כתב: 13 מאי 2024, 08:40

קודם שיקנה כן ? הכוונה שלי הייתה שבהנחה שבכל מקרה ספרא רוכש גם אם יורדים וגם לא אין שום דבר טוב בירידה הזו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

רק הפועל כתב: 13 מאי 2024, 09:13
7even כתב: 13 מאי 2024, 08:40

קודם שיקנה כן ? הכוונה שלי הייתה שבהנחה שבכל מקרה ספרא רוכש גם אם יורדים וגם לא אין שום דבר טוב בירידה הזו
אני בטוח שהוא לא היה רוצה לרדת. אני גם בטוח שהוא לא היה רוצה לקבל 10 שערים ב-2 דרבים.
אני לא חסיד של בניה מ-0 כשאין צורך אבל זה מרגיש שבהפועל ממש יש צורך. מאמנים, צוות מקצועי, שחקנים, סקאוטים, תוכנות, אנשי מדיה. הכל.
יש גם אנשים ושחקנים טובים בהפועל, אבל יש המון המון שזה פשוט לא זה.
קל יותר לבנות כשאתה יודע שאתה לא הולך להיראות כמו כלום במשך 60% מהעונה.
קל יותר לשחקן נוער כשהוא מתחיל את קריירת הבוגרים עם נצחונות מאשר כשמילסון מפרפר אותו 6 פעמים בדקה באגף.

שוב, לא חסיד וכמובן שלא רציתי שהפועל תרד, אבל אם כבר ירדנו....חושב שבניה מאפס תהיה יותר קלה שם מאשר בליגת העל. זה הכל.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

קירקגור כתב:בהתחלה אנשים חשבו שלא נרד כי אנחנו הפועל.
צודק ואוסיף עליך:
בימים כתיקונם כבר למחרת יום העצמאות היו מתחילים לתכנן את העונה הבאה ולהכין את הסגל + צוות מקצועי.
אלא שכרגע אין דה פקטו בעלים ולכן אין תקציב.
אין מנהל מקצועי אז אין גם מאמן שחתום לעונה הבאה, ובלעדיו גם אין סגל.
לפי לוחות הזמנים שפורסמו בתקשורת רק בסוף יוני במקרה הטוב העסקה תושלם וספרא יתחיל לעבוד ויעמיד תקציב, ערבויות, ימונו בעלי תפקידים ויגיע רכש ויסגר מחנה אימונים. מאד מאד מאוחר.
מצד שני, גם ההכנות בקיץ 97 החלו באיחור והיו בעיות כשעברנו מההסתדרות לקבוצת "כתר" , ואלמלא טייב זה היה נגמר באליפות.

דבר נוסף שכתבת הוא שזה יהיה פחות קל מפעם קודמת ואם נעלה זה בשיניים.
בפעמים הקודמות זה לא היה קל.
ב-1990 היו צריכים לקנות את המשחק נגד רמת עמידר כדי לעלות. בפעם הקודמת פיטרנו את איווניר והבאנו את רפואה כי זה הלך קשה ועקום ופחדו שלא נעלה. הפעם זה נראה אפילו קשה יותר....

והכל כמובן בהנחה שספרא קונה את הקבוצה, כי אם ברגע האחרון זה מתפוצץ, אז באמת שאכלנו אותה והפועל עלולה לשקוע לכמה שנים טובות בלאומית.
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  61 לייקים

ספרא זה האור הכי קטן בקצה המנהרה.
אם הוא באמת יבוא וינקה את כל החרא שיש במועדון הזה, האמונה והחשק בהפועל יחזרו לי.
העונה הזאת הרגישה לי כמו 200 עונות, כל ההפסדים ההשפלות השכונה.. מקצועית ותדמיתית זה מכה קשה לרדת ליגה, לי אישית ולהרבה אוהדים? זה יעשה קצת בריא לנפש, חאלס.
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

אם ק"ש קבוצה בלי תקציב גדול, בלי איצטדיון ביתי עלתה ליגה אחרי שנה אז גם הפועל יכולה.
הינו שם ראינו את הליגה, זאת ליגה חלשה מאד שככל שהעונה מתקדמת הפערים הלכים וגדלים, סגלים קצרים לרוב הקבוצות.
צריך לבנות נכון את הסגל עם שחקנים שמתאימים ללאומית ולא כאלו שחושבים שהם איזה ביג שוט שהליגה קטנה עליהם.

אין שום דבר חיובי להיות בליגה השניה, כתם שחור לכל מי שנגע בהפועל הנוכחית
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

Charlie כתב: 13 מאי 2024, 09:41
קירקגור כתב:בהתחלה אנשים חשבו שלא נרד כי אנחנו הפועל.
צודק ואוסיף עליך:
בימים כתיקונם כבר למחרת יום העצמאות היו מתחילים לתכנן את העונה הבאה ולהכין את הסגל + צוות מקצועי.
אלא שכרגע אין דה פקטו בעלים ולכן אין תקציב.
אין מנהל מקצועי אז אין גם מאמן שחתום לעונה הבאה, ובלעדיו גם אין סגל.
לפי לוחות הזמנים שפורסמו בתקשורת רק בסוף יוני במקרה הטוב העסקה תושלם וספרא יתחיל לעבוד ויעמיד תקציב, ערבויות, ימונו בעלי תפקידים ויגיע רכש ויסגר מחנה אימונים. מאד מאד מאוחר.
מצד שני, גם ההכנות בקיץ 97 החלו באיחור והיו בעיות כשעברנו מההסתדרות לקבוצת "כתר" , ואלמלא טייב זה היה נגמר באליפות.

דבר נוסף שכתבת הוא שזה יהיה פחות קל מפעם קודמת ואם נעלה זה בשיניים.
בפעמים הקודמות זה לא היה קל.
ב-1990 היו צריכים לקנות את המשחק נגד רמת עמידר כדי לעלות. בפעם הקודמת פיטרנו את איווניר והבאנו את רפואה כי זה הלך קשה ועקום ופחדו שלא נעלה. הפעם זה נראה אפילו קשה יותר....

והכל כמובן בהנחה שספרא קונה את הקבוצה, כי אם ברגע האחרון זה מתפוצץ, אז באמת שאכלנו אותה והפועל עלולה לשקוע לכמה שנים טובות בלאומית.
פעם קודמת פישלנו בתחילת העונה...ובסופה כבר לא ממש התאמצנו, ועדיין עלינו בפער של 12 נק'. עם יותר מאמץ בסיום זה היה יותר לכיוון ה-20. וזה עם תחילת עונה וסוף עונה בינונית.
מועדון בסדר גודל שלנו צריך ויכול לעלות בקלות. זה לא אומר שישתחוו לשם הפועל ת"א רק מעצם קיומה ולא ננצח כנראה את כל המשחקים.
אבל עם מה שהפועל יכולה להעמיד לעומת נגיד נוף הגליל או מכבי הרצליה או רמת השרון, אז לא צריך להיסחף לדרמות. להעמיד קבוצה טובה ולעלות תוך שנה זו לא המשימה הכי קשה בעולם עבור הפועל.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  890 לייקים

לירון האדום כתב: 13 מאי 2024, 13:12 אם ק"ש קבוצה בלי תקציב גדול, בלי איצטדיון ביתי עלתה ליגה אחרי שנה אז גם הפועל יכולה.
הינו שם ראינו את הליגה, זאת ליגה חלשה מאד שככל שהעונה מתקדמת הפערים הלכים וגדלים, סגלים קצרים לרוב הקבוצות.
צריך לבנות נכון את הסגל עם שחקנים שמתאימים ללאומית ולא כאלו שחושבים שהם איזה ביג שוט שהליגה קטנה עליהם.

אין שום דבר חיובי להיות בליגה השניה, כתם שחור לכל מי שנגע בהפועל הנוכחית
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
שליחת תגובה